Keresés

Részletes keresés

A falu Bikája Creative Commons License 2007.03.29 0 0 139

megértem. nem is a fideszre kell haragudnod az elkúrásért.

 

Előzmény: Törölt nick (138)
A falu Bikája Creative Commons License 2007.03.29 0 0 137
próbáld. sok sikert hozzá! :o)
Előzmény: Törölt nick (136)
A falu Bikája Creative Commons License 2007.03.29 0 0 134

nehogymár mi mondjuk meg.... :o)

 

Több önállóságot!

 

Előzmény: Törölt nick (131)
csanak Creative Commons License 2007.03.29 0 0 133

 

Ez a zászló nem pártzászló. A magyarság lobogója volt  a modern magyar nemzet születéséig, 1848-ig.

Előzmény: Törölt nick (131)
Törölt nick Creative Commons License 2007.03.29 0 0 132
A fidesz kormány alatt csak az ellenzéki pártok vezetői/tagjai/holdudvaruk zajongott, a nép nyugton volt és méltósággal ünnepelt. Mert - ha nem is tetszett mindenkinek minden - volt sikerélményük, jól érezték magukat és biztak a jövőben! Nos , ma van sikerélmenyünk (persze Kóka-féléknek)? jól érezzük magunkat (elég végig menni az utcákon s nézni az emberek arcát)? van perspektivánk (hogyne, isten őriz, a lakosság csendesebb és befolyásolhatóbb része, ismét a nyakunkba űlteti gyurcsit meg a bandáját!)?
Előzmény: Törölt nick (123)
jozanesz60 Creative Commons License 2007.03.29 0 0 130
Te ! Mókus ! A Zuschlag gyerek kezében is árpád sávos volt, amikor zsidózott egyet ? Vagy lemaradtunk valamiről ? 
Előzmény: Törölt nick (113)
Tunyacsááp Creative Commons License 2007.03.29 0 0 129
És mi van ha valaki - mert én is ezzel értek egyet és használom - az szdsz és az mszp elutasítására használja a zászlót. (A többség ilyen) és kurvára nem érdekli sem a zsidók sem a nyilasok sem a világháború se semmi. (A többség szintén ilyen)
Előzmény: Törölt nick (72)
csanak Creative Commons License 2007.03.29 0 0 128
Zúg a Volgaaaaaaaa :DDDDDDDDDDDDD
Előzmény: Törölt nick (124)
Törölt nick Creative Commons License 2007.03.29 0 0 126
Akkor tudlak dobálni, amikor ott vagy. Amikor nem vagy, akkor hogyan? S azért dobállak mert nem szeretem módon viselkedsz/cselekedsz/beszélsz. S nem egyszerű halandóként, hanem megválasztott és mások által rámkényszeritett előjárómként! Aki szintén kimutatja, hogy azokat akik nem őt választották nem akarja képviselni! (MP: nem vinném a jobboldalt az EU-ba! - tetszik emlékezni?).
Előzmény: Törölt nick (118)
csanak Creative Commons License 2007.03.29 0 0 125

a dávid-csillag .. bizsu.

 

Wazze :DDDDDDDDDDDDD

Előzmény: Törölt nick (114)
halinorbi Creative Commons License 2007.03.29 0 0 122
"Mert a hazugok kormánya elleni szembenállás szimbóluma! "

PONTosan!!!

Előzmény: Törölt nick (1)
AAAaaa Creative Commons License 2007.03.29 0 0 121

Beszelgess te is a szimbolikarol valakivel aki hallott mar rola.

Utana nem mondasz ilyet, hogy a szimbolika hulyeseg.

Előzmény: Törölt nick (114)
csanak Creative Commons License 2007.03.29 0 0 120

 

Ez a Szent István királunk által veretett ezüstpénz a LANCEA REGIS. Kinyújtott kéz vágásos zászlós lándzsát tart.

Előzmény: freelance (110)
Törölt nick Creative Commons License 2007.03.29 0 0 119
Szerintem is, ezért élvezem amint hőbörögnek mindenhol miatta!
Előzmény: A falu Bikája (116)
Törölt nick Creative Commons License 2007.03.29 0 0 117
lehet, de más nem hordja, ergo megkülönböztető jel egyben!
Előzmény: Törölt nick (114)
A falu Bikája Creative Commons License 2007.03.29 0 0 116
szerintem a legtöbben azért használják az Árpád-sávos zászlót, mert jó látni a szadeszosok vérvörös fejét, ahogy majd felrobbannak. :o)
Törölt nick Creative Commons License 2007.03.29 0 0 115
Jóember! Ünnepelni csak ünnepi hangulatban/kedvben lehet! Ez már nem a szocializmus, amikor tetszett/nem tetszett ünnepelned kellett! Nos, kedvenc kormányod elveszi az emberk kedvét az ünnepléstől és szeretnénk visszakapni nyugodt ünnepeinket. Aki elvette, az adja vissza!
Előzmény: Törölt nick (109)
AAAaaa Creative Commons License 2007.03.29 0 0 112

Ha neked és nekem is árpádsávos matricám van, akkor mi összetartozunk, függetlenül minden mástól.

 

Szerintem a szimbolikarol beszelgess el nehany zsido es kereszteny ismerosoddel. Miert hordanak a nyakukban David csillagot, keresztet es mond rajuk is ugyanezeket a szavakat. Azert hordod a David keresztet (!!) mert vilaguralomra akarunk torni...

 

A szimbolika nagyon fontos es tessek lenyelni, hogy az Arpad savos zaszlo a magyar szimbolika egy resze (lasd cimerek, jelvenyek) Zsido es kereszteny szimbolumok alatt is oltek embereket megsem akarja senki betiltani Mozes feszuletet (!!).

Előzmény: KukacAV (105)
Laci082 Creative Commons License 2007.03.29 0 0 111
Ugyanmár emberek...
Az ároádsávos lobogtatók egy része valóban "csak" mint régi magyar jelképet használja. Viszont amíg az ilyen tüntetéseken ahol mindenki ezt a lobogót tartja (még véletlenül se másik törénelmi zászlót, pedig van egy pár...) végig megy az önfeledt zsidózás, akkor ne akarják már bemagyarázni nekem, hogy esetleg azért is ezt viszi mert a nácik is hasonlót használtak.
Pedig én nem vagyok nagy zsidóvédő, de azért ami nyilvánvaló azt nem kell letagadni...
freelance Creative Commons License 2007.03.29 0 0 110

Itt a kép készítésének az időpontja érdekes, nem pedig az, hogy a készítője milyen forrásokra támaszkodhatott.

 

Az árpádsávos zászló feltűnése az anakronizmus, mivel állítólag azt csak a 13. sz-ban kezdték el használni, így a festő egyszerűen visszavetítette egy korábbi korra azt, amit a saját korában tapasztalt.

 

Ilyen például Malory-nak az Arthur királyról szóló története (készült 1450 körül), ahol a feltehetően 6-7. sz-ban játszódó történetben ágyúval lövik a Towert.  

Előzmény: csanak (93)
csanak Creative Commons License 2007.03.29 0 0 108

Aki az ősi Árpád-házi szineket a 8 voros-fehér csíkot nem tartja összmagyar szimbólumnak, annak a piros-fehér-zöld lobogó sem való.

 

 

Előzmény: KukacAV (105)
Vasalat Creative Commons License 2007.03.29 0 0 107

Biztosan tele vagyok gyűlölettel, ha rámutatok: az árpádsáv ma gyarkolatilag azt jelenti, hogy "abba" a politikai csoportba tartozik a lengető.

 

Mi van stigmatizálunk ??

 

Egyébként ettől még nem vagy tele gyűlölettel szerintem sem.

Előzmény: KukacAV (106)
KukacAV Creative Commons License 2007.03.29 0 0 106
Biztosan tele vagyok gyűlölettel, ha rámutatok: az árpádsáv ma gyarkolatilag azt jelenti, hogy "abba" a politikai csoportba tartozik a lengető.

És ha majd elmúlik ez a divat - olyan ez, mint egyes nőknél az aktuális fogyókúra: mindig a legutóbbi a tuti, pár hónapig, aztán jön a még igazibb -, jön egy új jelkép, ami megint csak arra lesz jó, hogy aki alá áll, az igazi magyar, a többi meg eladta a lelkét a globalista idegeneknek.
Előzmény: Vasalat (66)
KukacAV Creative Commons License 2007.03.29 0 0 105
Igen, röntgenszemem van. Azt is megláttatják velem, hogy az autókra kiragasztott árpádsávos matricák miről árulkodnak: a tulajdonos szerint a politikai irányultság a legfontosabb tudnivaló a személyiségéről. Ha neked és nekem is árpádsávos matricám van, akkor mi összetartozunk, függetlenül minden mástól.
Nekem erre ott van a magyar zászló.
Előzmény: Törölt nick (55)
KukacAV Creative Commons License 2007.03.29 0 0 104
Írtam én valahol olyat, hogy ne lengessenek árpádsávos zászlót? Ezt te magyarázod bele. Megvan róluk a véleményem, de nem indítok mozgalmat a betiltásáért.

Előzmény: Vasalat (64)
Vasalat Creative Commons License 2007.03.29 0 0 103

Pontosabban:

 

 

Felteszem a kérdést: MIT CSODÁLKOZOL, HA EGY EGY 6 500 000 000 000 -OS ELKÚRÁSSAL, HAZUGSÁGGAL HATALOMRA JUTÁSSAL, AZ EUNAK A KÖZT ELNÖKNEK, A POLGÁROKNAK PERMANENSEN HAZUDÁSSAL FÉMJELZETT MINISZTERELNÖKRŐL FEKETÉN FEHÉREN DERÜLNEK KI A TURPISSÁGOK ÉS ENNEK NYOMÁN TÜNTETÉSEK TÖRNEK KI ??

 

MIÉRT, MINEK KELLETT VOLNA TÖRTÉNNIE SZERINTED ? MINDENKINEK OTTHON KELLETT VOLNA MARADNIA ÉS AZTÁN MÁSNAP MINDEN MENJEN ÚGY AHOGY ÖSZÖD ELŐTT VOLT ? MINDENKINEK LE KELLETT VOLNA NYELNI EZT A VARANGYOS BÉKÁT ??

 

SZÓ NÉLKÜL EL KELLETT VOLNA MENNÜNK EGY EKKORA ORBITÁLIS LEBUKÁS MELLETT ???  A "LEGŐSZINTÉBB BECSÜLETSZAVAMRA MONDOM" BRUTÁLIS HAZUGSÁGA ÉS A VALÓSÁG KÖZÖTTI ÁTHIDALHATATLAN ELLENTÉT MELLETT ???

 

Hál Istennek, nem csak birkák laknak ebben az országban !

Előzmény: Vasalat (96)
csanak Creative Commons License 2007.03.29 0 0 102
1944. október 16. pedig nemzetünk szégyenéé :(
Előzmény: Törölt nick (101)
Törölt nick Creative Commons License 2007.03.29 0 0 101
A fene tudja, szerintem karácsony, husvét asz áhitaté (illetve más vallásoknál más ünnepek), az újév a vidámságé, aug 20 a méltóságé, okt 23 a és március 15 a nemzeti büszkeségéé, hogy mertünk nagyok lenni! Mig nov 4 a fájdalomé.
Előzmény: Törölt nick (92)
sajtházi Creative Commons License 2007.03.29 0 0 100
Hol zsidóztak?, ez sem igaz.
Az egyik újság hallotta egy 70-es években járó nyugdijastól, ennyit erről.
Kint voltam a legtöbb helyszinen, nem hallottam a zsidózást.
Takarodj kajabálás, meg a tojás repült az stim.
Előzmény: Törölt nick (78)
csanak Creative Commons License 2007.03.29 0 0 99
:D Mit nem értettél az Anonymus idézetből?
Előzmény: Törölt nick (97)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!