Keresés

Részletes keresés

*István Ágota* Creative Commons License 2007.08.14 0 0 13
akkor legalább FAJTATISZTA legyen.....
honeyyy Creative Commons License 2007.06.28 0 0 12
Hello!
2 db kiskutya van. Jelentkeztek már páran, de már néhányan vissza is léptek.
A gazdiktól majd megkérdezem mi a helyzet.
Előzmény: b marci (11)
b marci Creative Commons License 2007.06.26 0 0 11
Én kérnék egy Tacsit ha lehet, épp ilyet keresek.
Előzmény: honeyyy (-)
honeyyy Creative Commons License 2007.05.10 0 0 10
Képzelt aranyoskám. Nem azért nyitottam a topikot h vmi kötekedős ember fikázza, az elmélkedésével. Nem érdekel a te problámát az iskoládról,biológi órádról....
Azért nyitottam h segítsek a születendő kölykökön. Nem vagyok a gazdijuk, csak segíteni szeretnék. És nem érdekel a te szurkálódó, okoskodó viselkedésed!!!
farkas97 Creative Commons License 2007.05.09 0 0 9
Tacskó FAJHOZ tartozó állat nem létezik. Persze a tudomány feltételezése szerint több millió felfedezetlen faj létezik még a Földön... (vigyorgó smiley)
farkas97 Creative Commons License 2007.05.09 0 0 8
Ez bizony messze NEM helyesírási probléma, hanem komoly tudásbeli hiányosság! Ha pedig már az alapok alapjaival sem vagy tisztában, inkább ne nyiss topicot, hanem lapozd fel a biológia tankönyvedet! Mert valami azt súgja, hogy bizony még igencsak az iskolapadba való vagy.... Jó tanulást!!
Előzmény: honeyyy (7)
honeyyy Creative Commons License 2007.05.09 0 0 7
Bocs a helyesírási problémáért, de valahogy az érdekel utoljára.
Arthurgazdi Creative Commons License 2007.05.09 0 0 6

Szia!

 

Már a topic neve is érdekes....minden kutya fajtiszta- legyen az keverék- hisz maga a faj a kutya- gondolom a fajtatisztára gondoltál?

A tacskó már fajta.

Előzmény: honeyyy (-)
honeyyy Creative Commons License 2007.05.09 0 0 5
Egyenlőre ide. Később megadom az emailem.
Per pill a szuka orvosi kezelés alatt van mert köhög. Kétnaponta viszik át a dokihoz, de már javul az állapota. Meglátjuk mi lesz. Remélhetőleg a kölyköknek ettől nem lesz baja.
Julcsesz Creative Commons License 2007.05.08 0 0 4
elérhetőség?
Előzmény: honeyyy (3)
honeyyy Creative Commons License 2007.05.08 0 0 3
Kiírtam h 3-5000 Ft-ot kérnek majd érte.
az első oltásuk meglesz. Csak gazdi kell!!!
Előzmény: Julcsesz (2)
Julcsesz Creative Commons License 2007.05.06 0 0 2

oltás nélkül odaadnák a kutyákat? mert azért legalább az oltás árát el szokás kérni, ami egy kölyökkutya első pár hónapjában 20 ezer körül van. ha ennyire törődnek az egésszel, hogy a kicsik élete sem számit, nem hinném h bármilyen oltást is megadnának a kicsiknek és utána nem kérnék el a gazditól az árát. kérlek ird meg emailben a dolgot részletesebben. ungor.julia@gmail.com

ZöPö Creative Commons License 2007.05.06 0 0 1
Inkább elaltatják, minthogy elajándékozzák őket? Nem mondod komolyan! :-(((
Előzmény: honeyyy (-)
honeyyy Creative Commons License 2007.05.06 0 0 0


Ő az anyakutya. Az apa teljesen fekete.
honeyyy Creative Commons License 2007.05.06 0 0 topiknyitó
Sziasztok!
Egy hónap múlva, ha minden igaz az egyik ismerősömnél lesznek kistacsik. Nincs törzskönyv, de fajtiszták a tacsik!
Nem tudom mennyiért, de azt hiszem 3000-5000 Ft-ért eladják őket ha van gazdijelölt, ha nincs félő, hogy elaltatják őket.....
Akinek kell kiskutya és reméljük rendben megszületik az összes, egészségesen, akkor írjon ide és én majd tájékoztatom!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!