Keresés

Részletes keresés

mac.m Creative Commons License 2009.09.03 0 0 550
http://www.hirado.hu/Hirek/2009/09/03/06/Csontrablo_fosztotta_ki_Kadar_sirjat_.aspx

Csontrabló fosztotta ki Kádár sírját?

Egy bulvárlapnak nyilatkozó volt titkosszolgálati alkalmazott azt állítja: a debreceni halálbrigád egyik tagja az értelmi szerzője Kádár János sírjának két évvel ezelőtti kifosztásának. Sőt, szerinte a Csontrabló néven emelgetett gyanúsítottnál van az egykori pártvezér koponyája is

Nem véletlenül használta internetes fórumokon a Csontrabló nevet a romagyilkosságok kapcsán meggyanúsított egykori hivatásos katona, Cs. István – tudta meg a Napi Ász.

A bulvárlap úgy tudja, a férfit Kádár János két évvel ezelőtti sírrablása kapcsán is gyanúsítják.

Az újságnak egy, neve elhallgatását kérő, korábban a titkosszolgálatoknál dolgozó alkalmazott azt mondta: egy pillanatig sem volt kétséges, hogy a Csontrabló blogíró név nem véletlen ötletből született meg. A férfi Kádár János sírjának meggyalázása óta ismert szélsőjobb körökben, a gyanú szerint ő volt az akció értelmi szerzője. A volt pártvezér csontjai ma is az ő rejtekhelyén nyugszanak – tette hozzá az informátor, aki szerint Cs. Istvánnál van a többi közt Kádár János koponyája.
Előzmény: kábelbúvár (549)
kábelbúvár Creative Commons License 2007.11.06 0 0 549
Hol    a    koponya ?????
heiler Creative Commons License 2007.07.14 0 0 548
Viszont 1-én a Magyar Kommunista Munkáspárt tartott megemlékezést. Az elhangzottak olvashatók a www.munkaspart.hu -n. Gyurcsány Ferencnél jobboldalibb politikus nincs ma e hazában" 2007. július 01. 13:54 | Forrás: MTI nyomtat | elküld Több százan vettek részt vasárnap a Magyar Kommunista Munkáspárt budapesti rendezvényén a Fiumei úti Sírkertben, ahol a 18 évvel ezelőtt elhunyt Kádár Jánosra emlékeztek. "Ha egy országban meg lehet gyalázni egykori miniszterelnök sírját, akkor ott már nincsenek erkölcsök (...) egy országban, ha ezt büntetlenül el lehet követni a kormány, s a rendőrség szeme láttára, akkor ott már a hatalom nincs a helyén" - fogalmazott Thürmer Gyula, a Magyar Kommunista Munkáspárt elnöke. A politikus a május elején meggyalázott síremlékkel kapcsolatban Gyurcsány Ferenc miniszterelnöknek üzenve hozzátette: "a kormány hiába tagad meg mindenféle információt" a sírrongálás ügyében, a párt szerint az ügy csak akkor lesz lezárva, ha méltó módon újratemetik az egykori kormányfőt és pártelnököt. Thürmer Gyula a többnyire idősek körében elmondott beszédében éles hangon bírálta a kormánykoalíciót, kiváltképp annak vezetőjét, Gyurcsány Ferencet. "Gyurcsány Ferencnél jobboldalibb politikus nincs ma e hazában" - vélekedett a pártelnök. Megfogalmazása szerint a legrosszabb jobboldali politikára emlékeztet" a kórházak és az iskolák eladása, valamint az ország javainak izraeli és amerikai tőkések kezére juttatása. A szónoklatokat és a visszaemlékezéseket követően a rendezvény koszorúzással zárult. Virágokat helyeztek Kádár János sírjára, a kubai, a kínai, a vietnami, és a koreai követségek képviselői is. STOP
kábelbúvár Creative Commons License 2007.07.07 0 0 547
A 18 évvel ezelőtt elhunyt Kádár Jánosra emlékeztek szombaton a Magyarországi Munkáspárt 2006 tagjai és szimpatizánsai Budapesten, a Fiumei úti Sírkertben.
ORIGO
heiler Creative Commons License 2007.06.24 0 0 545
Misericordia Creative Commons License 2007.05.29 0 0 544
Misericordia Creative Commons License 2007.05.29 0 0 543
Tapasztalataim alapján elismerésemet és tiszteletemet kell kifejeznem azon honfitársainknak, akik Kádár János síremlékét friss virággal díszítik!

Ugyanolyan tiszteletem nekik, mint régen azon idős asszonyoknak, akik a legsötétebb Rákosi korban állandóan friss virággal díszítették a templomot, az oltárokat!

2007. május 26. –án meglátogattuk szertetteink sírját az Újköztemetőben.

Volt elég időnk, végre elvihettem feleségemet a 298, 299, 300, 301 – es parcellákhoz.

/Ezt 1988 őszén nem mertem megtenni.

Fokozott volt akkor a rendőri jelenlét, és féltettem feleségemet az inzultustól.

De régen volt, abból is látom, hogy nemsokára lejár a sírhelyünk megváltási ideje! /

 

A 301 – es parcella viszont undorító!

Elszomorító volt a látvány, csak három képet mellékelek.

Talán három hét lehet előre az újratemetés évfordulójáig, és öt hónap az októberi napig.

Kádár síremlékén mindig friss virág volt.

Nagy Imréén?

 

Csak akkor, amikor magukat rendszerváltóknak aposztrofálók újratemették, meg amikor Nagy Erzsébet hóna alá nyúlt Horn Gyula, meg amikor Medgyessy odalopta hajnalban a kormány koszorúját, meg amikor az "illetékes elvtársak" szükségesnek érzik az állami pénzek "herdálását"!

Most hervadt virágok, és madárszar ékesíti!

Szeretteim sírját letakarítottam, Nagy Imre sírlapjától távolinak ítéltem a vízvételi lehetőséget, nem tisztítottam meg!

Olyan, amilyen.

Ahogyan megbecsülik utódai, meg a kultuszára hivatkozók.

Holmi percemberkék.

Ami vigasztaló, és tisztelendő tény: Mansfeld Péter és Tóth Ilona sírhelye rendezett, látogatott.

 

 

 

kábelbúvár Creative Commons License 2007.05.14 0 0 542
Előzmény: kábelbúvár (541)
kábelbúvár Creative Commons License 2007.05.11 0 0 541
György Péternek van 1 jó cikke a tmáról a friss ÉS-ben...
mac.m Creative Commons License 2007.05.08 0 0 540
Egyetértek.
Előzmény: mártonka (538)
Pénzes Utálvány Creative Commons License 2007.05.08 0 0 539
;-)   Közüllük huszonöt még mozog, ha a pészméker rendessen müködik.
Előzmény: Törölt nick (537)
mártonka Creative Commons License 2007.05.08 0 0 538
Figyuzz!- felháborodásodat megértem, jogos, de:
ne alacsonyodjunk le a stilusban..... sem!
Előzmény: Törölt nick (536)
mac.m Creative Commons License 2007.05.08 0 0 535
Ok, csak nehogy ők rendezzék le.
Előzmény: mártonka (534)
mártonka Creative Commons License 2007.05.08 0 0 534
"Lerendezzük...."
Hogyan?-
csak semmi erőszak, stb.,
azzal csak az ő malmukra hajtjuk a vizet.
Ők lesznek a szegény öreg mártírok, akiket bántanak... NEM NEKÜNK kell ezt lerendezni, ezt a politikusoknak kell rendezni, odafigyelni! Pl.: engedéllyel működnek-e, avagy csak "úgy" kibéreltek egy helyiséget?
Előzmény: Törölt nick (533)
mártonka Creative Commons License 2007.05.08 0 0 532
Nem csak Kádár János Baráti kör van, de menj el a XII.ker. Hajnóczy utca elejére, ott van egy Munkásőr Baráti Társaság (vagy valami hasonló a nevük) és a Kádár János Baráti kör helyisége. Ki van téve a táblájuk, tavasszal jártam arra, akkor fedeztem fel. Először nem akartam hinni a szememnek.

Dr.Nagynak, mint már máskor is, jó a meglátása!
Előzmény: Törölt nick (528)
Törölt nick Creative Commons License 2007.05.08 0 0 531

 Egyszerűen csak az ARANY-URNÁT akarták megszerezni. Jó ára van az aranynak!

A bronznak is.Most vágták nyakon Antall József mellszobrát valahol.Tavaly meg rádölt egy fa.

Az meg,hogy ezt a komcsi mumját kiásták,meg széthordták,mint szórolapot a postás,egyáltalán nem biztos,hogy politika van mögötte.

Előzmény: mártonka (525)
mártonka Creative Commons License 2007.05.08 0 0 530
A Temetkezési Intézet egyik prominense nyilatkozta. Ők intézék a temetést, csak tudják!
Minden esetre valóban furcsa...

Előzmény: Törölt nick (529)
mártonka Creative Commons License 2007.05.08 0 0 527
Lehet, hogy azt is csak az "elterelés" céljából vették ki.
Előzmény: mac.m (526)
mac.m Creative Commons License 2007.05.08 0 0 526
Lehet, csak akkor azt nemtom, mit gondoltak miből van a koponya?
Előzmény: mártonka (525)
mártonka Creative Commons License 2007.05.08 0 0 525
Nos, ha valóban aranyból készült az az urna, akkor az nem jutott senkinek eszébe, hogy talán az egésznek semmi politikai oka nincs, a koporsó feltörése csak "elterelő hadművelet" volt az elkövetők részéről. Egyszerűen csak az ARANY-URNÁT akarták megszerezni. Jó ára van az aranynak!

Minden esetre, nagy barbárság és gyalázat egy sírt feltörni, bármilyen okból!


Előzmény: milma (287)
lms Creative Commons License 2007.05.08 0 0 524
talán nem mindenki emléxik 2004 október 23-ra, amikor Gyurcsány a Nagy Imre szobornál mondott ünnepi beszédében így kért tanácsot a Kádár által kivégeztetett miniszterelnök szellemétől: "Imre, te hogy csinálnád?"
Előzmény: Müller szakaszvezető (522)
lms Creative Commons License 2007.05.08 0 0 523
Moldovának igaza volt, a proletárok szemszögéből Nagy Imréék kivégzése utólag hőstetté minősült. Hiszen Nagy Imre a fasiszta és klerikális imprlzmus szellemét képviselte.
Előzmény: mac.m (521)
Müller szakaszvezető Creative Commons License 2007.05.08 0 0 522
fletow
mac.m Creative Commons License 2007.05.08 0 0 521
http://www.mno.hu/index.mno?cikk=410173&rvt=2

Moldova folytatja: „Kádár János a proletárok szentje volt”

Éles hangú vitába bonyolódott a TV2 műsorában Moldova György és a műsorvezető. A szópárbaj eredetileg egy Kádárról és az újratemetéséről szóló beszélgetésnek indult volna, Moldova azonban rövid idő alatt több megdöbbentő kijelentésekre ragadtatta magát.

Moldova kijelentette: tudja, hogy milyen a Kádár-korszak megítélése, Kádár mégis az ő proletár szentjük volt. Amikor a riporter erre rákérdezve megemlítette a brutális állami terrorral kivégzett Nagy Imréék esetét, ezzel példázva, hogy ez az elnevezés enyhén szólva is visszás, Moldova csak nevetett.
kábelbúvár Creative Commons License 2007.05.07 0 0 520
Előzmény: mac.m (509)
Bendegoose Creative Commons License 2007.05.07 0 0 519

Ha esetleg az édesapám sírját is feltörné valami idióta, és kilopná a hamvait, akkor gondolom az Ő földi maradványait is ilyen nagy hacacáré, sajtófigyelem mellett helyeznék vissza (már, ami maradt) a mi adóforintjainkból 48 órán belül...

Remélem...

 

Vagy ehhez minimum tömeggyilkosnak kell lenni, és egy "vértelen kezű", becsüteletesen élő, és a magyar egészségügy által kinyírt gépészmérnöknek ilyesmi nem dukál?

 

 

 

 

 

De semmi gond, János atyánk ellopott maradványait már meglelték az illetékesek:

 

 

Megtalálták

 

Bende

Orbitron Megaharcos Creative Commons License 2007.05.07 0 0 517
nagyon mély történelmi ismeret kell hozzá, hogy a tömeggyilkost tömeggyilkosnak nevezzük. hű, tényleg...
Előzmény: BENTA (324)
kábelbúvár Creative Commons License 2007.05.07 0 0 516

Jó lenne, ha mindenki békében nyugod6na.

 

Kádár    IS.

 

Ugyanakkor

 

1. Lakatos APO Ernő félti az országimázst

 

2. Moldova szerint KJ ProletárSzent

 

3. Thürmer a Keresztény Erkölcsre apellál

 

Én kérek elnézést.......

Előzmény: mac.m (515)
mac.m Creative Commons License 2007.05.07 0 0 515
Ebben egyetértünk.
Valszeg attól féltek , hogy akár milliós tömeggyűlés lesz a dologból.
Mindenesetre kíváncsian várom Thürmerék közeljövőbeni népszerűségi mutatóinak az alakulását a közvéleménykutatásokban.
Előzmény: Antisystem (513)
Antisystem Creative Commons License 2007.05.07 0 0 514

Ezért írtam, hogy nem biztos, hogy pont az a számla, de az az összeg...

 

ÜdV

Előzmény: mac.m (511)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!