Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2008.08.02 0 0 17
Ez nekem is feltűnt.
Úgy látszik ott is aktivizálta magát a csűrhe.
Előzmény: Toxicus (8)
Törölt nick Creative Commons License 2008.08.02 0 0 16
Nem minden fasiszta Anti, de minden Anti fasiszta.
Előzmény: nemzet csakra (-)
dnirig Creative Commons License 2008.08.02 0 0 15

Shamir, Begin a mai szemmel biz terroristákok.....

No csűrcsavar.....

Előzmény: reneg-reneg (11)
reneg-reneg Creative Commons License 2008.08.02 0 0 14
Megszerezték, méghozzá fegyverrel. De valahonnan el kellett indulni, nos ezt a valahonnant teremtették meg a Palesztinát megszálló angolok, mirelőtt eltakarodtak.
Előzmény: Törölt nick (13)
én12 Creative Commons License 2008.08.02 0 0 12
Az a baj, hogy ezek a -ista végű szavak (is) csak úgy repkednek a levegőben, minden meggondolás nélkül. Fő cél a politikai ellenfél (vagy már-már ellenség?) megbélyegzése.
Előzmény: reneg-reneg (9)
reneg-reneg Creative Commons License 2008.08.02 0 0 11

Ki a búbánat emlegette itt a zsidókat? Oldják meg maguk a problémáikat. Mi ugyis csak fizetünk.

Az angolok meg az elsülyesztet hajó helyett, egy egész országot adtak nekik.

Előzmény: dnirig (10)
dnirig Creative Commons License 2008.08.02 0 0 10

Hm....   Jichak Samir,  Menahem Begin angol szállodákat robbantgatott.   Hm......

Az antifasisztákok.....    Terroristákok?

Angolok süllyesztvén zsidó menekülteket.......      Bűnös németek, magyarok..............................

 

reneg-reneg Creative Commons License 2008.08.02 0 0 9

Nem tök mindegy? Aki antifasiszta, az súlyosan sérti a Magyar Köztársaság érdekeit, akadályozza a szabad véleménnyilvánítás, a szólásszabadság jogának megjelenését. Mindez egyedül a nemzeti oldalt illeti meg, mindenki más fogja be a pofáját. Valamennyi 1946-47-ben kivégzett, háborus bűnöst rehabilitálni kell, mert igaz hazafiak voltak, akik ellenállktak a szovjet előretörésnek. Utódaikat kártalanítani, a jelenleg kormányzó elitet sürgősen, a "nemzet" azaz a mi akaratunkból leváltani és nyilvánosan kivégezni.

Végeredményben az egész társaság a patkányok, disznók, stb. oldalán állnak, nem engedik a tisztességes nemzeti oldalt a kasszához.

Ugye? 

Előzmény: én12 (7)
Toxicus Creative Commons License 2008.08.02 0 0 8
Amúgy a MEASZ a saját oldalán egy illegális tartalmakat nyilvánosságra hozó oldalt hirdet, ami a Kurucinfóhoz hasonlóan amerikai szerverről fut, hogy ne lehessen megtalálni őket.
Előzmény: Törölt nick (3)
én12 Creative Commons License 2008.08.02 0 0 7
És ha piros az adu, nem tök, akkor mi van?
Előzmény: nemzet csakra (-)
Törölt nick Creative Commons License 2008.08.02 0 0 6
Be kellene járatni a "sztálinista" és az "antisztálinista" jelzőket is. Szerintem ez sokkal nagyobb horderejű dolog, mint a fasizmus.

Elő a "SZTÁLINISTA!" bélyegzővel!
Törölt nick Creative Commons License 2008.08.02 0 0 5
Az agymosással sokkal nagyobb kárt közvetve anyag kárt is érnek el, mint a pénzmosással.
Én szívesebben odaadnám nekik az adófizetők pénzéből azt a pénzt, de nem szólalhatnának meg.

Jobban járnánk.

"A hallgatók tanulmányozták a Népszabadság és a Magyar Televízió szerkesztőségének munkáját," :DDD
A népszavát nem merték berakni.
Előzmény: málnásmaci (4)
málnásmaci Creative Commons License 2008.08.02 0 0 4
Addig lesz MEASZ, amíg pénzt lehet szerezni, mosni vele.
Vezetőjük Hanti Vilmos a partizánkorban még sperma
szinten se létezett.
Előzmény: nemzet csakra (2)
Törölt nick Creative Commons License 2008.08.02 0 0 3
Vannak szép szál fiatal antifasiszta partizányok is :DDD

Az agymosás kormánytámogatással(!) Az adófizetők pénzéből(!) elindult::

"Várja a 18-28 éves fiatalokat 2008-ban is a MEASZ Demokrácia Akadémiája

A MEASZ 2007-ben indította képzését fiatalok számára a MEASZ Demokrácia Akadémiát (DA). 24 hallgató vett részt Kiss Péter miniszter támogatásával a parlamenti évnyitón. Képzésünk újszerűsége, hogy nem csak ismereteket adunk át a demokrácia világából, hanem a mai hazai demokratikus közéletben némi jártasságot biztosítunk, cselekvésre ösztönzünk. A hallgatók tanulmányozták a Népszabadság és a Magyar Televízió szerkesztőségének munkáját, egyhetes tanulmányi kirándulásra Buchenwaldba is eljutnak, ahol részt vesznek a kétezer fős felszabadulási ifjúsági találkozón, majd Brüsszelben az Európai Parlament munkájával ismerkednek. Április 25-én lesz a tanévzáró, amelyen az akadémia iránt érdeklődők is részt vehetnek."


http://www.antifasiszta.hu/hirek/71
Előzmény: nemzet csakra (2)
nemzet csakra Creative Commons License 2007.05.03 0 0 2
Ezen is gondolkodtam, hogy szeritned meddig lesz még MEASZ?
Az átlagéletkort 75> becsülöm
Előzmény: marmota (1)
marmota Creative Commons License 2007.05.03 0 0 1

mingyá' gyün a Hanti + a partizánszövetség aszt jól megmondja neked, széljobb elhajlónak..:-) Bizony, ők mindent visznek. Legalábbis amíg ez a médiahatalom létezik.

 

Előzmény: nemzet csakra (-)
marmota Creative Commons License 2007.05.03 0 0 0
Flet0
Előzmény: nemzet csakra (-)
nemzet csakra Creative Commons License 2007.05.03 0 0 topiknyitó
Kérdésem a következő: Ha valaki mellesleg valamilyen módon antifasiszta volt, de mellette tarrorista patkány, tömeggyilkos hazaáruló disznó, akkor az antifasiszta mint a tök ász mindent visz-e és a többi el van-e felejtve.
Ez sok mindenkire vonatkozik, akit állítólagos antifasisztaságo okán próbálnak itt egyesek rehabilitálni.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!