Keresés

Részletes keresés

ikoko2 Creative Commons License 2015.11.11 0 0 46

Egyik legprofibb hely a Madách, de tényleg baromi drágák - sajnos.

Előzmény: helloeverybody! (45)
helloeverybody! Creative Commons License 2014.09.18 0 0 45

Lehet, hogy profik, de 60-80 ezerért készíteni egy sza*os fémmentes koronát, már elnézést, de pofátlanság.

Előzmény: Hobitaki (44)
Hobitaki Creative Commons License 2014.07.10 0 0 44

Szia!

Én csak ajánlani tudom őket, a mai napig hozzájuk járok.

http://www.madenta.hu/rolunk/

Nekem már csináltak gyökérkezelést, fogkő leszedést és több fogamat is mentették már meg úgy, hogy nem volt szükség gyökérkezelésre...egyszóval én bízom bennük.

Hihetetlen korrekt hely, nagyon profi eszközökkel, igaz elég drágán dolgoznak. Persze manapság ez is relatív...a jót mindenhol meg kell fizetni.

Azt hiszem nagyon nehéz jó fogorvost találni, én örülök, hogy megtaláltam őket :)

Kiemelten ajánlom Regős doktornőt, kimagaslóan profi.

Remélem segítettem.

Előzmény: menton11 (43)
menton11 Creative Commons License 2014.04.03 0 0 43

Sziasztok!

Járt valaki mostanában ott?

Nagyon jó orvost keresnék(fogtömés,gyökérkezelés)

Előzmény: Vikk80 (39)
keripeti Creative Commons License 2010.11.17 0 0 42

A zselé az tényleg jó! Csak már lassan az érzéstelenítő zselé előtt is fogunk valamit használni!

Előzmény: ditta12-34 (40)
ditta12-34 Creative Commons License 2010.01.07 0 0 40
Én a Budapest Dentalban voltam, panoráma rtg-et és állapotfelmérést készítettek. A hangulat a légkör barátsáágos, az orvosok is kedvesek, és figyelmesek. Úgy olvastam a honlapjukon hogy az érzéstelenítő beadása előtt egy érzéstelenítő zselét is felvisznek az ínyre, hogy a tűszúrást se lehessen érezni, valamint lidokain helyett az ultracain ds forte szert alkalmazzák, mely 4x erősebb, mint a lidokain.
Vikk80 Creative Commons License 2009.06.09 0 0 39
Hali Mindenkinek.

A sztorim:
Elment a régi fogorvosnőm. Mivel elég jól csinálta a dolgokat külföldre, szóval kereshettem új fogorvost.

Kb másfél évig jártam 1 emberhez. Nekem nagyon lyukasak a fogaim, szóval volt mit csinálnia, de az egyik rágó fogamhoz amin tönkrement az amalgám tönés nem akart nyúni. Azt mondta, majd megvárjuk, míg elromlik és majd kihúzzuk.

Elkezdtem másik fogorvost keresni.
Előszőr a Madách Dentál-nál jártam, de túl drága volt. Ellenben itt azt mondták, hogy megtudják csinálni azt a bizonyos fogamat. Elmentem máshoz is, de mindenki legalább gyökérkezelést emlegetett.

Végül visszamentem a Madách-ba és megcsináltattam ott azt a rossz fogamat. És most tessék kapaszkodni: Nincs gyökértőmés SE!
Bár tényleg nagy a lyuk, de megoldották valami implantal és a fogam még mindíg él. Igaz, sokáig elég érzékeny volt a hidegre (amit mondtak is hogy az lesz), de mára már minimálisra csökkent az érzékenysége.

Nekem bevált. Drága, de jó.

És még valami. Készült egy röntgen náluk az első rossz fogamról. Elmásztam vele néhány másik fogorvoshoz is de csak a Madách-nál vették észre, hogy újra kell gyökérkezelni, mert baj van a régi gyökérkezelés tövénél. Szóval én teszteltem már őket és bevált. Bár a pénztárcámnak nagyon fájdalmas a dolog, ellenben a fogaimnak megéri.
Istenasszony Creative Commons License 2009.06.05 0 0 38
Sziasztok,

én most voltam a Madách dentálban, nekem a bölcsességfogamat szedték ki éber szedálásban. Szerintem ezzel a fogklinikával kapcsolatban sem lehet általánosítani, itt is van vagy 10 orvos, gondolom van, amelyik jó, és van, amelyik kevésbé. Én Dr. Mayer Szabolcsnál voltam, és nagyon meg vagyok vele elégedve. Direkt olyan helyet keresem, ahol van éber szedálás, és itt volt. Én rettegek a fogászattól, de ez a módszer nekem bejött. Nem nőtt ki rendesen az egyik bölcsességfogam, azt kellett kiszedni. Nagyon profi és szimpatikus orvos, a kezelés rövid volt és teljesen fájdalommentes, végig mondta, hogy mi fog következni. Utána sem volt gondom, az éjjel még fájdogált meg vérzett is, de másnapra jobb lett, utána meg már csak érzékeny volt, de nem fájt, be se dagadt. És nem volt annyira drága, legalábbis én rendesen utána néztem a bölcsességfog kiszedésnek több helyen, és mindenhol hasonló árakat írtak.
Mellesleg a recepción először nagyon töketlenek voltak, összesen 2 hónapot kellett várnom, mire a beavatkozás meglett... De most már örülök, hogy ide jöttem, mert ez az orvos nekem nagyon megfelelt.

Üdv,
Szandi
Törölt nick Creative Commons License 2009.04.24 0 0 37
Szia, én oda járok/jártam már rég óta. (pl lilut is láttam ott,meg nemtom melyik celebribit) Visoznt nálam hibázott az egyik orvos gyökérkezelésnél nem pucolta ki a csatornát rendesen,titkon begyulladt alatta, de nem fájt sem semmi. Egyszer csak letört a fogam,és most az egészet ki kell húzni,nem beszélve a szövődményekről. Fogfehérítésre én is szeretnék menni,ha rendbe tettem a fogaim,de többet hozzájuk inkább nem megyek.

Előzmény: bebke (29)
Törölt nick Creative Commons License 2009.04.03 0 0 36
Ha már ajánlani kell akkor Central Implant, vagy Parodont Kft, ott is szép a környezet, és tényleg profik akik nem futószalagon TERMELNEK. Mindkettőnek van honlapja, érdemes megnézni.
Törölt nick Creative Commons License 2009.02.27 0 0 35
Szintén nagyon jó, és belváros, csak a mostani árait nem tudom, engem anno sztk-ban macerált:

WIDENT BT.
Dr. Windisch Péter
1053 Budapest, Veres Pálné u. 7. III/2.
Telefon: 318-9852
Előzmény: Törölt nick (34)
Törölt nick Creative Commons License 2009.02.27 0 0 34
Nagyon jó, megbízható, lényegesen olcsóbb, csak nem a város közepén:

http://www.fogorvostudakozo.hu/?/DrUghyPeter
http://www.fogorvostudakozo.hu/index.php?menu=kerdesvalasz&id=3518&p=6&t=20
Előzmény: bebke (29)
vinczekrisztian Creative Commons License 2007.10.19 0 0 33

A helyes link ez. Bocsánat, és köszönöm a privis figyelmeztetést... :)

Előzmény: vinczekrisztian (32)
vinczekrisztian Creative Commons License 2007.10.18 0 0 32
Szerintem sem végeznek ilyen műtétet, bár ki tudja manapság. Nézz be mindenképp egy profi orvoshoz! Én ilyen téren ajánlom a Madách Dentált. Mondjuk nekem "csak" gyökérkezelésem volt náluk, de akkor nagyon korrektek voltak. Anno voltam SZTK-n is hasonlón, össze tudom (bár nem nagyon lehet) hasonlítani. Már maga a légkör teljesen más. Öt perc várakozás után mehettem a rendelőbe, addig meg néztem a kényelmes fotelból a valamilyen ország gyönyörű tengerpartját a plazmatévén. :) A rendelő nagyon profi, és nincs az a tipikus orvosi szag. A kezelés nem volt túl fájdalmas, szimpla érzéstelenítéssel maximum kellemetlennek mondanám. És a lényeg. Az árak. Nem mondom, hogy olcsó, de a minőségért és az egészségért szerintem néha érdemes fizetni. Szóval én összesen 48 000 Ft-ot fizettem ha jól emlékszem, de úgy, hogy online kértem időpontot ezen a linken, és így kaptam 15% kedvezményt. Ha gondolod próbáld ki! 

aker23 Creative Commons License 2007.08.16 0 0 31

fogszabályzás céljából nem hiszem, hogy műtenének. de kérdés, hogy Te hogy gondoltad ezt? én fogműtétnek neveznék egy ki nem nőtt bölcsességfog kiműtését. a fogszabályzásban az a jó, hogy igaz lassan, de biztosan helyére kerülnek a fogak nagyobb beavatkozás nélkül. vannak olyan fokú elváltozások, amiket viszont csak műtét és fogszabályzó segítségével lehet megoldani. de az nem fog, hanem állkapocsműtét. vagy olyan is van, hogy a szájpadlást kell kicsit megnyitni, fogívszélesítés miatt.

fogszabályzásnál az egész fogsort szabályozzák, az alsót a felsőhöz képest is, ezért van általában mindkét fogsoron fogszabályzó, mégha eredetileg csak az egyik tűnik problémásnak. tehát ha neked mondjuk csak 1-2 fogad nincs a helyén, attól még az összes fogadnak meg kell mozdulnia, hogy az a 2 a helyére kerüljön.

de szerintem menj el pár fogszabályzó dokihoz, az első konzultáció szinte mindenhol ingyenes! :)

Előzmény: liszttomi (30)
liszttomi Creative Commons License 2007.08.15 0 0 30
sziasztok!!
Érdekelne hogy csinálna-e manapság csinálnak e olyan fogműtétet ami egyben fogszabályozás is...
hogy a félreálló fogakat műtét útján állítják helyre.....

Köszönöm a válaszokat
bebke Creative Commons License 2007.07.30 0 0 29

Sziasztok! Én fogfehéritést szeretnék csináltatni, ill. van egy fogam ami nemrég letört. A Madách dentál honlapon láttam hogy elég húzós áraik vannak, de gondoltam a szakértelmet meg kell fizetni. De a hozzászólásokat olvasva mégsem a legjobb fogászatnak tűnik. Tudna valaki valamit ajánlani?

Napranéző Creative Commons License 2007.07.23 0 0 28
Sziasztok! Nagyon érdeklődnék, hogy van-e valakinek tapasztalata fogpótlással kapcsolatban. Milyen anyagokkal dolgoznak, milyen áron, és egyébként is, szimpatikus és jó megoldásaik vannak? Köszi előre is!
Törölt nick Creative Commons License 2007.05.08 0 0 27

A csajokat.

Fogorvost csak jó csajok közül válassz, a "garnitúra" fontosabb, mint a technikai felszerelés. Ha már fáj, legalább a látvány vígasztaljon közben. Többet ér, mint a lidokain.

Előzmény: PéterP (26)
PéterP Creative Commons License 2007.05.06 0 0 26

Köszönöm a linket.

És ott melyik orvost ajánlod?

Mennyire korszerű eszközökeik vannak?

Én azért gondoltam a Madách dental-ra, mert (legalábbis a neten azt írják magukról), ott korszerű eszközöket, technikákat használnak.

Előzmény: Törölt nick (25)
Törölt nick Creative Commons License 2007.05.05 0 0 25

Ha tényleg jó fogászatot (valójában fogászt) keresel, akkor ne ott tedd.

Ez sokkal jobb.

Előzmény: PéterP (24)
PéterP Creative Commons License 2007.05.05 0 0 24
Aki volt már a Madách dental-ban kérem ossza meg a tapasztalatait. Sajnos van több lukas fogam, már egy ideje próbálok egy jó fogászatot keresni. Arra gondoltam, hogy talán a Madách dental jó lenne. Fontos a kezelések ára, de ha jól megcsinálják, akkor megéri.
kalika000 Creative Commons License 2007.05.02 0 0 23
Szerintem is hülyeség ennyiért altatás kérni. Én is nagyon féltem a fogászattól, talán nem is volt más, amitől jobban féltem volna, mégis eszembe se jutott, hogy altatásban csináltassam. Mert nekem nem csak az volt a célom, hogy végre rendben legyenek a fogaim, hanem az is, hogy ne féljek többé a kezelésektől. És ha altatásban csinálnák, akkor ez a probléma csak át lett volna hidalva, de továbbra is ugyanúgy féltem volna.
Amúgy tényleg nem olyan szörnyű az egész, mint amilyennek képzeljük. Nekem mondjuk mióta rászántam magam, még csak egy fogamat húzták ki, de az olyan volt, hogy szinte már alig volt valami az íny felett. És mégis úgy kihúzta, hogy nem fájt semmi.
Szóval, szerintem tényleg felesleges pár húzás meg tömés miatt altatni.
Előzmény: wapdigit (-)
wapdigit Creative Commons License 2007.04.26 0 0 22
nos meg volt az első bejárásom.
a klinika nagyon korrektül néz ki.még a papirt se töltöttem mi már mentem is panoráma röntgenre.
a doktotnő is korrektnek tűnt számomra.
a terv már nem annyira biztató.
2 alsó hátsó bölcsesség fog húzás...2 alsó hátsó fog amalgántömés ki..gyökérkezelés és 1 felső fog gyökérkezelése..
javasolt még 2db koronát(1-et csapos műcsonkkal)és 2 műfogat.ezt a részét még megfontolom..mivel nem tudom a csapos műcsonkot már altatás közben elkészitik-e...
a gyökérkezelések miatt igy is lesz még részem altatás nélküli kezelésben párszor:(
de ebben már nem vagyok elég jártás.csak feltételezem,hogy a gyökérkezelés egyben kiidegelést is jelent és igy a későbbi kezelés elvileg már fájdalmatlan lesz.
wapdigit Creative Commons License 2007.04.23 0 0 21
Az altatást azzal kezdjük, hogy kis műanyag kanüllel vénát biztosítunk. Ezen keresztül adjuk az altató, ill. fájdalomcsillapító szereket. Mindent egybevetve ez a kis szúrás a legkellemetlenebb része az egész beavatkozásnak, ha ezen túljutott, több kellemetlenséget nem fog érezni. Miután elaludt, egy steril légzőcsövet juttatunk a légcsövébe. Erre azért van szükség, mert elalvást követően a nyelési reflexek kiesnek, így könnyen juthatna gyomortartalom a tüdőbe. Hogy ezt teljesen kizárjuk, kérjük altatás előtt 6 órával ne egyen, és ne igyon semmit! A lélegeztető csövön keresztül juttatunk oxigén és dinitrogén-oxidul gáz keverékét tüdejébe, és így akadályozzuk meg, hogy nyálat, tömést, fogdarabot "félrenyeljen". A csövet természetesem eltávolítjuk, mielőtt Ön felébredne. Az altatás után kb. még három óra hosszat rendelőnkben, egy kényelmes ágyban kipihenheti az összes Önt ért fáradalmat, majd amennyiben semmilyen szövődmény nem lépett fel, kísérőjével otthonába távozhat. Az altatás napján gépjárművet nem szabad vezetnie!

ennyit a bódításról...
Rookiecoupe Creative Commons License 2007.04.22 0 0 20

Én is ezt mondom.

egy "rendes altatás" nem pár órás móka. És nem picit veszélyes is.

Sztem is ezt a bódult állapotot hívják ők így, mert úgysem emlékszel semmire.

Előzmény: bakajsik (15)
aker23 Creative Commons License 2007.04.21 0 0 19

persze, ez biztos így van.

én végül fogszabályzás miatt mentem el a fogorvoshoz, és a 7 hónapja tartó kezelés alatt kialakult egy olyan fokú bizalom felé, hogy mostmár tényleg, bármit mondana én elhinném neki. :) jó pszichológus is! ha a fogszabályzás előtt akarta volna kihúzni a fogaimat lehet, nem is szabályoztatom őket, azt mondta, hogy majd időközben kiderül, hogy ki kell-e húzni a bölcsességfogaimat. végül ki kellett, de olyan határozottan mondta, hogy simán kiveszi őket, ne izguljak, hogy egész nyugodt voltam előtte. nem is csalódtam benne! sokat számít a bizalom, az biztos!

kíváncsi vagyok, hogy milyen lesz neked, majd figyelem a fórumot.

szurkolok, hogy minden simán menjen! tudom, hiába mondanám, hogy ne izgulj!

Előzmény: wapdigit (18)
wapdigit Creative Commons License 2007.04.21 0 0 18
sok felé olvasgatva számomra már teljesen egyértelmű minden doki hazabeszél de ez természetes is.
egy mezei fogszakorvos persze,hogy nem ajánlja az altatást mert az igen sok befektetéssel járna és lesznek persze olyanok mindig akik megfizetni se lennének képesek.(ez elég szomorú)
szerintem semmivel se lesz utólag fájdalmasabb mintha ébren csinálták volna.
de őszintén mondva 3 napja már szivfájdalmaim vannak az izgalomtól pedig elvileg a könnyebben elviselhető beavatkozásra készülök.mi lenne ha még ez a "könnyités" sem létezne?:((
Előzmény: aker23 (17)
aker23 Creative Commons License 2007.04.21 0 0 17

húha! ez nagyon durván hangzik!

nekem tegnap húzták ki az utolsó bölcsességfogamat. volt nagy kalapálás, de semmit nem éreztem. most fájdogál, meg eléggé bedagadt az arcom.

a dokim egyszer kifejtette a véleményét az altatásos dolgokról. azt mondta, hogy inkább sok kicsi érzéstelenítés, mint egy altatás, mert az ébredés után óriási lesz a fájdalom!

ha, a bölcsesság fogad ki van nőve, akkor azt simán kiveszik, fél perc sincs, ha felső akkor utána sem fog fájni, nekem legalábbis a felsők nem fájtak utána. az alsó, már komolyabb, de ha már kinőtt, nincs nagy gond! szerintem, ha szétosztanád hetente az elvégzendő munkákat jobban járnál, de egy éve még én is azt gondoltam, hogy ha egyszer újra fogorvoshoz kell menjek, akkor jó lenne altatásban. én a hangoktól féltem, fúrás, recsegés. így utólag már nem félek. :)

én a Madách dentált nem ismerem, csak a horror árairól hallottam eddig...

tényleg, az altatás biztos elég drága is!

Előzmény: wapdigit (16)
wapdigit Creative Commons License 2007.04.20 0 0 16
amiről te beszélsz az az éber szedáció:)amikor egyszerűen kéjgázt szippant a delikvens..

ez teljesen komoly altatás..ráadásul a mélyebb fajta mivel tubust is bevezetnek saját légzés leállítása mellett,hogy ne menjen semmi véletlen tüdőre.
lélegeztetőgéppel pumpálnak...

Előzmény: bakajsik (15)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!