Keresés

Részletes keresés

spiderator Creative Commons License 2012.09.26 0 0 137

Pisai ferde kémény... :)

Tesóm a vízműnél dolgozik, ráállítom az aknafotózásra. Legalább valami értelmeset is fog csinálni munka közben. :) :)

 

Előzmény: manitounickfree (136)
manitounickfree Creative Commons License 2012.09.26 0 0 136

ez az!

és akkor hozzászólok én is :)

 

Előzmény: Törölt nick (135)
Aq.Clanga Creative Commons License 2012.03.13 0 0 134

pöpec

Előzmény: homerx (133)
homerx Creative Commons License 2012.03.13 0 0 133

ugyan nem kut, nem kemeny, hanem liftakna. :)

Aq.Clanga Creative Commons License 2012.01.22 0 0 132
Aq.Clanga Creative Commons License 2011.12.22 0 0 131

zsír topik!

 

 

extekergo Creative Commons License 2008.07.18 0 0 129
Hogy mi van?

Ja, régebben egy hasonló kút! Természetesen láttam, csak talán rosszul fogalmaztam.
Előzmény: Törölt nick (126)
areacode212 Creative Commons License 2008.07.18 0 0 128
Hat ide be kellett hogy nezzek! na lol!


Z:) Ez az en be illesztesem! Navajo fold! Arizona! Itt sem kimeleik a foldet.....bocs az LCD piszokert!
jocky Creative Commons License 2008.07.17 0 0 127
Őszintén szólva el nem tudom képzelni, hogy valaki mit élvez egy kémény és kút fényképezésében. Ki tudja mennyire volt problémás a gyermekkora. Jobb bele sem gondolni mire asszociál a kút és a kémény.
Törölt nick Creative Commons License 2008.06.27 0 0 126
extekergo,

Már van.
Előzmény: extekergo (124)
-pocc- Creative Commons License 2008.06.22 0 0 125
 Ha már kémény csak ez kicsit nagyobbacska . 3 km-ről
extekergo Creative Commons License 2008.06.22 0 0 124
Legyen már kút is ebben a topikban:
seeman Creative Commons License 2008.05.06 0 0 123
Nem volt sportszerű a meccs, beismerem! :-) Az én képemen egy kazánház van...
Előzmény: fire27 (122)
fire27 Creative Commons License 2008.05.06 0 0 122
asszem a tanár úr győzött! :)
seeman Creative Commons License 2008.05.06 0 0 121
 Ehhez meg mit szólsz? :) ...és nincs is az egész kémény a képen!
Előzmény: fire27 (119)
fire27 Creative Commons License 2008.05.06 0 0 120

 

na most talán sikerül

Előzmény: fire27 (119)
fire27 Creative Commons License 2008.05.06 0 0 119
Kis ház nagy kéménnyel jár!
Törölt nick Creative Commons License 2008.04.07 0 0 118
canon.Eos Creative Commons License 2008.01.26 0 0 117
sejki Creative Commons License 2008.01.08 0 0 116

vagy a Te géped kevésbé kattogós, vagy a cica hallása nem az igazi :)

Előzmény: extekergo (115)
extekergo Creative Commons License 2008.01.08 0 0 115
Cicacimbora. Ja és hogy on legyek: kémény is! :)
Előzmény: sejki (113)
extekergo Creative Commons License 2008.01.08 0 0 114
Nagyon kattoghat a fotómasinád! Megzavartad vele az akciót! :)
Előzmény: sejki (113)
sejki Creative Commons License 2008.01.08 0 0 113

még 1x

 

 

 

 

 

az egyik statiszta   az egyik statiszta

 

 

 

 

 

 

 

 

megjelenik a főszereplő  megjelenik a főszereplő

 

 

 

 

a főszereplő és a statiszták együtt  a főszereplő és a statiszták együtt

Előzmény: sejki (112)
sejki Creative Commons License 2008.01.08 0 0 112

sajnos optikai tulajdonságok felmérésére nem alkalmasak, még képként sem túl jól sikerültek, de kéményt fotózni akkor is muszáj.

canon.Eos Creative Commons License 2008.01.08 0 0 111
canon.Eos Creative Commons License 2008.01.07 0 0 110
Páti a játi Creative Commons License 2007.12.24 0 0 109

Nagylátóval kéményt fotózni?!?

Törik a szentség.

Előzmény: canon.Eos (108)
canon.Eos Creative Commons License 2007.12.24 0 0 108
Páti a játi Creative Commons License 2007.12.15 0 0 107

Alternatíva:

 

Előzmény: canon.Eos (105)
Páti a játi Creative Commons License 2007.12.14 0 0 106

Hol ezen az élesség?

Egyébként sem túl definitív.

Előzmény: canon.Eos (105)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!