Keresés

Részletes keresés

boci boci tarka Creative Commons License 2007.05.23 0 0 55

Hogy mi van benne?

Nyomor és nemzethalál.

Meg hideg.

Előzmény: keletmagyarorszag (54)
keletmagyarorszag Creative Commons License 2007.05.23 0 0 54
És mi van a hűtőben, gyerekek ?
Előzmény: boci boci tarka (47)
lms Creative Commons License 2007.05.23 0 0 52
ezek többnyire kódolt termékek. a shopban baseball sapkát árusítanak, de valójában baseballütőt lehet vásárolni. hasonlóan az "öngyújtó" molotovkoktélt, a "dzseki" egy könnyű golyóálló mellényt takar, a "hátizsák" pedig szimattáskát (szimattal, könnygáz ellen). a fideszmaci a kakukktojás: valójában princz gábortól kaptak két kamion postabank reklámmacit (hogy ne nagyon ugráljanak) és azoktól próbálnak meg így megszabadulni, mielőtt megeszi a moly.
Előzmény: Daikini (-)
RontóPál Creative Commons License 2007.05.23 0 0 51

 

Jó az a fideszmaci... Nekem Princz jutott róla eszembe!;-))

Törölt nick Creative Commons License 2007.05.23 0 0 50
...és én mindig megkérdezem: a többi kiszes hová tűnt erről a képről?...
Ügynökökről nem csináltok tablót, srácok?
Pedig illene.
Előzmény: Törölt nick (41)
boci boci tarka Creative Commons License 2007.05.23 0 0 49

Oszt azon még jobban röhöghetnél.

Csupa vidámság ez a politika.

Előzmény: boci boci tarka (48)
boci boci tarka Creative Commons License 2007.05.23 0 0 48

Torgyános hűtőmágnesed nincs véletlenül? Oda lehetne tenni a fideszes mellé - mementóként.

Előzmény: milma (46)
boci boci tarka Creative Commons License 2007.05.23 0 0 47

Nekem van 2 mszp-s, egyet cseréljünk el, s akkor lesz egy koaliciós frigónk.

Nem szeretem az egypárti kormányokat.

Előzmény: Törölt nick (43)
milma Creative Commons License 2007.05.23 0 0 46
olyanom van nekem is 1. "több SZDSZ, több hűtőmágnes". Halálra röhögi magát raja mindenki :DD
Előzmény: Törölt nick (43)
boci boci tarka Creative Commons License 2007.05.23 0 0 45
Ez a 36. példány itt, a fórumon.
Előzmény: Törölt nick (41)
boci boci tarka Creative Commons License 2007.05.22 0 0 39

Már csak annyit?

Én azt hittem, hogy 12311234113-at.

Előzmény: joker_face (37)
boci boci tarka Creative Commons License 2007.05.22 0 0 38
Te ilyen bennfentes vagy e dolgokban? Mik azok a "Pirospontok", ahol esernyőt lehet kapni? Ha tudsz, szerezz nekem kettőt. Egy fideszest meg egy mszp-st, hadd álmodozzak alattuk a nagykoalícióról.
Előzmény: Törölt nick (33)
joker_face Creative Commons License 2007.05.22 0 0 37
még 12311234112 mackót kell eladniuk hogy ne legyenek szarban pénzügyileg
Törölt nick Creative Commons License 2007.05.22 0 0 36
A turul boltban adják, csak tudnod kell a jelszót.
Előzmény: Törölt nick (34)
b.viridis Creative Commons License 2007.05.22 0 0 35
A mai fogyasztókat ne gyanúsítgassad te humorérzékkel, pláne ha jelzős szerkezetben használod.
A napokban láttam óriásplakáton: újszerű csomagolásban! Sajna már nem emlékszem, hogy mit is reklámoztak.
Előzmény: Kettes számú törzsvendég (12)
figyelem02 Creative Commons License 2007.05.22 0 0 32
Mit kell itt szembesíteni? Minden párt minden szava hazugság. Onnan tudod, hogy hazudnak, hogy megszólalnak a médiában közvetlenül, vagy a csahosaik útján. Ezek közül bárkire is szavazni? Ne hülyéskedj már...:))
Előzmény: Daikini (22)
o-o-o Creative Commons License 2007.05.22 0 0 31
:)))
Előzmény: boci boci tarka (29)
Ali70 Creative Commons License 2007.05.22 0 0 30
Hiba volt!
Ki kellett volna próbálnod a lottóval is, hátha ott írja jó helyre az X-et.
Előzmény: figyelem02 (4)
boci boci tarka Creative Commons License 2007.05.22 0 0 29
Háppersze! Van még itthon /mint másoknál is/ vagy 25-30 golyóstoll, köztük igen szépek is, de ez az mszp-s valahogy ottmaradt a bevásárlólistás tömb mellett. Úgy megszoktam, aztán azzal írom fel a mindennapi nemzethalált.
Előzmény: Törölt nick (28)
boci boci tarka Creative Commons License 2007.05.22 0 0 27
Naugye. Ma sem éltem hiába.
Előzmény: Cs. András (26)
Cs. András Creative Commons License 2007.05.22 0 0 26
Tudod, ez nem is hülyeség :o)
Előzmény: boci boci tarka (19)
boci boci tarka Creative Commons License 2007.05.22 0 0 25
Van fideszes hűtőmágnes is!
Előzmény: Daikini (22)
mavtelep Creative Commons License 2007.05.22 0 0 24
Hűtőmágnes, hűtőmágnes.... de legalább nem egy lejárt lemez....)))
Előzmény: Daikini (22)
Daikini Creative Commons License 2007.05.22 0 0 23
irj nekik mailt, hatha... :-)
Előzmény: boci boci tarka (19)
Daikini Creative Commons License 2007.05.22 0 0 22
Vigyazni kell a felejtessel, a legjobb mindig azzal szembesiteni oket, amiket a valasztasok elott es az elozo ciklusban mondanak. Orbanek most szocialdemokratak, az MSZP most liberalisosdit jatszik, 2010-ben a fene tudja mik lesznek. Jobb eltenni ezeket, eszunkbe juttatjak miket hazudtak ossze, es tudni fogjuk kire nem erdemes szavazni. Peldaul az olyanokra nem, akik 30 Ft erteku hutomagnessel vagy golyostollal akar valasztast nyerni. Kicsit gaz, hogy a hutomagnesesnek sikerult.
Előzmény: figyelem02 (17)
boci boci tarka Creative Commons License 2007.05.22 0 0 21
Az én mszp-s golyóstollam még mindig ír, lehet, kitart 2010-ig, aztán jön a következő.
Előzmény: figyelem02 (17)
Alezredes Creative Commons License 2007.05.22 0 0 20
Fidesz Maci
Plüss anyagból készült macival nem csak gyermekét, hanem kedvesét is meglepheti.


Hogy meglepődne az hétszentség. :)
boci boci tarka Creative Commons License 2007.05.22 0 0 19
Csere-bere nincs? Mondjuk adok egy mszp-s hűtőmágnest, és kapok érte egy fidesz-macit.
Előzmény: Daikini (15)
Kettes számú törzsvendég Creative Commons License 2007.05.22 0 0 18
Pörgethető tárcsával kell gyártani. Ha szegény lenndélen kibírja guggolva már egy örökkévalóság óta...
Előzmény: Daikini (15)
figyelem02 Creative Commons License 2007.05.22 0 0 17
Egs. Én gyorsan szabadulok a pártok cuccaitól, mert nem akarom, hogy átragadjon rám az a bűz amit árasztanak. A hazugságok bűze.
Előzmény: boci boci tarka (10)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!