Keresés

Részletes keresés

Imre Takács Creative Commons License 2019.01.09 0 0 6311

Köszönöm az infót! Azt meg tudnád írni, hogy mi az az ár amiért el lehetne adni?

Előzmény: Smíró (6310)
Smíró Creative Commons License 2019.01.08 0 0 6310

szekeresblanka@freemail.hu

Előzmény: Smíró (6309)
Smíró Creative Commons License 2019.01.08 0 0 6309
Előzmény: Smíró (6308)
Smíró Creative Commons License 2019.01.08 0 0 6308

Korábban volt itt egy hölgy, aki nagyon keresett ilyet. Én adtam neki egy régről maradtat, ajándékba, mert nagyon kellett neki. Úgy gondolom, bőségesen honorálta. Vedd fel vele a kapcsolatot, hátha beruház egy pót izzóba... Rá tudsz keresni...

Előzmény: Imre Takács (6307)
Imre Takács Creative Commons License 2019.01.07 0 0 6307

Sziasztok! Segítségeteket kérném! Van egy VUK GLIMM izzóm mennyit érhet, vagy mennyiért lehetne eladni? Előre is köszönöm! 

Specti Creative Commons License 2019.01.06 0 0 6306

Sziasztok!

 

Meg tudja adni valaki nekem antikvitasok vaterás / galeriasavarias felhasználó e-mail címét?

Törölt nick Creative Commons License 2019.01.01 0 0 6305

off
Lol... immár kitiltott júzernek irkáltok látom bőszen... bravo... ügyesek vagytok, biztos a szilveszteri buli alatt rá volt cuppanva erre a topikra, hogy hátha valami fontos van... XD

 

Ja igen pardon, azaz én rá voltam cuppanva (legalábbis szerintetek), hiszen persze én vagyok Zsamó természetesen... meg Elvis Presley is amúgy, csak halkan jelzem...

 

Kőkeményen lenyomozott egy hiper-szuperügynök... Eszméletlen hogy ilyen fontos ember vagyok, azaz vagyunk... bevontad a CIA-t és az Interpoolt is a csodálatos törvényellenes kis nyomozásodhoz és elemzésedhez...? Amúgy megtisztelő a rajongásod, hogy képes vagy foglalkozni ilyenekkel amit leírtál, a legvadabb deszperát, paranoid, rosszindulatú, spicli embertípus tipikus megnyilvánulása... nagy karriert csinálhattál volna Rákosi és Szálasi rendszereiben...

Értelmes ember eközben tudja és érti, hogy semmi közöd hozzá, semmi jogod ilyen személyeskedő kutatást végezni... főleg nem ilyen céllal, hogy rontsd valaki hirdetésének esélyeit... főleg hemzsegve a butaságoktól és tévedésektől, mert mégha bűncselekményről lenne szó vagy arra készült volna az illető, akkor megérteném (bár jogod akkor sincs rá hacsak rendőr nem vagy, bár akkor sem biztos hogy elfogadnak illegális, önkényes és kéretlen, nyomozást, azzal megsértését másik polgár személyi jogainak, magánadatainak és internetes magán szférájának... (ami ma már bűncselekmény)

 

Továbbá természetesen Soros a világ titkos háttérura, aki csecsemőket reggelizik, migránsokkal törzsi táncot járva... igaz..?  húúúúúúú..... 8D
Amúgy meg a wiki ellenőrzi az infókat, amit közzé tesz bárki, szóval tök mindegy, ki írta vagy nem írta a wiki cikket, és ezzel próbáltál szánalmas mód érvelni az üzletrombolási hadjáratodban... bravo nagy karriered lehetne egy jó kis álhírgyártó spicli csapatnál... (ja hogy már ott vagy nyilván, onnan a rutin.... értem..) XD

Látom az Indexet még mindig ellepve tartják az ilyen "jó arcok"... Kár érte... naivan azt hittem hogy a kultúra szekció legalább nem fertőzött az ilyen trolloktól... de tanultam belőle köszi...
Most lehet engem is tiltani spiclik gyorsan... (mintha érdekelne) XD

the walking dad Creative Commons License 2018.12.31 0 0 6304

Ennél szebb beismerést :)

Előzmény: Zsamozsazse (6302)
Operator Creative Commons License 2018.12.31 0 0 6303

Segítek, panaszaid kezeléséhez: support@inda.hu

Előzmény: Zsamozsazse (6302)
Zsamozsazse Creative Commons License 2018.12.31 0 0 6302

Topikrombolást, kötekedést, személyeskedést, üzletrontást és offolást hagyjátok abba szánalmas aljadék trollok!!!

HOL ÍRTAM ÁRAT TE SZERENCSÉTLEN? MILYEN HÁROMSZOROS ÁR, AMIKOR NINCS IS ÁR, TE FOGYATÉKOS BAROM?! Pont ellenkezőleg AJÁNLATOKAT KÉRTEM... Még ennyit sem bírsz felfogni, de itt trollkodsz nagy pofával és vered szét a topikot, ezzel komoly KÁRT OKOZTÁL ÉS OKOZOL NEKEM, üzletrontás, az esetleges vevők elriasztása stb... tehát mind a moderátoroknál, mind a rendőrségen megteszem a feljelentést... FIZETNI FOGSZ!!!! Továbbá a másik troll pedig személyiségi jogok megsértése, hatáskör nélkül nyomozás kutakodás egy személy után és sértő, rosszindulatú feltételezések közzététele bűncselekményében is megindítom az eljárást... TALÁLKOZUNK A RENDŐRSÉGEN ÉS BÍRÓSÁGON SRÁCOK!!!! Nem fogjátok megúszni!

the walking dad Creative Commons License 2018.12.30 0 1 6301

Hagyd a fenébe, lapajov és zsamozsazse mögött ugyanaz a személy van, nézd meg a hozzászólásaikat. Nem csak a topikválasztás egyezik (chemtrail-világ + kivételként a régiségtopik), de visszaköszönnek a helyesírási és stilisztikai hibák is. Sőt, utóbbiak alapján a hivatkozott "bácsi" wikipedia-oldalát is ő írta :)

Előzmény: smorgasbord (6300)
smorgasbord Creative Commons License 2018.12.30 -1 0 6300

Kérdés, hogy ki az olcsójános hiéna? Aki nem szeretne 3-szoros, 4-szeres árat fizetni egy tárgyért?

 

Előzmény: Törölt nick (6298)
Zsamozsazse Creative Commons License 2018.12.30 0 0 6299

Két kérdést tettem fel a kezdő beírásban. Eddig senki nem volt képes válaszolni rájuk, csak megy az acsarkodó offolás. De persze tudom, én voltam a hülye, eleve magyaroknak, pláne az index fórumon bekérdezni ilyet atyaúristen. Elnézést kérek és nagyon szégyellem magam, hogy ilyen naiv balek vagyok, hogy kinéztem korrekt válaszokat értelmes emberektől itt.

Törölt nick Creative Commons License 2018.12.30 0 0 6298

De nem ám az üzletrontó pitiáner olcsójános hiénák miatt pang a piac ugye?

Előzmény: smorgasbord (6297)
smorgasbord Creative Commons License 2018.12.29 -1 1 6297

Pár hónapja te kértél ezért az átvezetékelésre szoruló csillárért 300 ezret, a szőlőfürtös tálalóért 400 ezret.

Nem csoda, hogy nem sikerült eladnod őket és most megint itt próbálkozol. Mert senki nem olyan hülye, hogy háromszoros, négyszeres árat fizessen értük.

Részben a hozzád hasonlók miatt pang a régiségpiac. Az ember már csak röhögni vagy bosszankodni megy fel régiséges oldalakra, mert a sok szerencsétlen ácsceruzával áraz, aztán meg csodálkoznak és anyáznak, ha nem sikerül eladniuk semmit.

Előzmény: Zsamozsazse (6296)
Zsamozsazse Creative Commons License 2018.12.29 -1 1 6296

Miért mit képzeltél ez itt a Louvre? Konstruktív hozzászólás helyett azonnal boldogan kárörvendve befikáztál, azaz trollkodtál bravo, csodálatos "ember" vagy!

Lényegtelen ki festette mi? Szánalmas vagy!

 

Nyilván nem Csontváry-t, Munkácsy-t, Renoir-t, Picasso-t és hasonlókat fogok itt reklámozni... ha ilyenjeim lennének, aligha az Index fórumon szerencsétlenkednék, nem gondold tesó..? :)
Dezső bácsi mellesleg abszolút nem anonim senki! Szakmában nagyon is ismert festő, tehát szakmailag abszolút nem középszerű, de a pénzéhes vérszopó és hazug hiénák és alkudozó olcsójánosok

világában persze valóban semmi...
Gyulán múzeum és utca is viseli a nevét, saját művésztelepet vezetett a XX. század közepén és a gyulai művészi élet egyik oszlopa volt, mai napig nagy tisztelet övezi és rendszeresen vannak kiállításai...

De persze középszerű valóban... neked hatalmas műértőnek mindenképp...

 

Szóval inkább nem kéne hozzáértés nélkül okoskodni barátom. Az tény, hogy nem túl értékes képek, beárazásuk még épen folyamatban van. Egy festmény értékét mindig az adja meg hosszú távon, hogy ki az aki értékeli és megfizet egy jó árat érte. Ezek eddig családban voltak (mint ahogy a többi több tucat festménye is, falakon saját örömére a tulajdonosának, a kiállítások sem aukciók voltak, nem árultuk a képeket, csak közkincsé tettük hogy gyönyörködhessenek benne, a hozzád nem hasonló műértő és mű értékelő igényes emberek. Nagy sikerű kiállítások voltak és szoktak lenni, és van hogy kérdezik, hogy nem-e eladó valamelyik. Eddig nem volt... hiszen azt jól látod, túlzottan nem értékesek. Neked néhány tízezret érnek, ez csakis téged minősít barátom, másoknak meg talán többet... De talán néhány évtized múlva már nem lesznek az ő képei sem közép árkategóriások... Idő kell hogy egy művészt igazán értékeljenek... általában a kortárs, irigy fikázó, hozzánemértő és olcsójánoskodó, pitiáner generációnak, mint te, el kell tűnni előbb a piacról... 

 

https://hu.wikipedia.org/wiki/Firtosi_J%C3%B3zsef_Dezs%C5%91

Előzmény: marmande (6295)
marmande Creative Commons License 2018.12.28 0 0 6295

Eléggé középszerű festmények, úgyhogy gyakorlatilag lényegtelen ki festette őket.

Értékük néhány tízezer, ki mennyit ad érte.

Előzmény: Törölt nick (6294)
Törölt nick Creative Commons License 2018.12.28 0 0 6294

Ki a szobrász és ki a festő, ha nem titok?

Előzmény: Zsamozsazse (6293)
Zsamozsazse Creative Commons License 2018.12.27 0 0 6293

Üdv! Kérem a liciteket! (és a kérdéseket)

1.   

2.  

3. 

4. 

5.   

 6.

7.

8.  

marmande Creative Commons License 2018.12.26 0 0 6292

Köszi!

Előzmény: Smíró (6291)
Smíró Creative Commons License 2018.12.22 0 0 6291

Nagyon nincs. Szerintem. Ha a Marvin logósra tippeltél, pláne nem...

Előzmény: marmande (6289)
jofi47 Creative Commons License 2018.12.21 0 0 6290

Ez még nem antik!

 

marmande Creative Commons License 2018.12.21 0 0 6289

Sziasztok!

 

Van olyan óra  a képeken, ami többet ér 1-2 ezernél?

Közelebbi fotót sajnos nem tudok mutatni.

 

méray Creative Commons License 2018.12.21 0 0 6288

Üdvözlök Mindenkit! 

 

Egy olyan kérdésem lenne, hogy kinek a neve olvasható a linómetszeten?

 

 

Segítségüket előre is köszönöm! 

 

Üdv méray! 

Törölt nick Creative Commons License 2018.12.15 0 0 6287

Kösz! Cégtörténeti könyvre vagy füzetre számítottam.

Előzmény: jofi47 (6285)
jofi47 Creative Commons License 2018.12.14 0 0 6286

Az ára=posta költség.

Előzmény: jofi47 (6285)
jofi47 Creative Commons License 2018.12.14 0 0 6285

Ez öntapadó matrica és 2 db. van belőle.

Előzmény: Törölt nick (6284)
Törölt nick Creative Commons License 2018.12.13 0 0 6284

Többet kéne tudnom róla. Hány oldal? Képek vannak-e benne? Mennyibe kerül? Kösz!

Előzmény: jofi47 (6283)
jofi47 Creative Commons License 2018.12.13 0 0 6283

Érdekel valakit?

 

AmazingGecko Creative Commons License 2018.12.09 0 0 6282

Mindennek van értéke, ennek is. Nem túl régi, szerintem 50-es, 60-as évek. Ha hibátlan, 2-3 ezret talán megér.

Így önmagában csak darabáron lehet eladni. Igazából én gyönyörű, 150 éves, kézzel festett darabokat is vettem 2-3 ezres darabáron, szóval egy ilyenért nem adnék ki 500-1000 ft-nál többet. De mindenki maga dönti el.

Előzmény: pupákdézi (6281)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!