Keresés

Részletes keresés

Laura&&& Creative Commons License 2008.12.18 0 0 1967
Köszi !Igen,nagyon édesek,imádjuk őket XD
Előzmény: Pici gazdi (1966)
Pici gazdi Creative Commons License 2008.12.17 0 0 1966
Nagyon aranyosak!
Előzmény: Laura&&& (1965)
Laura&&& Creative Commons License 2008.12.15 0 0 1965
Bocsi,nem tudtam választani XD....
quilla Creative Commons License 2008.10.25 0 0 1964

Igen, mind a ketto az :) A Lujza (szurke) es a Geza :o)))

 

Előzmény: Xexis (1963)
Xexis Creative Commons License 2008.10.24 0 0 1963
Jujj de édik:)
Saját cicák?
Ő az én Nózikám... Már lefeküdt, megyek én is ... Szép jó éjszakát Neked.. és mindenkinek:))
Előzmény: quilla (1962)
quilla Creative Commons License 2008.10.24 0 0 1962
Xexis Creative Commons License 2008.10.24 0 0 1961
Szép jó reggelt mindenkinek:))
dorma3 Creative Commons License 2008.10.21 0 0 1960


Dorka tükörkép.
dorma3 Creative Commons License 2008.10.21 0 0 1959
Sziasztok:)) Régen már jártam ebben a topikban. Most egy képpel jöttem, egy cicám maradt. Ő Dorka:))
gumimacy67 Creative Commons License 2008.07.06 0 0 1958

Dorothy:

 

gumimacy67 Creative Commons License 2008.06.27 0 0 1957

Talán nem hal meg  igazán :)

 

quilla Creative Commons License 2008.05.27 0 0 1956
Pici gazdi Creative Commons License 2008.05.02 0 0 1955
ennek fújtak :(
Xexis Creative Commons License 2008.03.03 0 0 1954
Szép estét mindenkinek :)))
Macykám ez a Dorothy és az ő paradicsomleve.... Nagyon mókás... Teccc nekem:)))
Pici gazdi Creative Commons License 2008.03.02 0 0 1953

Sziasztok!

Gyönyörű :)

Előzmény: nszethi (1950)
gumimacy67 Creative Commons License 2008.02.25 0 0 1952

Sziasztok !

 

Hoztam fotót Dorothyról paradicsomlé ivás közben:

 

Xexis Creative Commons License 2008.02.25 0 0 1951
Gyönyörű szép cica, nagyon jó a kép:)))

Szép estét mindenkinek:))
Előzmény: nszethi (1950)
nszethi Creative Commons License 2008.02.24 0 0 1950
Csináltam egy képet egy jólnevelt cicmókról. Először sikerült mütermi pózban lekapni. :-)
Pici gazdi Creative Commons License 2008.02.17 0 0 1949
Nálunk*
Előzmény: Pici gazdi (1945)
Pici gazdi Creative Commons License 2008.02.17 0 0 1948
Nálam a hó előrébb van télen mint az eső. De azért tavasz párti vagyok :D
Előzmény: quilla (1947)
quilla Creative Commons License 2008.02.17 0 0 1947
Jajj de nem szeretem a havat. Illetve hat futott lakasbol ablakon at valamint kivul a termeszetben meg szep is lehet, de a varosokbol torvenyileg ki kene tiltani :DD Szerencsere nalunk sosem esik, marmint ho (eso az megjott vegulis delutan) es ezt fenemod tudom am ertekelni :)
Előzmény: Pici gazdi (1945)
Xexis Creative Commons License 2008.02.17 0 0 1946
Nagyon édesek... Egyik aribb, mint a másik... Olyan lopnivalók... :))DD
Előzmény: quilla (1944)
Pici gazdi Creative Commons License 2008.02.17 0 0 1945

Sziasztok!

Nállunk esett a hó....

Előzmény: quilla (1936)
quilla Creative Commons License 2008.02.17 0 0 1944

Hat a kiszedes biztos kellemesebb lesz. A varras maga meglepi volt a dokinak is, menet kozben alakult igy, de mondjuk az sem fajt, csak utana kesobb.

Aranyos a ket macsi :) En ilyeneket leltem az emberem egyik mappajaban :)

 

Előzmény: Xexis (1943)
Xexis Creative Commons License 2008.02.17 0 0 1943
Jujjj az nem kellemes... Te szegény. Bár amikor beletették rosszabb volt az biztos....

Nézd milyen édes képet hoztam... :))
Előzmény: quilla (1942)
quilla Creative Commons License 2008.02.17 0 0 1942

Eleg borongos az ido de nem esik, pedig igertek. Homersekletileg olyan 15 korul lehetunk most nap kozben. Remelem holnap delelott nem fog szakadni mert megyek kiszedetni a varratokat a fogam helyebol :DD

 

Előzmény: Xexis (1941)
Xexis Creative Commons License 2008.02.17 0 0 1941
Tényleg fantasztikus két cica... Tök egyformák... És gondolom, hogy a természetük is hasonló.... Bár két egyforma tojás sincs a világon... Nagyon szép cicáink vannak, ez biztos... :))
Ma süt a nap nálunk, de hideg van... Nálatok milyen idő van most ? Biztosan melegebb, mint nálunk....
Előzmény: quilla (1940)
quilla Creative Commons License 2008.02.17 0 0 1940

Fuu, tenyleg olyan, mintha Nozika Geza lenne :))

Itt elerheto vagyok: sonia kukac dunaweb.hu

 

Előzmény: Xexis (1939)
Xexis Creative Commons License 2008.02.17 0 0 1939
Látom nagyon hasonlítanak a cicáink egymásra... Éppen ezért is, nagyon tetszik a Te cicád is... Olyan édesen elbambult, ahogyan Nózikám is szokott... :)))


Egy közeli kép róla... :)
/sajnálom, hogy nem vagy publikus:( /
Előzmény: quilla (1938)
quilla Creative Commons License 2008.02.17 0 0 1938

Itt szerencsere viszonylag mindig jo az ido :) Imadom is elegge. 0 fok max telen es hajnalban, nappali homersekletnek soha.

 

 

Előzmény: Xexis (1937)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!