Keresés

Részletes keresés

csocsoindex Creative Commons License 2007.03.26 0 0 3
mondhatni lathatlanban, affele hazi orvos azt ajanlotta hogy valtsak ki egy olyan kenocsot ami hydrocortisone-t tartalmaz.. 2.5% os. (2% ost ajanlott de ezt adtak.. , gondolom csak nem lesz baj) a parom holnap megy nogyogyihoz aszonta valszeg nekem is valt majd ki vmi gyogyszert. ha nem mulik majd el akkor en is megyek dokihoz.
Fáradt Vándor Creative Commons License 2007.03.25 0 0 2

Nem biztos, hogy az aktussal van kapsolatban a dolog., ilyen fertőzés bármilyen nyilvános klotyóban összeszedhető... feleségemnek is egyik napról a másikra lett folyása, nekem pedig ugyanilyen tüneteim, holott a házastársi hűségen nem esett csorba. Klion tablettát kaptunk napi 2x1-et, nejemnek kúpban is kellett használnia, aztán elmúlt...

 

Ez persze az én tapasztalatom, nem tekintendő orvosi tanácsnak...

Törölt nick Creative Commons License 2007.03.25 0 0 1
Nem jó, a canesten általános gombaölőszer, külsőleg izzadt testrészekre használatos. Valószínű, egy egyszerű hüvelygomba, ami férfiaknál szokott kellemetlenségeket okozni, nők gyakran észre sem veszik. Bőrgyógyászatra kéne menni azért fergetegesen, barátnőstől.....
Előzmény: csocsoindex (0)
csocsoindex Creative Commons License 2007.03.25 0 0 0
nem fenistilt hanem canastent akartam mondani
csocsoindex Creative Commons License 2007.03.25 0 0 topiknyitó
Hat nem vagyok valami boldog.
mar par napja viszketek tobb testreszemen ( terd kozeleben, alkar, nyak.. stb, kb olyan mintha szunyog csipett volna meg de nincs semmi dudor, bumszli) es ma furdeskor eszrevettem hogy pici piros pontok vannak a hugycso nyilas korul. nem eget.. neha picit viszket.

baratnom van. nem fiatal, gumi nelkul nyomjuk, mar egyutt vagyunk 1 eve.. de ilyet meg nem nagyon tapasztaltam.

interneten rakerestem. nagyon sok embernek van ilyen problemaja... sokuk meg szuz es csak onkielegitessel szereztek maguknak oromet, megis van ilyen problemajuk...
anyam nover volt, mas nemtok megkerdezni hirtelen.. o fenistil ajanlott.. vkinek volt ilyen problemaja?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!