Keresés

Részletes keresés

baloldali kisebbség Creative Commons License 2007.05.07 0 0 36
Hülye vagy édes lányom, mint mindig: keveslem az egy mozgásában korlátozott gyermeket a sikerességhez.

Nagyon sajnálom, hogy ilyen hirtelen átmentél náciba. (Bár tőled mondjuk már semmi sem tud meglepni. Kétségtelen, hogy Sut hozzád képest az etikusság csúcsán mozog.)
Előzmény: geszthi (28)
BENTA Creative Commons License 2007.05.07 0 0 35

Én azt nem értem, hogy miért VUK lett a film címe. Amikor az egyéb szereplők nevét teljesen kiforgatták: 'Az eredeti szépen csengő neveket, mint Íny, Tás, Kag, Vahúr már olyanok váltják, mint Arcadonna, Alex, Carmella és Csimpi.'

 

Araconda, meg Csimpi!!!!!!!!!! Szegény Fekete István forog a sírjában, bár ez mellékszál.

Szóval nem értem, miért tartották meg a VUK nevet. Hiszen Európában egyedül mi értjük. Mivel ez betűszó: Vadászom Utamból Kotródj.

 

Vajon hogy magyarázza meg a filmben az Araconda nevű rókamama, hogy miért pont VUK legyen a gyermek neve? Vagy minden nyelven, amire lefordítják más-más neve lesz? Ez lenne ám az Europer megközelítés!!

 

Szóval nekem sem lenne bajom az új filmmel, eltekintve attól, hogy minden báj elveszett a rókából, ha nem erőltetnék a VUK címet.

javított állomány Creative Commons License 2007.05.07 0 0 34

Mi a faxom az a "neportokat"?

Amúgy meg a rókák szabad nemzesége már akkor vörös volt,

(fehér hassal!) amikor még egyetlen élő komancsot  nem hordott a hátán a föld.

Ó azok a régi szép idők. :-)))

Előzmény: geszthi (28)
BENTA Creative Commons License 2007.05.07 0 0 33

'Fraszkarikat, legyen csikos, minden borszinbol egy sav! '

 

Ennyi erőből lehetne a Kis VUK akár borz is. Az úgyis csíkos. A történet sem hasonlít jobban az eredetire, mint a borz a rókára:((

Előzmény: Törölt nick (6)
Müller szakaszvezető Creative Commons License 2007.05.07 0 0 32

Én már akkor elhatároztam , hogy nem fogom megnézni , amikor megtudtam , hogy Vuk szinkronhangja a Heti Gennyes egyik sztárja lesz.A tartlamat nézve meg már nem is bánom. Remélem egy fillér közpénz sem került bele , mert kezd unalmassá válni ,hogy a libsik állandóan az olcsó államról beszélnek és közben ők a legnagyobb herdálói az állami lének.

Előzmény: baloldali kisebbség (-)
Beginner Creative Commons License 2007.05.07 0 0 31
Engem különösebben nem érdekel, hogy milyen P.C. forgatókönyv szerint épül fel az animációs film. Viszont egy kicsit disznóságnak tartom, hogy a régi, jó magyar regényeket és rajzfilmeket akarják átdolgozni erre a célra. Találjanak ki saját történetet és neveket, ha ennyire kell nekik a külföldi bevétel. Vagy már ennyire elfogyott a magyar filmiparban a kreativitás?

A témával kapcsolatban annyit, hogy ez kb. olyan, mint az amcsi filmekbe berakott főhős négerek, akiket forgatás után visszarugdosnak Harlembe - P.C. protokoll megvolt, a többi kit érdekel?
netizen Creative Commons License 2007.05.07 0 0 30
jó. akkor most mindezt ismételd meg magyarul is :D
Előzmény: geszthi (28)
geszthi Creative Commons License 2007.05.07 0 0 28
Nem volt eleg hogy cigtanyok elleni neportokat vedtel es azon ugattal, hogy jaj meg lett orokitve az ocsmany hozzaszolasuk. Most mar egy mozgasserult gyereket se akarsz latni es ezt a kreten elmeletet gyartod?!
Előzmény: baloldali kisebbség (-)
tbando Creative Commons License 2007.05.06 0 0 27
:)))))))
Előzmény: lakattt (23)
baloldali kisebbség Creative Commons License 2007.05.06 0 0 26
Azért, ettől még annak idején is jobb másságmesét tudtak írni. Lásd pl. Misi mókus. Ugye, a fekete farkincájával .... ;) *

Az iskolakerülő mókusból lett a legbölcsebb, aki végül leválthatta Maki játékvezetőt is. Lám, minek a sok magolás, minek a sok lexikális tudás?! Misi mókus már sok évtizede tudta és gyakorolata azt, amit Hiller és Magyar most megvalósít.



*
teen-interracial-homo-gangbangként javasolnám a digitális újramegfilmesítést a Kis Vukot újrafilmező stúdiónak, hogy elnyerjék úgy Ajrópa, mind a toleráns Gizella utcaiak szimpátiáját is. ;o)
Athlay Creative Commons License 2007.05.06 0 0 24

A régi Vuk narancssárga volt, egyértelmű, hogy fidesz érzelmű meséről volt szó, most ezt akarják a Gyurcsányék megfúrni egy vörös kommunista rókával, akinek ráadásul olyan a feje mint a Kuncze bajusz nélkül, tehát egyértelmű, hogy liberálbolsevik összeesküvés áll a háttérben.

 

Gyűjtsünk aláírást, legyen népszavazás, hogy a jövőben csak narancssárga róka lehessen a mesében.

lakattt Creative Commons License 2007.05.06 0 0 23
Mondok neked egy viccet....

A nyúl találkozik a rókával és köszön neki.
-Szia vöröske!
-Majd adok én neked vöröskézni!
-Ha akarod le is rókázhatlak....
Előzmény: baloldali kisebbség (-)
baloldali kisebbség Creative Commons License 2007.05.06 0 0 22
Az olyan intoleráns nácik miatt szükséges és elkerülhetetlen, mint amit te is illusztrálni igyexel itt nekünk.
Előzmény: Nausea (21)
Nausea Creative Commons License 2007.05.06 0 0 21

Röviden és velősen: beteg fasz vagy. Mint mindenki, aki képes ebből politikai kérdést csinálni.

Előzmény: baloldali kisebbség (-)
Kis Vuk Creative Commons License 2007.05.06 0 0 20
Nem bizony...
Előzmény: HangyaTS (0)
Kis Vuk Creative Commons License 2007.05.06 0 0 19
Mi az, hogy "politika"?
MGperY Creative Commons License 2007.05.06 0 0 18
ja, és a fehér heteroszekszuális férfi kisebbség nevében: tiltakozom.
Előzmény: MGperY (15)
fekete szentember Creative Commons License 2007.05.06 0 0 16
Arról, hogy Fekete Istvánból és Dargay Attilából csinálnak tecsó franciasalátát kannás borral felengedve, kitaccsolt állapotban.
Előzmény: semt (5)
MGperY Creative Commons License 2007.05.06 0 0 15
vuk már a dargay nál is egy kis köcsög volt: lopott, ahelyett h vadászott volna.
az ilyenek miatt tart itt ez az ország.
Előzmény: baloldali kisebbség (-)
Lúdas Matyi Creative Commons License 2007.05.06 0 0 13
Vuk Draskovicsról lenne szó ???
hns Creative Commons License 2007.05.06 0 0 12
a sarki roka nyaron fekete szal pont jo lenne a kommunista voros roka melle egy nyaron fekete, telen pedig feher (voros-feher ellentet) roka
Előzmény: baloldali kisebbség (7)
sashimi Creative Commons License 2007.05.06 0 0 11
Mirol beszelsz? Az uj Vuk egyertelmuen a magyar szelsojobb szekertolasa! Mert milyen szinu is Vuk? Voros a hata es feher a hasa! Tehat sok roka egyszerre a kepernyon egy arpadsavos zaszlot formal! Rohadt nacik!
Előzmény: baloldali kisebbség (1)
írok Creative Commons License 2007.05.06 0 0 10
Inkább egy józsefvárosi kis szaros szarkára hasonlít.
Előzmény: hns (4)
Gép-ész Creative Commons License 2007.05.06 0 0 9
Nekem semmi bajom nem lenne ezzel a valamivel, ha nem Vuknak neveznék a rókát. Nem is értem, miért ragaszkodtak ennyire a névhez, amúgy sincs hozzá másban köze és egyébként is kifejtik, hogy nem csak magyar piacra készül, mert abból úgysem jönne össze elég lóvé. Ráadásul az itthoni fogadtatásra sem biztos, hogy jó hatással van a dolog, lásd az index cikk.
horst_fuchs Creative Commons License 2007.05.06 0 0 8

mivan, ennyire nincs hír, hogy a napi bértopikokat csak így tudod összehozni?

 

amúgy az ágáljon a "computer-társadalom" ellen, aki nem netezik...

Előzmény: baloldali kisebbség (-)
baloldali kisebbség Creative Commons License 2007.05.06 0 0 7
Fehér? Mi vagy te, fajvédő?
Kis Vuk pozitív hős!

Talán a "fehérek" felsőbbrendűségét kellene üzennie szerinted a filmnek?
Nehogymár. A szivárványszín, amit alább írtak, sokkal jobb lenne. De kompromisszumos megoldás lehet egy sárga vagy egy fekete színű róka.
Előzmény: hns (4)
Törölt nick Creative Commons License 2007.05.06 0 0 6
Fraszkarikat, legyen csikos, minden borszinbol egy sav! Aztan ha ezt megoldottuk, raterhetunk kis Vuk vilagnezetere. Mit takar tulajdonkeppen az orokos baromfi pusztitasa? Igen is, legyen vegetarianus kis Vuk!
Előzmény: hns (4)
semt Creative Commons License 2007.05.06 0 0 5
Ne haragudj,de leugrok a boltba egy üveg borért. Hátha akkor megértem,mirül van szó.
Előzmény: baloldali kisebbség (1)
hns Creative Commons License 2007.05.06 0 0 4
vuk egyertelmuen kommunista roka!
kovetelem egy sarki roka (feher, telen) szerepelteteset is!
Előzmény: Törölt nick (2)
spurs84 Creative Commons License 2007.05.06 0 0 3

most akkor azért nem szabad tolószékes kisfiút belerakni egy mesébe,nehogy túl PC-nek tűnjön?Nem lehet,hogy az alkotónak ez csak úgy eszébe jut?

paranoia rulz:)

Előzmény: baloldali kisebbség (-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!