Keresés

Részletes keresés

garazsadmin (X) 2018.02.25 0 0 1081

Szeretne kihozni minél többet garázsából, tárolójából? Hirdessen nálunk ingyenesen (bérbeadásra vagy értékesítésre)! Oldalunkon  garázsát, tárolóját befektetőként is keresik! www.garazs.com  

elemes2 Creative Commons License 2016.04.30 0 0 1080

a kivitelezoket termeszetesen nem fizettek ki, mert miert is.

Előzmény: cpqevo (1077)
garayN Creative Commons License 2014.08.24 0 0 1079

Kiadó 1-1,5-2 szobás lakást keresek a Garay Center -ben.

Tel.: 0620/469-6243

noire7 Creative Commons License 2013.10.23 0 0 1078

sziasztok.

 

Meg tudná valaki mondani, hogy mostanság milyen az élet a Garay Pláza feletti lakásokban? Milyen ott lakni ( lakóközösség, környék, közbiztonság, épület szerkezet ) ? Gondolkozunk egy lakás megvételén, de nem nagyon ismerjük a környéket illetve az épületet. Láttam a régebbi bejegyzésekben, hogy voltak gondok az épülettel.

Megköszönném ha vki leirná a tapasztalatait.

Előre is köszönöm

üdv mindenkinek

cpqevo Creative Commons License 2011.10.04 0 0 1077

Felszámolják a Pendolát!

 

 

A Fővárosi Bíróság 31.Fpk.01-11-002563/14. sz. végzése felszámolás megindításának közzétételéről A bíróság elrendeli annak a Cégközlönyben való közzétételét, hogy a(z) 2011. augusztus 3. napján jogerőre emelkedett végzésével a(z)   BEXTER BAU Ingatlanfejlesztő és Építőipari Korlátolt Felelősségű Társaság  (1085 Budapest, Baross utca 42.; cégjegyzékszáma: 01 09 720411; adószáma: 13134132-2-42) adós felszámolását főeljárásként elrendelte.
Előző elnevezése(i): PENDOLA HOLDING CENTER Ingatlanfejlesztő és Építőipari Korlátolt Felelősségű Társaság
Előző székhelyei(i): 1085 Budapest, Baross u 42. 1066 Budapest, Teréz körút 46.
A bíróság által kijelölt felszámoló: CCA Adó és Pénzügyi Tanácsadó Menedzser Zrt., 1148 Budapest, Fogarasi út. 58.
A felszámolóbiztos(ok): dr. Várhelyi Csaba 1148 Budapest, Fogarasi út 58. Levelezési cím.
A felszámolási eljárás megindítására irányuló kérelem benyújtásának időpontja: 2011. március 8.

Előzmény: cpqevo (1076)
cpqevo Creative Commons License 2011.09.12 0 0 1076

Szia !

 

Ha megnézed az APEH honlapján az adó hátralékos cégeket, akkor ott megtalálod, hogy ez a cég sok adóval tartozik az APEH-nak és így a feketelista.hu kilistázza a céget, amin nem is csodálkozom.

 

 

Előzmény: kan66guru (1075)
kan66guru Creative Commons License 2011.09.05 0 0 1075

                     Tudja valaki véletlenül, miért van feketelistán a PENDOLA KFT?

 

                      

                        Forrás: feketelista.hu

 

                     Van információnk! A(z) "PENDOLA" Ingatlanberuházó és Szolgátlató Kft.-ről.

                     Miért szerepel a fenti cég a feketelista.hu-n?

magasember Creative Commons License 2011.02.26 0 0 1074

Szia. A Plázában ami történik az nem hallatszik fel mert szigetelt a kupola. A beázásokat meglehet csináltatni csak kell szólni a közösképviselönek. Minden lakás biztósitva van és a biztósitó fizet. Felmérik a károkat és fizetnek.

Előzmény: curieuse (1062)
cpqevo Creative Commons License 2011.01.20 0 0 1073

Sziasztok!

 

A garay üzletköpontnak van új web oldala: http://www.garaycenter.hu/

 

 

69krisz Creative Commons License 2010.11.18 0 0 1072

Hali!


Érdeklődöm, hogy szerepel-e lakáskiadás valakinek a tervei között. Min. 1,5 szobás érdekel.
Az alábbi számon, vagy mailen elérhető vagyok: 30-388-1816,  kriszta.tibor@t-online.hu

 

Köszönöm!

Üdv: Egri Krisztina

g2002 Creative Commons License 2010.10.01 0 0 1071
Üdvözlet !

1,5 szobás,erkélyes kb 40-45m2-es lakást szeretnék venni a Garay Pláza épületében.
Ha valakinek van eladó,ilyen tipusú lakása,keressen meg,emailben,vagy telefonon.

email:pallagi.j@gmail.com
70/249-1986
Törölt nick Creative Commons License 2010.09.22 0 0 1070
A szökőkutat úgy ahogy van fel kellene számolni. Ízléstelenül és otrombán ronda és hangos. A tér méretéhez képest eltúlzott és a szökőkutak fő látványossága a fodrozódó víztükör pedig a medence magassága miatt nem látszik. Egy jóval kisebb méretű diszkutat szívesebben látnék a helyén. Már csak azért is , mert annyi mindent zsúfoltak erre a kis területre, hogy akadályverseny átvergődni a téren.
Előzmény: cpqevo (1069)
cpqevo Creative Commons License 2010.09.15 0 0 1069
Egy kis friss!

http://www.helyitema.hu/2010090832683/Budapest/Har%ADom_ev_utan_maris_rom%AD%ADokban_a_Garay_ter.html
garika 10 Creative Commons License 2010.08.18 0 0 1068
Sajnálom, hogy a feledésbe merült ez a topik.

Mennyi a normális közös költség Budapesten? Itt a cikk.

http://ingatlanmagazin.com/13485/Mennyi_a_normalis_kozos_koltseg_Nezze_meg_hogy_masok_mennyit_fizetnek

üdv,
spenotreceptek Creative Commons License 2010.05.30 0 0 1067
Eladó a Garay Plázában egy 40 m2-es, 1+fél szobás, amerikai konyhás, külön wc és fürdőszobás lakás. A lakáshoz tartozik egy 17m2-es kizárólagos használatú társasházi közös tulajdonnal bíró belső terasz.
FELSZERELTSÉG:
- a lakás bútorozott + légkondicionált, beépített konyha.
További információk és képek: http://www.garay.5mp.eu
Érdeklődni lehet: 06-20-450-3745
A lakás ára: 14.900.000.-
Ha valakinek kérdése lenne, az nyugodtan írjon priviben.

Ui: Nem ingatlanirodás hirdetés, Garay Plázás lakó vagyok, szeretném eladni a lakást.
Előzmény: spenotreceptek (1066)
spenotreceptek Creative Commons License 2010.05.30 0 0 1066
Eladó a Garay Plázában egy 40 m2-es, 1+fél szobás, amerikai konyhás, külön wc és fürdőszobás lakás. A lakáshoz tartozik egy 17m2-es kizárólagos használatú társasházi közös tulajdonnal bíró belső terasz.
FELSZERELTSÉG:
- a lakás bútorozott + légkondicionált, beépített konyha.
További információk és képek: http://www.garay.5mp.eu
Érdeklődni lehet: 06-20-450-3745
Ha valakinek kérdése lenne, az nyugodtan írjon priviben.

Ui: Nem ingatlanirodás hirdetés, Garay Plázás lakó vagyok, szeretném eladni a lakást.
Törölt nick Creative Commons License 2010.02.24 0 0 1065
a troli 79 -es
Előzmény: KPanka (1064)
KPanka Creative Commons License 2010.02.23 0 0 1064
CSAK 2010.02.22-28-ig: 58.000,-HUF+ rezsi/hó


Kiadó egy új építésű lifttel és légkondicionálóval rendelkező, 2. emeleti, déli fekvésű, rendkívül fényes, 2 db franciaerkéllyel rendelkező, egyszobás, 29nm2-es tégla laká ...tovább »s! A lakás bérleti díja 58 000 HUF/hó + rezsi ami télen kb 20 000 HUF/hó (TV: 1.890,-; közös ktg.: 6.823; áram: kb 3.500,- (fogyasztástól függ); víz: kb: 3.000.- (fogyasztástól függ); fűtés kb.: 5-6.000,- (fogyasztástól függ ez már tartalmazza a havonta fix összegként fizetendő hődíjat ami 2.729,-huf). A bérlés feltétele a két havi kaukció letétele, ami 116 000 HUF.A lakás a VII. kerületben a Garay téren található a volt Garay Piac helyén az új építésű Garay Pláza tetején- a plázában található: élelmiszer bolt, zöldségesek, hentesárú, kávézók, cukrászda, gyógyszertár, stb. (Részletek: GARAYGARZON vagy GARAYPLAZA honlapon. A lakás teljesen felszerelt - beépített konyhabútor,beépített ruhás szekrények,műbőr kanapé-kihúzható ágyrésszel, riasztó berendezéssel, mosógép,szagelszívó,inox kerámia lapos tűzhely, sütő, mikrohullámú sütő, hűtő. A lakásban minden új! A 73-as troli a ház előtt áll meg, Keleti Pályaudvar 2 percre található. Az Aréna Pláza 10 perc sétára van. Ezenkívül kábel tv előfizetés van a lakásban.

DeJean77 Creative Commons License 2010.02.17 0 0 1063

Kedves Curieuse!

 

Keress meg a dezsan@gmail.com-on és szívesen küldök át neked fényképeket a lakásomról hogyan néz ki. 1 éve ázik a lakásom. Szóval én személy szerint nem vennék itt semmit.

Előzmény: curieuse (1062)
curieuse Creative Commons License 2010.02.09 0 0 1062
Kedves Garay Pláza lakók!

Családommal azon gondolkozunk hogy megveszünk egy lakást a C lépcsőház 3. emeleten. A lakás nagyon tetszik, viszont a ház felépülésének körülményei kicsit elrettentettek.
Szeretném megkérdezni Tőletek hogy mennyire van ennek a botránynak/kavarnak hosszú távú kihatása rátok mint lakókra?
Olvastam hogy a garanciális javításokért senki nem vállal felelősséget: ez még mindig így van vagy rendeződött? És egyáltalán mennyire lett volna szükség ezekre javításokra, vagyis mennyire voltak a hibák általánosak a lakásokban? Láttam a bejegyzések között durva dolgokat is például beázást, többek között a C lépcsőházban…
És végül tudnátok arról mondani valamit hogy általában milyen itt lakni? Mennyit érezni abból hogy egy pláza nyüzsög alattatok? 

Előre is köszönöm az infókat!
BONNIE Creative Commons License 2010.01.14 0 0 1061
A hasonló méretű utcákban sincs zebra. És mivel nem beszélhetünk megnövekedett forgalomról, vszeg ide sem fognak rakni..
Előzmény: NYUMÓK (1060)
NYUMÓK Creative Commons License 2010.01.14 0 0 1060
F I G Y E L E M !!! Tegnap délelőtt a Garay Plaza környékén jártam és betértem a - 1 szinten üzemelő élelmiszerpiacra is. Kijövetelkor láttam, hogy egy idős házaspár a Plázából kijövet át akart menni a szemközti járdára, már lent voltak az úttesten, ahol majdnem elütötte őket egy szemtelen autós,aki nem adott elsőbbséget az úton átmenő gyalogosoknak. Döbbenten álltam és megfigyeltem, hogy a nagy gépkocsiforgalomban több autós is veszélyeztette az átkelő gyalogosokat.
Mindezt azért írtam le, mert a Garay Plaza körül EGYETLEN GYALOGÁTKELŐ sincs rendszeresítve, erről elfelejtkeztek a beruházók. Ameddig nem történik meg a hiányzó gyalogosok, vásárlók védelme érdekében a kijelölt gyalogátkelőhelyek és nem lesznek felállítva a figyelmeztető táblák AZ ÜZLETKÖZPONTBA MENŐ ÉS ONNAN TÁVOZÓ VÁSÁRLÓK FOKOZOTTAN VIGYÁZZANAK TESTI ÉPSÉGÜKRE az üzletközpontot övező utcákon való átkelésüknél !!!!
NYUMÓK Creative Commons License 2009.12.29 0 0 1059
Bejegyzésemet követően hála Istennek az illetékesek azonnal intézkedtek, mindkét be és kijárati ajtóra " csúszásveszély" figyelemfelkeltő táblát helyeztek, egyidejűleg a csúszós területre megfelelő méretű, csúszásmentes szőnyegeket helyeztek el.
Nagyon sajnálom, hogy Te is elestél, szerencsére nem történt sérülés. Remélem, hogy más nem " követte" a példádat.
Köszönet az illetékeseknek a gyors, azonnali intézkedésért, a balesetveszély elhárításáért.
Minden kedves bolti dolgoznak és a kedves Vásárlóközönségnek nagyon boldog, örömteli és jó egészséggel párosult ÚJ ÉVET kívánok !
Előzmény: Törölt nick (1058)
Törölt nick Creative Commons License 2009.12.27 0 0 1058
Szia

Én a járdába rejtett világítótest hó alá rejtett üveglapján mutattam be tripla axel-t egy leszúrt rittberger-rel. Mivel az említett gyakorlatokat sikeresen abszolváltam , személyi sérülés ez esetben nem történt, de nem valószínű , hogy ez 10-20 évvel idősebb korban is sikerülne.
Előzmény: NYUMÓK (1056)
cpqevo Creative Commons License 2009.12.22 0 0 1057
Kedves Nyumók!

A piac elérhetősége :

2. Budapest VII., Garay tér 20. Garay Üzletház - 1. szint
Nyitvatartás:
Hétfő: 07 - 17
Keddtől péntekig: 06 - 18
Szombat: 06 - 14


Kreisz Irén Ügyvezető igazgató 872-41-89 mail: kreisz.iren@ervazrt.hu
Tarcsa Károlyné gazdasági munkatárs 872-41-89
Csinger Józsefné gazdasági munkatárs 872-41-89

NYUMÓK Creative Commons License 2009.12.21 0 0 1056
FIGYELEM !
A Garay-Plaza alsó szintjén üzemel a Garay piac.(Élelmiszerpiac.) Megközelítése, az élelmiszerpiacra való bejutás a földszinti Plaza bejárat mindkét oldalán lehetséges.A piacnak állandó látogatója vagyok, ezért szeretném felhívni az illetékesek figyelmét arra, hogy mindkét bejáratnál ÉLET ÉS BALESETVESZÉLYES a bejárati rész a fagyos időszakban ! A két oldalon elhelyezett főkapuk előtti - piac külső gyalogjárdáját összekötő - hidegburkolatú járólaprész - nincs csúszásmentesítéssel ellátva, igen sokan megcsúsznak és elesnek ezeken a részeken. AZONNALI INTÉZKEDÉS SZÜKSÉGES A PROBLÉMA MEGNYUGTATÓ RENDEZÉSE CÉLJÁBÓL !!!!

Addig is tisztelettel felkérek minden állampolgárt, aki a Garay-téri üzletkomplexumba és az alsó szinten üzemelő élelmiszerpiacra megy vásárolni, fokozottan ügyeljen a biztonságra, s amennyiben lehetséges, úgy mindenki segítse az idős embertársaink biztonságos be és kijutását. Köszönettel.

Az alkalmat felhasználva minden üzletvezetőnek, munkatársainak és valamennyi kedves vásárlónak kellemes, szeretetteljes karácsonyi ünnepeket és áldásos, eredményekben gazdag, jó egészséggel párosult új évet kívánok !
Tisztelettel: Moré Csaba József kerületi nyugdíjas állampolgár.

BONNIE Creative Commons License 2009.11.06 0 0 1055
Van valakinek tapasztalata a parkolóról? Biztonságos? Mennyiért lehet bérelni egy helyet? Van más másodlagos piaca a helyeknek(albérlet-szerűen)?
Törölt nick Creative Commons License 2009.10.13 0 0 1054
Ezek szerint az Erzsébetváros egyetlen hiteles és egyben autentikus hírforrása a ti társasházi közgyűlésetek. Ha Gergely féle infóval bajod van akkor talán vele kellene vitatkoznod . Egyébként már az is súlyos átverés lenne ha ugyan akkora lenne a helységbérletek költsége a -1 en mint a 0 szinten. Két okból: 1. Hogy üzlet szempontból összehasonlíthatatlan hátrány a nehezen megközelíthető pinceszint , mint az utcáról vagy az aulából akár hirtelen felindulásból is megközelíthető 0 szinten elhelyezett helységek. 2. A Garay piac bezárásakor az akkori bérlőknek megígérték, min hogy 15 évig a régi alacsony bérleti díjon biztosítják a helységeket. Ezeknek a régi bérleti díjaknak csupán a közös költség is a többszöröse. Ezen kívűl a szerencsétlen árusokat megzsarolták, hogy a aki Rottenbiller utcai ideiglenes disznóólban nem hajlandó senyvedni az elveszti ezen jogát. Miután a Másfél évesre ígért építkezés több mint öt évig tartott el lehet képzelni, hogy mit szívtak az átvert árusok. A hab a tortán az volt amikor az árusoknak kötelező berendezéseket és gépészetet is meg kellett finanszírozni. Az ERVA ZRT munkatársainak meg azt üzenem , hogy lópimpili a kipufogójukba. Talán akkor kellett volna ERVázniuk amikor Zsohár szétbaszta a projektet.
Előzmény: cpqevo (1053)
cpqevo Creative Commons License 2009.10.12 0 0 1053
Ezért vagyunk itt ahol vagyunk, mert mindenki félre informál mindenkit. Nem tudnak az emberek a sorok között olvasni és vakon mindent elhisznek amit a médiában hallani lehet.

Szerintem nem mérvadó Gergely kicsodának a TV-s nyilatkozata a Hunvald TV-ben, mert ők szintén nem voltak ott a közgyűlésen, mint ahogy te sem. Ezért kérlek téged, hogy ne informáld félre a közönséget mindenféle hülyeségekkel. Ha pontos információt szeretnél akkor fordulj bizalommal az ERVA ZRT munkatársaihoz és meg fognak téged nyugtatni, hogy semmivel sem különb a piacosok fizetési kötelezettsége mint a 0. szinten lévő boltoknak.
Előzmény: Törölt nick (1052)
Törölt nick Creative Commons License 2009.10.12 0 0 1052
Kedves cpqevo!

Szerintem szövegértési próblémáid vannak. A tököm kivan ha valaki fórumozás címén értelmetlenül kötözködik. Az hogy az önkormányzat tulajdonában leveő -1 szinten drágábbak a költségek erre azért elég autentikus forrás az alpolgármester önkritikus megjegyzése. A Zsohárral nem takarództam , csak annyit merészeltem megjegyezni, hogy annak idején amikor én a Zsohárt és módszereit kritizáltam ugyan ilyen alaptalan kritikákat kaptam a hozzászólásaimért. És most meg itt rinyál a sok baromarcú , hogy átbaszta őket a Zsohár de a másik hozzászólását értelem nélkül kritizálja.
Előzmény: cpqevo (1051)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!