Keresés

Részletes keresés

KocsisPeter Creative Commons License 2023.03.17 0 0 76

Ezen az oldalon családbarát állások találhatók: https://karrier.healers.hu/

 

Dormir3 Creative Commons License 2020.01.09 0 0 75

Sziasztok! Állást keresek Piliscsaba közelében. Külkereskedelmi végzettséggel és tapasztalattal, német, francia, angol nyelvtudással. A kereskedelmen kívül más munka is érdekelhet. Kérlek, legyetek szívesek megadni, ha tudtok ilyen munkáról. Nagyon köszi!

farkasszaszi Creative Commons License 2019.02.26 0 0 72

Sziasztok!

 

Farkas Alexandra vagyok, diplomás közgazdász, emberi erőforrások (HR) alapszakon végeztem. Több éves szakmai tapasztalattal rendelkezem HR területen, profilom főleg a toborzás, kiválasztás, és interjúztatás, így munkámból adódóan rengetek álláskeresővel és önéletrajzzal találkoztam. Amit kevesen tudnak, és amire az álláskeresők nem gondolnak, hogy gyakran azért nem hívják be őket interjúra, mert rossz, felépítetlen, esetleg unalmas az önéletrajzuk. A mai rohanó világban egy HR-es átlagosan 10 másodpercet! tölt egy önéletrajz elemzésével és ha nem talál benne valami megragadót, ha olyan mint a többi 50-10 beérkezett önéletrajz, akkor nem Te leszel a kiválasztott.

 

Ha pályakezdő, szülésből visszaérkező vagy régi motoros vagy és unod már, hogy több száz helyre pályázol, de mégsem hívnak be interjúra sem vagy választ sem kapsz, akkor szívesen segítek neked!

 

Skype vagy személyes konzultáció keretében (Veszprém) végigbeszéljük, hogy hová jelentkeztél eddig, milyen szakmai tapasztalatod és iskolai végzettséged van: ezek alapján milyen helyeket pályázhatsz meg, átbeszéljük az önéletrajzod hibáit, illetve lehetőség van interjúra felkészítő mini tréningre is, praktikák, titkok elsajátítására a HR világából. Legyél felkészültebb mint a hr-es és tuti tied az állás!

 

Az önéletrajzod újra írásával és grafikus szerkesztésével nem neked kell törődnöd, a csomag tartalma 3 fajta infografikus, modern önéletrajz rendelkezésedre bocsátása, amivel sokkal nyerőbb lehetsz a cégeknél!

 

Kis és középvállalkozások részére is vállalom a tökéletes jelölt felkutatását, előszűrését, kiválasztását és beillesztését, ott, ahol nincs külön HR osztály vagy munkatárs erre és vezetőként nem szeretnél erre időt szánni!

 

Iskolai végzettségem abszolút leinformálható, kérésre minden adatot, referenciát rendelkezésre bocsátok.  :) Keressetek bátran: farkasszaszi@gmail.com és segítenek nektek állást/munkaerőt találni!

 

Szép napot!

Szandra

Tiasz24 Creative Commons License 2017.04.11 0 0 68

Itt megtalálod állásod.

http://allasod.com

Istvan.5 Creative Commons License 2016.12.18 0 0 67
A képen az összes kifizetés látható ami 88.20 dollár!
Profit available: ami vissza jött profit!
Profit future: ami még vissza fog jönni!!

kép:
http://imagetwist.com/vsqfddd3ldh4/screenshot-1482047014592.png

Befektetési oldal linkje:
https://www.merchantshares.com/r/EEE63AYDKI
Istvan.5 Creative Commons License 2016.12.17 0 0 66
Legjobb internetes befektetés! Már nekem fizetett! Fél éve használom és stabilan fizet! https://dolgozzaneten.wordpress.com/2016/12/16/merchant-share/
Zsolt J. Varga Creative Commons License 2016.08.03 0 0 64

Sziasztok itt egy új platform, alkalmi/diákmunkákhoz és gyakorlatokhoz: https://melohello.com/hu

attila_toth Creative Commons License 2016.06.30 0 0 63

VALÓDI, nem átverés! Egyszer beleestem már én is a csapdába, de higgyék el, ez nem az! Először én is szkeptikus voltam, és kellemes csalódás ért a végén. Ez a munka nem milliókat apartmannal és yachtot ígér, hanem valós kiegészítő fizetést, ami hamar megtérül. Nincs másra szükség hozzá, mint egy számítógépre vagy laptopra, és internetre.

 

További részleteket és elérhetőséget a honlapon talál:

 

http://otthoni-munka29.webnode.hu/

kababeszka Creative Commons License 2010.05.06 0 0 49
Nekem volt kint ismerősöm 2.5 évet egy ilyen hajón ő is hasonlókat mondott, bár busásan meg is szedte magát a pincérkedéssel. Volt hogy a havi borravalója meghaladta az alapfizuját...
Előzmény: Törölt nick (45)
oroszlánka Creative Commons License 2008.09.22 0 0 31
Sziasztok!

Ha esetleg valakit érdekel:
http://www.expressz.hu/allas/tavmunka/showAdvert10799826.html
oroszlánka Creative Commons License 2008.08.18 0 0 28
A J@T Consulting Kft-nek dolgozik valaki?
marylady Creative Commons License 2008.08.05 0 0 27
Jó Napot
Érdekellne a lehetöseg, de nem jön be a cim.
Előzmény: -=Zsoca=- (23)
duhajos Creative Commons License 2008.08.05 0 0 26
Szia!

Legyél szíves írd ki a linket rendesen,mert nem jön be semmi ha rákattintok!

Köszike.
Előzmény: -=Zsoca=- (23)
-=Zsoca=- Creative Commons License 2008.03.02 0 0 23
Egy kis adatbázis feltöltés diákoknak, alkalmi munkát keresőknek:

KATT IDE!
gólyafészek Creative Commons License 2007.11.12 0 0 22
Álláskereső hölgyek figyelmébe! A Gólyafészek Alapítvány azért jött létre, hogy nőknek segítsen állást találni. A következő ingyenes karrier tanácsadás időpontja: 2007. november 14., szerda. Forduljon hozzánk bizalommal! Részletes információ: http://www.golyafeszekalapitvany.hu
Pancsi27 Creative Commons License 2007.10.27 0 0 20
Sziasztok!

Én még új vagyok ebben a topikban.
Otthoni munkát szeretnék keresni. Valós otthoni munkát. Nem akarok milliókat keresni, csak egy kis kiegészítést. 2 gyermekemmel vagyok jelenleg itthon. Előtte 4 évig ügyviteli előadóként dolgoztam egy kft.-nél, ahol mindennapos munka volt a gépelés. Tehát gépelni is tudok vakon. De bármilyen otthoni, bedolgozói munkát szívesen végeznék.
Van itthon számítógépem, internet, nyomtató, fax.

Köszönöm előre is, ha valaki tud bármit ajánlani.

Pancsi
SzeBlog Creative Commons License 2007.10.24 0 0 19
Munkatárs kerestetik

Cégemnél felvétel van személyi bankár pozícióba.

Elvárások:

- nagyon jó kommunikációs képességek;
- üzleties, elegáns megjelenés;
- tanulásra fogékonyság;
- csapatjátékosság;
- ugyanakkor önálló munkára való képesség;
- precizitás, pontosság;
- erkölcsi bizonyítvány;
- számlaképesség;

nem szükséges a pénzügyi előképzettség, de nem is hátrány.

Kínálunk:

- piacképes, teljesítményarányos bérezés;
- folyamatos képzések, beleértve az OKJ-s minősített bankszakmai képzést;
- kötetlen, rugalmas munkaidő, saját időbeosztás;
- flottatelefon;
- autótámogatás, laptop-, és projektortámogatás;
- kedvezményes autóvásárlási lehetőség;
- saját pénzügyi termékeinknél a munkatársak részére külön kedvezmények.

A cégnél folyamatos képzések vannak, vizsgákkal. Komoly hangsúlyt fektetünk arra, hogy a munkatársaink szakképzettek legyenek, s az ügyfelek minden kérdésére, pénzügyi problémáira tudjanak megoldást kínálni. A képzések többségét a cég állja.

Jelentkezni amerikai típusú (CV) önéletrajzzal a tothkriszta.szemelyibankar@gmail.com címen lehet. Telefonszámot mindenképpen adjatok meg benne, mert a felvételi beszélgetésre már azon keresztül egyeztetünk időpontot és helyszínt.

Elsősorban Veszprém és Fejér megyéből várok jelentkezőket, de a máshonnan pályázókat is továbbítani tudom az adott területi igazgatóságokhoz.
Cheer Creative Commons License 2007.10.22 0 0 18

Svájci nagyvállalat keres munkatársakat

 

Feladat:
- Irodai munkák
- Ügyfélkör bővitése
- Ügyfelekkel való kapcsolat tartás
- Értékesítés

 

Ami még szükséges:
- Határozott személyiség
- Céltudatosság,Megbízhatóság
- Hosszú távon tervezés
- Kitartás
- Optimizmus
- Magas kudarctűrő képesség

 

Amit mi adunk:
- Teljes vagy részmunkaidős állást, az Ön választása szerint
- Magas szintű, ingyenes oktatást, folyamatos szakmai- és személyiségfejlődéssel
- Dinamikus, fejlödő csapat
- Versenyképes kereset
- Jó hangulat
- Előrelépési lehetőség

 

Munkavégzés helye: Budapest XIII.kerület
Pétersz Attila
06 (30) 625 1741
petersz_a@yahoo.com

gólyafészek Creative Commons License 2007.10.08 0 0 17
Kedves Hölgyem!
Munkát keres? Állást változtatna?
Most vág bele vagy esetleg régóta hiába próbálkozik?
GYED/GYES alatt már a visszatérést tervezgeti és kérdése van?

„Hogyan tovább?”
minden, ami egy álláskereső nőt érdekel

A „Gólyafészek” Nők Munkába Állását Támogató Közhasznú Alapítvány,
és a székesfehérvári Esélyek Háza közös programja:

ingyenes karrier tanácsadás és
információs óra
álláskereső hölgyek részére.

Forduljon hozzánk bizalommal!
Életkor és végzettség nem szempont, mindenkit szeretettel várunk!

Októberi találkozó:
2007. október 10-én, 10.00-11.00-ig.
Helye: Esélyek Háza, Szfvár., Budai út 90.
Tel./fax: (22) 505 – 986,
e-mail: golyafeszek@hotmail.com
web: www.golyafeszekalapitvany.hu
Halitu Creative Commons License 2007.09.28 0 0 15

Ha van vkinek vmi munka kereső ismerőse lécci tájékoztassa az állásajánlatomról!!!!

Lécci Lécci! Sürgős lenne!!

Halitu Creative Commons License 2007.09.28 0 0 14

Kedves Hölgyem/uram!

Magyarország nyugati részén lévő faluba keresünk idős, fekvőbeteg néni mellé gondozót, aki amellett, hogy kedves,megbízható,lelkiismeretes munkát végez jó erőben is van, mert a néni jó súlyban van/80 kg/ és mozgatni is kell. Jelentkezést levélben , e-mailben,telefonon és mobilon is várjuk

 

 

 

e-mail:pzs1@citromail.hu

tel 06705397265

 

gólyafészek Creative Commons License 2007.06.25 0 0 8
Sárbogárdi multihoz keresnek angolul beszélő munkatársnőt. Talpraesettség a fontos, nem feltétlenül a szakirányú végzettség! Érdeklődni nálam lehet, de kérlek, hogy ne hozzászólásban, hanem e-mail-ben a golyafeszek@hotmail.com-on!
(Megjegyzés: Lányok és asszonyok! Jó ugródeszka lehet ám felsőfokú végzettség nélkül bekerülni egy multihoz! Onnan már könnyebb az út! :) )
gólyafészek Creative Commons License 2007.06.01 0 0 7
Sziasztok! Köszönöm mindenkinek, aki állást ajánl a topikban!
Vannak új híreim, igaz képzésről, de segíthet az elhelyezkedésben és állásunk megtartásában.
Ingyenes képzések hölgyeknek a Közép-Dunántúli Régióban!
8 modulban: személyiségfejlesztés, Internet használat/weboldal készítés, Üzleti angol nyelv (kezdő-, középhaladó-, haladó szinten), kommunikációs technikák, modern menedzsment ismeretek, EU ismeretek (pályázatírás is), K+F/innováció, Közbeszerzés.
Bővebb információ a
www.rva.hu
illetve a
www.fmkik.hu
oldalakon!
A jelentkezéseket sorrendben fogadják el, egy-egy csoport 15 fő (nyelvnél szintenként ennyi)!
Jelentkezz mihamarabb és ha lehetőség adódik rá, kérlek említsd meg, hogy a Gólyafészek Alapítványtól hallottál erről a programról! Köszönöm!
Sok sikert! :)
corinthya Creative Commons License 2007.05.31 0 0 5

 

Szia!

 

Operátori munkát tudnék ajánlani hölgyeknek, kortól függetlenül. Könnyű fizikai munkáról van szó, s elsősorban ülő munka.

 

3 műszak lenne, napi 8 óra s a hétvégék pedig szabadok.

 

Feltétel: 8 általános iskolai végzettség legalább és  egészséges legyen a jelölt.

 

Felvételin, gyakorlati és írásbeli teszten kell megfelelni (ami nem nehéz), majd egy szóbeli elbeszélgetés is lesz.

 

Munkavégzés helye: Székesfehérvár

 

gólyafészek Creative Commons License 2007.05.21 0 0 4
Bejárónőt keresnek Székesfehérvárra! Részletekért írj nekem!
gólyafészek Creative Commons License 2007.05.11 0 0 2
Angolul nagyon jól beszélő titkárnőt keresnek sportcentrumba! Érdeklődni nálam mail-ben lehet!
gólyafészek Creative Commons License 2007.05.10 0 0 1
Székesfehérváron látványpékségbe keresnek könnyű fizikai munkára (akár leszázalékolt) megbízható, talpraesett, regisztrált tartós munkanélküli hölgy munkaerőt!
érdeklődni: golyafeszek@hotmail.com
gólyafészek Creative Commons License 2007.04.26 0 0 0
Stipist0pi (már nullázva b0csi!)
gólyafészek Creative Commons License 2007.04.26 0 0 topiknyitó
Állást keres-kínál: Fejér megyei hölgyeknek

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!