Keresés

Részletes keresés

garazsadmin (X) 2018.02.25 0 0 622

Szeretne kihozni minél többet garázsából, tárolójából? Hirdessen nálunk ingyenesen (bérbeadásra vagy értékesítésre)! Oldalunkon  garázsát, tárolóját befektetőként is keresik! www.garazs.com  

mimyke Creative Commons License 2017.07.31 0 0 621

Sziasztok! 

 

Egy olyan szolgáltatást szeretnék ajánlani, amely már évi 9000 Ft-tól biztosítja ingóságaidat teljes körűen.  Amennyiben érdekel az ajánlat keress meg egy díjmentes tájékoztatóért. 

brigitta.grill@outlook.hu

Bnagy7506 Creative Commons License 2017.06.07 0 0 619

Angyalkert társasházban tároló kiadó:

Tel: 70 555 55 10

marayp Creative Commons License 2010.07.05 0 0 618
Ha még aktuális válaszok a kérdésedre az Angyalkert-el kapcsolatban:

- levegőminőség, zaj: nem gáz-e a Hungária? lehet-e nyitott ablaknál aludni nyáron?
A UNIQA épülete teljesen lefedi az épület frontját abba az irányba. Ha a kertre néző a lakásod (bármelyik irányból) aligha ha hallasz bármi zavarót.

- képviselet, közművek rendben vannak-e?
Faraone Kft a közös képviselő. Kiválóan dolgoznak. Eddig mindig mindent megoldottak gyorsan.


- létezik-e még az építtető/kivitelező cég? :)
Ezt nem tudom. Nekem a garanciás ügyeket mind megcsinálták (nem volt sok), igazából nem is érdekel, nincs gond amiért tudnom kellene :)

- durva kivitelezési hibák, szigetelés- és tetőproblémák?
Egyszer az eresszel volt gond. Pár nap alatt megcsinálták.

- általános minőségérzet (dilatációs falrepedések milyensége)
Semmi.

- garázsok?
Elég sok a szabad és most már olcsón adják őket.

- környéki biztonság?
Nagyon jó. A környéken kettő új és nagy irodaház is van (kamerák).

- E lph problémái? :)
- telekommunikáció (1 szolgáltatós-e a ház vagy több?)
Comunique van bennt. Olcsón adnak optikai netet. Nekem ilyen jó internet szolgáltatóm még nem volt 20/20mbit és hasonló csomagjaik vannak. Leállás 0.


Mielőtt megvettem a lakást egy építészt vittem az épitekezésre és körbejártuk, mind az épületet, mind a kiszemelt lakást. Meg volt elégedve, ahogy most én is :)

Előzmény: UseR (616)
UseR Creative Commons License 2009.09.22 0 0 617
na csak nem bírtam ki, úgyhogy bejártam ma este a környéket. hááát... olvastam, h az RKB in medias eltűnt a résben... hát ezt nálunk is eljátszották (európa-ház, IX.). A beszűrődő zaj elég nagy a hungáriáról, este lehet aludni a befelé néző ablakos hálókban?

comunique az gondolom marad amíg él, a kktg tényleg nagyon magas (nekünk most 125Ft ideát), a szellemgarázs a földszinten meg... spoooooky :-o

kitartást, akinek még várakozik bármi is a lakásban! jól látom, h mennyi lakás a nyakukon maradt?
Előzmény: UseR (616)
UseR Creative Commons License 2009.09.22 0 0 616
Sziasztok! Holnap megyek megnézni a házat, mert sok van még a 61nm-es eladatlan E lph-i lakásokból. az emailem nyilvános, aki bennfentesebb, kérdezhetnék-e egy párat:
- levegőminőség, zaj: nem gáz-e a Hungária? lehet-e nyitott ablaknál aludni nyáron?
- képviselet, közművek rendben vannak-e?
- létezik-e még az építtető/kivitelező cég? :)
- durva kivitelezési hibák, szigetelés- és tetőproblémák?
- általános minőségérzet (dilatációs falrepedések milyensége)
- garázsok?
- környéki biztonság?
- E lph problémái? :)
- telekommunikáció (1 szolgáltatós-e a ház vagy több?)

Köszönöm előre is, ha valaki megszán információkkal. A nyilvános felét itt, a nem nyilvánosat magánban is jó. Köszi!
Averil_Nk Creative Commons License 2009.07.23 0 0 615

Szia! Köszi a választ. Az Uniqa-nak örülök, nem lehetett túl kellemes hónapokig elviselni mindazt a zajt és port; nekem annyi is elég volt, amíg ott voltam lakást nézni. Az egyik fele ennek is a belső kertre néz, a másik viszont pont az Uniqa épületével áll szemben, ezért örülnék, ha őszre tényleg befejeznék a munkát.

 

Olvastam a levelezőlistáról, de remélem azért ide is visszatér az élet.

 

Igen, az "E" lépcsőházban vettem lakást. Te melyikben laksz? Persze csak ha nem titok. :-)

Előzmény: kisedo (614)
kisedo Creative Commons License 2009.07.22 0 0 614

hello averil, tényleg ritkán járunk már erre, van 1 zárt levlistánk.

 

az uniqua már elég jól áll, van rá esély, h őszre befejezik, legalábbis kivülről. a lényeg, m ár nincsenek munkagépek, zavaró zajok. mondjuk mi belső kertre nézünk, lehet, h aki arrafelé néz, még hall munkazajt, nemtom.  :)

 

az e lph-ban vettél lakást?

Előzmény: Averil_Nk (613)
Averil_Nk Creative Commons License 2009.07.19 0 0 613

Sziasztok!

Nagyon kihalt a fórum, de remélem, időnként felnéz valaki. Ha minden jól megy, néhány hét múlva én is Angyalkert-lakos leszek. Már nagyon várom, nagyon tetszik a ház. Lakik közületek valaki a harmadikon?

 

Ha valaki a lakók közül néha benézne a fórumra, megírná, hogy hogy áll az Uniqa-építkezés? Azt mondták, őszre befejezik; remélem, hogy tényleg így lesz.

 

Üdv,

Averil

saintmiki Creative Commons License 2008.12.09 0 0 612
Sziasztok!

Nálatok mennyit fizetett vissza - illetve mennyivel kevesebbet kellett fizetni nekik - a Minron azért ,hogy keresztül vitte a tárolón azt az irdatlan nagy csövet? Cp-ben ugyanúgy beépítették.

Üdv:
StM
GeKKo_Junk Creative Commons License 2008.11.28 0 0 611

Hello

Tudja valaki hogy ki az a Bánszki Miklós és tulajdonképpen mit is akar?

abartos Creative Commons License 2008.11.11 0 0 610
A prob megoldva: sok sok sok levegő  volt a rendszerben ;)
abartos Creative Commons License 2008.11.11 0 0 609
 

Sziasztok Kedves Lakótársak!

 

Az "A" lépcsőházből vagyok és egy feltennék egy kérdést: a fűtés mindenkinél kifogástalanul működik?

Merthogy nálam no fűtés....

Azok jelentkezését várom, akik hasonlóval küszködnek.

Üdv, Anita

ezol Creative Commons License 2008.11.01 0 0 608
  Lakóépületek, lakások műszaki ellenőrzését vállalom épités közben valamint a műszaki átadáson.




06-30-294-73-00




kissd-secofr Creative Commons License 2008.09.30 0 0 607
Fórum az rulez :)

Ha ezen múlik pörgessük fel itt a hangulatot. Elvileg csütörtökön megyünk műszaki átvételre, remélem jó lesz minden, mert volt némi cirkusz....

Majd csütörtökön bezsámolok. 2 eset lehetséges: vagy nagyon zabos leszek, vagy nagyon jókedv :D:D:D:D

Viszont valaki van a 4. emeleten rajtam kívül? mert csak 6. emeletieket láttam :)
DuaneBarry Creative Commons License 2008.09.19 0 0 606

 aloha Gekko,

a közösség összekovácsolására valóban jobb a fórum, viszont ezekben a "vészterhes" időkben (amiknek remélem már csak az utolsó napjait éljük) jobb, ha a bizalom köre olvassa a beírásokat :).

 

Szerintem amint átadásra kerülnek a lakások és lehiggad mindenki egy kicsit, akkor visszajövünk a fórumra.

Persze akkor már a lépcsőházak üzenőfalán is tudunk majd kommunikálni. Illetve egymás ajtajára ragasztgatni mindenféle vidám üzenetet :P.

 

 üdv,

Duane

 

Előzmény: GeKKo_Junk (605)
GeKKo_Junk Creative Commons License 2008.09.19 0 0 605
Mi is 1 eve itt lakunk es 1-2 hirtelen hibatol eltekintve (amit 1 het alatt javitottak) nekunk se volt semmi problemank es mindennel negyon meg vagyunk elegedve. Jo lenne ha a levlistasok visszaternenek ide, mert forumozni jobb. Sok erdekes dolog hangzott el regen. Remelem sikerul visszacsabitani ide sokunkat. Ha mar egyutt lakunk probaljunk jobban kozossegneb elni.
Ethan82Bp Creative Commons License 2008.09.02 0 0 604
Én egy éve lakok bent, megvagyok elégedve. Minden szép és jó, és a kertre is nézek :D

Eddig sem a szomszédokra, sem az épületre nem panaszkodom. Ami hiba volt, azt garanciában átadás után is megcsinálták. A rezsi költségek alacsonyak, fűteni pl télen alig kellett.
bloodmoney Creative Commons License 2008.09.01 0 0 603
bár ha olyan lakást sikerül választani, ami a belső kertre néz, akkor ebben az impozáns látványban lehet részed: by the way, a kép mellékelve
Előzmény: bloodmoney (602)
bloodmoney Creative Commons License 2008.09.01 0 0 602
by the way, az hogy 'volt egy nagy csúszás' az nem múlt idő, inkább fogalmazzunk úgy, hogy 2 hónap híján 1 éve nem sikerült átadni a 2. ütemet, úgyhogy csak óvatosan, mert ki tudja meddig halasztják még az egyébként már késznek tűnő épület átadását...
na meg az uniqa biztosító új székháza is épülőfélben van a déli szárnnyal szemben, ott egy 8 emeletes monstrumra fognak nézni a lakások ablakai...óriási zaj, mocsok, törmelék lesz ott még 1 évig míg fel nem épül az az épület is...
Előzmény: gerej (601)
gerej Creative Commons License 2008.09.01 0 0 601

Nézd meg alább. Nincsenek nagy hibák, szerintem másoknál sem.

A 2. ütemnél volt egy nagy csúszás az elkészüléssel, de ha most veszed, már nem nagyon érint.

Bent lakni meg piszkosul jó.

 

Docker1 Creative Commons License 2008.09.01 0 0 600
Sziasztok! Kérlek segítsetek.Én most készülök lakást venni az Angyalkertben. Ti, a kik nagyrésze már benn lakik mit gondoltok érdemes? Nem voltak nagyon rossz tapasztalatotok? Mert az eddigiek nagyon kedvezőek voltak, amit halottam, illetve olvastam a házról, de ti talán igazán tudjátok. Köszi Docker
Ethan82Bp Creative Commons License 2008.08.28 0 0 599
Jelentem már van.
gerej Creative Commons License 2008.08.28 0 0 598

Aki csodálkozna - mint én -, hogy miért nincs a házban Internet:

Beszéltem a Comunique -kal, és azt tudtam meg, hogy a szomszéd építkezésen tegnap kikúrták a fő háló kábelt.

Biztosan az Uniqua -sok voltak ....  :-((

zsoci2 Creative Commons License 2008.08.18 0 0 596
Köszönöm a választ, nektek is sok sikert.
Előzmény: kisedo (594)
kisedo Creative Commons License 2008.08.08 0 0 594

hello Zsoci, költözés még nálunk sincs... Mennek a műszaki átadások szép lassan, van aki átvette, van, aki még nem. A használatbavételi még nincs meg, de heteken belül meg kellene lennie., aug.i költözést igérnek. Persze ez már sokadik dátum...

 

olvaslak benneteket is - a közös banda miatt - és nagyon gáz ez a garázs dolog a CPben, reméljük, megoldja a minron.

 

üdv, e

Előzmény: zsoci2 (593)
zsoci2 Creative Commons License 2008.08.08 0 0 593

sziasztok!

 

Én CP-ben vettem lakást ti hogy álltok, mert mi egyre szarabbúl?????

 

evezoos Creative Commons License 2008.07.01 0 0 591
Szia!

Sorry a lassú reakcióért, igen mint látszik itt nincs nagy "forgalom". Ennek igen egyszerű oka van, nem szeret senki duplán "post-olni". Ha még nem vagy fent a levlistán akkor jelentkezz, az e-mail címem publikus.
Előzmény: Törölt nick (588)
gerej Creative Commons License 2008.06.24 0 0 590

Nekem már főleg a flexvágójuktól van tele a faxom!

Egyszerűen brutál a hangja.

Nem tudom, miért nem lehet bevinni olyankor az egyik lakásba a cuccot és rázárni az ajtót.

 

Ethan82Bp Creative Commons License 2008.06.18 0 0 589
Én mondok neked új infót... ma reggel takarították a lakásokat...

Más lakásokban meg dolgoznak folyamatosan. Ezt nagyon jól tapasztalom akkor, amikor 5 percenként hallom hogy az ember a kert másik oldalán a függő folyósón ordít hogy "KULCSOOOOOS!!!!". Gondolom ilyenkor hívja a Frodót hogy nyissa ki a lakások ajtaját mert mennek dolgozni/nézni. Részemről már ők is mehetnének el máshova ordítani t*köm ki van velük, én sem ordítozok náluk :)

Szerintem majd jöttök hamarosan már.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!