Keresés

Részletes keresés

Carina_S Creative Commons License 2020.10.27 -1 0 4097

Én ezer éve rájöttem egy kidobás-megelőz trükkre.

 

Ennek lényege a következő: Bent vagy a fórumon, és ha legközelebb belépsz, vagy ha legözelebb egy topikból a (<--) "Vissza"-gombbal visszalépsz a saját hozzászólásaid topikonkénti listázó-oldalára, akkor ezután mégis rögtön azt tapasztalod, hogy a fórumszoftver kidob.

Viszont ha belépsz bármelyik olyan topikra, amelynek már több oldala van, akkor az [1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11]-es lapozófejlécen ha az 1. oldalról a 2.-ra lépsz át, majd ezt követően nyomod meg a böngésző (<--) "Vissza"-gombját, majd így lépsz vissza ugyanezzel a gombbal a saját hozzászólásaid topikonkénti listázó-oldalára, akkor utána már nem fog kidobni téged... ! ;)! Tehát a recept röviden: topikon belül 1, 2, majd utána az (<--)_1, (<--)_saját-hsz.-listázóoldal. ;)!

Előzmény: Kolléga Úr (4081)
Szipolykaa Creative Commons License 2018.07.17 0 0 4096

Öööö... ezt miért pont ide????

Előzmény: Tresy63 (4095)
Szipolykaa Creative Commons License 2013.10.10 0 0 4094

:-DDDDD

Előzmény: Sánta Kutya (SK) (4092)
Sánta Kutya (SK) Creative Commons License 2013.10.10 0 0 4093

,

:-)

Sánta Kutya (SK) Creative Commons License 2013.10.10 0 0 4092

Nem muszáj! Ha unod, átállhatsz a vesszőre!

Előzmény: Szipolykaa (4091)
Szipolykaa Creative Commons License 2013.10.10 0 0 4091

Tisztelettel kérdezem, hogy már megint mi ez az új bug fícsör, hogy tele kell szórni a fórumot pontokkal ahhoz, hogy megjelenjenek a hozzászólások? Az embernek elmegy a kedve az egésztől, inkább játszom a lányom Nintendójával...

Landsmann_ Creative Commons License 2013.10.04 0 0 4090

Ez a fórum megint úgy szar, ahogy van. Írok hozzászólást, elkülédöm. Nézem, nincs sehol. Írom még egyszer, nem engedi, mert már ott van. Tiszta hülyék.

Szipolykaa Creative Commons License 2013.07.23 0 0 4089

Koszi.

Biztosan megint javitottak valamit :-o

Előzmény: Sánta Kutya (SK) (4088)
Sánta Kutya (SK) Creative Commons License 2013.07.23 0 0 4088

Ezt nekem is szokta csinálni. Próbálj belépni az indapass.hu-n. (Sajnos tegnap az is többször kivágott, pedig eddig bírta.)

Előzmény: Szipolykaa (4087)
Szipolykaa Creative Commons License 2013.07.23 0 0 4087

Most az a legujabb, hogy negyedorankent kivag a motor, aztan amikor ujra bejelentkeznek, akkor kozli, hogy bejelentkezesem sikertelen volt, valoszinuleg elfelejtettem a jelszot (!) - amit automata kitolto ir be... Pfpfpfpfpf

Nemo Creative Commons License 2013.03.22 0 0 4086

Szerencsére nem. Más, bezárt fórumokra céloz, ahonnan ide jönnek át az emberek. Erre utal kétszer is a linked mögötti másik linken olvasható jótanácsgyűjtemény: "Az Index Fórumok használata egyszerű, akkor is, ha korábban máshol fórumoztál," és ismét: "Elképzelhető, hogy máshol mások a szabályok" stb.

Előzmény: efemm (4085)
efemm Creative Commons License 2013.03.22 0 0 4085

Mit jelent az, hogyFórumok bezárhatnak, de a fórumozást nem lehet abbahagyni.”? Kezdjünk el archiválni itt vagy mi?? (Csak nekem új ez a szöveg a linkelt hely fejlécében?)

scarabaeus Creative Commons License 2013.01.09 0 0 4084

A linkek úgy nyílnak meg, ahogyan a hozzászóló akarja.

Ugyanabban az ablakban/lapon

Új ablakban/fülön

Böngésző beállítása szerint

Előzmény: Tankos G (4083)
AZS Creative Commons License 2012.10.25 0 0 4082

valószínűleg feature, mert amikor ezt beírtad, még nem volt ilyenem, de mára már hozzám is megérkezett. bár az enyém már eggyel fejlettebb verzió lehet, mert ez már tudja 5 percen belül háromszor is.

Előzmény: Kolléga Úr (4080)
Kolléga Úr Creative Commons License 2012.10.25 0 0 4081

Kérdeztem valamit. Itten alább jelentős mennyiségű nyál lett verve abban a tárgyban, hogy hülyejuzer ne rinyáljon a sok begépelendő miatt, mert hülyejúzernek csak egyszer kell naponta gépelni, aztán a csilivili rendszer egy egész napig dédelgeti hülyejúzert, lesi a kívánságait és soha nem lépteti ki.

 

Valami kommentár a korábbi nagy mellény szabásmintájához?

Előzmény: Kolléga Úr (4080)
Kolléga Úr Creative Commons License 2012.10.22 0 0 4080

Mióta megjelent a facebookos logó, a rendszer nagyjából óránkét kidob. Ez most bug vagy feature?

víztorony Creative Commons License 2012.09.20 0 0 4079

a moderátorok nem, de a support igen:

 

https://indapass.hu/kapcsolat

Előzmény: Shangri-La (4078)
Shangri-La Creative Commons License 2012.09.19 0 0 4078

Viszont akkor még egy kérdés: a moderátorok meg tudnak csinálni egy ilyen "átkötést"? Tehát ha csinálok egy új indapasst, hozzá tudja-e kötni ezt a nicket? És persze ezáltal megszűnne jelenlegi hozzárendelés.

 

Azaz a mostani inda1 > nick1 + nick2 helyett kéne egy inda1 > nick1 és inda2 > nick2. Ha nem megy, akkor csinálok egy harmadik nicket, ezt pedig elfelejtem.

Előzmény: víztorony (4076)
Shangri-La Creative Commons License 2012.09.18 0 0 4077

Köszönöm szépen, az engem érdeklő választ megkaptam!

Előzmény: víztorony (4076)
víztorony Creative Commons License 2012.09.18 0 0 4076

nem teljesen világos, mit szeretnél.

 

de az biztos, hog:

- egy idapasshoz több fórumos nick is tartozhat (asszem max 3)

- csak indapasstalan, régi nick köthető hozzá egy indapasshoz

- nem tudsz nicket átmozgatni egyik indapass alól a másik alá (azt tudod megtenni, hogy az indapass emailcímet változtatod meg, ha szükséges)

- az egyes indapassok teljesen függetlenek egymástól, nincsenek hatással egymásra

Előzmény: Shangri-La (4075)
Shangri-La Creative Commons License 2012.09.17 0 0 4075

Elnézést, ha már volt róla szó, de nem találtam eddig választ  az - egyelőre elvi - kérdésemre. Arról van szó, hogy most van egy indapass bejelentkezésem, és ehhez két nickem. Azt láttam, hogy lehet egy indapasshoz egy meglévő nicket hozzárendelni, azaz ha csinálok még egy indapass emailcím/jelszó párost, akkor ehhez hozzá tudom kötni az egyik nickemet.

 

Az lenne a kérdésem - és erre nem találtam eddig semmit -, hogy ilyenkor a másik indapasshoz kötés megszűnik? Vagyis az egyik indapasshoz az egyik nick, a másikhoz a másik nick fog tartozni? (Nekem ez lenne jó, ha sor kerül a műveletre, de ha megmarad, akkor nem babrálok vele.)

 

Nemo Creative Commons License 2012.08.30 0 0 4074

Köszönöm a segítséget: időközben hazajöttem (az előző hozzászólásom írásakor még tartó) hosszú túráról, és immár nem csak netkávézóból tudok utánaolvasni ennek-annak. És most már én is látom, hogy sajnos az adatkezeléshez való beleegyezésem törvényes volt - de fenntartom, hogy nem etikus. Azaz a szokásos,  "a "mehet" gombbal elfogadod" típusú dugdosósdit játssza az Inda is, kihasználva, hogy a törvény az egyszerű személyes adat kezeléséhez nem követeli meg az adat birtokosának explicit beleegyezését.

 

Arról persze lehetne mesélni, hogy ugyanez a ""mehet" gombbal elfogadod" típusú megoldás élt már akkor is, amikor a Szabályzatban (a Szjt. legutóbbi módosításáig) hemzsegtek a (szerzői joggal kapcsolatos) törvényellenes jogkövetelések az Index részéről. (És ennek terjedelmes irodalma van a fórumon is.) Egymagában tehát a fenti "elfogadod" típusú megoldás nem bizonyít törvényességet, mert ezzel az erővel az is érvényes lehetne, ha történetesen a fejem levágásába egyeznék bele a "mehet" gomb lenyomásával.

 

Idézned tehát jobb lett volna ezt a törvényhelyet (is): "Személyes adat akkor kezelhetõ, ha - ahhoz az érintett hozzájárul, vagy [...]" Mert végső soron ez létesíti a törvényesség valódi tényállását, nem pusztán az Inda háziszabályai.

 

"es meg mielott belekotnel az email cimbe" - Nagyra értékelem a jóhiszeműségedet. Mit kapnék, ha még ennyire sem volnál jóhiszemű velem?

Előzmény: Törölt nick (4071)
e_dora Creative Commons License 2012.07.23 0 0 4073

le is lehet iratkozni

Előzmény: nazuna (4072)
nazuna Creative Commons License 2012.07.23 0 0 4072

Természetesen 10 másodperc egy filtert létrehozni a levelezőben, nulla konfliktussal.

Előzmény: Sánta Kutya (SK) (4067)
Törölt nick Creative Commons License 2012.07.16 0 0 4071

segitek: torvenyes. 

valamint: A Mehet gombra való kattintással elfogadod az Indapass felhasználási feltételeités az IndexFórum szabályzatát! 

 

es ez a szabalyzat nem annyira hosszu es bonyolult mint egy devizahitel szerzodes, atlagos olvasasi kepesegekkel sem tart tul sokaig atfutni es ralelni erre a reszre: 

 

Az Indapass rendszerbe történő regisztráláskor megadott emailcímeidet a szolgáltatás többi felhasználója számára nem jelenítjük meg. Indapass címedre

  • az Inda szolgáltatásaival kapcsolatos tájékoztatást, valamint
  • a CEMP csoport tartalmaiból és szolgáltatásaiból összeállított hírlevelet küldhetünk, melyről bármikor leiratkozhatsz.

es meg mielott belekotnel az email cimbe, ketto sorral lentebb: 

 

Fontos ugyanakkor, hogy az Indapasshoz tartozó szolgáltatások ettől eltérő szabályozást is alkalmazhatnak. Erre az adott szolgáltatás használatbavétele előtt felhívjuk a figyelmedet, illetve a szolgáltatás-szintű felhasználási feltételekből tájékozódhatsz.

 

 

Előzmény: Nemo (4068)
Törölt nick Creative Commons License 2012.07.16 0 0 4070

biztos akkor keveredett el a dokumentum amikor az elofizetoi szerzodeseket es a havi szamlakat postaztuk, aminek a bevetelebol fentartjuk az alanyi jogon minden allampolgarnak jaro szolgaltatast. 

Előzmény: Sánta Kutya (SK) (4067)
Sánta Kutya (SK) Creative Commons License 2012.07.15 0 0 4069

Természetesen nem törvényes. Indexes.

Előzmény: Nemo (4068)
Nemo Creative Commons License 2012.07.14 0 0 4068

Jelzem, hogy en sem adtam beleegyezesemet az Indanak kifejezett nyilatkozattal erre, megis kaptam toluk egy reklamszemetet. Kifejezett nyilatkozat nelkul pedig nem etikus az ilyesmi (marmint a "csatolt felhasznalasi feltetelek" meg a "megvaltozasat rautalo magatartassal elfogadod"-tipusu kerulouti hasba-lyukat-beszeles). Hogy torvenyes-e, annak egyelore nincs idom utananezni.

Előzmény: Sánta Kutya (SK) (4067)
Sánta Kutya (SK) Creative Commons License 2012.07.12 0 0 4067

Rendkívül csekély örömmel tölt el, hogy az indafos spammelésre használja a frissen kizsarolt e-mail címemet. Ha még nem mondták volna, hogy ez pofátlanság, akkor most szólok. Ha bárki azt állítja, hogy én bejelöltem bármiféle ilyen checkboxot, amelyben hozzájárulok ehhez a taplósághoz, az hazudik.

Murder Incorporated Creative Commons License 2012.07.04 0 0 4066

Információ duplán téves.

Ez a stílus, amit itt művel, bicskanyitogató, hát megkapta ugyanazt a képébe. Bizony, felkérdezett (te nem érzel benne izmozást, én igen), bizony sötétezett... hát bele lett döngölve az orra a piszkába.

 

Nem, itt nem vagyok modi. És ahogy ismerem az olvtársat, ha bármilyen hétköznapi nickkel csináltam volna ugyanezt, már rég nem lenne nickje, s nem miattam. Szóval az olvtárs egyszer talán megtanulja, hol a határ, hogyan kell a saját, bunkó hozzászólásaink törlését kérni, ha mások is úgy reagálna, ahogy mi felütöttünk valahol... és akkor embernek veszik mások, az esetleges illetékesek és beszélgetnek vele és választ kap, emberit, érthetőt, partnernek veszik, s a többi.

Előzmény: janijani (4065)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!