Keresés

Részletes keresés

eos-1 Creative Commons License 2007.11.12 0 0 92
még mielőtt tulszaladnál rajta attol kicsit visszább!

Előzmény: Páti a játi (91)
Páti a játi Creative Commons License 2007.11.12 0 0 91

Hol készült?

Olyan ismerős...

Előzmény: eos-1 (90)
eos-1 Creative Commons License 2007.11.12 0 0 90
extekergo Creative Commons License 2007.11.09 0 0 89
pöffpöff... :)
Páti a játi Creative Commons License 2007.11.07 0 0 88
Te, nylon borítón keresztül csináltad a képet?
Előzmény: eos-1 (85)
seeman Creative Commons License 2007.11.07 0 0 87
 Miért nincs? Ha nylon borítón keresztül csinálta a képet, akkor ez egy fasza obi!
Előzmény: Páti a játi (86)
Páti a játi Creative Commons License 2007.11.07 0 0 86
Feladom. Elképzelésem sincs.
Előzmény: eos-1 (85)
eos-1 Creative Commons License 2007.11.07 0 0 85
de
Előzmény: Páti a játi (81)
extekergo Creative Commons License 2007.11.07 0 0 84
Egy kis homok, egy kis mész, kőműves.... :)
Előzmény: pinnye (83)
pinnye Creative Commons License 2007.11.07 0 0 83

Bocs a kép lemaradt

 

 

Előzmény: pinnye (82)
pinnye Creative Commons License 2007.11.07 0 0 82

Jól dolgozó kőművest keresek

 

 

 

Páti a játi Creative Commons License 2007.11.07 0 0 81
Akkor nem is bontatlan, hehe.
Előzmény: eos-1 (80)
eos-1 Creative Commons License 2007.11.07 0 0 80
kézzel.
Előzmény: Páti a játi (79)
Páti a játi Creative Commons License 2007.11.07 0 0 79
Hogyan csavartad rá a 28-200-at a bontatlan vázra?
Előzmény: eos-1 (78)
eos-1 Creative Commons License 2007.11.07 0 0 78
de
Előzmény: Páti a játi (77)
Páti a játi Creative Commons License 2007.11.07 0 0 77
Ez gondolom nem a bontatlan 40D-vel készült.
Előzmény: eos-1 (76)
eos-1 Creative Commons License 2007.11.06 0 0 76


40d ef 28-200 1600 iso gyári vakuval

profi kémény(ri)portré
seeman Creative Commons License 2007.08.17 0 0 74

 

   A Canon EF 70-200 mm f/4L IS is elég szépen mos, pedig ez csak 155 mm-es állású kép, igaz FF-en.

  

 

   Itt van:

   http://fotobolondok.hu/fotoalbum/displayimage.php?pos=-2280

 

   Az EISA - díjáról pedig elfelejtettél hírt adni a júzereknek! :-)))

Előzmény: DIE_ROBOTER (71)
DIE_ROBOTER Creative Commons License 2007.08.17 0 0 73
Szerintem is sokkal szebb a Canon 1.4 bokeh-je. És ha azt mondjuk rá, hogy f2.0-tól igazán jól használható, akkor APS-H már lefedi azt a DOF játék-lehetőséget, aminek számomra értelme lenne.
Előzmény: seeman (72)
seeman Creative Commons License 2007.08.17 0 0 72

 :-) Nem mindegy azért, hogy milyen messze van a főtéma és a háttér. Ez a bokeh így tényleg szép.

 50 mm 1,2L-re nem hajtok, az Laca és Arkangyal kedvence. Egy egész obiarzenált lehetne venni az árából, nekem jó az 1,4-es is. És még szebben is mos! :)

Előzmény: DIE_ROBOTER (70)
DIE_ROBOTER Creative Commons License 2007.08.17 0 0 71
35-100-ban 23 lencsetag van, és a legszebb bokeh-et adja, amit valaha zoom produkált.
Előzmény: seeman (69)
DIE_ROBOTER Creative Commons License 2007.08.17 0 0 70
Mint pl. Canon 50 1.2L? ;) Azért a bokeh-rondasági versenyt magasan nyerné!

Ennek az obinak teljesen jó a bokehje, csak a téma/háttér távolságának aránya itt kb. 1:1,05 ami eléggé fura.

Általános esetben teljesen korrekt.
Előzmény: seeman (69)
seeman Creative Commons License 2007.08.17 0 0 69
  A konverter is rontja, meg a rengeteg lencsetag se tesz jót a háttérmosásnak. Gondolom legalább 20 darab van benne! Mindenre pedig nem lehet korrigálni egy ilyen nagy zoomot, az élessége viszont jó! :) A zoomok bokeh-je általában amúgy elmarad a fixekétől.
Előzmény: DIE_ROBOTER (68)
DIE_ROBOTER Creative Commons License 2007.08.17 0 0 68
Azért a telekonverter nem tesz túl jót neki. Amúgy megnéznék más obikat ilyen beállítások mellett...
Előzmény: Törölt nick (67)
Törölt nick Creative Commons License 2007.08.17 0 0 67
A kémény nem rossz, de hihetetlenül ocsmány a bokeh.......ennél többet vártam volna ettől az obitól....
Előzmény: DIE_ROBOTER (62)
fire27 Creative Commons License 2007.08.17 0 0 66
Elszúrtam. Nem ment fel a kép.
fire27 Creative Commons License 2007.08.17 0 0 65
Kis ház nagy kéménnyel jár! :)
DIE_ROBOTER Creative Commons License 2007.08.17 0 0 64
Közel 200m-re van a kémény, mögötte 10m-re a fák.
Előzmény: seeman (63)
seeman Creative Commons License 2007.08.17 0 0 63
  Azt hittem, hogy ez a kombó kisebb DOF-ot ad, de talán túl messze volt a főtéma és így már növekszik a háttér élessége is...
Előzmény: DIE_ROBOTER (62)
DIE_ROBOTER Creative Commons License 2007.08.17 0 0 62

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!