Keresés

Részletes keresés

bárhogyleszugylesz Creative Commons License 2007.05.15 0 0 45

Csakhogy nem látunk bele ezekbe a dokumentumokba.

Kamera elött elmondott panaszokat adtak el nekünk.

 

Ez kevés egy helyzet objektív megítéléséhez.

 

Bocs, szakmám az, hogy csak egzakt körülmények alapján tudok korrekt terméket előállítani.

A többi csak ad hoc.

Előzmény: bergnegoc (43)
bárhogyleszugylesz Creative Commons License 2007.05.15 0 0 44

Nem valószínű hogy kollégák lennénk, hacsak azért nem mert mindketten gondolkodunk. Rűadásul az igazak álma helyett pötyögünk mint ha a világot ezzel megváltanánk :Ű))

 

Szóval az eseményeket végignéztem én is a TV -ben. KApcsolgattam a csatornák közt az alább leírtak miatt - hogy más nézőpontból és kommentárral is érzékeljem az eseményeket.

 

Éppen ezért kiragadottak az ominózus történetek -amin magam is felszisszentm, hogy állatok, nem vagytok különbek ! De később már eltüntek azok a bejátszások, amiket a polgári oldal (azaz értsd nem rendőr!) művel. Enélkül a sztori zéró.

De persze más ott lenni, más az a pszichózis.

 

Hogy ki miért nem volt ott, hogy a rendőrnek mikor kell és merre megindulnia -ez szakmai és gazdasági és persze politikai szakmai kérdés, erről nem ítélkezhetek mert nem vagyok szakember. Ha meg kinyilatkoznék és találgatnék, akkor lesüllyednék a hülyék szintjére.

 

 

Előzmény: bergnegoc (41)
bergnegoc Creative Commons License 2007.05.15 0 0 43
Csakhogy vannak dokumentumok is azokat el is fogadják ténynek, akkor ez nincs?
Előzmény: bárhogyleszugylesz (42)
bárhogyleszugylesz Creative Commons License 2007.05.15 0 0 42

A manipulálásról pedig annyit:

Manipulálnak minket mindkét oldalról, és van aki ezt nem veszi észre.

Pedig el kell gondolkodni mit írnak és mit ábrázolnak mindkét oldalon és mit akarnak láttatni velünk.

A kérdés pedig az, kinek és minek az érdekében ?

A mai világot ennek értelmében kell összerakni mozaikokból és morzsákból, ennek ellenére a következtetéseink lehetnek hamisak - mint amiről alant már beszéltem - de a hibát csökkenthetjük ezáltal.

Egy a tuti: mi nem vagyunk fontosak, csak mint eszközök, és lelkiismeretfurdalás nélkül feláldozhatóak.

 

A "vezérek" - Feri és Viktor- nem állnak a csata élén mint egykoron a királyok, hanem csatlósaik révén (média, Mária az ATV-ben, csintalan stb) oszd meg és uralkodj-ot játszanak.

 

Na, ennek én nem vagyok a bábja.

bergnegoc Creative Commons License 2007.05.15 0 0 41
Kollega ezek nem szerkesztett folmek.Csak egy példa a hirtv oktober 23,i adásááából, nekem megvan az egész npveretés amit a tv közvetitett végig.Hogy llehet az megszerkeszeti,amikor az olimpiai bajnokot leteritik a zsaruk é mindenk aki ott elmegy belerug egye, és aztán elhengzik :"Vigyázz kamera" és még belerugnak egy két rendör és elmennek.Igen ezt mondta gergényi is hogy szerkesztett filmváltozatok,És akkor miért van ez a film illetvvvve tv közvetités a Lengyel, tv.-nek a CNN.-nek , éss például a Francia tv,-nek is mert ök is átveték az adást a Hirtv.-tól ami élöbe ment, akkor ök is szerkesztettek?Kozmetikáztak?De miért nem volt ott az Átv,a Tv1, a Tv2 és a többiek?Nekik megvolt tiltva? lehet,Fletó nem engedte.Inkább azért mert várták a zsozsót a miniszterelnöktől és inkább hallgattak.De mi a feladata pl egy hirtv.-nek? Az hogy a szenzációs hireket közvetitse,és a többinek ugyanez nem a feladata?
Előzmény: bárhogyleszugylesz (40)
bárhogyleszugylesz Creative Commons License 2007.05.15 0 0 40

Amire hivatkozol, azokban mind ugyanazt hiányolom.

Egyoldalú.

Ezzel a szememben veszt az igazságtartalmából, elfogultá válik.

 

Gondolj bele, csinálok egy filmet a Széna téri túszejtőről úgy, hogy a lőtt sebeit filmezem premier plánban, a holttestét mutatom a szerencsétlen összecsuklott tehetetlen pózban.

Aztán a szomszédok: "de jó ember volt pedig" nyilatkozatait.

 

Hol van az a  nő, aki sokkot kapott és könyörgött, engedje el? A rendőr, aki elsőként szembesült azzal, ha nem lő, ő a hulla ?

 

Tudod a média, a film az nagyhatalom, azaz manipulálásra alkalmas.

 

Az alábbi történetet vetítsd a tiedre.

Előzmény: bergnegoc (36)
Callie Creative Commons License 2007.05.15 0 0 39
Te biztos csak parodizálod ezt.
Előzmény: bergnegoc (38)
bergnegoc Creative Commons License 2007.05.15 0 0 38
Nos lehet kétséged, de amit itt a magyarnemzetben leirnak az bizony ugyvan és az ugy is történik.Erre példa most a legfrissebb, Ugye Gergényi ujjab nyugdijazaását a rendörségi szóvivő mendemondának nevezt, pedig ezt leirta a Magyarnemzet, és már kérem két három nap mulva bizony mindenki olvashatja hogy Gergényi nyugdijba vonul..Vagy amikor ez az ujság ir a Fitch, vagy az eu ,közgazdászainak értékitéletéről ami országunkról.ÍElöször a magyar Nemzet ir róla és utána már mások is muszájkémnt irnak róla.Hát nincs jogod neked megtudni az igazságot?
Előzmény: Callie (37)
Callie Creative Commons License 2007.05.15 0 0 37

Nyilván gettóalapító és pszichikai társkínzó volt.

 

Az MN mindig igazat mond, mint az Uruk.

Előzmény: Kettes számú törzsvendég (2)
bergnegoc Creative Commons License 2007.05.15 0 0 36
Feljelentések, birósági tárgyalások, és felmentések, ügyésszségi vizsgálatok, és azok eredményei micsodák?Nem tények?Bizony megkell nézni a www.oktober23bizottsag.hu oldalon Morvaiék dokumentumait, vagy Pesty László filjét
A Megsebzett ünnep cimmel.elérhetőség www.Pestylaszlo.com
Előzmény: bárhogyleszugylesz (34)
bergnegoc Creative Commons License 2007.05.15 0 0 35
Most nem lehet megérteni amit irok?Mert szerintem azzal nincs hiba.De a helyes irással lehet gond-de nem ez a lényeg,hanem a többi.
Előzmény: Kettes számú törzsvendég (33)
bárhogyleszugylesz Creative Commons License 2007.05.15 0 0 34

Ezek szerint ha valaki mesél neked auswitz.-röl

 

Ez durva volt, és helytelen következtetés.

Egyikre van bizonyíték - filmek, fotók, írott dokumentumok valamint volt folyamata, időben - míg a másikról nincs, nem összevethető a két történet.

 

Ha a háború befelyezését követően hat évvel jött volna valaki, hogy Berekfürdőn volt ilyen tábor, és meél... mesél, akkor csak akkor hinném el, ha valami bizonyíték van róla. De azt keresném, mert mindenkinek lehet igaza. Addig a mese csak üres vád, az áldozat meg státusából következöen sajnálni való.

De ha kiderülne hogy a történet igaz, csak ő elöbb kinyírta a fél falut a haverjaival, oszt utána táborba zárták és ott még csinált némi csintalanságot..

Nos akkor már más a szitu. Akkor már két fele van az áldozatoknak és a bűnösöknek egyaránt

Előzmény: bergnegoc (29)
Kettes számú törzsvendég Creative Commons License 2007.05.15 0 0 33
Cimbora, te a nickedet se tudtad hibátlanul regelni. Már meg ne haragudj, de se a helyesírásod, se a szövegeid kohéziója alapján nem tudom komolyan venni, hogy te bárkit is eredményesen fel tudnál jelenteni. Fizikai nehézségekről beszélek, nem arról, hogy az ember milyen megalapozott információk alapján tesz feljelentést.
Előzmény: bergnegoc (25)
bergnegoc Creative Commons License 2007.05.15 0 0 32
No ilyen egy bizonytalan tesze tosza ember. Ne is nösülj meg mert átver a feleséged ,igaz?
Előzmény: Kettes számú törzsvendég (30)
bergnegoc Creative Commons License 2007.05.15 0 0 31
Október 23.-án és korábban is a rendööörök nem viseltek azonositót.Miért azért, hogy minél nehezebb legyen a tulkapások esetén az ügyek kivizsgálása, mert a személyeket a rrendörnek látszó civileket nem lehet azonositani.Akkor miért nem arra figyeltek, hogy még semmi sem történt, de a rendöség már az anonimitásra van felkészitve.Ez talán nem bün?
Előzmény: Műveleti Terület (28)
Kettes számú törzsvendég Creative Commons License 2007.05.15 0 0 30
Könnyű neked ítélkezni, te legalább a prekoncepciódra tusz támaszkodni. :-)

Én itt csak annyit látok, hogy a Rádió udvarán történt állítólagos attrocitások kapcsán nem kerültek elő egyértelmű bizonyítékok. Tanúvallomások vannak pro és kontra, mindenki annak hisz, akinek akar. Én például egyik félnek se.

Azokhoz a máshol történt atrocitásokhoz viszont, amikről vannak kemény bizonyítékok, Suchnak nem sok köze van. Szóval nem értem, miről szól ez a topik.
Előzmény: Műveleti Terület (21)
bergnegoc Creative Commons License 2007.05.15 0 0 29
Ezek szerint ha valaki mesél neked auswitz.-röl ami ott történt azt sem hiszed el mégha aki meséli azzal megtörténtek a gyalázatok akkor sem,igaz?
Előzmény: bárhogyleszugylesz (27)
Műveleti Terület Creative Commons License 2007.05.15 0 0 28
sztem az a gond, hogy ameddig folynak az eljárások, nem találsz te olyan rendőrt, aki bármit is mondana az ügyben.
Előzmény: bárhogyleszugylesz (27)
bárhogyleszugylesz Creative Commons License 2007.05.15 0 0 27

Semmiféle tulkapásnak nem vagyok híve, jogász sem vagyok, de gondolom az éremnek két oldala van.

Szerettem volna hallani a másik oldalt is, miért pattant el bennük a húr, miért kellett elfajulni a dolgoknak?

Azért abban sem hiszek, hogy százszázalék állja a helyét a riportban elhangzottak, lévén ellenkontroll nélkül valók.

Ha riporter lennék, csinálnék egy élménybeszámolót a rendőrökkrl is. Aztán egy mítinget a rendőr kontra áldozat tímmel.

Csuda dolgok derülnének ki a különböző feszültségekről és megmutatkozna a butaság és tájozatlanság is a világ dolgaiban ...

Előzmény: Műveleti Terület (24)
bergnegoc Creative Commons License 2007.05.15 0 0 26
Ezek az események titokban maradtak volna ha a civil jogászok Morvai Krisztináék nem tárjak fel többek között ezt is, és ha nem irt volna hosszu riport cikket a Magyar nemmzet ujság.És a többi ujság miért nem irt erről.Embereket aláztak meg ártatlanul,egy eröszak szellemében.De az Oktober 23 i események szintén ugyanilyen ártatatlan emberek sora akiket szemenlöttek, megrugdostak például olimpiai bajnokot, Vagy Megvertek egy ruhája alapján is felismerhető papot, aki tiltakozott a rendöröknél, V.Vagy Révész Máriusznak is szétlötték a fejét gumilövedékkel folyt végig a vér a ruháján.Terror terror!!
Előzmény: bárhogyleszugylesz (23)
bergnegoc Creative Commons License 2007.05.15 0 0 25
Akkor feljelentem öket ,simán, rendzvarásért.Nem a rékosi korszakban vagyunk amikor az AVO, hajnalban kiszállt és mondvacsinált ürüggyel vitte is el a delikvenseket, ha volt bünük hanem!De ezket az embereket akit elvittek soha nem látt már senki és érdeklödni se lehtett utánuk.A Kádár álltal létrehozott AVH is hasonlóan cselkedett és ha kérte a család az elhunyt srját hagy helyezzenek el virágot .Nem lehhetett és nemmondtálk meg még a tömegsir helyét sem,ahová arrcal a foldfelé összedrotozva szórták be a tömegsirba a kivégzetteket.De most nem ilyen rendszerben élünk,állitólag demokrácia van ,vagy nincs?
Előzmény: Kettes számú törzsvendég (17)
Műveleti Terület Creative Commons License 2007.05.15 0 0 24
könyörgöm, nem feltételezés, vagy hatan szólaltak meg a cikkben, akiket a Horánszky utcánál kapcsoltak le, azokat mind odavitték a Rádióba. Na most logikus is, mert féltek, hogy a rádiót is támadás éri, ahogy az MTV-t, ezért vackoltak be oda a rendőrök. csakhogy arra senki nm számított, hogy az udvaron fogják rabosítani a környékről behozottakat. Így esett, hogy bizony a rádió udvarán embereket térdepeltettek és ütlegeltek.
Előzmény: bárhogyleszugylesz (23)
bárhogyleszugylesz Creative Commons License 2007.05.14 0 0 23

a videókról látttuk, hogyan bántak a földön fekvő emberekkel egyes rendőrök,

 

Sajnos igaz. DE NEM ÁLTALÁNOS

Pontosítanék. A százszor nyomatott, kétpercesbe összehurkolt vodeón.

 

mindent kétszer mond

mindent kétszer mond

alapon.

 

nem lehet kétségünk affelől, hogy az udvaron is ez folyt.

 

de lehet.

Nem lehet kétségem afelől, hogy a gatyádban általad nagy rettenetesnek tartott szerszámmal minden nőt megerőszakolsz, hiszen azért valld be, szoktad használni.

 

Óvatosan a feltételezések konkrétumként tálalásával !

Előzmény: Műveleti Terület (14)
bergnegoc Creative Commons License 2007.05.14 0 0 22
Ezek az események több napon keresztül játszódtak le.Ime az egyik ,a rádió udvarán örzött fiatal,H Zoltán története,akivel Köszeg Ferenc is találkozott.Szeptember 20.-án az esti órákig dolgozott.A politika sohasem foglalkoztatta,aznap sem tudta mi zajlik a városban.Munkájat befejezvén szerellmét szerette volna meglátogatni.A Blaha Lujza téren mindenkit leszálliitottaak a villamosról.Azt hitte a Rákóczi utról majd csak kikeveredik,ám telefonon hivott ismeröse elmondta,ő is hasonló helyzetbe került.H.Zoltánt aki csak állt a Rákóczi ut egy üzlete elött,leteperték,szemüvegét összetaposták,majd a rádió udvarára vitték.Itteni emlékeiből:"Fél -egy órát térdeltem sokadmagammal,a fal mellett megbilincselve.Szavakkal és gumibotokkal megértették velünk,hogy jobb ha mindannyian csendben mardunk,és nem mozdulunk meg."Zoltánt kéz-és lábbilinsben vitték a tárgyalásra,négy rendör vallotta,hogymegdobta öket,dehogyy mivel,nemtudták meghatározni.A vételségre rámutató ügyvédi inditványokat elutasitották,az örizetbevétel helyéhez közeli térkamera akkor "véletlenül"éppen a másik oldalt pásztázta. Az elsöfokú itéletben, két év börtönbüntetést szabtak ki a fiatalemberre.Szeptember 26.-án....../a következö eset és személy/
Előzmény: Kettes számú törzsvendég (6)
Műveleti Terület Creative Commons License 2007.05.14 0 0 21
nem a Bródy S. utcára gondoltam, és ezt te pontosan értetted.
Előzmény: Kettes számú törzsvendég (18)
watchdog Creative Commons License 2007.05.14 0 0 20
:))
Előzmény: Kettes számú törzsvendég (18)
Műveleti Terület Creative Commons License 2007.05.14 0 0 19
ugye zet most nem gondolod komolyan? a magyar közszolgálati rádió elnökének nincs köze ahhoz, hogy mi folyik az épületben? csodálkozom a logikádon...
ha legalább tiltakozott volna, vagy ivzsgálatot rendel el, de hát ilyenről nem tudunk
Előzmény: Kettes számú törzsvendég (17)
Kettes számú törzsvendég Creative Commons License 2007.05.14 0 0 18
Mit láttunk videókról...? Bocs, egy ideje nem követem a forradalmi ifjúsági napok eseményeit - előkerültek a bizonyítékok a Bródy Sándor utcai mészárlásról?
Előzmény: Műveleti Terület (14)
Kettes számú törzsvendég Creative Commons License 2007.05.14 0 0 17
Ez baromság. Ha szeptember 17-én bejöttek volna a rendőrök pofozkodni a házadba, a te felelősséged lett volna, hogy kidobd őket?
Előzmény: Műveleti Terület (11)
bonder Creative Commons License 2007.05.14 0 0 16
Egyre jobbak ezek a horror-topicok.  Nyomatja a sok síkagyú marha a baromságokat, de egyre kisebb a hatásfok!  Nehéz lesz teljesítménybérben megdolgozni a pénzért!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!