Keresés

Részletes keresés

Macskarita Creative Commons License 2008.04.21 0 0 21

szia Söni,

 

lehet, hogy bunkónak fogok tűnni, de annyit írtak már erről a neten, beszéltek róla tévében, rádióban, hogy ilyeneknek nem szabad bedőlni. a rendeléseket mindig úgy kell intézni, hogy utánvéttel fizessen az ember. nem szabad bedőlni az ilyeneknek.

el lehet azon is gondolkodni, hogy bejelented a rendőrségen, hogy mi történt, csak ki tudja, lehet, hogy hónapok telnek el, mire megtalálják a honlap üzemeltetőjét...

 

sziasztok, Macskarita

Előzmény: söni (19)
Maomopsz Creative Commons License 2008.03.28 0 0 20

Nincs tel. szám megadva!?

Huuu, az gáz! :(

 

A vénuszparkos számon egy nagyon segitőkész hölgy vette fel a telefont.

Az oldalt viszont lehet hogy nem nagyon frissitik. Lehet hogy akartak csomagküldést de nem jött össze.

 

 

Előzmény: söni (19)
söni Creative Commons License 2008.03.28 0 0 19

Engem tulajdonképpen az bosszant igazán ahová elutaltam a pénzt és hiába írkálok nekik emailt szóra sem méltatnak,telefonszám meg nincs megadva.
Ez a honlap a "ragadozo.extra.hu" oldal.
A gödöllőinél várok mert ott meg van adva melyik virágot mikor szállítják.
Vénuszpark, miért nem írja ki ,hogy nem vállalnak csomagküldést?
Akkor az ember lánya nem rendelne. Hát ennyi jól kiadtam a mérgem. Ezek után kutatást fogok végezni a netes rendelés előtt. Habár itt lesz ez a topic .

Söni
Előzmény: Maomopsz (18)
Maomopsz Creative Commons License 2008.03.28 0 0 18

Husevőnövény.hu / a Vénuszparkra gondolsz ugye?

Őket is felhivtam már telefonon. Igazi egzotikus növény kánaán van náluk! :))))

A hölgy azt mondta nem müködik náluk a csomagküldés viszont csaknem az összes kiállitáson ott vannak.

Mi megprobáljuk az áprilisi budapesti vásáron átvenni a kinézett növényeket.

Majd megirom hogy alakultak a dolgok.

Előzmény: söni (15)
Maomopsz Creative Commons License 2008.03.28 0 0 17

Sziasztok!

Én is rendeltem már Sieberztől, és a Starkltol is.

Meg is kaptam mind a kettőt 2, 3 héten belül.

Mindkettő küld mailt, a Sieberz ráadásul olyan csomagküldő céggel dolgozik akinél a neten követheted a csomagod utját. :) Ez nekem nagyon tetszett!

Viszont a Starkl áruja, és a csomagolás minősége jobban bejött.

Neten adtam fel, de telefonon rákérdeztem hogy áll a rendelésem.

 

Szerintem akinél nagy a csend a csomaggal kapcsolatban hivja őket és érdeklődjön.

 

A Bakkerröl ugyanaz a véleményem mint Neked.

Ráadásul én a neten rendeltem katalógust is mind a három cégtöl. A Bakkertöl nem kaptam a másik kettő viszont hamar küldött.

Előzmény: IWAS (-)
agicza Creative Commons License 2008.03.28 0 0 16
A helyedben megemelném a telefont és érdeklődnék mindhárom cégnél, a gödöllőieknél idő, amíg kiküldik, de annyit kérhetsz tőlük, hogy mailben v. telefonon szóljanak, mielőtt postáznak. (Monnyuk más kérdés, hogy ragadozóéknál még egy bemutatkozásra sem futotta, annyira anonimek akartak maradni, ezt a hozzáállást mondjuk én naggyon utálom, és inkább a vizi-husevonoveny.hu-t preferálnám...)
Előzmény: söni (15)
söni Creative Commons License 2008.03.28 0 0 15
Sziasztok!!!


A " ragadozo.extra.hu-ról" rendeltem magokat a pénzt átutaltam még március 13-án,és se kép se hang.
A "husevőnövény.hu-ról rendeltem növényeket válaszra sem méltatnak,oda legalább nem küldtem pénzt.
A Sieberz oldaláról is rendeltem kb.két hete onnan sincs semmi.
Kezdem azt gondolni hogy én vagyok a h....e ,hogy sehonnan semmi.

Ennyi az én sztorim a netes rendelésekkel,de azért még bizakodom, hátha.


Söni
krampuszka1 Creative Commons License 2008.03.28 0 0 14

Én igen !

2 vagy 3 éve.

Megbizhatóak és szép volt az áru is.

Előzmény: Babcianyu (8)
vm.aniko Creative Commons License 2008.03.28 0 0 13

egyébként nekünk is van,és télen elég ramatyul szokott kinézni mint aki megadta magát,de aztán csak csak föltápászkodik mindig:))

 

Előzmény: Papa360 (11)
vm.aniko Creative Commons License 2008.03.28 0 0 12
ha megvannak a papirok akkor irj egy mailt az összes adattal,ha fél éven belűl vagy még akkor cserélniük kell!!!
Előzmény: Papa360 (11)
Papa360 Creative Commons License 2008.03.28 0 0 11

 

 Szia!

 

 Rendeltem. Télálló bokorkaktuszt. Még élt, mert azóta mér hozott hajtást.

 A reklamációra annyit mondtak, hogy ők is így kapták.

 Kedvesek...

 

 

Előzmény: Babcianyu (8)
Babcianyu Creative Commons License 2007.09.05 0 0 9
Most olvasom, hogy rendeltél már tőlük. Szépek a növények? Valahogy nagyobb bizodalmat érzek, mint a katalógusokkal kapcsolatban.
Előzmény: Pirimidin76 (1)
Babcianyu Creative Commons License 2007.09.05 0 0 8
Most találtam egy oldalt, ismeri valaki? rendeltetek már tőlük?

http://www.tuja.hu/

Vagy nem gazán érdemes próbálkozni a csomagküldőkkel?
m.musashi Creative Commons License 2007.09.01 0 0 7
nem szabad semmit rendelni ezektöl mert lutri hogy mit kapsz. viszont a telephelyeiken jobban megéri,abban nincs sumák.
reginae Creative Commons License 2007.09.01 0 0 6

Sziaztok!

Én a siebersnél rendeltem 3 éve egy papagájvirágot, az nagyon szép, és fejlődik!egy cserépben, volt 3 tő.Ezéven is rendeltem, de most csak egy töveset kaptam, és nagyon satnya!

 

indandi Creative Commons License 2007.05.06 0 0 5

Sziasztok!

 

Érdemes megnézni a treemail.hu-t is, van egy csomó növényük, amiket máshol nem találtam meg. Igaz, a növényeken kívül más nem nagyon van a honlapon, de ez sztem nem is baj, sőt...

IWAS Creative Commons License 2007.04.26 0 0 4

Szia!

 

41 nap telt el a rendelés feladása és a csomag átvétele között. Attól is függ, hogy miket rendeltél. A katalógus 2. oldalán (a címlap belső fele) leírják, hogy milyen típusú növényeket milyen időszakban küldenek; figyelembe véve, hogy igyekeznek egy csomagban elküldeni mindent.

 

Azt válaszolták a 0. hsz-omban jelzett hiányzó alkatrészre (vízbetöltő), hogy a láda aljához van rögzítve vagy csomagolva. A probléma csak az, hogy már beültettem a balkonládát, nincs kedvem bántani a kis eprek gyökérzetét, hogy megtudjam, vajon tényleg csak elkerülte volna a figyelmemet (pedig felemeltem az elválasztólapot is) vagy tényleg nem adtak hozzá. Öntözöm hát a földet hagyományos módon - felülről.

 

 

Előzmény: vircike (3)
vircike Creative Commons License 2007.04.26 0 0 3
 Szia! Érdeklödni szeretnék, hogy a rendelésed elküldése és a kiszállitott áru között mennyi idő telt el? Mert én már kissé ideges vagyok, hogy még nme jött meg a csomagom. Se egy mail semmi, hogy mikor várhatom.  Köszi
Előzmény: IWAS (-)
IWAS Creative Commons License 2007.04.20 0 0 2

Tényleg nagyon jó a Wiandt honlapja, a tuja.hu. Sokkal több infót ad, mint a Starkl  vagy a Sieberz honlapja. A Starkl weboldala a leggyengébb.

Gyorsan összevetettem a levendula árakat. A Sieberz nyert 260 Ft-tal, 2. a Wiandt 280-nal, 3. a Starkl 330-cal (ráadásul utóbbinál csak hármasával lehet rendelni, 990-ért). Piros virágú díszeper a Starklnál nincs, a Sieberznél 580 Ft, míg a Wiandtnál csak 260 Ft (azaz kevesebb, mint feláron). Csüngőeper (Frapendula) csak a Sieberznél van (rendeltem is, meg is kaptam).

A lényeg az egészből, hogy érdemes rendelés előtt tájékozódni az árakról. A tuja.hu-t pedig a kedvencek közé betenni, mert akármelyik cégtől is rendeltünk, a tuja.hu-n nagyon részletes ültetési és ápolási útmutatókat találunk.

Előzmény: Pirimidin76 (1)
Pirimidin76 Creative Commons License 2007.04.20 0 0 1
Én a tuja.hu -t ajánlanám, teljesen jó.
Előzmény: IWAS (0)
IWAS Creative Commons License 2007.04.19 0 0 0

[A duplán aláhúzott szavakhoz kapcsolódó hirdetések nem tőlem származnak - az Index alakítja át utólag a hsz-okat, automatikusan.]

 

Egy problémám adódott csak a mostani Sieberz-csomaggal: a balkonláda egy bizonyos alkatrésze (ahol a vizet kell beönteni) nem volt meg. Más is járt így?

IWAS Creative Commons License 2007.04.19 0 0 topiknyitó

Minap érkeztek meg a Sieberztől rendelt növények. Profi módon csomagolták őket. Egészséges, erős példányok - ahogy ígérték is. Korábban a Starkl által küldött növényekkel is elégedett voltam; ha valami nem jött össze (pl. ólomvirág), azért csak magamat okolhatom. A Bakkertől nem rendeltem, mert áraikat irreálisnak tartottam, kínálatukat pedig szegényesnek. (Egy másik topicból kiderült, hogy jól tettem...)

Azért indítottam ezt a fórumot, hogy jó és rossz tapasztalatainkat megoszthassuk egymással. Pl. mit érdemes csomagküldőktől rendelni, mit nem; adott növény esetében melyiknél kedvezőbb az ár; milyen hibákat követtünk el (pl. megfelelő talaj- és fényviszonyok figyelmen kívül hagyása)?

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!