Keresés

Részletes keresés

szivats Creative Commons License 2015.07.16 0 0 25

"egy N520-as gépem van, és azt műveli egy ideje, hogy ha rövid nyomással ki és visszakapcsolm akkor nulla fényerővel tér vissza a képernyő !!!

Ha belépek a fényerő menűbe akkor le is van véve 0-ra, de hiába tolom vissza legközelebb megint kinulláz....

Ha teljesen kikapcsolom és vissza akkor rendben van"

 

Nekem most, 8 évesen kezdte ezt csinálni.

De úgy tűnik, hogy még nem született meg a válasz a kérdésre.

Előzmény: Happy555 (19)
blackfocus2 Creative Commons License 2011.02.13 0 0 24

Sziasztok!
Feltettem egy Igo-t az N560-omra, megváltoztattam az orientációt, ezután újra indult. volna... Azóta csak a mászó emberes kép villog, hard reset sem segít.
Van valakinek ötlete?
Köszönöm szépen!

C56 Creative Commons License 2010.12.17 0 0 23

Sziasztok!

T830-hoz lehet még valahonnan letölteni ROM-frissítést illetve Windows Mobile 6-ot?

KEEP Creative Commons License 2010.07.05 0 0 22
Toltam rá új rom-ot, ezzel minden megoldódott. :)
Előzmény: StMiklos (21)
StMiklos Creative Commons License 2010.07.04 0 0 21
Szevasz!
Valószínűleg a köv. segítene rajta:
Szét kell szedni, akku ki egy napra, vissza, és akkor egy vásárláskori indítás lenne alapesetben, de Nálad, miután lecserélted, az angol indulna.
Általában ez így működik.
Ez megfelel annak, amikor teljesen lemerül az akku.
Üdv: StMiklos
Előzmény: KEEP (20)
KEEP Creative Commons License 2010.07.04 0 0 20
Hard reset kérdés:
Van egy N500-as gépem, amin eléggé összekuszálódtak a dolgok. Szerintem a legjobb egy hard reset lenne rajta.
A probéma az, hogy egy korábbi beázás következményeként a calendar és egyéb alsó gombok (kivéve a nyilakat) nem működnek rajta, ez pedig ugye kéne a hard resethez.
Mi a véleményetek, lehet valahogy kiresetelni.
A másik párhuzamos gond, hogy eredetileg német rom volt benne, erre raktam egy angolt. Vajon a hardresettel melyikre áll vissza?
Happy555 Creative Commons License 2009.06.10 0 0 19

Sziasztok!

 

Nekem egy N520-as gépem van, és azt műveli egy ideje, hogy ha rövid nyomással ki és visszakapcsolm akkor nulla fényerővel tér vissza a képernyő !!!

Ha belépek a fényerő menűbe akkor le is van véve 0-ra, de hiába tolom vissza legközelebb megint kinulláz....

Ha teljesen kikapcsolom és vissza akkor rendben van :O

Próbáltam soft- hardresetet, újraégettem az oprendszert ... és mégis tré marad...

 

Járt már valaki így ???

Amúgy 3 éve jól szolgál  .... csak ez ne lenne ... 

tubuss Creative Commons License 2009.03.17 0 0 18

sziasztok

 

Mit tudjak tenni egy FSC Pocket Loox 410 van a cegnel es nem nagyon kezeli az excel fajlokat rengetek az adatvesztes azt olvasgattam, hogy SoftMaker office 2008 megoldana a gondot igaz ez es megvan valakinek a progi?

 

Koszonom a segitseget elore is

cannabis64 Creative Commons License 2009.01.12 0 0 17
Start menü -> Settings -> Connections -> Beam
A négyzetből a pipát vedd ki és menni fog.
Az infra és a GPS modul ugyanazt a portot használja, működő infra esetén nem megy a GPS
Üdv
Előzmény: /suhanc78/ (15)
eztse Creative Commons License 2008.12.27 0 0 16
Hali!

Azt tudjátok, hogy ha a Pendrive-omat a "biztonságos eltávolítással" akarom eltávolítani a T830-asomról, akkor a "safely remove"-ot a Windows Mobileban hol találom? (Vagy nincs is ilyen benne?)
/suhanc78/ Creative Commons License 2008.10.31 0 0 15
Üdv mindenkinek.Olyan gonomvan hogy,a Fujitsu Siemens Pocket Loox 500 as pda-nak a gps vevőtjét nem látja az igo-6 plussz de még a saját kis progija se.Lehet hogy tönkrement az antenna?Hogy lehet ezt kiprobálni?
iceborg Creative Commons License 2008.10.22 0 0 14
Üdv mindenkinek...

FS T830, nem akarja az iGO8-at, a netről leszedett Aeromapot nem hajlandó kezelni (mert nem pocket!!!), most akkor mi a túró van????? Mi akkor mi a rossebb szoftver menjen rá?
schimi070 Creative Commons License 2008.08.05 0 0 13
Üdv!
WM készülék specifikus, csak olyat lehet rárakni ami az N560-ra való.Ebböl lehet hogy szerviz lesz, alaplap cserével. Neked hardresetet kellett volna csinálni ami a gyári visszaállítás.Én lementek mindent (Backup) és csak utána rakok fel egy újabb programot, ha igy mükődik a gép akkor a következő Backup-ba ez is bekerül. Igy a HR nem esik az ember nehezére, pillanatok alatt vissza lehet tölteni a mentésböl.
Előzmény: Tillmann88 (11)
PentaxMan Creative Commons License 2008.08.01 0 0 12
Tudom, hogy durva, de hard reset volt?
Előzmény: Tillmann88 (11)
Tillmann88 Creative Commons License 2008.07.31 0 0 11
Sziasztok!Segítségre lenne szükségem.Van egy Fujitsu Siemens Pocket Loox N560-am és a Windows Mobile megállt rajta, miután ráraktam a Skype-ot.Eleinte csak lassult,mostmeg az érintőképernyő nem érzékel semmit.Letöltöttem a Win.Mobile 5.1-et, hogy frissítsem,de a frissítés folyamán Connection error-t írt ki, pedig azzal semmi gáz nem volt.Aki tud, kérem segítsen,nagyon kell a PDA-m
Köszönettel:Tillmann88
Padawan77 Creative Commons License 2008.05.26 0 0 10

Erről mi a véleményetek? Én ezzel szemezgetek:

 

http://www.123shop.hu/detailproduct.php?productid=180059&PHPSESSID=38aff85cd101ff03aa1dd1dd41de3457

 

Itt bővebben:

 

http://www.solarmio.hu/solarmio.html

 

Ha esetleg valaki próbálta már, leírhatná a tapasztalatait.

Előzmény: KEEP (-)
Padawan77 Creative Commons License 2008.05.26 0 0 9
Sziasztok!

Egy kis segítséget szeretnék kérni, mert behalt a netem a PDA-n.
Szóval a PL 720-asomon a K600i telefonnal neteztem bluetooth-on keresztül, vodafone előfizetéssel. Minden ment rendesen, élvezkedtem ezerrel.

A K600i-t lecseréltem egy V640i-re, amit szintén netezésre akartam használni a PDA-val (illetve már csak azt). A telefonon a netbeállítások rendben, szépen összepárosodik kékfogon keresztül, megvannak a beállítások, és a 720-as bluetooth managerével sikerül is internetkapcsolatot létrehoznom. Legalábbis ezt jelzi, van kapcsolat, jelerősség, meg minden.
Azonban ha megpróbálok bármit is megnyitni, az nem jön össze. Az MSN nem működik, az Spb Weathernél hibát ír ki a frissítésnél, az Operánál meg azt írja ki, hogy „Could not locate remote server”.

Megpróbálkoztam már minden beállítással, letöröltem a PDA-ról minden netbeállítást, és újratelepítettem csak a V640i-t, újra beállítottam a modemkapcsolatot, de semmi. Ha valami netes programot akarok megnyitni, nem is reagál, ha a bluetooth manageren keresztül lépek fel a netre, akkor van kapcsolat, de semmire nem tudom használni (a telefonon is jelzi a kapcsolódási folyamatot, és nem jelez semmi hibát).

A telefont egyébként laptoppal használom netezésre (most is arról írok, bluetooth kapcsolattal), és nincs semmi problémám vele.

Volt már valakinek ilyen problémája? Mi a megoldás?
Van valakinek valami ötlete?

Előre is köszi minden segítséget
wrezox Creative Commons License 2007.12.11 0 0 8
WM6 frissítés biztosan nem lesz, mert a FuSi befejezte a PDA-k gyártását, így szoftveres téren is legyengült a márka. Én személy szerint nem ajánlom a WM6-ot, az 5 sokkal megbízhatóbb, arról nem is beszélve, hogy ha egy kis processzorú gépet vásárolsz, akkor a rendszer gyakran belassulhat. Hidd el, tapasztalatból mondom. Én szeretem a FuSi-kat, most egy C550-em van, de nincs vele semmi gond :) Ha bármit kérdésed támad, akkor inkább privát üzenetben jelezd, mert nem tudok minden fórumot nézegetni.
Előzmény: Paganel (7)
Paganel Creative Commons License 2007.08.06 0 0 7
sziasztok
Remélem tud valaki segíteni nekem. Vennék egy PDA-GPS készüléket.
Már csak két versenyző maradt:
Asus A639
FS N520

Abban kérném a segítségeteket, hogy az N520-ra lesz-e Windows Mobile 6 frissítés, mert ha igen, a kedvezőbb ára miatt azt venném.

Előre is köszönöm a választ
Ahmet Creative Commons License 2007.05.11 0 0 6
Jó, hogy figyelek! Én nem értek hozzá. Mennyire sarkalatos az 5V? Az eredetiben is csak négy cerkakksi van, meg fél méter drót?
Előzmény: KEEP (1)
Ahmet Creative Commons License 2007.05.11 0 0 5
Ha lenne egy ilyenem, még használnám is rendesen a kütyüt.
Egyébként nem lehet ilyet barkácsolni?
Előzmény: KEEP (-)
Törölt nick Creative Commons License 2007.05.11 0 0 4
Sziasztok! Nyertem a cégtől egy N500-ast. Tök új, dobozában, de nincs meg a számla, mert az Aegon leköltségelte. Már van egy off Acer C535-ösöm, és ezt ELADOM. Tudtok esetleg valakit, akinek jól jöhet? Árat, mailben, publikus. Bocs a floot-ért, és a rekláméárt. Köszönetel: díler
Törölt nick Creative Commons License 2007.05.09 0 0 3
egyébként ez az ebay-es battery extender tökéletes lenne, vehetnénk ilyet, ha egyben rendeljük, gazdaságosabb a postázás.
Előzmény: KEEP (1)
Törölt nick Creative Commons License 2007.05.09 0 0 2
pontosan ugyanezen töröm én is a fejem, csak én síkhülye vagyok az ilyesmihez, hiába van róla papírom :) ha valami életképes, olcsó és biztonságos megoldást találsz, kérlek jelezd!
Előzmény: KEEP (1)
KEEP Creative Commons License 2007.04.16 0 0 1
ez is megvolt :)

egyébként azon elmélkedem, hogy barkácsolok egyet házilag. majd beszámolok a fejleményekről.
Előzmény: Bármikor bejöhet! (0)
Bármikor bejöhet! Creative Commons License 2007.04.13 0 0 0
P0cketL00x
Előzmény: KEEP (-)
KEEP Creative Commons License 2007.04.13 0 0 topiknyitó
Üdv mindenkinek!

Én egy PocketLOOX N500 géppel rendelkezek, de egyéb N5XX készülékek is érdekelnek.

Például: tud valaki olyan egységet, ami külső tápellátást biztosít a gépnek ceruzaakksiról és megvehető Magyarországon?
Valami ilyesmire gondolnék: http://cgi.ebay.co.uk/SIEMENS-LOOX-N520-N500-N560-BATTERY-EXTENDER_W0QQitemZ330108356653QQcmdZViewItem
Vagy egyéb megoldás, amivel több napra is el lehet menni olyan helyre, ahol nincs áram.

Üdv
keep

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!