Keresés

Részletes keresés

kiszmatka Creative Commons License 2009.03.25 0 0 625
Hétfőn voltunk a Vásárhelyi Pál utcai postán panaszt tenni. Miután elmondtuk, hogy a házban több lakónak is panasza van a postásra, megigérték, hogy utánanéznek a dolgoknak és fokozottan ellenőrizni fogják a levelek kézbesítését. Ez volt délelőtt.
Délután 2-kor két levelet találtam a postaládában, este 6-kor pedig kilencet amiken 10-12 naposak voltak a pecsétek.
No comment.
TopicTomi Creative Commons License 2009.03.25 0 0 624
Sziasztok! A közösen aláírt panaszlevél nem hozhat megoldást? Ma kaptam egyszerre vagy 10 levelet, ebből vagy 4 számla, amiből 2-nek lejárt a fizetési határideje. Ráadásul egy novemberi magazin előfizetésem sem érkezett meg azóta sem, bár ezt egyelőre csak a kiadónak jeleztem. Elképesztő, hogy a postás miatt kell, hogy fájjon a fejünk! Valami megoldás viszont kell, mert ez így nem igazán állapot. A gondnokot  nem lehetne megbízni, hogy gyűjtse össze az aláírásokat, vagy adjon be egy hivatalos panaszlevelet a társasház nevében?
Előzmény: cufy2 (623)
cufy2 Creative Commons License 2009.03.25 0 0 623

 

Szerintem ha egyesével jelennek meg emberek a postán azzal nem érünk el semmit! Talán ha egyszercsak odaállítanánk annyian akiknek eltűnt vagy nem jött meg levelük...stb, nagyobb hatást érne el! Aztán kitudja!

jrk1 Creative Commons License 2009.03.25 0 0 622
látom nem csak nekem van gondom a postással... pár hete jöttem haza és kb. 10 (!) levél volt a ládák tetején. Átnéztem őket, mert nem egyszer tette már fel az enyémet is oda, pedig a címzés is jó volt és a nevem is ki van írva. Szóval az tűnt fel, hogy mindegyik levélen jó volt a címzés és a nevek is kint voltak a postaládán. Vettem a fáradtságot és bedobáltam mindegyiket a helyére - először és utoljára. Az utóbbi időben pedig nem kapok meg számlákat, aztán köv. hónapban meg jön a felszólítás a szolgáltatótól. De ahogy olvasom, a bejelentés sem hozott változást. Talán nekem is be kéne jelentenem a postást, hátha feltűnik nekik, hogy több a panasz...
cufy2 Creative Commons License 2009.03.24 0 0 621

 

Elképzelhető,h kiadták,mert nagyon sok hírdetéssel találkoztam!

kiszmatka Creative Commons License 2009.03.24 0 0 620
Szerintem csak egyes lakók vagy bérlők rokoni vagy haveri alapon beengedik őket - álljatok nyugodtan be a garázsba - úgysem szól senki semmiért.
Előzmény: 901 (618)
Iza104 Creative Commons License 2009.03.24 0 0 619
Még arra sem képes, hogy megnézze, hogy melyik lépcsőházba van címezve a levél. Tegnap kaptam pont egy olyan borítékot, amire rá volt írva kézzel egy szívhezszóló üzenet a postásnak, hogy ugyan hozza már át az A-ba a levelemet, mert a B-ben dobta be ugyanannak a lakásnak a postaládájába. (A nevet meg sem nézni?!)
Előzmény: 901 (618)
901 Creative Commons License 2009.03.23 0 0 618

Felesgém pont ma mondta, hogy Őt is hívták valahonnan, mivel visszament a levél, hogy "a cím nem létezik", pedig jól volt megadva :(

 

Más:

 

Miért van az, hogy a garázsban egyre több autó parkol? Ezeket a garázsokat eladták, vagy csak ki lettek adva?

Oli123 Creative Commons License 2009.03.23 0 0 617
Én már pár hónappal ezelőtt bejelentettem a postásunkat, mert tértivevényes, pontosan megcímzett levelemre ráírta, hogy a címzés nem elégséges, és visszaküldte a feladónak.Ennek eredményeként a következő ajánlott levelemről csak az értesítést dobta be, pedig egész nap itthon voltam. Ez volt a selejt bosszúja.
kiszmatka Creative Commons License 2009.03.19 0 0 616
A postás kb. három hete hozott egyszerre vagy tíz levelet, azóta semmi. Pedig nekem 2-3 naponta kellene hivatalos leveleket bedobnia. Volt olyan, hogy a másik lépcsőház levelesládáinak a tetejére volt rakva a levelem, pedig a nevem ki van írva a ládámra. Azon gondolkodom, hogy panaszt teszek a Fehérvári úti postán.
Törölt nick Creative Commons License 2009.03.18 0 0 615
Más...

Nem tudom más is észrevette-e már, de erős szélben (mint pl. tegnap este is) rendkívül hangosan berezonálnak az erkély korlátok. (Legalábbis én erre tippelek).

Nagyon durva, szinte már riasztó hangon, mélyen beleremeg a ház, ahogy a szél megremegteti a korlátokat.

Szerintetek ez normális?
901 Creative Commons License 2009.03.18 0 0 614

Nekem is pontosan ez a problémám, a postás nem képes bedobni a leveleimet. Mindig a postaládák tetején találom meg őket - gondolom máshova dobja. Még mindig vannak számláim amiket nem találok, pedig rendesen ki van írva a nevem.

 

Viszont nem tudom, hogy ki az a kedves lakótárs, aki rendszeresen hozzám dobja be a szemetét :(

 

 

Előzmény: Törölt nick (610)
Törölt nick Creative Commons License 2009.03.18 0 0 613
Azt hiszem még áprilisban fizetjük és májusban lesz a hőmennyiség mérők leolvasása és az elszámolás...
Előzmény: cufy2 (612)
cufy2 Creative Commons License 2009.03.18 0 0 612

 

Azt tudja v.ki,h meddig kell fizetnünk a fűtést??

cufy2 Creative Commons License 2009.03.18 0 0 611

 

Nekem se jött meg a Januári antenna digital számla a mai napig!

Törölt nick Creative Commons License 2009.03.17 0 0 610
Sziasztok!

Van rajtam kívül másnak is baja a postással?

Egy csomagom jelentős késéssel, felbontva, meggyűrve , simán a ládába betuszkolva jött meg pedig tértivevényes volt, de volt, hogy számlát, levelet, brosúrát, tértivevényt nem kaptam meg.

Most éppen a UPC számla nem jött meg, de a bankom is jelezte, hogy visszament hozzájuk egy ajánlott levelem azzal, hogy "nem kerestem" - persze a postás semmit nem dobott be.
kiszmatka Creative Commons License 2009.03.09 0 0 609
Gratulálok annak a "kedves" lakótársnak, akinek hajnali 4-kor jutott a tyúkeszébe, hogy bekapcsolja a mosógépét majd a centrifugát. Kívánom neki, hogy éjszakánként ne tudjon aludni, ne pihenje ki magát és emiatt rossz közérzete legyen minden nap.
Törölt nick Creative Commons License 2009.03.06 0 0 608
Érdeklődnék: hátha valaki tudja, van e még a társasházban, vagy ha ott nem, akkor a környéken, még eladatlan közepes méretű (50-70m2), kulcsrakész lakás? Minél magasabban.
TopicTomi Creative Commons License 2009.03.03 0 0 607

 

Sziasztok! Ami csekket kaptunk a közös költség és kommunális előleg befizetésére, a márciusi esedékességgel el is fogy. Kapunk majd újabbakat?

Másik kérdés: a garázs takarítás mikor esedékes? Akkora kosz van, hogy az már kezd kellemetlenné válni.

Előzmény: springmill (509)
cufy2 Creative Commons License 2009.02.10 0 0 606

 

A bejárati ajtó bezárását én sem támogatom,mert akkor semmi értelme a kaputelefonnak!! A lenti garázsajtót kéne bezárni talán az ér v.mit.

Törölt nick Creative Commons License 2009.02.09 0 0 605
A bejárat zárását én nem támogatom. Már valaki így is önhatalmúan zárogatja időnként, én meg rohangálhatok le mert az ismerősöket nem lehet beengedni kaputelefonnal.

A kapu távvezérlésű zárral van felszerelve. Teljesen felesleges kulcsra zárni, csak nem kell senkinek ismeretleneket beengedni. Ha valaki felcsönget és nem szól bele, nem kell beengedni. A mágneszárat ugyan úgy nem tudják kinyitni mint ha kulcsra zárnánk.

A belső garázslejárók zárása nem rossz ötlet, bár gyanítom, hogy aki egy kocsit fel tud törni, annak az a zár sem lesz nagy gond, hiszen ott bőven van ideje, lent az alagsorban elszórakozni a zárral.

Mit szólnátok egy kódos riasztóhoz? Nem kell beinfrázni az egész mélygarázst, elég 1-1 nyitásérzékelő a 2 lejáróra. Egy egyszerű szett 30-40 ezer.

Ha elkezd bömbölni a folyosón, csak eliszkol a fazon...
Előzmény: Iza104 (604)
Iza104 Creative Commons License 2009.02.09 0 0 604
Egyik éjszaka feltörtek egy autót. A gondnoknő azt mondta, hogy hamarosan kulcsrazárós lesz a lépcsőházból az ajtó. Talán az segít valamit. De az se lenne hülyeség, ha éjszakára zárnánk a kapukat.
Előzmény: mösz79 (603)
mösz79 Creative Commons License 2009.02.09 0 0 603
Valamiből én biztos kimaradtam, de mi történt megint a garázsunkban?
Előzmény: Oli123 (601)
901 Creative Commons License 2009.02.08 0 0 602

Valamit tényleg tenni kéne.

 

 

Előzmény: Oli123 (601)
Oli123 Creative Commons License 2009.02.08 0 0 601
Helló! ez  már tűrhetetlen, ami a garázsunkban történik! Javasolom, hogy a kamerák kiépítése mellett, kössünk olyan szerződést a Polgárőrséggel, hogy naponta többször, mindig más időpontban járőrözzenek erre, sőt akár álljanak is meg a házunknál. Hátha kedvét tudjuk szegni a besurranóknak. Mindenkit üdvözlök, Oli123
cufy2 Creative Commons License 2009.02.04 0 0 600

 

Hát ez érdekes! Az explorer semmit nem jelenít meg, a firefox nullákat ír, az opera meg ahogy belépnék az ügyfélkapuba azonnal kiléptet és közli,h nem jó a jelszavam! Na ennyit erről!!

cufy2 Creative Commons License 2009.02.04 0 0 599

 

Inkább abban segítsetek,h hol vannak ezek az egylegek,mert én nemtalálom!

cufy2 Creative Commons License 2009.02.04 0 0 598

 

Közben sikerült a regisztráció!! :)

cufy2 Creative Commons License 2009.02.04 0 0 597

 

Sziasztok!

 

Tudnátok nekem abban segíteni,h a Feroxos honlapra hogyan lehet bejutni? Próbáltam regisztrálni, de sehogy sem akarja elfogadni!

 

köszi

Iza104 Creative Commons License 2009.02.04 0 0 596
Köszi a tájékoztatást. Így azért már jobban hangzik a dolog. :-)
Nem nagyon akartam elhinni, hogy 10 ezer Ft-tal tartozom...
Előzmény: springmill (595)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!