Keresés

Részletes keresés

anyabanya Creative Commons License 2007.04.05 0 0 11
de az is lehet, hogy számithatnak belülről is az mdf-re és akkor majd a szadesz kritizálhat kivülről nyugisan, mert stabil a kormány és igy lehetne esetleg esélyük 2010-re...és ha nem sikerül a "reform", akkor mondhatják, hogy ugye ha ugy csináltátok volna, mint ahogy mondtuk, akkor...
Előzmény: nyiihihi (7)
fanyűvő Creative Commons License 2007.04.05 0 0 10
Előzmény: RAMBO (4)
Megfontolom Creative Commons License 2007.04.05 0 0 9

Na én szívesen meglesném Orbán Vikit, amikor megtudja övé a pálya.

 

Szerintem nagy sápadás lenne......

Előzmény: Molaf (5)
nyiihihi Creative Commons License 2007.04.05 0 0 8
Magyarország ipari-gazdasági húzóágazata:
vizit- és útdíjautómata gyártás!

A GKM lehetne VÚM is (vizit- és útdíjautómataügyi minisztérium)
Előzmény: Devil Inside (6)
nyiihihi Creative Commons License 2007.04.05 0 0 7
Kívülről támogatni!? Akkor nem lesz egy darab minisztérium sem a kezük alatt és nem tudnak reklámszatyorba lóvét osztogatni a sóroroknak, vitorlázóhaveroknak, stb.

Veszélyes magánakció! Úgyis az lesz a vége, hogy a ojrópalyi stílusban ojrópalyi módon a kolyalícijós pártok megállapodtak, mert nem visszük az utcára..., leülünk tárgyalni..., mert megállapodtunk..., meg a szocik modnják, hogy milyen jól jártunk..., majd a bolsik mondják, hogy ők is milyen jól jártunk...,
... meleg szegfű, vörös galamb, mesemese!
Előzmény: Molaf (5)
Devil Inside Creative Commons License 2007.04.05 0 0 6
Most az elektronikus útdíjfizetési rendszer a buli.
Qrva ideges lennének Kóka barátai és üzlettársai, ha a többiztosítón való kekeckedés miatt elesnének az ezen a bolton megkereshető milliárdoktól...
Előzmény: RAMBO (4)
Molaf Creative Commons License 2007.04.05 0 0 5
Gyurcsánynak is úgy kell most egy előrehozott választás, mint üveges tótnak a hanyattesés.

Van 190 MSZP-s képviselő, így nem túl gáz, ha az SZDSZ csak kívülről támogatja a kormányt, viszont az érdemi kritikával lehet esélye az SZDSZ-nek 2010-ben. Szóval szerintem nem lenne ökörség az ötlet. Ugyanakkor zsírosbödön hívogató, szóval szerintem nem lépnek ki.

Egyébként szerintem Kóka csak az üt. állásfogalalását közvetíti, nem kezdene rögtön ilyen meredek magánakcióba.
Előzmény: estipisti (-)
RAMBO Creative Commons License 2007.04.05 0 0 4
Janikám!

Ha most kiesel a pixisből, akkor sok évig nem lehet ám az állam bácsitól zsíros megrendeléseket kapni! Nem tudod lecseréélni a helikoptert egy nullkilométeresre, ha okoskodsz!

Szerinted valaki elhiszi neked, hogy kilépnél a koalából? Na ne játszd itt a jóembert, kérjél szépen bocsánatot, és írj ki egy tendert valami okos IT beruházásra (pl. scannert minden háztartásba, vagy jégbiztos PC hűtőgép-verzérléshez az iskolai menzáknak).

Nagyit üdvözlöm!
Müller szakaszvezető Creative Commons License 2007.04.05 0 0 3
Nem mondhatnám , hogy túlságosan kedvelném Fletót , 24 óra alatt helyre tehetné ezt a rettenetes pumát. Szerintem a szadesz kapásból kivágná Janit , mint a macskát szokták , ha felrémlene Orbán 2007 visszatérése a koalicija bukása miatt.
estipisti Creative Commons License 2007.04.05 0 0 2

csak Kóka úgy gondolja, hogy most is az operabál páholyában ül.

fentről, mint tudjuk, minden más :-))

Előzmény: ex_lx (1)
ex_lx Creative Commons License 2007.04.05 0 0 1
Ugggyan.
Ha már úgyis adott a terep, előad egy duettet Fletóval a fodoros 50% meggyőzése mián.
Előzmény: estipisti (-)
méregkeverő Creative Commons License 2007.04.05 0 0 0
0000
Előzmény: estipisti (-)
estipisti Creative Commons License 2007.04.05 0 0 topiknyitó
kicsit jobban körül kellene néznie, nehogy leverjen valamit :-)))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!