Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2015.07.11 0 0 26
Mai csúcsteljesítmény: e4 e5 d4 exd5 kifejezésre kerestem, majd a találati oldalon megjelöltem, hogy csak magyar találatot akarok. Csupa angol oldal jött elő :D
Törölt nick Creative Commons License 2015.07.10 0 0 24

Jó régi topik. Ma engem is cserbenhagyott. Persze nem csak ma. De a mai nagyon kiakasztott.

A képkeresőben szerettem volna fotókat találni oposszumokról. 

A találatok többsége egy bandzsító példányról készült, a maradék nagy részén meg valami egészen más látható. :(

Hogy ez kinek és miért jó? 

schpenoth Creative Commons License 2007.04.01 0 0 23
Ja! Nekem is Firefoxom van és a felsoroltak közül csak Safarin nem próbáltam.
Előzmény: locsemege (21)
schpenoth Creative Commons License 2007.04.01 0 0 22
Nekem nincs kedven itten nyelvőrködni, de csinos képzavar, hogy "Műszaki értelemben tisztességtelen " :)
Egyébként kösz, hogy szóltál, de sajnos nem tudok angolul, így reménytelen a hibakereső használata. A webszerkesztést enmagam végeztem hályogkovácsként, bár ez nem mentség, tudom.
Jó lenne az eredeti kérdéshez visszatérni...
Előzmény: locsemege (21)
locsemege Creative Commons License 2007.04.01 0 0 21
Műszaki értelemben tisztességtelen, nem erkölcsi vonatkozásában, tehát úgy érzem, helyesen írtam. De nem gyepálni akartalak, mondom, az enyém is hibás volt, de kijavítottam 10 perc alatt.

Arról van szó, hogy a webszerkesztők nagyon lazák, hol kisebb, hol pedig kifejezetten durva hibákat engednek meg maguknak, sok esetben magasról tesznek a szabványokra, ajánlásokra. Szerencsétlen böngészők pedig ezeket a kókány munkákat kénytelenek értelmezni, nem csoda, hogy sok lap működik Internet Exporeren, de már nem megy Firefoxon, Konqueroron, Safarin vagy Operán, esetleg fordítva. Én például Firefoxot használok Linuxon, így kifejezetten morcos tudok lenni, ha egy webszerkesztő annyira igénytelen, hogy csak IE-n használható a "munkája".

Ezeket általában írom, nem a Te lapodra elsősorban, látszott minden Firefoxon is.
Előzmény: schpenoth (19)
locsemege Creative Commons License 2007.04.01 0 0 20
gézengúz gusztáv pontosan leírta. Ezek közül tényleg a dunakanyaros van a legjobban megcsinálva, szemre nem is szúrtam ki a hibákat, de a másik rögtön úgy indult, hogy még a dokumentum típusa sem derült ki belőle, hanem helyből csapjunk a lovak közé: <html>.

Azért nem 70-et írtam, csak 48-at, mert 48 hibát mondott az ellenőrzés során a validátor, a maradék 22 csak info volt.

Őszintén megmondom, az a lap, amit én pátyolgatok, sem volt sokkal jobb, tartalmazott 17 hibát a kezdőoldal, de most, hogy erről kezdtönk beszélni kijavítottam, így már ezt mondja:

This Page Is Valid HTML 4.01 Transitional!

Igaz, ez csak a kezdőlapomra igaz, attól tartok lenne ott rondaság a többi lapon bőven. Ha ráérek, kijavítgatom majd azokat is.
Előzmény: schpenoth (14)
schpenoth Creative Commons License 2007.04.01 0 0 19
Akkor nevezettnek az anyanyelv készségszintü birtoklásával vannak komoly nehézségei, mivel az "inkorrekt" a magyarban tisztességtelent jelent, nem hibásat.
Előzmény: Törölt nick (18)
schpenoth Creative Commons License 2007.04.01 0 0 17
Kösz, de inkább azt szeretném tudni, locsemege mit nevez inkorrektnek.
Előzmény: Törölt nick (15)
schpenoth Creative Commons License 2007.04.01 0 0 14
Megtisztelnél, ha ezeket kifejtenéd.
Milyen hibákra gondolsz?
Előzmény: locsemege (13)
locsemege Creative Commons License 2007.04.01 0 0 13
Az ultraweb-es viszont nagyon inkorrekt, semmi köze a W3C ajánlásokhoz, szabványokhoz. Ugyanakkor a dunakanyaros kezdőoldala sem tartalmaz többet 48 hibánál. ;)
Előzmény: schpenoth (11)
locsemege Creative Commons License 2007.04.01 0 0 12
Azért tudsz élni: kulcsszók között Spenót. :-DD
Előzmény: schpenoth (11)
schpenoth Creative Commons License 2007.04.01 0 0 11
De igen! Csak kicsi a valószínüsége, hogy egyik napról a másikra kiessek az első 200-ból. Nem annyira szapora téma ez. A "bútorrestaurátor"-ra mindíg az első voltam, most megjelenik néhány aloldal, a főoldal nem.
Ez az egész nem dráma, csak nem értem a jelenséget.
Előzmény: locsemege (10)
locsemege Creative Commons License 2007.04.01 0 0 10
Nem értem, miért csodálkozol. Arra nem gondolsz, hogy az indexelés során talált a Google relevánsabb oldalt, és eléd sorolta?
Előzmény: schpenoth (8)
tbando Creative Commons License 2007.04.01 0 0 9
Ez csak az Orbán műve lehet.
Előzmény: schpenoth (8)
schpenoth Creative Commons License 2007.03.31 0 0 8
Gondolod, hogy nekem ez reklám?
Nem értem, hogy mi történt és szeretném tudni.
Nekem az a reklám, ha valaki beírja a keresőszót és az elsők között vagyok a listán. Mint eddig.
Előzmény: stewes (6)
schpenoth Creative Commons License 2007.03.31 0 0 7
Kösz, de nekem épp az a hasfájásom, hogy az aktuális, saját szolgáltatómon lévő oldal kallódott el, előkelő helyéről. Nem értem, hogy mitől.
Előzmény: Baresi Boriska (5)
stewes Creative Commons License 2007.03.31 0 0 6
Reklámtopic?
Baresi Boriska Creative Commons License 2007.03.31 0 0 5
Parajdi János oldala parajdi. bútor-. restaurátor.
butorrestaurator.ultraweb.hu/ - 2k - Im Cache - Ähnliche Seiten

 

Parajdi János bútorrestaurátor- [ Diese Seite übersetzen ] www.freeweb.hu/alkot/butorrestaurator/index.html - 1k - Im Cache - Ähnliche

 

google.at, a harmadik es a hetedik eredmeny

Előzmény: schpenoth (-)
Kövezett Creative Commons License 2007.03.31 0 0 4
Előzmény: schpenoth (3)
schpenoth Creative Commons License 2007.03.31 0 0 3
Számomra rejtély, hogy miért nem nyílik meg. A 'másol > beilleszt' működik. :(
Előzmény: schpenoth (2)
schpenoth Creative Commons License 2007.03.31 0 0 2
Előbb-utóbb aktuális lenne a siker

( http://www.dunakanyar.net/~parajdi/ )
Előzmény: schpenoth (1)
schpenoth Creative Commons License 2007.03.31 0 0 1
Ez nem az én napom.

( http://www.dunakanyar.net/~parajdi )
Előzmény: schpenoth (0)
schpenoth Creative Commons License 2007.03.31 0 0 0
Jajjj! Elcsellóztam! Folyt.:

...www.parajdi.ini.hu Most meg nem találja. Mitől lehet ez?
Előzmény: schpenoth (-)
schpenoth Creative Commons License 2007.03.31 0 0 topiknyitó
Eddig, ha beírtam a Google-ba, hogy "bútorrestaurálás" a zelső 5 között megjelent a honlapom (

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!