Keresés

Részletes keresés

földiATYA Creative Commons License 2007.05.25 0 0 57
Most ismétlik a filmet a tv-ben !
nazuna Creative Commons License 2007.05.10 0 0 54
Az "egész világot" - pl a Kínai Kommunista Párt tagjait is? :-)
Előzmény: Törölt nick (46)
földiATYA Creative Commons License 2007.05.10 0 0 53
Előzmény: Törölt nick (51)
dialektika Creative Commons License 2007.05.10 0 0 52

A Munkás-Kommunista Párt még a fél százalékot sem érte el a választáson.Azt hallottam ,hogy tervezik összehivni a feloszlató utolsó kongressust.

Esetleg Csintalan Sándort véled komcsinak vagy Pozsgai Imrét ?

 

dialektika Creative Commons License 2007.05.10 0 0 50

Az egész világot  ők uralják.

ÜLDÖZÉSI MÁNIA !

Ezen még röhögni sem lehet.Majdnem olyan primitiv mint két évtizeddel a rendszerváltás után kergetni a nemlétező kommunistákat hazánkban.

Álprobléma.

Különben is ISTEN SZEME MINDENT LÁT és ha itten mesterkednének a globalista gané hazaárulók,hát ő szétrugja a seggüket.Bizzatok a SZENT GONDVISELÉS bölcsességében!

Atyám,legyen meg a TE akaratod ! Ámen!

Előzmény: Törölt nick (46)
nazuna Creative Commons License 2007.05.10 0 0 49
... node miért ne? Főleg a kritizálás eredményes, mert mások lekicsinylése vagy lejáratása erősíti önképünket, jobbítja azt a csoportot amihez esetleg mi tartozunk, bölcsebbnek és okosabbnak érezhetjük magunkat, ami növeli biztonságérzetünket. Ezért irritál sokakat az információhiány, ha nem lehet valamit megtudni egy másik csoportról - oly egyszerű módon váltja ki a feszültséget bennünk mint egy villanykapcsoló, és minnél közelibb egy csoport annál inkább. Magyarországon a kutyát sem érdekelné, ha a szabadküművesek egy marokkói egyesületet alkotnának - viszont ha közel vannak, akkor be kell kukucskálnuk a fezekukba mi fő.
Előzmény: dialektika (45)
Törölt nick Creative Commons License 2007.05.10 0 0 46
Az egész világot ők uralják. 
dialektika Creative Commons License 2007.05.10 0 0 45

Teljesen szokványos,aligérdekes társaság,hasonlit a lovagrendekhez,borrendekhez,bölcselkedő-politizálgató jóemberek kaszinózása.

Miért is kellene itt ezzel foglalkoznunk ?

Abu \'l Haszan Creative Commons License 2007.05.09 0 0 42
Miért, az a rohadt állat horngyula netán szabadkőműves lenne? ;)
Előzmény: Törölt nick (41)
Törölt nick Creative Commons License 2007.05.09 0 0 41

Egyszer elmentem Bayreuthban a múzeumukba.Előtte már halottam róluk.Inkább pozitivan  néztem rájuk.És kit látok ott meg a fényképeken?Hát az a rohadt álladt horngyulát.Hát azonnal kifordultam - no jó,pár folyóiratot vettem.

Egy év mulva  visszatértem.Hát az a rohadt állat még mindig ott volt/persze ugye állandó kiállitás,de azért mégis!!!!Gyorsan vttem egy szabadkőmüves nyakkendőt ,pár ujságot,egy kis könyvet és ujból menekülés.

A nyakkendőt néha felveszem,de még senki nem kacsintott rám,hogy "Ő IS"

Azóta nem érzem hiányát a múzeumnak.

Abu \'l Haszan Creative Commons License 2007.05.09 0 0 40
A Te meglátásodból az égvilágon semmi sem következik... legalább is az én számomra nem. Kíváncsi vagyok az emberek véleményére (vajh mennyit tud a köznapi ember a szabadkőművességről általában), s ennek értelmében a tiedre is. De Te 2-3 mondatban megfogalmaztad a semleges, középutas és közönyös egyén álláspontját. Elfogadom, s köszönöm a választ, de így sajnos a beszélgetésünknek is vége, mivel reagálni érdemben nem igazán tudok.

Ajánlom magam!

Abu' l
Előzmény: nazuna (39)
nazuna Creative Commons License 2007.05.09 0 0 39
Nem hiszem, hogy az én meglátásomból következik-e bármi, mert ugyanolyan egyesülésnek tartom, mint ami még van a világon vagy húszezer. Érdekes is volt utánuk olvasni, de úgy tűnik nem az én utam. Ha jól érzik magukat, és önmegvalósítás számukra, én örülök neki.
Előzmény: Abu \'l Haszan (38)
Abu \'l Haszan Creative Commons License 2007.05.09 0 0 38
Nem is megtiltani akarom... felőlem a hegyi szellemről is nyílhat ötven topik, az sem érdekel.

Nos, először talán írd le a Te személyes álláspontodat a szabadkőművességről, és a szabadkőművesekről. Valóban érdekel. Aztán reagálok ;)
Előzmény: nazuna (37)
nazuna Creative Commons License 2007.05.09 0 0 37
Hát, ... most éppen nincs topiknyitási tilalom. Az emberek csinálnak ezt és amazt, néha szükség nélkül. De ha akarod, beszélgethetünk a szabadkőművesekről is.
Előzmény: Abu \'l Haszan (36)
Abu \'l Haszan Creative Commons License 2007.05.09 0 0 36
De sajnos megéreztem... és nem való a kedvemre ;)
Csak azt nem értem, minek ehez egy új topik?
Előzmény: nazuna (35)
nazuna Creative Commons License 2007.05.09 0 0 35
nincs itt semmi gond, csak nem érezted meg az öniróniát
Előzmény: Abu \'l Haszan (34)
Abu \'l Haszan Creative Commons License 2007.05.09 0 0 34
1.Ilyen topik már született néhány, úgyhogy gyakorlatilag felesleges.
2.Ha azért nyílt, mert érdekli a téma az embereket, akkor szintén tudom ajánlani a többi topikot. Bár, a hozzászólásokból ítélve... siralmas.
3.Ha azért, mert ezzel le akarjátok járatni a szk-get, akkor kár volt. Beletörik a bicskátok.
4.szabadkomuves.lap.hu
nazuna Creative Commons License 2007.05.09 0 0 33
Nekem nemkevésbé szokatlan vágyam volt, birkapásztor szerettem volna mindig lenni, és talán lehettem is volna, ha a feleségem nem ellenkezik annyira, hogy akkor minek tanultam (nyilván nem egy presztizs birkapásztornénak lenni)
Aztán eltelt az idő, felnőttek a gyerekeink, és újra arra vágyom, hogy ne csörögjön a mobiltelefon, és ne szóljon a tévé, csak a birkák bégetését halgassam isten ege alatt ... lehetőleg valami szép tájon, ahol egyszer majd az elmúlás is lágyan és kedvesen jön. Augusztusban megyek szétnézni ... Wales-be, a birkák hazájába :-)
Előzmény: Barátocska :) (32)
Barátocska :) Creative Commons License 2007.05.09 0 0 32
Világ életemben kőmüves akartam lenni, a nagyapám mellett inaskodni, és rakás pénzt keresni :))) De mindig lefitymálta a kezeimet, hogy "túl picik" :))

Pedig biztos vagyok benne, hogy meg tudtam volna csinálni, ha az elhivatottságomat nem súlyozzák le az előfeltételezések (értsd: a nőiségemmel szemben tanúsított előítéletek).

Ezt analógiaként is értheted.
Előzmény: nazuna (15)
nazuna Creative Commons License 2007.05.09 0 0 31
Nemtom, megnéztem mégegyszer, de nincs hiányérzetem ... minden ott van ami a külsősökre tartozhat.
Előzmény: földiATYA (30)
földiATYA Creative Commons License 2007.05.09 0 0 30

Köszi !

 

elég fura, hogy nyitnak 1 honlapot és semmit sem lehet tudni róluk :(

Előzmény: nazuna (12)
Törölt nick Creative Commons License 2007.05.09 0 0 29

Ezt temondád nem én(tudod a babszem),

Előzmény: Törölt nick (27)
földiATYA Creative Commons License 2007.05.09 0 0 28
A titkok az Úréi :)))))))))
Előzmény: Törölt nick (27)
Törölt nick Creative Commons License 2007.05.09 0 0 26
Azért hogy kitilsanak.(a gondolat szabad):///
Előzmény: Törölt nick (25)
Törölt nick Creative Commons License 2007.05.08 0 0 24
Sajna ez a VALÓVILÁG:///
Előzmény: Törölt nick (20)
nazuna Creative Commons License 2007.05.08 0 0 23
Én inkább úgy mondanám, hogy "coitus, ergo sum"
Előzmény: Törölt nick (20)
nazuna Creative Commons License 2007.05.08 0 0 19
Valószinűleg szigorú szabályaik vannak, feddhetetlen jellemű emberek lehetnek tagok és nem beszélhet bárki bármit ami csak az eszébe jut - különben összetévesztenék őket az országgyűléssel.
Előzmény: földiATYA (17)
földiATYA Creative Commons License 2007.05.08 0 0 17

Igen 2x nésztem végig a filmet 1 nap és abba volt.

 

Nyitnak a világ felé.

 

De a csajok a fiúkat zárják ki, de valami reformról beszéltek.

Előzmény: nazuna (15)
nazuna Creative Commons License 2007.05.08 0 0 16
Úgy mondanám árnyaltabban, hogy pont olyan mint egy elegáns angol klub.
Előzmény: Törölt nick (14)
nazuna Creative Commons License 2007.05.08 0 0 15
Erről nem hallottam még. Női kőművesek ... hmmm.
Előzmény: földiATYA (13)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!