Keresés

Részletes keresés

ritamas Creative Commons License 2022.12.09 0 0 20

Sziasztok! Konyhai elszívó kivezetéséhez találtam ezt terméket:

https://tetopont.eu/spd/uni125_cso_unigaller_gege_szett/Univerzalis-Klober-Venduct-DN-125-atvezeto-cserep
Az átmérőnek 125 mm-nek kell lenni, és a gumis gégecsővel lehet csatlakozni a páraelszívó csővére. Mit gondoltok, jó lehet? 

stul Creative Commons License 2022.01.21 0 0 19

Sziasztok

Tető felújítást tervezek az idén 

Mia véleményetek a cserepes lemezről

Vagy inkább cserép? van aki azt mondja nagyon jó van aki azt mondja nem jó

Választ köszönöm

Palatető felújítás Creative Commons License 2014.02.05 0 0 18

Ha tetőfelújítással vagy tetőszigeteléssel kapcsolatban kérdése van keressen bennünket.

 

Web: Palatető felújítás

E-mail: tetofelujitas@mailbox.hu

Tel: 0630/652-1565

nec mergitur Creative Commons License 2010.12.18 0 0 16

Érdekes!

Tegnap még ki volt függesztve, de mára leszedte valaki.

Ez az értesítés (93 000 Ft tartozás az ELMÜ-nek) hónapokig ott volt a lépcsőház ajtaján. Most meg hipp-hopp leszedte valaki.

Szerintem azok a tulajok, akik nem laknak a házban nem is értesültek róla.

Hirtelen fog a nyakukba zúdulni a sok probléma.

 

nec mergitur Creative Commons License 2010.12.15 0 0 15

Talán félreérthető volt, amit korábban írtam.

Nem arra akartam utalni, hogy az AXA banknál kell a pénzt befizetni, hanem hogy az AXA banknál lévő társasházi számlára bármely bankból lehet utalni: pl. abból a bankból, amelynél a tulajdonostárs lakossági folyószámlája van, amire a fizetését vagy a nyugdíját kapja.

Előzmény: szombathk (13)
nec mergitur Creative Commons License 2010.12.15 0 0 14

"az Axa banknál nem lehet bankon keresztül"

 

Ez nekem új. Más is OTP-től, CIB-től így utalja a pénzt. Többek között én is.

Kedves tulajdonostársam: a lépcsőház ajtajára van kitűzve még e pillanatban is. Hozzávetőlegesen 90000 Ft-ot követel az ELMŰ a közös villany díja gyanánt. (Ott pontos összeg van kiírva, de én csak a nagyságrendet jegyeztem meg.)

Előzmény: szombathk (13)
szombathk Creative Commons License 2010.11.29 0 0 13

az Axa banknál nem lehet bankon keresztül : Interneten? Nem láttam a kiírást. Leírná mit tartalmaz?

Köszönettel

nec mergitur Creative Commons License 2010.11.27 0 0 12

Rég nem néztem errefelé, ezért csak most válaszolok.

Van is közös képviselőnk, meg nincs is. Mivel nem fog csekket adni, célszerű banki átutalással küldeni a pénzt. (Ez egyébként a társasháznak kisebb költséget is jelent)

Szóval látta az ELMŰ hirdetményét...?

 

Előzmény: szombathk (11)
szombathk Creative Commons License 2010.11.01 0 0 11
Ne haragudjon de elfelejtettem megkérdezn  ha elfogyott a csekkem a közös költségről kinél igényelhetek?
nec mergitur Creative Commons License 2010.07.29 0 0 10
Erről nem tudok.
Én két szerződésre gondoltam. Ezek a "beépítéssel vegyes adásvételi szerződés" és a "vállalkozási szerződés" valamint a mellékletük, ami egy felsorolás az elvégzendő munkákról. (Társasház és a kft között)

Mit rejt a "társasági szerződés"? Alapító okiratot?
Előzmény: szombathk (9)
szombathk Creative Commons License 2010.07.28 0 0 9
 A társasági szerződés nálam van. Leváltást én is szorgalmaznám.  Ha tudok valamit tenni szólj.A részleteket ha lehet e-mailban.
Előzmény: nec mergitur (8)
nec mergitur Creative Commons License 2010.07.21 0 0 8
Bocs. Csak tömör akartam lenni. Próbáld megszerezni, hacsak nincs már meg, a társasház szerződéseit a vállalkozóval, aki azonos a kk-vel. Én magam le akartam váltatni, de akinek a lakását megvetted, ellene volt.
Előzmény: szombathk (7)
szombathk Creative Commons License 2010.07.20 0 0 7
Kösz az infót . Megpróbálom postai úton. Nekem csak egy aláírásra van szükségem. Nem akartam nyomozni. Tudom, hogy semmit nem intéznek,ugyhogy ne kapj be reggelire légyszíves!
Előzmény: nec mergitur (6)
nec mergitur Creative Commons License 2010.07.08 0 0 6
A cégnek a cégbíróságon bejegyzett címe: 1204 Bp. Emlékezés tere 6. Még most is, e pillanatban.
Ha pedig bújkálnak, miért gondolod, hogy Neked intézni fognak bármit is, ha mondjuk egy magándetektívvel az ügyvezetők nyomára bukkansz?
Előzmény: szombathk (5)
szombathk Creative Commons License 2010.07.05 0 0 5
 Igy tudom ÉN is de nem találom Őket se telefonon se a megadott cimen Tudzv valamilyen elérhtőséget feléjük?
Előzmény: nec mergitur (4)
nec mergitur Creative Commons License 2010.07.05 0 0 4
Tető-lak 2000 Kft
Előzmény: szombathk (3)
szombathk Creative Commons License 2010.06.26 0 0 3
Most ki a közös képviselője a háznak?
nec mergitur Creative Commons License 2009.08.17 0 0 2
2007 október 30-án viszont már többségi határozattal elutasította a felújítás átvételét.
Pedig ezt a közgyűlést is a vállalkozó-közös képviselő hívta össze. Ekkor akkorát csalódott a társasházban, hogy azóta nem tart közgyűlést. A tulajdonosok többsége távol lakik a háztól, ezért nincs közvetlenül érintve a rossz munka miatt.
Ahelyett, hogy leváltanák a közös képviselőt - már csak az összeférhetetlenség miatt is - inkább menekülnek a háztól. A mai napig 2007-től a lakások 33%-ának tulajdonosa kicserélődött.
nec mergitur Creative Commons License 2007.10.02 0 0 1
2007 május 30-án a közgyűlés elfogadta a közös képviselő (aki egyúttal a kivitelező is) jelentését és lemondott a kivitelező javára a tetőtéri terület tulajdonjog-fenntartásról. Ez a tulajdonjog-fenntartás szolgált biztosítékul arra, hogy a vállalkozó elvégzi a szerződésben vállalt munkát.
A határozatot azonban a társasház nem egyhangúlag fogadta el. Volt olyan tulajdonostárs, aki ellene szavazott, mert úgy ítélte meg, hogy a vállalkozó nem végezte el a feladatát.
bindera Creative Commons License 2007.06.06 0 0 0
0k
nec mergitur Creative Commons License 2007.06.06 0 0 topiknyitó
Szeretném, ha az érdekeltek megírnák tapasztalataikat.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!