Keresés

Részletes keresés

sensei47 Creative Commons License 2010.03.14 0 0 73
Nem működik az http://www.onep.hu/.
Előzmény: sensei47 (70)
sensei47 Creative Commons License 2009.11.25 0 0 70
Indul-e a 2010. évi országgyűlési választáson az Orvospárt?
sensei47 Creative Commons License 2008.03.13 0 0 69
Alkotmánybírósághoz fordult az orvospárt
2008. március 13. 09:01

MNO
A március 9-i népszavazás az Összefogás Nemzetünk Egészségéért Pártot, az orvospártot is megerősítette azon meggyőződésében, hogy jól tette, amikor jóval a referendum előtt megtámadta az Alkotmánybíróság előtt az úgynevezett „egészségbiztosítási” törvényt. A szervezet a 2008. évi I. törvény alkotmányellenességének kimondására kéri az Alkotmánybíróságot.

Az alkotmánybírósági beadványukban már elfogadásakor alkotmányellenesnek, szakmailag elfogadhatatlannak, az orvostársadalmat kötelező Hippokrateszi esküvel összeegyeztethetetlennek, a magyar társadalom több mint háromnegyedének tiltakozása ellenére, a törvényhozáson áterőltetett „egészségbiztosítási” törvényt az orvospárt – szerepel a szervezet közleményében.

Az egészségügy - hacsak a jelenlegi Alkotmányunkat nem helyezik hatályon kívül - nem válhat üzleti befektetők terepévé, nem képezheti tőkéstársaságok piaci manipulációinak a tárgyát – áll a társaság nyilatkozatában.

Az orvospárt az alkotmánybírósági beadványában felsorolt érvei alapján arra kérte az Alkotmánybíróságot, hogy állapítsa meg a 2008.évi I. törvény alkotmányellenességét, és helyezze azt hatályon kívül – zárul a szervezet állásfoglalása.

(MTI)
lerr Creative Commons License 2007.06.24 0 0 68

Ja, elképzelem:

Mari néni, aztán el ne felejtse, hogy ránk kell szavaznia! Jaj, majdnem elfelejtettem, a hálapénz?

Előzmény: Törölt nick (32)
itymeg Creative Commons License 2007.06.24 0 0 67
akkor egyetértünk!
Előzmény: lakattt (66)
lakattt Creative Commons License 2007.06.24 0 0 66
Arra....
Előzmény: itymeg (65)
lakattt Creative Commons License 2007.06.24 0 0 64
Gondolj a hódmezővásárhelyi orvostüntetésre....
Előzmény: itymeg (62)
itymeg Creative Commons License 2007.06.24 0 0 62
qrvára nem érdekel az embersintérek pártja; amíg annyi beteget meghalasztanak, amennyit akarnak, és nem kerülnek börtönbe; amíg kihasználják azt, hogy a betegnek állítólag orvosra van szüksége, és a legynomorultabbat is nyomorgatják hálapénzért, adddig nullák!
Előzmény: lakattt (60)
lakattt Creative Commons License 2007.06.24 0 0 60
Magadat ne hagyd ki mert látom, hogy te mindent tudsz.))
Előzmény: sensei47 (59)
sensei47 Creative Commons License 2007.06.24 0 0 59
Felületes vagyok, elnézést. Dr. Gerő Gábort és Dr. Havas Szófiát kihagytam...
Előzmény: te komolyan veszed magad? (57)
te komolyan veszed magad? Creative Commons License 2007.06.24 0 0 58
Ja értem, szóval Dr. Göncz is orvosdoktor.
Előzmény: te komolyan veszed magad? (57)
te komolyan veszed magad? Creative Commons License 2007.06.24 0 0 57

 

Dr. Horn.

Előzmény: sensei47 (56)
sensei47 Creative Commons License 2007.06.24 0 0 56
Ha szükséges, gyógyítson téged (abc sorrendben) Dr. Göncz, Dr. Horváth, Dr. Kóka, Dr. Kökény, Dr. Molnár...
Előzmény: PuPu (52)
Mamakedvence Creative Commons License 2007.06.24 0 0 55
azt hittem DajcsFür Tompika lett az elnök :/
Előzmény: sensei47 (51)
lakattt Creative Commons License 2007.06.24 0 0 54
Kiváncsi vagyok milyen lesz majd?
Lehet, hogy a hódmezővásárhelyi híres orvostüntetés lesz a viselkedési minta?
Előzmény: PuPu (52)
te komolyan veszed magad? Creative Commons License 2007.06.24 0 0 53

 

Abortuszra nincs volumenkorlát, szívkoszorúérbetegség kezelésére (szívkatéterezés mely a szívinfarktusok megelőzésére illetve kezelésére is szolgálhat) viszont van korlátozás.

 

Ha ennek megváltoztatására az orvosok pártalapításra kényszerülnek, akkor legyen. Csinálják.

 

Előzmény: PuPu (52)
PuPu Creative Commons License 2007.06.24 0 0 52

Na, még ez hiányzik...

Az orvos a munkahelyén ne politizáljon, hanem dolgozzon.

Teljességgel etikátlan kiszolgáltatott embereket politikai kérdésekről győzködni, másrészt meg az orvos munkaidejét a TB-n keresztül én fizetem, - márpedig az én kontómra ő ne politizálgasson, hanem gyógyítson, - aztán a szabadidejében tőlem akár hordóra is mászhat és hüjébb lehet, mint a Papplajos...

:O)))

Előzmény: sensei47 (50)
sensei47 Creative Commons License 2007.06.24 0 0 51
A párt elnökét most hallhatjuk a Kossuth rádióban!
sensei47 Creative Commons License 2007.05.26 0 0 50
Az orvosok pártja a parlamentet vette célba
2007. május 25. 16:00

MNO
A parlamentbe jutás és kormányzati szerep elérése az áprilisban alakult Összefogás Nemzetünk Egészségéért Párt (ÖNP) célja a következő, 2010-es választáson – jelentette ki a párt országos elnöke pénteken. Ehhez nem milliárdokat használnak majd fel, hanem a napi 400 ezer orvos-beteg találkozón ismertetik programjukat.

Az ÖNP nem tömeg-, hanem programpártként jött létre, és az ország helyzetének rendbe tételére szerveződött – mondta Lőke Miklós Péter az orvosok pártja néven is emlegetett új politikai szerveződés elnöke nyíregyházi sajtótájékoztatóján. Az alapítás óta eltelt valamivel több, mint egy hónap alatt kilenc megyében már el is érték, hogy megvannak a jelöltjeik a parlamenti választásokon való indulásra, míg a többi régióban tart a szervezkedés – tette hozzá.

Az orvosok pártja nyitott a civil társadalom valamennyi rétege felé, bárki lehet a párt tagja vagy támogatója – mondta Lőke, majd kifejtette: a parlamentbe jutás eléréséhez nincs szükségük milliárdokra, a szavazók meggyőzését a napi 400 ezer orvos-beteg találkozón végzik majd, ahol módot találnak programjuk ismertetésére, amely szerinte minden ember érdekét szolgálja majd.

Az ÖNP a keresztény eszmerendszer alapján álló konzervatív párt, de a mostani jobboldali erők nézetéhez képest másként akarja talpra állítani az országot – fogalmazott a pártelnök. Mivel az új párt a jelenlegi helyzetért minden eddigi országgyűlési pártot felelősnek tart, az ÖNP elhatárolja magát valamennyi parlamentben lévő erőtől.

(MTI)
sensei47 Creative Commons License 2007.05.21 0 0 49
"Érdekes, az ember azt gondolná, hogy a fidesz vezette debrecen sztrájkol leginkább de nem! SŐT !!! úgy tűnik a fidesz vezette város meg tudja oldani azokat a gondokat amiket a szocik vezette városok nem!!!
Ez több mint elgondolkodtató nemde ???

Erősen elgondolkodtató...
Előzmény: Törölt nick (33)
Bob a spongya Creative Commons License 2007.05.18 0 0 48
Elgondolkodtató. Ebből is látszik,hogy a szoci városk mocsok alakokat tettek meg orvos vezetőknek...
Előzmény: Törölt nick (33)
Bob a spongya Creative Commons License 2007.05.18 0 0 46
És szar az élet "fekete" pénz nélkül..
Előzmény: unnamed (9)
b.viridis Creative Commons License 2007.05.18 0 0 45
Egyre kisebb a hitele a médiaértelmiségnek, míg az orvosi kar még őrzi ezirányú intaktságát.;))

...és nem szakadt le??? :-)))
Előzmény: Törölt nick (29)
te elhiszed amit írsz? Creative Commons License 2007.05.18 0 0 44

nem áltatom vele magam, mivel nem azt írtam.

 

Ellenbne van úhy, hogy egy nemzetnek az egészsége érdekében a hatalom által szélsőségesnek bélyegzett gondolkodás és cselekvés áll érekében.

 

A hatalomnak minden szélsőséges, ami uralmát veszélyezteti.

 

Előzmény: AliceCsodaországban (41)
AliceCsodaországban Creative Commons License 2007.05.17 0 0 41
A szélsőséges nézetek senkinek nem az érdeke, nemhogy egy "egészséges" nemzetnek - ezzel ne áltasd magad.
Előzmény: te elhiszed amit írsz? (39)
AliceCsodaországban Creative Commons License 2007.05.17 0 0 40
Hát nekem is lenne némi fogadásom arra, hogy rövid határidőn belül még a hírét is elfelejtik ennek a pártnak.

És lehet, hogyte olyan orvosokat ismersz akik a betegekkel gyógyítás helyett politizálnak, de én inkább olyanokat, akik kutyafuttában vizsgálnak, írnak receptet, mert annyi a beteg előttem-utánam. Nemhogymég politika... még hogyérzimagát sincsen.
Előzmény: Törölt nick (36)
te elhiszed amit írsz? Creative Commons License 2007.05.17 0 0 39

 

 

Egy egészséges nemzet szélsőjobbtól szélsőbalig és a kettő között mindenkinek érdke.

 

 

 

Előzmény: figyelő (38)
figyelő Creative Commons License 2007.05.17 0 0 38

A párt előzetes tájékoztatása szerint nem tűrik, hogy az egészségügyi rendszert alantas politikai érdekektől hajtva szétrombolják. Céljuk, hogy a következő országgyűlési választásokon kormányzati szerepbe jutva megvalósítsák a valódi rendszerváltást, a tönkretett, kifosztott Magyarországot virágzó, gyarapodó és egészséges nemzetté tegyék.

 

Ha csak ezt olvasom, azt hihetem, hogy elmebetegek vagy helyüket még nem lelő széljobbos alakok hoztak létre új pártot - 12 belőlük pontosan egy tucat.

Törölt nick Creative Commons License 2007.05.17 0 0 36
Ez a hozzászólásod meglehetősen gyengusra sikeredett, nem is igen boncolgatnám.;)))
Előzmény: bonder (34)
bonder Creative Commons License 2007.05.17 0 0 35
Miért sztrájkolna a debreceni klinika.  Ott viszonylagos rendben mennek a dolgok, az intézmény likvid és szépen fejlődik.  Évente több milliárd fejlesztési pénz folyik be + komoly üzletek mennek.
Előzmény: Törölt nick (33)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!