Keresés

Részletes keresés

LUCzI FERencz Creative Commons License 2007.04.18 0 0 12
Amióta létezem.
Előzmény: Irgalmas (11)
Irgalmas Creative Commons License 2007.04.18 0 0 11

"UTÁLOM A FOCIT"

 

Mióta?:)

Előzmény: LUCzI FERencz (10)
LUCzI FERencz Creative Commons License 2007.04.18 0 0 10
Nem igazán értem, hogy miről akar szólni ez a topic, de mivel _UTÁLOM A FOCIT_, ezért nem is igazán érdekel! Mindössze a címe miatt említeném meg, hogy a kárász, más néven aranykárász, vagy széles kárász, ami egy _őshonos_ halfajunk, sajnos kipusztulófélben van, mindenütt kezdi kiszorítani a távol-keleti eredetű _ezüstkárász_.
pert1 Creative Commons License 2007.04.18 0 0 9

A cikk végül is a reklámfilmekről szólt. Az olaszok 3,5 percben mutattak pár tömött stadiont (talán a színhelyeket), 100 ezres szurkolótömegeket, meglengették a világbajnoki kupájukat, és pár nevezetességet.

 

A magyaroké 1 perces volt, stadionokat, kupákat nézőket nemigen tudtunk volna mutatni, ezért maradt az ötlet, hogy pár focista 3 dimenzióban végigfocizza Budapest nevezetességeit 3 dimenzióban.

 

A lengyeleknek-ukránoknak meg volt egy ötletük és fél percben megvalósították.

 

Az nem tudnám eldönteni, hogy az utóbbi kettő közül melyik a jobb, az olaszoknak meg nincs is igazán szükségük a reklámra.

Előzmény: hegyes szeg (-)
hgyi Creative Commons License 2007.04.18 0 0 8

Már ez olvasható:

"A horvát-magyar alkotás digitális trükkökben előzi az olaszt, mégis valahogy az az érzése az embernek, hogy tíz éve készült film: hiányoznak a halszemoptikás, széleslátószögű svenkek, és kevésbé pörgős a ritmus. Persze mégiscsak egy kérészéletű reklámfilmről van szó."

 

Valószínűleg a halszemoptika említése íratta le a kárászt... :o))))

Nade akkoris.

sitting target Creative Commons License 2007.04.18 0 0 7

Én is rögtön kiszúrtam ezt a baromságot, örülök, hogy más is. Ez az Index színvonal. Aki ezt a baromságot leírta, adja vissza újságírói végzettséget igazoló papírját, és húzzon el a balfenéken mondjuk utcaseprőnek, és ott elmélkedjen a kárászok és a kérészek életéről.

Idióta banda!

biso7 Creative Commons License 2007.04.18 0 0 6
AKinek a neveben benne van a Tamas es a Gaspar is (neki ugye az 1. es a 3. helyen, igy picit mas), attol ne varjal semmi ertelmeset.
Előzmény: hegyes szeg (-)
milma Creative Commons License 2007.04.18 0 0 5
Tud valaki valamit a kárászok életéről?
hgyi Creative Commons License 2007.04.18 0 0 4
Mos mér? Lehet, az úszó Eb-re gondolt... :o))))))))))))))))))))))))))))
Előzmény: Saughassy (3)
Saughassy Creative Commons License 2007.04.18 0 0 3
Na vegre, latom masnal is kiverte a biztositekot ez a karasz tema. Ha mar latvanyosan fikaznak valamit, akkor legalabb ilyen elemi hibat ne vetnenek. Es akkor a korrektort mar nem is kerdezem, hogyan mehetett ez ki az oldalra.
Törölt nick Creative Commons License 2007.04.18 0 0 2

Nagyon elkéstem.:-((

Így nekem már csak

 

 

00

Előzmény: lendületlenül (0)
Törölt nick Creative Commons License 2007.04.18 0 0 1

Csak hogy ne maradj árván.

 

0

lendületlenül Creative Commons License 2007.04.18 0 0 0

0!

 

Előzmény: hegyes szeg (-)
hegyes szeg Creative Commons License 2007.04.18 0 0 topiknyitó
Legyen ez a topik egyrészt a szurkolók fóruma, másrészt, ha megnyerjük a pályázatot, kisérjük itt figyelemmel az EB előkészületeit. Akár, politikai szemmel is.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!