Keresés

Részletes keresés

vjv1 Creative Commons License 2024.01.01 0 0 9

Buék.

:))

tak10 Creative Commons License 2008.11.18 0 0 8
kedves veszprem wildfires!

civil kezdemenyezes keretein belul szeretnenk meghivni titeket, hogy jojjon el toletek egy kepviselo (csapat marketingese/pr felelose,/rendezvenyszervezoje/vezetosegi tagja, hirportal uzemelteto, ujsagiro, szurkolo, szulo, etc) egy interaktiv, moderator altal vezenyelt otletborzere, melyen a mai magyar amerikai football elet reklamlehetosegeirol/hatarairol/kozponti iranyitasarol (mafsz) lenne szo.
a cel, hogy egy olyan memot es javaslattervet kuldhessunk a mafsz-nak, ami talan elorebb mozditja a kicsit lassan docogo marketing szekeret ebben a sportagban. ehhez a csapatok, szurkolok, szulok, mafsz, szponzoracio etc osszetartasa/osszefogasa mind-mind egyuttesen kellene.

a helyszin es az idopont:
most vasarnap, 2009. november 23. 15:00
Pizzárium étterem, Újpest központ, Árpád út 66.

remeljuk el tudtok jonni.

a resztvevok, akik mar visszajeleztek: csapatok marketingesei, mafsz titkar, lelkes amatorok/forumozok.

koszonettel, udvozlettel,

agota
lelkes amator (ex mafsz marketing ugyintezo)
DALLAS #80 Creative Commons License 2008.11.17 0 0 7
 

Ez az oldal egy korábban készült, még meg nem jelent riport szövegét tartalmazza.

Azért gondoltam úgy, hogy szükség van egy ilyen oldalra, mert szerettem volna egy helyet ahol mindkét félnek és természetesen másoknak is adott a lehetőség, hogy hangot adjanak a véleményüknek. Ezen kívül szerettem volna, ha a mi szemszögünkből is megismerik a történteket, és esetleg tanulnak belőle, ott ahol hasonló problémákkal közdenek, és nem ítélkeznek felettünk a hallottak alapján.

 

www.hanaszrobert.atw.hu

  

Potyi#56 Creative Commons License 2008.06.07 0 0 6

Ha valaki még esetleg nem regisztrált a goallieblitz-re akkor erre a linkre kattintva megteheti,nagyon jó kis játék szóval hajrá.

 

http://goallineblitz.com/game/signup.pl?ref=2677684

Lord Frankie Creative Commons License 2008.05.30 0 0 5
Eger - Veszprém
Agent J Creative Commons License 2007.12.23 0 0 4
Üdv Srácok!:)

Boldog Karácsonyt nektek, és családotoknak!:)

AJ
M.Robert Creative Commons License 2007.07.04 0 0 2
Lord Frankie Creative Commons License 2007.05.05 0 0 1

Üdvözletem!

Először is a csapat nevében is köszönöm, hogy topik nyílt rólunk immáron az Index-en is.

Másodszor pedig szeretném megkérni lelkes szurkolóinkat, hogy a legközelebbi hazai mérkőzésünkre is legalább ennyien látogassanak ki, hiszen nagyszerű élmény volt ennyi bíztató néző előtt győzelmet elérni!

Szeretnénk megszerezni a 4. helyet a Divízió II-ben, de ez a közönségünk szurkolása nélkül nehezen fog menni!

HAJRÁ WILDFIRES! BURN!

#76

Jay-X Creative Commons License 2007.05.02 0 0 0
amúgy nagyon király volt a tegnapi meccs :)

46-20-ra nyert a Wildfires a Kaposvár Golden Foxes ellen. Az első drive-ből már TD lett, utána igazából csak a különbség volt kérdéses :)

kb 200 néző volt, a hideget, a majálist és a hosszú 7végét figyelembe véve ez elég jó sztem.

utólag is jobbulást a Rókák csuklótörést szenvedett játékosának!
Jay-X Creative Commons License 2007.05.02 0 0 topiknyitó
Úgy láttam, még 0 topik van a csapatról :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!