Keresés

Részletes keresés

Páti a játi Creative Commons License 2007.12.06 0 0 100
És hogy alakul az árfolyama? V. kérdezzem ímélben?
Előzmény: Nacuoy (99)
Nacuoy Creative Commons License 2007.12.06 0 0 99
van

nemis egy

Előzmény: Páti a játi (98)
Páti a játi Creative Commons License 2007.12.06 0 0 98

Iso 800, v. a 600 mm?

Eladó 40D-d van-e?

Előzmény: Nacuoy (97)
Nacuoy Creative Commons License 2007.12.06 0 0 97


exifben a lényeg!

:)

delamancha Creative Commons License 2007.12.06 0 0 96

Ööööö... Érthetetlen.... :)

 

 

extekergo Creative Commons License 2007.12.06 0 0 95
eos-1 Creative Commons License 2007.11.13 0 0 94
teli van amailboxod!

Előzmény: Páti a játi (91)
Ahmet Creative Commons License 2007.11.13 0 0 93
Lassan összeállíthatnál egy szlájcsót erről a kéményről.
Előzmény: eos-1 (90)
eos-1 Creative Commons License 2007.11.12 0 0 92
még mielőtt tulszaladnál rajta attol kicsit visszább!

Előzmény: Páti a játi (91)
Páti a játi Creative Commons License 2007.11.12 0 0 91

Hol készült?

Olyan ismerős...

Előzmény: eos-1 (90)
eos-1 Creative Commons License 2007.11.12 0 0 90
extekergo Creative Commons License 2007.11.09 0 0 89
pöffpöff... :)
Páti a játi Creative Commons License 2007.11.07 0 0 88
Te, nylon borítón keresztül csináltad a képet?
Előzmény: eos-1 (85)
seeman Creative Commons License 2007.11.07 0 0 87
 Miért nincs? Ha nylon borítón keresztül csinálta a képet, akkor ez egy fasza obi!
Előzmény: Páti a játi (86)
Páti a játi Creative Commons License 2007.11.07 0 0 86
Feladom. Elképzelésem sincs.
Előzmény: eos-1 (85)
eos-1 Creative Commons License 2007.11.07 0 0 85
de
Előzmény: Páti a játi (81)
extekergo Creative Commons License 2007.11.07 0 0 84
Egy kis homok, egy kis mész, kőműves.... :)
Előzmény: pinnye (83)
pinnye Creative Commons License 2007.11.07 0 0 83

Bocs a kép lemaradt

 

 

Előzmény: pinnye (82)
pinnye Creative Commons License 2007.11.07 0 0 82

Jól dolgozó kőművest keresek

 

 

 

Páti a játi Creative Commons License 2007.11.07 0 0 81
Akkor nem is bontatlan, hehe.
Előzmény: eos-1 (80)
eos-1 Creative Commons License 2007.11.07 0 0 80
kézzel.
Előzmény: Páti a játi (79)
Páti a játi Creative Commons License 2007.11.07 0 0 79
Hogyan csavartad rá a 28-200-at a bontatlan vázra?
Előzmény: eos-1 (78)
eos-1 Creative Commons License 2007.11.07 0 0 78
de
Előzmény: Páti a játi (77)
Páti a játi Creative Commons License 2007.11.07 0 0 77
Ez gondolom nem a bontatlan 40D-vel készült.
Előzmény: eos-1 (76)
eos-1 Creative Commons License 2007.11.06 0 0 76


40d ef 28-200 1600 iso gyári vakuval

profi kémény(ri)portré
seeman Creative Commons License 2007.08.17 0 0 74

 

   A Canon EF 70-200 mm f/4L IS is elég szépen mos, pedig ez csak 155 mm-es állású kép, igaz FF-en.

  

 

   Itt van:

   http://fotobolondok.hu/fotoalbum/displayimage.php?pos=-2280

 

   Az EISA - díjáról pedig elfelejtettél hírt adni a júzereknek! :-)))

Előzmény: DIE_ROBOTER (71)
DIE_ROBOTER Creative Commons License 2007.08.17 0 0 73
Szerintem is sokkal szebb a Canon 1.4 bokeh-je. És ha azt mondjuk rá, hogy f2.0-tól igazán jól használható, akkor APS-H már lefedi azt a DOF játék-lehetőséget, aminek számomra értelme lenne.
Előzmény: seeman (72)
seeman Creative Commons License 2007.08.17 0 0 72

 :-) Nem mindegy azért, hogy milyen messze van a főtéma és a háttér. Ez a bokeh így tényleg szép.

 50 mm 1,2L-re nem hajtok, az Laca és Arkangyal kedvence. Egy egész obiarzenált lehetne venni az árából, nekem jó az 1,4-es is. És még szebben is mos! :)

Előzmény: DIE_ROBOTER (70)
DIE_ROBOTER Creative Commons License 2007.08.17 0 0 71
35-100-ban 23 lencsetag van, és a legszebb bokeh-et adja, amit valaha zoom produkált.
Előzmény: seeman (69)
DIE_ROBOTER Creative Commons License 2007.08.17 0 0 70
Mint pl. Canon 50 1.2L? ;) Azért a bokeh-rondasági versenyt magasan nyerné!

Ennek az obinak teljesen jó a bokehje, csak a téma/háttér távolságának aránya itt kb. 1:1,05 ami eléggé fura.

Általános esetben teljesen korrekt.
Előzmény: seeman (69)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!