Keresés

Részletes keresés

Petyka30 Creative Commons License 1 napja 0 0 18468

Baboshoz valóban semmi, de TE írtad, hogy kint voltál a WTA125K series Budapest openen. Csak nem tudtátok, hogy ez Timi búcsú meccse egyesben. És nem búcsúztatátok el. Bár ez nem a Te dolgot lett volna. Meg azt sem érted még mindig, hogy nem WTA tour versenyen voltál, hanem egy kategóriával lejjebb, a WTA125  series Budapest Openen voltál. Az ok hogy 30 éve teniszezel, de mutasd meg hányadik voltál a világranglistán. Mert ha nem szereztél ATP pontot, pont annyit értél el a teniszpályafutásod során, mint én. Itt a ranglista választ ki, melyik vagy TE, és hány ATP pont tulajdonosa voltál. https://www.atptour.com/en/rankings/singles?rankRange=1-5000&rankDate=2022-09-26 Kapsz az ATP-től nyugdíjat, mint Taróczy Balázs?

Előzmény: Hepci (18467)
Hepci Creative Commons License 1 napja 0 0 18467

Kikkel azonosítasz a többesszám használatával?

Egy darab magyar állampolgár vagyok, 30+ éve teniszezem, semmi közöm Baboshoz, se a jóakaróihoz, se a rosszakaróihoz, se a szövetséghez, se senkihez, aki a teniszből él.

Annyi még a különbség köztünk, hogy el tudom olvasni és értelmezni ezt a feliratot: "WTA".

Előzmény: Petyka30 (18464)
Petyka30 Creative Commons License 1 napja 0 0 18466

Nincs belső infóm, de értek a teniszhez, és hivatalos WTA meccset többet nem fog játszani!!! Ezt ki lehet következtetni. De én nem értek hozzá. hahaha

Előzmény: attailor (18465)
attailor Creative Commons License 1 napja 0 0 18465

Hát én ezzel azért elég szkeptikus volnék, miszerint Babos Timea nem játszik többet hivatalos egyéni mérkőzést!

Szerintem ehhez elég bennfentesnek kellene lenned, ha ezt így kinyilatkoztatod!

Persze, azt se tudom, hogy ezt WTA versenyre,csellendzser versenyre, barátságos meccsre, vagy mindháromra  értetted e.

Előzmény: Petyka30 (18464)
Petyka30 Creative Commons License 1 napja 0 0 18464

Tényleg nagyot tévedtem, hogy azt hittem, hogy ITF verseny a WTA 125K series. De nem is WTA tour. Egyébként ki a francot érdekel Magyarországon a WTA tour, amikor 1 tévé csatorna sen közvetíti. És mérnem búcsúztatátok el Timit, amikor élete utolsó profi egyes mérkőzsét játszotta a Rómain? Vagy nem jöttetek rá, hogy többet nem játszik egyest? Na mindegy, ezt is benéztétek. Szólok többet Timi nem indul egyesben. Leaglább ezt megtudtad tőlem. Maradok az ATP tuoron, az kicsit magasabb színvonalú. Ott tudom van 1000, 500, 250 ATP verseny. Challengeren 125,110, 100, 90, 80 50 pontos verseny. Jövőre a challenger versenyeken végre komoly pénzdíj növekedés lesz. És ITF 25000, és 15000 dolláros verseny, ahol az előbbin 25, utóbbin 15 ATP pontot kap a győztes. A női bénáskodást meg hagyom neked!! Jó szórakozást hozzá!! Na Pá!!

Előzmény: Hepci (18463)
Hepci Creative Commons License 2 napja 0 1 18463

Ugyan már, Petyka, 10 centivel lejjebb még azt írogattad a képernyőn, hogy ez itt ITF-verseny volt... és akkor nekem akarsz okoskodni...

Én sajnos nem szeretem sem az izgágaságot, sem a szómenést - így aztán különösebben nem szimpatizálok az itteni tevékenységeddel.

De izgágulj és szófossál nyugodtan - már Simicska Lajos is megmondta, hogy hülyének lenni alkotmányos jog.

Előzmény: Petyka30 (18462)
Petyka30 Creative Commons License 2 napja 0 1 18462

Elég szomorú lehet a tenisz sportágunknak ha Te okatatsz. Mert azt sem tudod, milyen versenyen vagy kint!!!!!!!!!! WTA verseny 250-ig van. Az számít WTA címnek. Amin Te kint voltál, csak nem tudtad mire mentél ki, az WTA 125K series, ami nem számít WTA versenynek. "Tudóskám" hanem a WTA250, és az ITF közötti verseny. A bízonyíték rá, hogy ilyen versenyt nyert Bondár Anna, hogy WTA 125K series múlt évben Argaentinában, itt a verseny, https://www.wtatennis.com/tournament/2052/buenos-aires-125/2021/scores És Bondár Anna WTA titel 0. https://www.wtatennis.com/players/322942/anna-bondar#overview Tehát amin Te kint voltál, az nem a WTA Tour sorozathoz tartozik hanem WTA 125K verseny. Ami ilyen férfi challenger szerű verseny. Na jövőre már remélem ha kimész, figyu, Hepci, ennél már az is jobb, ha kifüggesztesz egy táblát a nyakadba ezzel a felirattal: "Hülye vagyok és Hepci." Mert múlt évben azt sem tudtam, hogy nem WTA touron vagyok. Hát ezt benézted. Amikor jövő júliúsban WTA250 Hungarian Grand Prixn vagy, akkor vagy WTA tuoron. Na remélem megtanultad a leckét. Jobb később, mint soha.

Előzmény: Hepci (18461)
Hepci Creative Commons License 2 napja 0 1 18461

Figyu, Petyka, ennél már az is jobb, ha kifüggesztesz egy táblát a nyakadba ezzel a felirattal: "Hülye vagyok és Petyka."

Tehát én veled ellentétben kint voltam a múlt heti versenyen, ahol matricák voltak kirakva mindenhol: WTA125.

A teniszhez is elég nyilvánvaló, hogy jobban értek náled, mivel heti 7-15 alkalommal játszom/oktatok.

További jó képzelgést!

Előzmény: Petyka30 (18456)
attailor Creative Commons License 2 napja 0 0 18460

A mai nap szép eredményei: Gálfi D. Alma kiesett egyéniben, párosban pedig Bondár Anna Címerman Kimberli-vel szintén, miután kikaptak, egy Tippmix szerint náluk 3x esélytelenebb párostól! Bravó!

Petyka30 Creative Commons License 2 napja 0 0 18459

Szia! Kritikát teljesen jogos. Butaságot írtam. De az én értelmezésem szerint, most megpróbálpk pontosan fogalmazni WTA verseny WTA 250-ig van. Ezt valóban elnéztem, de hülye a WTA oldala, mert Budapesten, és Marokkóban 4 között volt Anna, amivel 2-szer 110 WTA pontot kapott. Gs-en idén 4-szer kanyarozot. Utána van a WTA 125K series verseny, ami szerintem a férfi challenger versenyek, ebből a kategóriából egyet nyert. Utána már ITF100000, vagy kisebb tornák vannak. Ezen szerezte Anna pontjai KB 60% -át. Kemény pályán meg még ezen a szinten is súlytalan, mert mindig kiesik rögtön. Én most ezt ebből az oldalból Írtam. pontszámítást. https://en.wikipedia.org/wiki/WTA_rankings
I
dén kicsit több mint 600000 bruttó dollárt keres, amiből kifizetni csak Kuhárszky Zoltánt, nem beszélve a többi költségről, igen veszteséges a buli. Gálfi még  WTA 125K series sem nyert életében, Udvardy meg csak ITF tornán szerzi pontjait. Jani Réka meg 1 WTA 125K Sereies döntője van, és egy elődöntője. A többi pontját kizárólag ITF versenyeken szerezte. WTA győzelmei száma 0. Ezzel nem lebecsülni akarom őket, nagyon örülök, hogy lassan 4 TOp 100-aas játékosunk van, nem beszélve Natalia Szabaninról, aki szerintem még idén sokat fog előre jönni a ranglistán. Nagyon nagy fejlődés tapasztalható az utóbbi 2 évben. Bár csak a férfiaknál is, amit én szeretek ezt látnám, mert Fucsovics challnger játékos lett, Piros a magyar utánpótlás edzők "nagyszerű" munkájának köszönhetően, mindig megsérül, Marozsán semmi eredmény, ne gyere a US quali hetében nyert gyenge challenger győzelemmel, mert azóta semmi, Valkusz szegény  mindig megsérül, és utána a nagy semmit látom, mert a következő magyar Fajta Péter aki ITF 15000 dollárosokon indul.

Előzmény: ledorgol (18458)
ledorgol Creative Commons License 2 napja 0 0 18458

Petyka30 !

ITF125 torna nincs. ITF tornákon a W100 a legmagasabb kategória.

Mindig azt írod hogy Anna is ITF tornákon szerzi a pontjai jelentős részét. Egyszer már kitettem a listát. Itt egy ITF torna sincs. Augusztusban és ebben a hónapban sem ITF tornákon indult.

január
WTA250 Melbourne Summer Set 1 16
február
WTA250 Open 6e Sens Metropole de Lyon 8
március
wta1000 BNP Paribas Open 128
wta1000 Miami Open presented by Ita 64
április
wta500 Credit One Charleston Open 32 (második forduló)
wta250 TEB BNP Paribas Tennis Championship Istanbul 8
wta1000 Mutua Madrid Open 64 2 nyert mérkőzés a selejtezőben
május
wta125 Liqui Moly Open 2022 4
wta250 Grand Prix Sar La Princesse Lalla Meryem 4
Roland Garros 128
junius
wta250 Bad Homburg Open presented by Engel & Voelkers(fű)32
julius
wta125 Grand Est Open 88 4
wta250 Hungarian Grand Prix 4
wta250 33rd Palermo Ladies Open 8
wta250 BNP Paribas Poland Open  32

Petyka30 Creative Commons License 2 napja 0 0 18457

azért nem indul kemény pályán.

Előzmény: Petyka30 (18456)
Petyka30 Creative Commons License 2 napja 0 0 18456

Mutass egy WTA wersenyt, ahol WTA 101. helyezett felfér a főtáblára! Innen puskázhatsz!! http://www.tennisteen.it/entry-list/wta/23865-wta-entry-list-3-9-ottobre-2022.html
Budapesten meg júliusban volt WTA verseny, és Bondár Anna az 1. fordulóban kiesett. Gálfiról meg azt íród, hogy sérült, azért indul kemény pályán. Akkor jövő héten miért kemény pályán indul? Addigra megyógyul? Mi az a banánhéj, amin az elméleted megbukott? Azt nem vetted észre, hogy a ITF125 versenyen játszotta Babos a búcsú meccsét egyesben? Igaz nem jelentette be, és neked nem esett le a tantusz. 
U.I. Igazad van hogy az időmet ilyenekre fecsérelem, mint baniben meg TE!!! 

Előzmény: Hepci (18455)
Hepci Creative Commons License 2 napja 0 0 18455

Hahaha, talán az a WTA-játékos, aki éppen bent van az első százban? Vagy első ötvenben? Vagy annyiban, amit egy Petyka nevű túlmozgásos "szakértő" éppen megfelelőnek gondol?

Vicces vagy.

Előzmény: Petyka30 (18452)
schanc Creative Commons License 3 napja 0 0 18454

Pont ettől féltem a sorsolás után - kis túlzással 50-50 esély volt mindenkinek, és most ez csak Dalmánál dőlt el felénk. Zanevska neki sem lesz egyszerű, de hátha meglesz.

Előzmény: schanc (18445)
Petyka30 Creative Commons License 3 napja 0 0 18453

Ha meg sérült ezt nem tudtam, de jobb meggyógyulni, mint rásérülni. Max megy még egyet 60 pont. Aztán meg jövő héten már meggyógyult, mert az ostravai kemény pályás WTA5000 torna selejetzőjében indul kemény pályán, tehát sok logika van abban amit írsz. Ráadásul max feljut a főtáblára, és szerez 25 Wta pontot. Szerintem még dolgozzál ezen a magyarázaton.

Előzmény: Petyka30 (18450)
Petyka30 Creative Commons License 3 napja 0 0 18452

Szia! Mikor volt a Rómain WTA verseny? Eltévedtél? Zidanseket jelenleg nem WTA játékos, mert jövő héttől, nincs a TOP100-ban. https://live-tennis.eu/en/wta-live-ranking Nem vagy tisztában a jelenlegi világranglistával!! Először művelődj, utána okoskodjál.

Előzmény: Hepci (18451)
Hepci Creative Commons License 3 napja 0 0 18451

Bondár gyönyörű játékkal verte Zidanseket a Rómain pár napja. Talán Zidansek sem WTA-játékos? Ki a WTA-játékos? Az, akit egy Petyka nevű szótolulásos, még amatőr szinten sem teniszező mókus annak tart?

Gálfi Dalmával kapcsolatban pedig elárulom, hogy permanensen sérült a combja. Mit gondolsz, a kemény pálya tesz neki jobbat vagy a salak, ha már mindenképpen játszani akar?

Előzmény: Petyka30 (18450)
Petyka30 Creative Commons License 3 napja 0 0 18450

Már megint mit csodálkozol? Udvardy sem sok WTA meccset nyert. Jó ITF versenyző. Te melyik adót nézed? Bondár meg, szintén 80 % a pomtjainak ITF versenyen szerzi. Ő sem WTA játékos. Gálfi a legjobb, csak azt nem értem, minek salakon induk, amikor kemény pályán sokkal jobb játékos. Belőle talán lesz WTA játékos. Többiek maradjanak ITF szinten, az  ő homokózujuk.

Előzmény: papuci1955 (18449)
papuci1955 Creative Commons License 3 napja 0 0 18449

Panna viszont kikapott, Anna pedig szetthátrányban van.

schanc Creative Commons License 3 napja 0 0 18448

Dalma simán nyert, és a 16 között van, jól van!

Petyka30 Creative Commons License 4 napja 0 0 18447

Mit csodálkozol rajta. Réka szerintem pályafutása alatt 5 WTA meccset nem nyert. Papírforma. Réka egy nagyon jó ITF versenyző lett salakon, de a WTA250 nem az ő homokózója. Mit lehet ezen csodálkozni? Papírforma.

Előzmény: papuci1955 (18446)
papuci1955 Creative Commons License 4 napja 0 0 18446

Réka kiesett! :(

schanc Creative Commons License 4 napja 0 0 18445

Parma, 1. kör:

Panna - Rus (NED)

Dalma - Andreeva (RUS/Q)

Réka (Q) - Schmiedlova (SVK/Q)

Anna (5) - Sherif (EGY)

Nem lenne ez rossz sorsolás, de a múlt heti torna után visszafogott vagyok.

attailor Creative Commons License 6 napja -2 0 18444

Gratuláczió Bodnár Anna-nak, hogy Címerman Kimberli-vel nagy nehezen csak megnyerték a páros versenyt a budapesti csellendzser tornán!

Hepci Creative Commons License 2022.09.23 0 0 18443

Párosban viszont jó játékkal bejutottak a döntőbe a belga partnerével.

Előzmény: attailor (18442)
attailor Creative Commons License 2022.09.23 -1 0 18442

Korbács Tamara- Bodnár Anna 2-0 az 1/2-ed döntőben, így aztán megint nem tapsikolhatunk magyar tornagyőztesnek Budapest-ütt ! 

schanc Creative Commons License 2022.09.22 0 0 18441

Annának megvan az elődöntő, 64 36 61 Zidansek ellen.

Hepci Creative Commons License 2022.09.21 0 0 18440

Kondival bírta, picit fejben esett szét - bár amikor arról kiabált, hogy mekkora mákja volt az ellenfélnek, tulajdonképpen igaza volt (és a kérdéses labdamenetben nemcsak 2 vonalat ütött az ellenfele, hanem ütött egy out-ot is (pont vonalban ültem), amit nem mondott be a vonalbíró). Sajnos az 5-1-hez kihagyott bréklabdát nem bírta megemészteni...

Ettől függetlenül nagyon sokat fejlődött, a tenyeresét kellene még picit gyorsítani.

Előzmény: MrMundr. (18439)
MrMundr. Creative Commons License 2022.09.21 0 1 18439

Nati ha nem is a legjobb magyar játékos (bár az lesz minden bizonnyal) de a legharcosabb, legjobb testbeszédű. Hozta az első szettet, kondi lesz a kérdés

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!