Keresés

Részletes keresés

drakulady Creative Commons License 2007.05.16 0 0 4
Rendben:-)
Előzmény: platty** (3)
platty** Creative Commons License 2007.05.15 0 0 3
Ok., amint elindulunk, szólok! :-)
Előzmény: drakulady (2)
drakulady Creative Commons License 2007.05.15 0 0 2
Írd le, hogy pontosan mikor várható összeröffenés, nem vagyok ám ellene az ilyesminek, sőt:-))
Előzmény: platty** (1)
platty** Creative Commons License 2007.05.15 0 0 1
Szia, pár embert máris érdekel, az irodalmi topicokból (már beszélgettem velük róla) és más fórumról. Szerintem itt is vannak, akiknek időnként lenne ilyesmire igénye. Szóval jöhetnek az észrevételek!
Kedves Drakulady, gyere el Te is legalább 1x majd :-)
Előzmény: drakulady (0)
drakulady Creative Commons License 2007.05.15 0 0 0
Nem 0 igény lesz rá
platty** Creative Commons License 2007.05.15 0 0 topiknyitó

Kedves Indexesek!

Legyen ez itt egy első körös közvéleménykutatás arra, hogy mekkora igény van egy olyan irodalmi és komolyzenei klubra, ahol lehetőség van méltányos havi tagsági díjért,  egy kőbányai helyiségben:
- különleges komolyzenei és jazz CD-ket meghallgatni, kielemezni
- archív filmfelvételeket, valódi ritkaságokat együtt megnézni, melyeken egy-egy kiemelkedő zeneirodalmi művet adnak elő neves, sok esetben már nem köztünk lévő előadók, művészek
- művész filmeket levetíteni, együtt megtekinteni, megtárgyalni
- költői, szerzői esteken mind saját költeményeket, mind a világirodalom remekeit, verseket, prózát  felolvasni, elemezni, beszélgetni róla (pl. Kosztolányi hetek, Radnóti hetek stb.)
- meghívott írók, tudósok, zenészek, közéleti szereplők, színészek estjén alkalmanként részt venni
- képzőművészek, fotósok munkáit időszakosan kiállítani
- emellé finom kávét, üdítőt inni :-)

A kapcsolódó kérdések a következők:

1. Van-e erre igényetek?
2. Ha igen, hetente 2 estét, pld. 7-től 10-ig szánnátok-e erre? 
3. Ha igen, leginkább mely napokon?
4. Ha nem megfelelő a heti 2 alkalom, akkor milyen gyakran tudnátok eljönni? 
5. Milyen tagsági díjat találnátok elfogadhatónak a fenti szolgáltatások alapján?
6. Milyen plusz klubszolgáltatásokra lenne még igényetek? A pikáns poénokat nem itt kérem ellőni! :-DDDDD )

Lehetőleg témába vágó, tartalmas válaszokat várnék, pontosan azért, hogy valóban a célközönség igényei alapján jöhessen létre ez az új szellemi centrum, ami non-profit jelleggel, valódi kulturális találkozópontként működhetne. 

Egyben örömmel fogadnánk olyan lelkes zene- és irodalombarátok jelentkezését, akik alkalmanként levezetnének egy-egy ilyen estet, kedvenc témájukból felkészülnének, pár költeményt, novellát vagy zenei művet elhoznának bemutatásra, és moderátorként közreműködnének.

Ha beindul ez a klub, itt, ezen a fórumon is publicitást  kaphatnak eme irodalom- és zenekedvelők!
A felhívás a Fidelion is megjelent, mivel szerintem e két portálon vannak azok, akiket ez a klub érdekelhet.

Szóval, bátran írjátok meg észrevételeiteket, javaslataitokat! Köszönöm!

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!