Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2008.06.27 0 0 126
extekergo,

Már van.
Előzmény: extekergo (124)
-pocc- Creative Commons License 2008.06.22 0 0 125
 Ha már kémény csak ez kicsit nagyobbacska . 3 km-ről
extekergo Creative Commons License 2008.06.22 0 0 124
Legyen már kút is ebben a topikban:
seeman Creative Commons License 2008.05.06 0 0 123
Nem volt sportszerű a meccs, beismerem! :-) Az én képemen egy kazánház van...
Előzmény: fire27 (122)
fire27 Creative Commons License 2008.05.06 0 0 122
asszem a tanár úr győzött! :)
seeman Creative Commons License 2008.05.06 0 0 121
 Ehhez meg mit szólsz? :) ...és nincs is az egész kémény a képen!
Előzmény: fire27 (119)
fire27 Creative Commons License 2008.05.06 0 0 120

 

na most talán sikerül

Előzmény: fire27 (119)
fire27 Creative Commons License 2008.05.06 0 0 119
Kis ház nagy kéménnyel jár!
Törölt nick Creative Commons License 2008.04.07 0 0 118
canon.Eos Creative Commons License 2008.01.26 0 0 117
sejki Creative Commons License 2008.01.08 0 0 116

vagy a Te géped kevésbé kattogós, vagy a cica hallása nem az igazi :)

Előzmény: extekergo (115)
extekergo Creative Commons License 2008.01.08 0 0 115
Cicacimbora. Ja és hogy on legyek: kémény is! :)
Előzmény: sejki (113)
extekergo Creative Commons License 2008.01.08 0 0 114
Nagyon kattoghat a fotómasinád! Megzavartad vele az akciót! :)
Előzmény: sejki (113)
sejki Creative Commons License 2008.01.08 0 0 113

még 1x

 

 

 

 

 

az egyik statiszta   az egyik statiszta

 

 

 

 

 

 

 

 

megjelenik a főszereplő  megjelenik a főszereplő

 

 

 

 

a főszereplő és a statiszták együtt  a főszereplő és a statiszták együtt

Előzmény: sejki (112)
sejki Creative Commons License 2008.01.08 0 0 112

sajnos optikai tulajdonságok felmérésére nem alkalmasak, még képként sem túl jól sikerültek, de kéményt fotózni akkor is muszáj.

canon.Eos Creative Commons License 2008.01.08 0 0 111
canon.Eos Creative Commons License 2008.01.07 0 0 110
Páti a játi Creative Commons License 2007.12.24 0 0 109

Nagylátóval kéményt fotózni?!?

Törik a szentség.

Előzmény: canon.Eos (108)
canon.Eos Creative Commons License 2007.12.24 0 0 108
Páti a játi Creative Commons License 2007.12.15 0 0 107

Alternatíva:

 

Előzmény: canon.Eos (105)
Páti a játi Creative Commons License 2007.12.14 0 0 106

Hol ezen az élesség?

Egyébként sem túl definitív.

Előzmény: canon.Eos (105)
canon.Eos Creative Commons License 2007.12.14 0 0 105
Előzmény: Páti a játi (104)
Páti a játi Creative Commons License 2007.12.14 0 0 104
Havas kéményeket szeretnék!
Páti a játi Creative Commons License 2007.12.14 0 0 103
Nacuoy Creative Commons License 2007.12.06 0 0 102
fajtiszta cucc
Előzmény: delamancha (96)
Nacuoy Creative Commons License 2007.12.06 0 0 101
igen de olyan mailről amire lehet vissza kuldeni mailt

neugy mint multkor

Előzmény: Páti a játi (100)
Páti a játi Creative Commons License 2007.12.06 0 0 100
És hogy alakul az árfolyama? V. kérdezzem ímélben?
Előzmény: Nacuoy (99)
Nacuoy Creative Commons License 2007.12.06 0 0 99
van

nemis egy

Előzmény: Páti a játi (98)
Páti a játi Creative Commons License 2007.12.06 0 0 98

Iso 800, v. a 600 mm?

Eladó 40D-d van-e?

Előzmény: Nacuoy (97)
Nacuoy Creative Commons License 2007.12.06 0 0 97


exifben a lényeg!

:)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!