Keresés

Részletes keresés

PETYUS Creative Commons License 2010.08.30 0 0 10
Akkor csak a könyvkötészet bénázta el. Fordítva tették be a borítóba a belsejét.
Előzmény: Hierro Nyh. (9)
Hierro Nyh. Creative Commons License 2010.08.27 0 0 9
Az stimmel.
Előzmény: PETYUS (8)
PETYUS Creative Commons License 2010.08.26 0 0 8
Az 5.-6. (7.-8.; stb.) oldal egy lapnak a két oldalán van? Mert ha nem, akkor már a nyomtatás is szabványtalanra sikerült.
Előzmény: Hierro Nyh. (7)
Hierro Nyh. Creative Commons License 2010.08.25 0 0 7
Még világosabban: az sem megoldás a normál olvasásra, hogy ha a könyvet felfordítva kinyitottuk a hátsó oldalnál.

Igazából az első oldalnál felfordítva lehet héberes-japános lapozással olvasni.
Előzmény: Hierro Nyh. (6)
Hierro Nyh. Creative Commons License 2010.08.25 0 0 6
Nemrég kezembe akadt egy olyan könyv, amelyet teljes egészében fejjel lefelé kötöttek be.

Vagyis ha rendesen a borító és kinyitom, felfordítva van a szöveg. Ami még furcsábbá teszi, hogy az oldalak viszont helyes sorrendben vannak.

Miklós Elemér: Üzenetek félárnyékból című könyvéről volt szó (Nyíregyházak, 1993), nem tudom, hogy példányhiba volt-e vagy általános.
flugi Creative Commons License 2007.04.18 0 0 5
hja kérem, ha valaki lapozgat egy tankönyvet!
Előzmény: Hierro Nyh. (4)
Hierro Nyh. Creative Commons License 2007.04.17 0 0 4

Meg olyan könyv hogy mire 1x elolvastad szétesett!!!

 

Nálam a középiskolai I. évfolyamos irodalomtankönyvem (Nemzeti Tankönyvkiadó, még a fehér puhafedeles változat) volt az, amelyik elég hamar "többkötetes" lett, többnyire mások is így voltak vele. Érettségire és felvételire inkább vettem is újat(keményfedeles, zöldeskék változat).

Előzmény: siófok35 (3)
siófok35 Creative Commons License 2007.04.17 0 0 3

nálunk meg olyan volt hogy egyes oldalakra nem volt nayomtatva semmi :-))

Meg olyan könyv hogy mire 1x elolvastad szétesett!!! Ellenpélda: 1870-es könyv tökéletes álapotban. pedig biztos használták!!

Előzmény: Hierro Nyh. (2)
Hierro Nyh. Creative Commons License 2007.04.17 0 0 2
Általános iskola 3. osztályos koromból emlékszem arra, hogy az osztály egy része először olyan nyelvtankönyvet (Anyanyelvünk 3) kapott, amiben a 65. oldal után a 32. oldal következett, majd kezdődött újra előlről a könyv, egészen a 32. oldalig. Képet nem tudok berakni, mert régen volt, engem nem is érintett személyesen (meg be is cserélték a példányokat).
rali Creative Commons License 2007.04.17 0 0 1
Itt az első.

Egy hónapos kínai vízcsap.A képet ma este lőttem:





Egész egyszerűen kilukadt az oldala.
Előzmény: Hierro Nyh. (-)
drakulady Creative Commons License 2007.04.17 0 0 0
0 egyelőre
Hierro Nyh. Creative Commons License 2007.04.17 0 0 topiknyitó

Gyűjtés indul!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!