Keresés

Részletes keresés

dorma3 Creative Commons License 2008.10.21 0 0 1959
Sziasztok:)) Régen már jártam ebben a topikban. Most egy képpel jöttem, egy cicám maradt. Ő Dorka:))
gumimacy67 Creative Commons License 2008.07.06 0 0 1958

Dorothy:

 

gumimacy67 Creative Commons License 2008.06.27 0 0 1957

Talán nem hal meg  igazán :)

 

quilla Creative Commons License 2008.05.27 0 0 1956
Pici gazdi Creative Commons License 2008.05.02 0 0 1955
ennek fújtak :(
Xexis Creative Commons License 2008.03.03 0 0 1954
Szép estét mindenkinek :)))
Macykám ez a Dorothy és az ő paradicsomleve.... Nagyon mókás... Teccc nekem:)))
Pici gazdi Creative Commons License 2008.03.02 0 0 1953

Sziasztok!

Gyönyörű :)

Előzmény: nszethi (1950)
gumimacy67 Creative Commons License 2008.02.25 0 0 1952

Sziasztok !

 

Hoztam fotót Dorothyról paradicsomlé ivás közben:

 

Xexis Creative Commons License 2008.02.25 0 0 1951
Gyönyörű szép cica, nagyon jó a kép:)))

Szép estét mindenkinek:))
Előzmény: nszethi (1950)
nszethi Creative Commons License 2008.02.24 0 0 1950
Csináltam egy képet egy jólnevelt cicmókról. Először sikerült mütermi pózban lekapni. :-)
Pici gazdi Creative Commons License 2008.02.17 0 0 1949
Nálunk*
Előzmény: Pici gazdi (1945)
Pici gazdi Creative Commons License 2008.02.17 0 0 1948
Nálam a hó előrébb van télen mint az eső. De azért tavasz párti vagyok :D
Előzmény: quilla (1947)
quilla Creative Commons License 2008.02.17 0 0 1947
Jajj de nem szeretem a havat. Illetve hat futott lakasbol ablakon at valamint kivul a termeszetben meg szep is lehet, de a varosokbol torvenyileg ki kene tiltani :DD Szerencsere nalunk sosem esik, marmint ho (eso az megjott vegulis delutan) es ezt fenemod tudom am ertekelni :)
Előzmény: Pici gazdi (1945)
Xexis Creative Commons License 2008.02.17 0 0 1946
Nagyon édesek... Egyik aribb, mint a másik... Olyan lopnivalók... :))DD
Előzmény: quilla (1944)
Pici gazdi Creative Commons License 2008.02.17 0 0 1945

Sziasztok!

Nállunk esett a hó....

Előzmény: quilla (1936)
quilla Creative Commons License 2008.02.17 0 0 1944

Hat a kiszedes biztos kellemesebb lesz. A varras maga meglepi volt a dokinak is, menet kozben alakult igy, de mondjuk az sem fajt, csak utana kesobb.

Aranyos a ket macsi :) En ilyeneket leltem az emberem egyik mappajaban :)

 

Előzmény: Xexis (1943)
Xexis Creative Commons License 2008.02.17 0 0 1943
Jujjj az nem kellemes... Te szegény. Bár amikor beletették rosszabb volt az biztos....

Nézd milyen édes képet hoztam... :))
Előzmény: quilla (1942)
quilla Creative Commons License 2008.02.17 0 0 1942

Eleg borongos az ido de nem esik, pedig igertek. Homersekletileg olyan 15 korul lehetunk most nap kozben. Remelem holnap delelott nem fog szakadni mert megyek kiszedetni a varratokat a fogam helyebol :DD

 

Előzmény: Xexis (1941)
Xexis Creative Commons License 2008.02.17 0 0 1941
Tényleg fantasztikus két cica... Tök egyformák... És gondolom, hogy a természetük is hasonló.... Bár két egyforma tojás sincs a világon... Nagyon szép cicáink vannak, ez biztos... :))
Ma süt a nap nálunk, de hideg van... Nálatok milyen idő van most ? Biztosan melegebb, mint nálunk....
Előzmény: quilla (1940)
quilla Creative Commons License 2008.02.17 0 0 1940

Fuu, tenyleg olyan, mintha Nozika Geza lenne :))

Itt elerheto vagyok: sonia kukac dunaweb.hu

 

Előzmény: Xexis (1939)
Xexis Creative Commons License 2008.02.17 0 0 1939
Látom nagyon hasonlítanak a cicáink egymásra... Éppen ezért is, nagyon tetszik a Te cicád is... Olyan édesen elbambult, ahogyan Nózikám is szokott... :)))


Egy közeli kép róla... :)
/sajnálom, hogy nem vagy publikus:( /
Előzmény: quilla (1938)
quilla Creative Commons License 2008.02.17 0 0 1938

Itt szerencsere viszonylag mindig jo az ido :) Imadom is elegge. 0 fok max telen es hajnalban, nappali homersekletnek soha.

 

 

Előzmény: Xexis (1937)
Xexis Creative Commons License 2008.02.16 0 0 1937
Akkor nálatok még viszonylag elég meleg van... Kertből a párom most jött meg nem régen, O fok volt.. de ez az éjszaka még kevesebb lesz valószínűleg...
Aranyos a cicád, ahogy kémlel kifele...:)))
Előzmény: quilla (1936)
quilla Creative Commons License 2008.02.16 0 0 1936

Nalunk szepen sut a nap (de holnapra esot mondtak) es olyan 17 fok ytuti vann kint, jo kis tavaszi ido, ilyenkor szeretnek a cicok az erkelyen pihengetni :)

 

Előzmény: Xexis (1935)
Xexis Creative Commons License 2008.02.16 0 0 1935
Mindenkinek szép napot kivánok.. Bár most hideg van nálunk, és erős szél fúj:(

Nagyon szép képeket hoztál Picike ....:))))
Xexis Creative Commons License 2008.02.16 0 0 1934
Én is nagyon :))))
Szia Picikém, hogy vagy ? Láttam jöttél hozzám is, de mindig rohansz... sajnos:(( Azért a suli remélem jól megy. Kérdeztem már, hogy űltetésről mamiddal beszéltél-e már?
Előzmény: Pici gazdi (1932)
Pici gazdi Creative Commons License 2008.02.14 0 0 1933

Hogy vagytok? Cicák? Remélem mindenki jól! :)

 

Hozok pár képet és búcsúzom is mára! Jó éjt, sziasztok! Cicáknak sok sok simit küldök! Gazdiknak meg minden jót! (hozzánk mondja a havat igaz én már szeretném a jóidőt)

 

 

 

 

 

 

 

Pici gazdi Creative Commons License 2008.02.14 0 0 1932
Birom ezt a Nózikát :) :DD
Előzmény: Xexis (1930)
Pici gazdi Creative Commons License 2008.02.14 0 0 1931

Szép estét Cicások!

 

Nagy kópé lehet ez a Turmix! :) Nagyon aranyos cica, Szerko ilyennel még nem próbálkozott. :D Mostani jójáték mikor hazajövök a táskámon élezni a karmát és mikor lépek megtámadni :) :D Néha sőt majdnem minden nap ,,rájön az 5 perc" olyankor teljeseny megzizzen. A konyha egyik sarkából a másikba...:D

Előzmény: nszethi (1928)
Xexis Creative Commons License 2008.02.14 0 0 1930
Ha valami új helyet kitalál magának és lessz róla fotó, hozod remélem... :)))



Egy fensőbbségek, királyi tekintet, csak Neked .... :))DDDD
Előzmény: nszethi (1929)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!