Keresés

Részletes keresés

A falu Bikája Creative Commons License 2007.04.19 0 0 77
amellett mintha nagyrészt nem a "polt kézivezérelte" főügyészség dobta volna vissza annó a Zorbán ügyeit...
Előzmény: eomer (75)
A falu Bikája Creative Commons License 2007.04.19 0 0 76

na jó, ez oké, mert mi szánalmas jobberek vagyunk.

 

de a mértékadó, reális csendestöbbség baloldal, aki az ilyenekért megbuktatta a Zorbánt, most nem teszi meg ezekkel.

 

 

Előzmény: eomer (75)
eomer Creative Commons License 2007.04.19 0 0 75

Csak azt nem értem, mi a baj?
Nem volt taggyűlés, oszt jónapot.

 

csak azt nem értem, hogy a ballibnek ez miért nem baj?

 

vagy a szokott kettősmérce?

Orbán esetén baj, Feritől meg tök jó?

 

 

Csak azt nem értem, hogy a jobbereknek ez miért baj?

 

Vagy a szokott kettős mérce?

Orbán esetében tök jó, Feritől meg baj?

 

Valamint ne feledkezz meg arról sem, hogy ezt a tempót Orbán vezette be a közéletbe... Ha akkor megfelelt, sőt elismert eszköz volt, akkor most se tessék csodálkozni.

Előzmény: A falu Bikája (71)
A falu Bikája Creative Commons License 2007.04.19 0 0 74

toloba, nincs válasz?

 

Előzmény: A falu Bikája (71)
A falu Bikája Creative Commons License 2007.04.16 0 0 73

ez azér van, mer ugye a mostani, új ügyésség már nem áll a Zorbán kézivezérlése alatt.

olyan független, mint a ma született hó.

 

Előzmény: sensei47 (72)
sensei47 Creative Commons License 2007.04.16 0 0 72
"Elállt a Gyurcsány-cég perlésétől az ügyészség."

Felháborító! :-(((((
A falu Bikája Creative Commons License 2007.04.16 0 0 71

Csak azt nem értem, mi a baj?
Nem volt taggyűlés, oszt jónapot.

 

csak azt nem értem, hogy a ballibnek ez miért nem baj?

 

vagy a szokott kettősmérce?

Orbán esetén baj, Feritől meg tök jó?

Előzmény: toloba (19)
mamami Creative Commons License 2007.04.15 0 0 70

"A pernek azért még nincs teljesen vége,"  :))))))))))))))))

 

Oct újfennt kiderül , hogy esment nemvóttaggyűlés :)))))))))))))))))  Ne félts ezeket , holló hollónak ugye nem vájja ki....Szerintem .

Előzmény: pert1 (63)
Törölt nick Creative Commons License 2007.04.15 0 0 69
Saját tapasztalat, a magyar igazságszolgáltatás beteg, úgy ahogy van, bíróstól, ügyészestől, ügyvédestől. Várom egy tisztességes ügyvéd jelentkezését aki nem
csak a pénzt kéri el, és magam végzem a munkát helyettük!!!!!
Előzmény: pert1 (63)
Vén Csataló Creative Commons License 2007.04.12 0 0 68
Nem egészen. Azt nem tudja elhitetni, hogy a lopás nem lopás. (ellenben vígan lopás gyanújába tud keverni bárkit, olyat is, aki nem lop). Szóval a média nem azt hiteti el, hogy Gyurcsány tiszta. Azt hiteti el, hogy semmit sem lehet tenni ez ellen. Hogy nincs más választás, mint ez a tehetségtelen gazember.
Előzmény: ZSOTYESZ (59)
Álomvédelmi twist Creative Commons License 2007.04.12 0 0 67
Ezt a sztorit ez a topic követte végig: El a kezekkel II. Gyurcsányi Ferenctől!
b.viridis Creative Commons License 2007.04.12 0 0 66
És ezen kijelentések és ezek negációja összes variációját, kombinációját és permutációját.
A jobboldalinak mondott, kellően "elkötelezett" választópolgár sem a periratokból tájékozódik, hanem a hírtévé és a manem mondja meg neki a frankót. No meg a fidesz penge szóvivői gárdája.
Kérdem én, mi van akkor, ha nem az ügyészség vonja vissza, hanem a bíróság menti fel?
Semmi az ég- világon.
Onnantól a bíróság a bűnös.
Egy evidencia van ma Magyarországon: ha valaki mást mer mondani, tenni, gondolni, mint amit a fidesz elvár (lassan követel), akkor az onnantól már egy komcsi varacskos disznó.
Egyszerű embereknek egyszerű világképet.
Előzmény: ZSOTYESZ (59)
hatgang Creative Commons License 2007.04.12 0 0 64

http://hvg.hu/itthon/20070411_gyurcsany_altus_balatonoszod.aspx

 

Flepkó biztos kérni fogja, hogy szülessen ítélet.:)

pert1 Creative Commons License 2007.04.12 0 0 63
A pernek azért még nincs teljesen vége, egyelőre csak az ügyészség állt el a folytatástól, a két alperes cég még ragaszkodhat a folytatáshoz, ha meg akarják szívatni egy kicsit az ügyészséget:-)
Előzmény: ZSOTYESZ (62)
ZSOTYESZ Creative Commons License 2007.04.12 0 0 62
szvsz Gyurcsány jobban járt volna, ha bíróság elé kerül, mintha a népharag söpri el.
Előzmény: őszkaján (61)
őszkaján Creative Commons License 2007.04.11 0 0 61
 Média ide, média oda, azért közembertől még nem hallottam, hogy Gyurcsák becsületes lenne...
Előzmény: ZSOTYESZ (59)
kuroszava Creative Commons License 2007.04.11 0 0 60

gyurcsány ma érinthetetlen :(

 

Remélem max 2010-ig!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ZSOTYESZ Creative Commons License 2007.04.11 0 0 59
Csakhogy a médiának olyan hatalma van, hogy el tudja hitetni az emberekkel: a hazugság nem hazugság, a llopás nem lopás, a korrupció nem korrupció.
Előzmény: őszkaján (58)
őszkaján Creative Commons License 2007.04.11 0 0 58
 Na és? Ügyészségtől függetlenül a hazugság az hazugság, a lopás az lopás, a korupció az korrupció. Csak egyesek megússzák, mások nem. A lüke min. elnök pedig hiába vágyakozik arra, hogy becsületes embernek tartsák.
Előzmény: ZSOTYESZ (-)
ZSOTYESZ Creative Commons License 2007.04.11 0 0 57
Lopakodó diktatúra van. A kormány a lakájmédia segítségével fokozatosan, szívós, kitartó munkával erodálja a morált, értékeket, szabadságot. Azt akarják elérni, hogy az emberek fásultan, közönyösen legyintsenek a politikára.
ZSOTYESZ Creative Commons License 2007.04.11 0 0 56
Ha ezt büntetlenül, következmények nélkül megteheti az ország miniszterelnöke, akkor az ország morális válságban van.
Előzmény: ZSOTYESZ (55)
ZSOTYESZ Creative Commons License 2007.04.11 0 0 55
mártonka Creative Commons License 2007.04.11 0 0 54
Na, figyuzz má'!-
Mint irtam, most NEM a FIDESZ a téma!

(no, meg hogy azé' emlékeztessem a túlontúl elfogult evtársakat:
hány pert nyert meg a Keller? ?? mert azért azt ugye elismered, hogy elég sok pert indítottak.
Hiszen azért találták ki a "magánvád" intézményét, hogy ha az ügyészség úgy látja, hogy a kapott anyag nem elegendő a vádemeléshez és elutasítja a vádat, akkor legyen még egy fórum, a vádhoz. Ez a bizonyos "magánvád" indítvány. Amiket sorra elvesztettek és már NEM az ORBÁNKORMÁNY alatt, hanem a jelenlegi KOALA uralkodása alatt! Oppá!

De, mindezektől függetlenül, aki annyira "érzékeny" a böcsületre, tisztességes üzletre, stb... az talán példát kelle mutasson!- nemdebár?
Itt ezekben az ALTUS féle esetekben, a bagoly mondja a verébnek...

Előzmény: Törölt nick (36)
prenotalis Creative Commons License 2007.04.11 0 0 53
  • Keller szinte valamennyi feljelentése
  • Fidesz képviselői aláírások hamisítása
  • Stadionbeléptető rendszer panamája: Az ügyészség érzéketlen volt a luxusprofitra
  • Várhegyi ügy (igaz itt a vádhatóság az I. fokú ítélet mérséklését (!) kérte II. fokon
Előzmény: Törölt nick (38)
figyelem02 Creative Commons License 2007.04.11 0 0 52

A periratokat is ilyen figyelemmel olvasod? Nem azt mondtam, hogy nem ismerem az urakat, hanem hogy nem tartoznak a megbízóim közé, és ezért érdektelenek a számomra.:))

 

Na légy boldog: te vagy az okosabb, műveltebb jogász kettőnk közül. És ha még látnálak is, azt mondanám, hogy még a szebb is te vagy. Csak azért, hogy jól érezd magad, és megnyugodjon az egód.:)

 

Pá!

 

(az ingyenmelós pedig nem a jelölt, hanem a gyakornok...)

Előzmény: rarabel (51)
rarabel Creative Commons License 2007.04.11 0 0 51

:DDDD!

 

Azért nem is volt olyan rég, te kis okostojás, ha az általem megnevezett két "véreskezű"  vizsgáztatót sem ismered...

Egyikük már jogtörténet, duplán is....

Az általad leírt folyamatot csinálják a zugügyvédecskék, mert kell nekik az ingyenmelós...

Inkább szólj egy professzorbácsinak, hogy olyan bíróságot mutasson, ahol még nem tárgyaltam...;P

Előzmény: figyelem02 (47)
figyelem02 Creative Commons License 2007.04.11 0 0 50

Hát, már nagyon várom azt a pillanatot, amikor engem a hatalom a véleményem magamban tartására kényszerít. Ilyet csak az indexes moderatúra tud elérni nálam, de az is csak a saját homokozójában.:) Mellesleg nem lennék attól boldogtalanabb, hogy nem mondhatom el a véleményem. Pl. az itteni modikat is ph@szkalapoknak tartom, és ez nem változik attól, hogy nem vághatom óránként a pofájukba.:)

 

 

Előzmény: ZSOTYESZ (44)
mutymurutty Creative Commons License 2007.04.11 0 0 49
Meg van véve kilóra az áll.ig. szerv.
ZSOTYESZ Creative Commons License 2007.04.11 0 0 48
Nem baj, majd lízingelem, oszt enyém lesz sofőröstül...
Előzmény: toloba (46)
figyelem02 Creative Commons License 2007.04.11 0 0 47

Jaj, de rég volt az amikor engem kibaszhattak volna pp-ből. Koptasd azt a padot még 1 ideig, aztán felveszlek rabszolgának minibérért. De próbaidő letelte előtt kibaszlak. Így keletkeznek a nagyon okos elméleti jogász munkanélküliek.

 

Szólj vmelyik professzor bácsinak, hogy mutassa meg neked kívülről a bíróságot.:))

Előzmény: rarabel (43)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!