Jajj de nem szeretem a havat. Illetve hat futott lakasbol ablakon at valamint kivul a termeszetben meg szep is lehet, de a varosokbol torvenyileg ki kene tiltani :DD Szerencsere nalunk sosem esik, marmint ho (eso az megjott vegulis delutan) es ezt fenemod tudom am ertekelni :)
Eleg borongos az ido de nem esik, pedig igertek. Homersekletileg olyan 15 korul lehetunk most nap kozben. Remelem holnap delelott nem fog szakadni mert megyek kiszedetni a varratokat a fogam helyebol :DD
Tényleg fantasztikus két cica... Tök egyformák... És gondolom, hogy a természetük is hasonló.... Bár két egyforma tojás sincs a világon... Nagyon szép cicáink vannak, ez biztos... :)) Ma süt a nap nálunk, de hideg van... Nálatok milyen idő van most ? Biztosan melegebb, mint nálunk....