Szia Bazs83! Tudsz nekem segíteni, hogy hol találom a biztosításról szóló infókat a nagy könyvben? Tegnap átnéztem, és nem nagyon találtam semmit, pl. a közös költség összetételének részletezésénél sem említik a ház biztosítást. Van egyáltalán a társasháznak külön bibztosítása? Gondolom, csak van. Nagyon köszi.
Tényleg szerencsés vagy a UPC-vel kapcsolatban. :))) Én úgy látom jó pár év tapasztalatából, hogy nem becsülik a régi ügyfeleiket. Folyamatosan emelik az árakat, a szolgáltatásokat nem fejlesztik (nekem az utóbbi egy évben a netem csak lassult) és az ügyfélszolgálaton én egy tudatlan, buta dolgozóval futottam össze, akinél még én is tájékozottabb voltam a UPC szolgáltatásainak választékával kapcsolatban. Ehhez persze még "megfelelő kedvesség" is társult, pedig én elég mosolygós fajta vagyok.:)) Jelenleg a T-mobile netét használom és gyors, bárhol tökéletesen működik. Ez az én tapasztalatom. Csak szerettem volna felhívni a szomszédaim figyelmét, hogy nem a UPC az egyetlen és legjobb megoldás. A 25% kedvezmény tényleg csábító lehet első pillanatra, de a döntés előtt érdemes összevetni a telkomm. cégek szolgáltatásait, lehetőségeit.
Meglepve olvasom a problemakat az UPC-vel. En mar ketszer hasznaltam (ez a harmadik alkalom) az o szolgaltatasukat es nem volt gondom sem a minoseggel sem az ugyfelszolgalattal. Termeszetesen en is talalkoztam a ket uzletkotovel. A T-home-os holgy egy "betanult" szoveget adott elo nekem, barmilyen egyszeru kerdessel ki tudtam zokkenteni a mondokajabol. Kerdesemre, hogy tud esetleg mas termekcsaladot ajanlani hebegett-habogott es azt mondta ha ez nem kell akkor inkabb koszoni szepen de elmegy. Ez nagyon meglepett. Az UPC uzletkotoje pontos volt, szeleskoru tajekoztatast nyujtott, hivott amikor kiderult, hogy szombat megsem munkanap es nem tudjak bekotni nekem az internetet es a tv-t. Az installator is kedves volt, idoben erkezett es minden kerdesre tudott valaszt adni. Lehet szerencsem volt :)
Más! Tud valamelyikőtök valamit a szelektív hulladékgyűjtésről a Ligetben?? Terveznek valamit??? Én tudok egy közeli szelektívest az iskolánál, de van esetleg valami más megoldás??? Köszönöm előre is!!
Akkor beszéljünk a UPC-ről!!!!:)))) Nos, én az előző lakásomba négy-öt évig igényeltem tőlük az internetet havi 8e forintért, hogy azért gyors is legyen meg minden. A hűségidő lejárta után ezt úgy felemelték 11e forintra, mint a szél. Majd újból aláírattak velem két évet, hogy ne fizessem oda ingem-gatyám.:)))) Mikor most januárban leadtam a modemet úgy beszéltek velem, mint egy ronggyal. Tettem egy utolsó kísérletet velük, hogy ide elintézem a tv+tel.+net, szintén hasonló hangnemben kommunikáltak. Én inkább nem tévézem soha többé, de UPC szolgáltatást soha!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Véleményem szerint sokkal jobb feltételeket nyújt a T-mobil (T-home). Vegyük már észre, hogy sokkal igényesebb szolgáltatások vannak, mint amit a UPC nyújt nekünk!!
Kedves fórumozós Szomszédom! Ha olvasod, akkor írj Te is egy-két kedves mondatot, vagy ajánlást a T-mobilról.:)))) Köszönöm szépen!!!:))))
> tele van a hócipőm a UPC üzletkötőjével, Gémes Évával!
Hát igen. Lásd 494-es hozzászólásom.
Tipikusan az az ember, aki megmagyarázza, mert nem érti a koncepciót: az ügyfelet nem érdeklik, hogy miért nem működik valami. Az érdekli, hogy mikor fog működni.
Sokáig én sem tudtam őt telefonon elérni miután nem jött senki a megbeszélt időpontra.
Mi az upcs telefonos ügyfélszolgálattal jártunk rosszul. Dec. 10-re jutottunk oda, hogy telefonon lemondjuk az előző lakásunk upc előfizetését. A telefont persze nem vették fel, ezért e-mail-ben jeleztük, hogy lemondjuk az előfizetést. Múlt héten hívtak vissza minket...
Nem tudom nektek mi a tapasztalatotok, de nekem már nagyon tele van a hócipőm a UPC üzletkötőjével, Gémes Évával!
Még tavaly szerződtünk, és már a második időpontban nem jöttek ki bekötni a szolgáltatást.
Két nap szabadságot fölöslegesen vettem ki, és természetesen el sem lehet érni telefonon, természetesen nem is szól, hogy mégse jönnek szerelni.
Amikor először szóltam neki, hogy miért nem jöttek ki bekötni a szolgáltatást, még ő volt felháborodva, és szinte rámcsapta(!) a telefont.
Az a javaslatom, hogy aki gyorsan szeretné elintézni a UPC bekötést hívja inkább 1221-et vagy bármelyik más UPC-s üzletkötőt, és hivatkozzon a Sasad Liget tömbház kedvezményre, ami a normál árból ad 25 % engedményt.
Hanem, mert ha a ház már bizonyos dolgokat biztosított, akkor arra már nem kéne lakásbiztosítást is kötni, nem?
Vagy mondom másképp: milyen problémával fordulhatok ahhoz a biztosítóhoz, akivel a ház kötötte a biztosítást, és milyen problémával forduljak a saját biztosítómhoz?
Ha tegyük fel a házban eltörik egy vezeték, és elázik a lakásom, akkor az az én biztosításomból megy, de ha a mondjuk a közös helységeken (pl folyosón, kukatárolón, vagy bármi máson) kelettkezett emiatt kár, akkor az a ház biztosításából?
Képzeljétek, pár napja elfaxoltam a Hérosznak, hogy erősen szelel a bejárati ajtó, és ma jöttek és megcsinálták. Most már egyáltalán nem szelel. Nagyon kellemes pozitív csalódás. Azt hittem, hogy még 1 hét mire kijönnek megnézni, hogy tényleg szelel-e stb..
Ez vicces, ezek szerint másnak is kifinomult ízlelő bimbói vannak:)
Igen, nekem is kicsit rossz ízű és szagos a víz, én sem szeretem, bár szerintem a XI. kerületben és Budaörsön mindenhol ilyen. Ahogy viszont megyünk beljebb a város felé (pl. IX. ker) és jövünk ki vidék felé (pl Érd), ott már nem ilyen a víz íze. Viszont a rosszabb ízzel párhuzamosan javul a víz keménysége, nem annyira vízkövesedik pl a vízforraló. Talán más vízművek, vagy más szennyvíztisztítási módszer, nem tudom.
Lehet, hogy tényleg szomszédlány vagyok???:))) Holnap küldök kép is, info is!:) Szerintem Asszonykádtól hallottam a fórumról is, csak nem emlékeztem a nicketekre pontosan. Ha valóban, akkor betekintést engedek Nektek.:)))
Háziorvosokat a Gazdagréti tér 5-ben tapasztalatból tudom ajánlani. Én őket ismerem (fiatal korunkbeli 30-asok:)) ): Dr. Györke János Dr. Endes Györgyi
Mivel még viszonylag új rendelők ezek, ezért nincs tömegjelenet, nem kell várni, kedvesek. Ezen a honlapon a lap alján minden infót megtalálsz az itteni dokikról: http://www.gyogyir11.hu/csaladorvosok_felnott.php http://www.gyogyir11.hu/csaladorvosok_gyermek.php
XI. kerület minden orvosi infó, háziorvostól a szakrendelésig: http://www.gyogyir11.hu/
Ciao P.
u.i.: bocs, sosem sikerül becsatolni a linket :(( úgyhogy marad a kijelöl, ctrl+c és ctrl+v :))
Mivel mi is D1-esek vagyunk lehet ismerjük egymást ??? :))) Azért azt nem írom ide le, hol is lakunk, de privi e-mail-ben küldenél az asztalos témában pár infót, képet, aztán esetleg a referenciát is megnéznénk ha lehet :)
Szia! Emilben küldtem az elérhetőséget, nálunk is Ő csinálja majd a fürdőszobát. Munka előtt küld látványtervet, a kész beépített szekrényről majd küldök képet! Üdv.
Van jó asztalos ismerős, ha még aktuális. Képeket is tudok küldeni, vagy megtekinthető. Rendes, megbízható pasas, szépen dolgozik, imádja a munkáját. Mindenkinek ajánlom!!
Egyébként az okmányirodában nagyon kedvesek az Elevenben és a Bocskain is. Csak kissé lassan állt össze a kép.:)))
Mi-merre: Gazdagréten szinte minden megtalálható, amire szükség lehet. Eleven kicsit félgőzösen működik, de majd mi "Ligetszépék" felturbózzuk.:))) Van Kaiser, pékség, bank, DM, okmányiroda ahol postai csekkeket is be lehet fizetni. Plus és Penny a Kaisertől nem messze, Spiller cukrászda az épülő irodaház mellett ( a káposztás hasé utánozhatatlan), konditerem a Penny felett (nagyon kedvesek és van minden), fodrászat a 139-es utcáján az új házak alatt, Csiki-hegyek utca és Kaptárkő utca magasságában van két szalon, Match a buszvégállomáson, továbbá itt vannak orvosi rendelők, fogászat, gyógyszertár, OTP, Posta. Egy viszonylag jó pékség található a Kaptárkő utca közepén a panelok alatt, reggel és délután szállítanak friss cuccot. Más most nem jut eszembe........:))
További békés egymás mellett élést kívánok!!! Szerencsések vagyunk, hogy ilyen jó helyen lakhatunk!
Sziasztok! Minden kedves szomszédot, Sasad ligeti bennszülöttet és bevándorlót üdvözlök!!:)) D1-es lakó vagyok, és a múlt héten sikerült bejelentkeznem a Beregszász utcába!! Bár a bürokrácia malmai lassan őrölnek így a lakcímkártyán még nincs emelet, ajtó, de hontalan sem vagyok.:))) Viszont kecsegetettek az okmányirodában, hogy az építtető címet szeretne változtatni és akkor mehetek megint a Menedékes utcásért!:))) Úgy cserélem már a lakcímkártyát, mint a fogkefét.:)))