Keresés

Részletes keresés

enigma1965 Creative Commons License 2017.08.27 0 0 150

Üdv mindenkinek, remélem valaki még olvassa ezt a topikot, és tud segíteni.
Keresünk csendes klubfoglalkozásokhoz alkalmas helyiséget, (max 25-30 nm)  ami akár lehet fűthető pince helyiség is, egy kitételünk lenne, hogy a tulajdonoson kívül csak mi járhassunk be abba a helyiségbe. 
Természetesen nem ingyen kívánjuk, bérletért + rezsiért fizetnénk. 

Választ a publikus e-mail-emre lehet küldeni Köszönöm szépen!

szdorca11 Creative Commons License 2012.05.21 0 0 149

Sziasztok,

 

Nem tudnátok segíteni, hogy Bognár Ferencet milyen számon lehet elérni? A régin nem tudom...

bfmary23 Creative Commons License 2011.05.26 0 0 148

 

Székesfehérvár-Öreg hegy frekventált, legkedveltebb részén, tulajdonostól, tehermentesen eladó, aszfaltozott utcában, buszjárat közelében, 845 nm összközmûves, napos, szélvédett építési telek, hangulatos boltíves pincével, termõ gyümölcsfákkal. (30% beépíthetõség, 13 m utcafront)

 

Irányár: 22 MFt

Tel: 06.30-815-0190

e-mail: epítesitelek01@freemail.hu

Előzmény: bfmary23 (147)
bfmary23 Creative Commons License 2011.05.26 0 0 147

Szia!

 

 

Székesfehérvár-Öreg heg

 

frekventált, legkedveltebb részén, tulajdonostól, tehermentesen eladó, aszfaltozott utcában, buszjárat közelében, 845 nm összközmûves, napos, szélvédett építési telek, hangulatos boltíves pincével, termõ gyümölcsfákkal. (30% beépíthetõség, 13 m utcafront)

Irányár: 22 MFt

Tel: 06.30-815-0190

e-mail: epítesitelek01@freemail.hu

Előzmény: noemivis (145)
noemivis Creative Commons License 2011.03.10 0 0 145

Sziasztok!

Székesfehérvár, Sóstó II. -n építési telket vásárolnék min 800 nm, max 1500 nm

Elérhetőségem:bajnok.noemi@gmail.com

Törölt nick Creative Commons License 2008.06.03 0 0 144
volt valaki a közgyűlésen? miről volt szó?
Zsizsi74 Creative Commons License 2008.05.29 0 0 143

 

Sziasztok!

 

Építkezők figyelem. Aki most kezd építkezni és szüksége van Porotherm 38 N+F téglára, annak figyemébe ajánlom, hogy nekem van 8raklap eredeti csomagolásban raklappal együtt eladó. 60db/raklap, 480db. A Sóstó II.-re ingyen kiszállítom a telephelyünkről, csak annyi a gond, hogy targonca szükséges hozzá, mert nem KCR-es az autó.

A Strasszer mellett a tüzépen nem nagy összegért kijönnek targoncával leszedni.

A 8raklap ir.ár.: 200.000.-

 

Üdvözlettel:

 

Szomszédotok!

 

Aliquander Balázs

+36-20/9-591-766

Törölt nick Creative Commons License 2008.05.20 0 0 142
Sziasztok, megy valaki a következő közgyűlésre? Bognár úr azzal fenyegetőzik, hogy aki nem megy el, azt nem fogja semmiről tájékoztatni....
Törölt nick Creative Commons License 2008.05.20 0 0 141
sziasztok
szdorca Creative Commons License 2008.05.16 0 0 140

Sziasztok,

 

Nem tudna vki egy jó tervező mérnököt ajánlani?

 

 

Tóni Sóstó 2 Creative Commons License 2008.03.31 0 0 139
Hello Novametal!

Csak jó tanácsként írom, hogy a feltöltéssel figyeljél, mert ha rossz anyag kerül be a földbe alulra, akkor később sok bajod lehet vele a kertesítéskor!

Akkor már nem nagyon lehet teljes földcserét csinálni, csak vagyonokéert!

Inkább most áldozz rá, és akkor nyugodtan nőhetnek a fák!

Üdv:

Tóni
Előzmény: novametal (138)
novametal Creative Commons License 2008.03.19 0 0 138

Kedves szomszédok,

 

Sikerült megvásárolnom a Nagykárolyi út 77. (Hsz:13175) telket. Sajnos a telek nagy része 30-50 cm-el az utca síkja alatt van, ezért szeretném feltölteni. A feltöltéshez kb 300m3 földre van szükségem. Ha valakinek van feleslegessé vált földje és nem tudja hova tenni, akkor nyugodtan borítsa hozzám, vagy keressen a 20-310-5412 számon. Vagy, ha tud valaki olcsón szállítót földmunka gépekkel, annak is örülnék.

Egyébként tud valaki valamit arról a földről, ami a Tasnádi utca külső oldalánál  áll hegyekben? El lehet azt vinni feltöltéshez?

 

Minden javaslatra nyitott vagyok.

 

Üdv, mindenkinek.

 

Tamás

Zsizsi74 Creative Commons License 2008.03.16 0 0 137

 

Hali mindenkinek!

 

Még mindig eladó az a 8raklap Porotherm 38-as tégla.

 

Építkezők, nem érdekel senkit?

 

Üdv.:

 

Aliquander Balázs

 

Tóni Sóstó 2 Creative Commons License 2008.02.04 0 0 136
Hello Cistron!

Jellemzően mindenki 38-as fallal megy külső falnak. A 30-as inkább csak belső elválasztónak, ha tartó szerepe is van.

A 38-ast még kívülről szigetelést is kap általában, kb 5 cm nikecell-t!

Üdv:

Tóni
Előzmény: cistron (135)
cistron Creative Commons License 2008.01.08 0 0 135

Üdv,

 

a tégláról jut eszembe: mindenki 38-as téglából építkezik?

30-ból senki?

 

Zsizsi74 Creative Commons License 2007.12.31 0 0 134

Sziasztok!

 

Már régebben is írtam a fórumon, hogy az építkezésemen megmaradt 8 raklap original Porotherm 38-as tégla, ami eladó.

 

ár: 200.000.- 

 

Üdv.!

 

Aliquander Balázs

Tóni Sóstó 2 Creative Commons License 2007.11.18 0 0 133
Hello!

E-mail ment mindenkinek!

Üdv:

Tóni
novametal Creative Commons License 2007.10.31 0 0 132

Szia Tóni,

 

Köszi az infót. Ez azt jelenti, hogy tényleges feltárás nem is történt meg?

 

Üdv:

 

Tamás

Tóni Sóstó 2 Creative Commons License 2007.10.24 0 0 131
Hi Balázs és Mindenki!

Az őrzéssel kapcsolatban hasonló a meglátásom és ennek hangot is adtam! Az ígéret, hogy ezt a hónapot végigcsinálja ez az őr. és a következő hónaptól más lesz helyette. A másik őr (Tibi) szerintem tökéletesen végzi a dolgát. Remélhetőleg egy hasonló kaliberű ember kerül ki 2.-nak és akkor semmi problémánk nem lesz!

A fizetésekkel kapcsolatosan eddig 12-en fizettek, így kérek mindenkit, hogy aki még nem fizetett, az keresse meg az őrt 19.00 - 7.00 között és rendezze a fizetést vele! Ha lehet akkor a fekete Mondeosnak Tibinek adjátok oda a pénzt!

Ha valaki kijön fizetni és nem az az őr van kint, akkor is oda tudja adni a pénzt, ha gondolja!!!

Ha kijöttök fizetni és nincs a Tibi , akkor az is lehet egy megoldás, hogy rámcsörögtök, és ha otthon vagyok, akkor nálam hagyjátok a pénzt, és amikopr jön ki Tibi és rendezem vel és beírlak beneteket!

Üdv:

Tóni
Előzmény: Zsizsi74 (130)
Zsizsi74 Creative Commons License 2007.10.23 0 0 130

Sziasztok Lakótársak!

 

Sajnos megint panaszkodok, mert az este 20:00-kor jöttem el a területről.

Kifelé jövet ismét nem állított meg az őr.

Az ember kajak nincs a helyzet magaslatán.

Ül az autójában és hadonászik a reflektorral.

Ez az összes teljesítmény, amit eddig láttam tőle.

Sőt a héten próbáltam beszélni vele, de szerintem nem nagyon volt magánál.

Már, mint volt egy kis tütü paliban.

Ezt nem csak én mondom, de több embertől is hallotam.

Este 7-től 8-ig nem láttam az utcánkban az őrt körúton.

Az mostani első hónapot én már kifizettem, de a jövőben nem fogok fizetni az őrzésért, ha ez nem változik.

Igenis állítson meg minden mozgó járművet és gyalogost, azért van ott.

Örülök neki, hogy az az ember nem izgul sokat, akinek a házánál áll az őr, az autóval. Mert ugye mindig ugyanazon ház elött áll. Arról volt szó, hogy mindig máshol fog állni.

Hangsúlyozom, hogy ha ez nem változik. akkor részemről befejeztem az őrzés témát.

 

Tisztelettel:

 

Aliquander Balázs

 

 

Tóni Sóstó 2 Creative Commons License 2007.10.17 0 0 129
Hello Mindenki!

Az őrzéssel kapcsolatosan többen kerestek már és hasonlóakat írtak, mondtak, mint Balázs! Az őrzés működik, de sajnos a teljesítmény jelenleg még ingadozó!

Tibivel (fekete Mondeo-s őr, aki jól végzi a dolgát) és a főnökével is beszéltem, hogy a váltó ember nincs a helyzet magaslatán. Azt az ígéretet kaptam, hogy ennek a hétnek a végén ha még mindig nem veszi fel a fonalat, ahogy kell, akkor csere lesz és jön helyette egy tapasztalt ember.

Remélhetőleg akkor már mindenki meg lesz elégedve az őrzéssel. A mostani őrzést Palást Laci szervezte, így pontos felvilágosítást a dolgokról Ő tud adni!

Az őrzéssel kapcsolatban még egy fontos dolog, hogy fizetni kellene a 14.000,- Huf-okat. Eddig 10 ember fizette be, és van akivel még egyáltalán nem találkozott az őr! Így kérek mindenkit, hogy aki még nem fizetett, az este 7-kor menjen ki a területre és rendezze a részét, hogy ezzel egyenesben legyünk. Fizetni csak a Tibinél (fekete mondeno) tudtok. Ha a másik őr van szolgálatban, akkor sajnos nem tudjátok rendezni!

Üdv:

Tóni

UI.: Ha bár kérdés lenne, akkor írjátok meg!!!
Előzmény: Zsizsi74 (127)
Tóni Sóstó 2 Creative Commons License 2007.10.17 0 0 128
Hello Tamás!

Az információk helyesek amit katál! Kiegészítésül az önkormányzatban a 2. emeleten a 60/8-as szobában Tóthnét (ha jól tudom 537-177) kell keresni minden kérdéseddel! Ahogy írták tényleg nagyon rendes és segít mindenben.

A telken lévő ásatásokkal kapcsolatban csak a feltárás díját kell kifizetni. Vannak olyan házak amik ilyen terültre épültek és már majdnem készek. Elméletileg nincs akadály, de remélhetőleg az érintettek majd segítenek neked itt a fórumon. Palásti László és Szuromi Valér akik pontosat tudnak neked mondani!

Üdv:

Tóni
Előzmény: novametal (125)
Zsizsi74 Creative Commons License 2007.10.15 0 0 127

Sziasztok!

 

Szeretném közölni a kedves telek tulajdonosokkal, hogy a jelenlegi őrzéssel nem vagyok megelégedve és ezzel többen vagyunk így.

Többször is volt a múlt héten, és a hétvégén is, hogy egyik este 8óra körül, egy másik este, pedig fél10 körül mentem ki a területre és engem se befelé menet, se pedig kifelé jövet nem állított meg senki.

Ez általában, akkor fordul elő, amikor az általam még ismeretlen váltóőr  van szolgálatban.

Aki ott volt a megbeszélésen, azzal semmi gondom, mikor ő van szolgálatban, mindig megállít.

 

Kellene beszélni az őrző cég vezetőjével, mert ez így nem lesz OK.

 

Üdvozlettel:

 

Aliquander Balázs

kovi32 Creative Commons License 2007.10.09 0 0 126

Szia!

 

Mi az építésügyi hatóságra mentünk be, miel?tt megvettük a telket, és ott egy nagyon kedves hölgy(akihez tartozik a Sóstó 2) adott nekünk felvilágosítást ezekr?l a dolgokról! Mindkét oldalon 3-3 métert, el?l 5 és hátul 6 métert kell elhagyni, 30 % a beépíthet?ség! Ennyit tudunk Neked segíteni! Jani-Ági

novametal Creative Commons License 2007.10.08 0 0 125
Kedves telektulajdonosok.

 

Nemrégen kaptam ajánlatot egy Sóstó 2-n fekvő telekről, melyet a régészeti feltárással jelölt területen kívánnak eladni. Arra volnék kíváncsi, hogy az a telek, ami a körön bellül helyezkedik el, az milyen extra költségeket kell, hogy megfizessen és mivel jár a feltárás.

 

A másik ami érdekelne, hogy a telkeken milyen megkötések vannak az épületekre? (max és min távolság a telekhatártól, távolság a szomszéd telektől, hány százaléka beépíthető, stb)

 

Kitől tudhatom meg a részleteket? Jó volna még azelőtt tisztán látni, mielőtt belevág az ember a telekvásárlásba.

 

Köszönettel:

 

Tamás

Tóni Sóstó 2 Creative Commons License 2007.10.02 0 0 124
Sziasztok!

Küldtem mindenkinek e-mailt!

Október 4-én csütörtökön 18.00-kor találkozzunk a Sóstó 2-n!

Mindenki szóljon akivel találkozik, hogy lehetőleg mindenki legyen jelen a megbeszélésen!

A találkozó az utolsó előtti utca elkerülő felöli oldalánál lesz, ahol korábban is voltak már a megbeszélések!

Bébirépa2 Creative Commons License 2007.09.26 0 0 123
Köszi a válaszokat, bár sajna elég kevés, így még gyűjtök a témában.
Üdv
KN
Előzmény: Bébirépa2 (120)
Tóni Sóstó 2 Creative Commons License 2007.09.25 0 0 122
Hello!

Mindenkinek ment e-mail!

Olvassátok el!

Üdv:

Tóni
andrasiattila Creative Commons License 2007.09.17 0 0 121
szia!

Mi kb 60e-t költöttünk eddig őrzésre, ebben van közös őrzés és magán is.
A rendőrség már többször volt kint, én 4 esetről tudok, mikor a villanypóznákról lelopták a kábelt (ez legalább 3x történt)és emiatt nem volt áram az utcánkban, vagy mikor a vízórákat tulajdonították el.
Szerintem a közvilágítás jó megoldást jelenthetne!De mindig ez van, hogy csak igérgetnek-igérgetnek, és minden csúszik.Az aszfaltos utat már nem is tudom mikor meg kellett volna csinálniuk, nem beszélve a közművekről, amit már több évvel ezelőtt.Biztos nem mi vagyunk az egyedüliek, akik már korábban szerettek volna építkezni de nem lehetett.
Előzmény: Bébirépa2 (120)
Bébirépa2 Creative Commons License 2007.09.17 0 0 120
Még két napig várom a válaszokat, tehát módosítva szeptember 19-ig. Köszi.
Előzmény: Bébirépa2 (119)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!