Keresés

Részletes keresés

T.Tanácsos Creative Commons License 2012.11.25 0 0 550
T.Tanácsos Creative Commons License 2012.11.07 0 0 549

'Ezek mögül a karrierpolitikusok mögül, mint Rogán, kiszaladt az erkölcsi hitel. Ezek már zsarnoknak se jók.

 

Ez maga a nyers, csontig lecsupaszított korrupció. Ezért gondolom, hogy a Blikk-szobor a legsötétebb mementó, és amíg ott áll, addig én nem nyugszom....'

 

Előzmény: Törölt nick (546)
100 forintnak a fele Creative Commons License 2012.11.07 0 0 548

Puzsérnak ez a fixa ideája, volt egy beszélgetés a Tilos rádión, le is tölthető, talán 2010-es, a választások után, ott is ezt mondogatja. Azért van benne egy nagy adag igazság...

 

P. R.: Mert ez a korszak 2010. április 11-én lezárult. Ez a húsz év a történelemkönyvekben úgy fog szerepelni, mint a zavaros átmenet időszaka. Ma már azonban a demokráciának vége van, mármint abban az értelemben, ahogyan a demokráciáról húsz éven át beszéltünk. Ami egyébként sosem volt demokrácia, csak négy évenként váltakozó önkényuralmak korrupt rendszere.

Előzmény: Törölt nick (546)
armadillo Creative Commons License 2012.11.07 0 0 547

"Az azonban biztos, hogy el kell jönnie annak a pillanatnak, amikor az úgynevezett budapesti liberális értelmiség felhagy a vernyákolással, hogy az ő személyes ízlésének vajon megfelel-e a rendszer.

Arra ment rá az elmúlt húsz év, hogy igazodási pont volt ez a pesti véleményformáló értelmiségi kaszt, amelynek volt egy esztétikai, és ismétlem: szigorúan esztétikai igénye a rendszerrel kapcsolatban. Mert ő, a pesti véleményformáló értelmiségi tizenöt évig tanulta, meg látta nyugaton, hogy hogy működik a jó rendszer, és ha Magyarországon ez a rendszer nem olyan, mint az, akkor ő minek tanult, meg minek utazott, meg írogatott erről annyit?

 

A rendszert tehát nem működőképessé, hanem az ő esztétikai természetű igényeiknek megfelelővé akarták tenni. Mindeközben tapsolva asszisztáltak eleinte az energiaszektor, később a fél ország eladásához, arra ugyanis nem volt illemkódex. Az mehetett a levesbe, csak az Alkotmánybíróság jogköre nehogy sérüljön! Ez a rendszer bukott meg, ez a húsz év zárult le."

 

Optimista ez a Puzsér. Nekem úgy tűnik, hogy ez a pesti véleményformáló értelmiségi kaszt még most is ugyanígy vernyákol, sőt...

Előzmény: Törölt nick (546)
Törölt nick Creative Commons License 2012.11.07 0 0 546

Puzsér Róbert: „Ezek már zsarnoknak se jók” 

A Demokrácia Rt.-től az Apokalipszis Rt.-ig rövid, ocsmány és tanulságos volt az út. Egy takarító, egy múzeumi teremőr és a médiafenegyerek obszcén és képekkel gazdagon illusztrált véleménye pojácaságról, országrontókról, traumaháborúról, és arról, hogy putyinista fejedelemség épül.

 

http://hvg.hu/kultura/20121107_Ezek_mar_zsarnoknak_se_jok__Puzser_Robert

Báthory Ödönke Creative Commons License 2012.04.07 0 0 544

Hát ez se lesz már hülye! De nagyon jó. A legjobban az tetszik, hogy olyan komolyan csinálják, hogy a betelefonáló úr (és az én feleségem is) aszitte, hogy igazat szólnak.

Gratula:

b

Előzmény: Törölt nick (543)
Törölt nick Creative Commons License 2012.04.06 0 0 543

 

Amit Puzsér 1:05-től nyom, azon kicsordult a könnyem a röhögéstől.:))

Törölt nick Creative Commons License 2012.04.06 0 0 542

Hülye Kuruc felkapta Puzsér fehérbűnözős paródiáját, meg is néztem gyorsan újra, meg a Trianon-relativizálást is.:) Zseniálisak, a másik ürge echte úgy nyomja, mint Bencsik.

 

 

O. Kán Creative Commons License 2012.03.25 0 0 541

Előzmény: Galván Tivadar (540)
Galván Tivadar Creative Commons License 2012.03.25 0 0 540

"a hírtv-n [...] megjelenik Puzsér Róbert, és mindig egzaltáltan ordítozik - a kormány nevében, mint valami rendőr"

 

Aha! szóval onnan nem...

netszemle.hu Creative Commons License 2012.03.25 0 0 538

Puzsér videók. 

(Válogatás)

yoco40 Creative Commons License 2012.03.24 0 0 537

Elég ideg gyenge embernek tűnik.

reza65 Creative Commons License 2012.03.17 0 0 536

Amit eddig láttam belőle (nem is vagyok rá tovább kíváncsi), egy undorítóan nagyképű SENKI....

beiroo Creative Commons License 2012.02.14 0 0 535

Én többször láttam Puzsért, egészen korrekt hozzászólásai voltak.

 

 

marcipannyuszi Creative Commons License 2012.02.14 0 0 534
Előzmény: Báthory Ödönke (533)
Báthory Ödönke Creative Commons License 2012.02.14 0 0 533

Mikor? Milyen műsorban? Mekkora időtartamban?

Ez AZ a Puzsér? És AZ a Bácsfi?

 

Sajnos nincs tévém, ezért nem tudom nézni a mindenbizonnyal épületes beszélgetést. Érdekelne, hogy mire jutottak.

 

b

Előzmény: marcipannyuszi (532)
marcipannyuszi Creative Commons License 2012.02.14 0 0 532

Közös műsorban Bácsfi Diánával az m1-en!

Gregor Samsa Creative Commons License 2011.11.28 0 0 531
Te meg szimplán csak egy idióta vagy. Gagyit adó...
Előzmény: Törölt nick (530)
Gregor Samsa Creative Commons License 2011.11.28 0 0 529

Azért mielőtt még értelmeznél, szokd a differenciált gondolkodást, mert az sem árt ehhez.

Előzmény: Törölt nick (528)
Törölt nick Creative Commons License 2011.11.28 0 0 528

Azért mielőtt még bonyolultabb, árnyaltabb lennél, szokd az értelmezést, mert az sem árt ehhez.

Előzmény: Gregor Samsa (527)
Gregor Samsa Creative Commons License 2011.11.28 0 0 527

Egyáltalán nem értettem félre és empátia dolgában is jól állok, köszi. Engem önmagában irritál az, ha valaki csak konvencionális (politikai vagy akármilyen) paradigmákban, katóriákban képes megítélni valakit, az "ahhoz képest, hogy..." elve mentén. Miért nem elég az, amit XY mond, az önértéke szerint? Miért kell "fajtázni"? Ezt a bilincset kéne levetni és nem abból kiindulni, hogy ki milyen "ahhoz képest, hogy...", hanem azt figyelni, hogy mit mond, önmagában. Persze mindez autonóm, szuverén egyéneket (elő)feltételez kellő ítélőerővel, márpedig a honi társadalom a szellemi érettségnek ezen a fokán távolról nem áll. Nemcsak a plebsz, de még az ún. véleményformáló értelmiség sem.

Előzmény: Törölt nick (526)
Gregor Samsa Creative Commons License 2011.11.28 0 0 525

Valahol csodállak, hogy két mondatban miként lehetett ennyi tényszerű hibát és rosszindulatot, ostobaságot bemutatni. Ehhez a negatív teljesítményhez azért hadd gratuláljak.

 

Nem tudom, milyen műsort hallgattál és pláne nem tudom (sőt, nem is érdekel), hogy milyen prekoncepcióid vannak Puzsér Róberttel kapcsolatban, de erős kétségeim vannak azügyben, hogy képes lennél kilépni abból a förtelmes szellemi gettóból, amiben élhetsz. Persze sajnos a magyar társadalom legnagyobb része veled együtt caplat szügyig a szellemi mocsárban és még csak igénye sincs arra, hogy a békaperspektíván kívül esetleg feljebb törjön és friss levegőt szívjon.

 

Nézz utána ennek, ha még érted ezt a szintagmát: független értelmiségi. Mert van ilyen. Például Puzsér Róbert.

Előzmény: Törölt nick (524)
Törölt nick Creative Commons License 2011.11.28 0 0 524

Érdekes, mert Puzsérnál nekem nem az jött le, hogy elvakult ballibsi lenne. Szóval az a szadeszos fajta, akinek a legfontosabb problémája, hogy nagy a rasszizmus.

Előzmény: Gregor Samsa (523)
Gregor Samsa Creative Commons License 2011.11.28 0 0 523

Újabban?! Nagyjából 3 éve nem láthatod, ébresztő! (Sőt, rádióban sem nagyon hallhatod 2011. tavasza óta.)

Előzmény: Törölt nick (521)
Gregor Samsa Creative Commons License 2011.11.28 0 0 522

Ezer szívesen!

Előzmény: email-vmsz (520)
Törölt nick Creative Commons License 2011.11.28 0 0 521

Újabban nem látom a HírTV-n. Vagy nem nézem eleget?

email-vmsz Creative Commons License 2011.11.28 0 0 520

Ezer köszönet. ;)

Előzmény: Gregor Samsa (519)
Gregor Samsa Creative Commons License 2011.11.28 0 0 519

Gazdasági Rádió, 2011. november 25. 09:41

A nap vendége: Puzsér Róbert

 

 

http://gazdasagiradio.hu/vendeg/71158

AforizmaBlog Creative Commons License 2011.10.04 0 0 518

Több, mint magyar!

Beszélgetéssorozat minden csütörtökön 19-21h-ig.

Több, mint magyar! Farkas Attila Márton és Puzsér Róbert hitet tesznek
önmaguk gyarmatosítása mellett. A bennszülöttek nem hisznek többé az
autonómia csalóka ígéretében, és készek otthonukat, gyermekeiket és
szerveiket akció keretében áruba bocsátani. A kiárusításra minden
csütörtökön, este 19 és
21 óra között kerül sor a Mika Tivadar Aukciós Házban, Budapesten, a
VII. kerület, Kazinczy utca 47. szám alatt.

 

Az aktuális heti programról itt tájékozódhattok:

 

Mika Tivadar Mulató

http://www.facebook.com/mikativadarmulato

email-vmsz Creative Commons License 2011.06.02 0 0 517

Köszi!

Előzmény: sz.sultan (516)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!