Keresés

Részletes keresés

alto Creative Commons License 2007.03.19 0 0 76

Naaaaaa...

 

Ilyen csúnyán beszélni... :)

Előzmény: Kagakusha (75)
Kagakusha Creative Commons License 2007.03.19 0 0 75

" ugyanezek a tudós jogászok "

 

Tudós jogászok?

Egy rakás idióta ...

Előzmény: alto (74)
alto Creative Commons License 2007.03.19 0 0 74

Ha Petőfi ezt hallaná...

 

Hogy egy Deutsch-hoz (gyengébbeknek: Német) hasonlítják :)

 

Ne Gergényit hibáztasd 16 év el..szott politikája miatt. Mert a politika mondta, hogy nem ért a focihoz, a politika nem volt hajlandó gyűlöletbeszéd-törvényt hozni, a politika nem hozott törvényeket az uszítás ellen, a politika kezelte a rendőrséget valami diktatúraszagú intézménynek, a politika nem volt hajlandó egyértelműen szabályozni a szólásszabadság körülményeit ésatöbbi.

 

Gergényi abba a helyzetbe került, amibe a fegyvert használó közrendőr: tizedmásodperc alatt kell döntenie olyan helyzetről, amiről a tudós jogászok másfél évtizede képtelenek egyértelmű és a gyakorlatban is működő állásfoglalást hozni.

 

Aztán a bírósági tárgyaláson ugyanezek a tudós jogászok jól megbírálják Kovács 13 János tizedest.

 

 

 

Előzmény: Törölt nick (59)
szándékváltó Creative Commons License 2007.03.18 0 0 72


..Ma este a HIRTV műsortervén változtatva exkluzív /?????/ interjút ad BGY-el..

..igen ..összenő ami összetartozik ..mondtavolt Orbán

..ps: az, hogy ilyen hamar kiengedték meglehetősen aláásta a pali tekintélyét az elvbarátok között :))))

..a kétely magja elült./ miért is nem akarták elkapni eddig????/.s kihajtott../ milyen gyorsan kiengedték mi???? /

..
kobaltselyem Creative Commons License 2007.03.18 0 0 71

Gondolom, Budaházy dalolt, mint a pacsirta. Oszt' ennek fejében már ki is eresztették háziőrizetbe. Megy ez (Kulcsárnál is bevált). Mégiscsak többet ér, ha minden tervről, kapcsolatról, személyről pontosan tud a rendőrség, mintha egy főkolompos benn csücsül...!

 

Amúgy meg Budaházy gyáva. Mondtam én ezt a jobboldalra, akkor persze az volt, hogy "ááááá, dehogyis..." nos, szánalmas, ahogyan Budaházy vinnyogva mentegetőzik:

 

harc fogalom alatt én egyfajta politikai ellenállást értettem”,

 

„a felhívás valójában erőszakmentes közügyekben való kiállásra szólítja fel az embereket azzal a céllal, hogy távolítsa el a kormányt.”

 

ROTFL.

És még ez a legtökösebb... nohiszen. EZEKET tényleg vissza lehet ereszteni a Kossuth-térre.

 

 

 

Aragorn Creative Commons License 2007.03.18 0 0 70
Bizony-bizony... ismerek egy par ilyen hivatasos tullihegöt. Ezek azok, akik 90 elött is tullihegtek...
Előzmény: Törölt nick (67)
halinorbi Creative Commons License 2007.03.18 0 0 69
ha a kocsidat ellopják (mert benne hagyod a kulcsot) akkor szerinted ki a hibás? (persze az elkövető, de akkor vajon miért nem fog fizetni a biztosító???)

Magyar Bálint ezt a gyalázatos szöveget csak megetette veletek. Már hónapokkal előtte szóltak az iskolaigazgatók, hogy nem tudnak 24 órás őrizetet biztosítani. És mivel az új rendszer olyan volt, hogy elég volt egy helyen ellopni, máris borult az egész ország, ezért remélem abban megállapodhatunk, hogy hatalmas felelőtlenség volt nagypofával hangoztatni, hogy nincs más lehetőség. Érdekes, hogy 3 napra rá, máris ki tudták dolgozni azt a rendszert, amiről addig is pofáztunk a topicokban.

Előzmény: tuutuu (45)
tomylizsonsz Creative Commons License 2007.03.18 0 0 68
Nagyon kifejező! Jó volt!
Előzmény: Törölt nick (65)
apple48 Creative Commons License 2007.03.18 0 0 66
Akkor nem csak nekem tünt fel a Petőfi-utánzat? :-)))))))))) Gyerekes.
Előzmény: Törölt nick (59)
tomylizsonsz Creative Commons License 2007.03.18 0 0 64

Erre mindíg az a válasz, hogy nem a Gyurcsánytól kapta hanem az országtól,

néptől stb., ami azért sántít mert bizony, akármennyire nem is tetszik egyeseknek,

ott az adott pillanatban ő képviseli az országot.

Előzmény: Törölt nick (63)
tomylizsonsz Creative Commons License 2007.03.18 0 0 62

Ellenzék nélkül is lehet kormányozni!

Minek neveznéd?

Előzmény: halinorbi (35)
Törölt nick Creative Commons License 2007.03.18 0 0 56
Én nem a pajzsomat hanem öket vertem volna a helyszínen ...
Előzmény: halinorbi (23)
Fine Tune Creative Commons License 2007.03.18 0 0 55
Nekem az a véleményem, hogy jogod van megdobálni tojással Budaházit. Továbbá az is, hogy ha 2010-től Orbánkormány lesz, jogod van a parlement előtt tüntetni akár mindennap és népszavazásokat szervezni.

A TV-t megtámadni nincs jogod, de Budaházinak sem. Az orosz emlékműről a csillag leverése szerintem nem olyan nagy dolog, ez egyértelműen politikai tett, ez kb, olyan súlyú mint Orbánék kordonbontása. Nem is értem, hogy miért ezért körözték és miért nem a TV székház elleni támadás miatt, ami már szerintem egyértelműen bűncselekmény. (Valószínüleg az oroszok az emlékművük érdekében kifejtett nyomása).
Előzmény: Szélfútta Haj (24)
zi_laj Creative Commons License 2007.03.18 0 0 54

Ugyan már!

 

A tüzek maguktól gyulladtak, a kockakövek kifordultak önmagukból sat.!

Előzmény: Skipi (53)
Skipi Creative Commons License 2007.03.18 0 0 53

Morvai jelentés egy Demokrata ujság,illetve egyéb jobboldai csoportosulások által fizetett fércmunka.Nem autentikus.Beszámolok,videók mind csak onnan kezdödnek,hogy a rendör már üt,vagy elvezet..Azt sehol se látjuk,mi is volt az elözmény,a kiváltó ok.

Meg arról a delikvensek is mélyen hallgatnak,hogy ugyebár elötte nem tettek eleget a felszolitásoknak,garázdálkodásoknak,nekimentek a rendöröknek.

Nyugodj meg,ha te Fidesz kormány alatt odamész egy rendörhöz,megdobálod téglával-molotov koktélal,leanyázod öket,és még pofátlanul el se futsz,ugy lerendeztek volna,hogy egy hétig aprofát csinálsz!De Ha láttál régebben fidesz gyüléseket,mikor Orbánhoz hozzáakart csakérni valaki,ugy oddébb vágták,hogy csak ugy nyekkent!Na meg az a szerencsétlen autotolvaj,aki elakarta lopni a orbán kocsiját,az élesfegyverrel ugy keresztűl lett lőve,mint egy kutya,majd jósok év börtönbüntetésre lett itélve ráadásnak..pedig a kedves elnökúr ott se volt..

 

Előzmény: halinorbi (19)
malaclopo Creative Commons License 2007.03.18 0 0 52
hát, ehhez nem tudok semmit hozzáfűzni, kivételesen éleslátó voltál
Előzmény: Törölt nick (51)
Törölt nick Creative Commons License 2007.03.18 0 0 51
"...GyF a megszorítások miatt várható elégetlenségről ezt mondta:
"Lehet tüntetni a Parlament előtt, előbb-utóbb megunják, hazamennek"...."

Lehet, hogy ez a megjegyzés cinikus, de ez nem jelenti azt hogy az egész ember az. És a tüntetések meg hazugok, mert nem a nehézségek problémák miatt vannak, hanem olyan csakazértis tüntetések, ez ellen a mondat ellen.
Előzmény: halinorbi (35)
wizes Creative Commons License 2007.03.18 0 0 50

A falrafestés ördöge mi?

;<))

Előzmény: tuutuu (48)
Törölt nick Creative Commons License 2007.03.18 0 0 49
Nem nem soha!!!
Előzmény: toloba (20)
tuutuu Creative Commons License 2007.03.18 0 0 48

Megjegyzem, ha engem házi őrizetbe csuknak, mert fennáll a szökés veszélye, azt hamarost realizálnám is...:}}

 

Előzmény: tuutuu (46)
malaclopo Creative Commons License 2007.03.18 0 0 47
miért gondolod, hogy érdekelték őket a szerencsétlen, agyonhajszolt diákok? a koalán akartak ütni, és, ehhez nekik semmi sem drága!
Előzmény: tuutuu (45)
tuutuu Creative Commons License 2007.03.18 0 0 46

Ugyan már, szabadulni könnyű...:}}

A Dunába esés már nehezebb ügy...:}}

Előzmény: malaclopo (44)
tuutuu Creative Commons License 2007.03.18 0 0 45

Off

Azért, mert ellopták a tételeket kiváló szabotőrök?

Nem Magyarral basztatok ki, hanem a szerencsétlen diákokkal..:{{

On

Előzmény: halinorbi (40)
malaclopo Creative Commons License 2007.03.18 0 0 44
beszéjj mán marhaságokat; miért jó neked egy szemét lehajítása mián bevonulni a börtönbe! hogy aztán vigyük a vajaskenyeret; érnek ezek a xarok annyit?
Előzmény: tuutuu (43)
tuutuu Creative Commons License 2007.03.18 0 0 43

Jogodban áll, természetesen. Dehát ez a mélynövésű seggfej pont erre játszik.

Mindenesetre ha nekem lezárják a hidat, beledobok egyet a Dunába, igaz, utána biztosan engem is beledobnak...:}}

Előzmény: Szélfútta Haj (24)
wizes Creative Commons License 2007.03.18 0 0 42

Hely apám ez olyan lesz mint a Teller levél ( állandó rovatotok,  peg azt is a fidesz hamisította a NOL-os más volt) éjjel nappal ezt fogod nyomni, a gyerek bement az erdőbe oszt vered a farkad a klaviba: milyen hülyék ezek, asse tuggya mikor vótt a Bokros csomag és mikor urékodott I. Mihály.

 

Előzmény: halinorbi (41)
halinorbi Creative Commons License 2007.03.18 0 0 41

lentebb valaki röhögcsélt, amikor a rendőrségen megvert áldozatokról beszéltem, holott egyhetes hír...


De a legdurvább élményem tegnap volt:

Itt egy nick (nem is fika) azt fejtegeti, hogy neki a legrosszabb korszaka 95-97 között volt. Akkor voltak kicsik a gyerekei, és sosem fogja elfelejteni hogyan éltek. És erről nem a Bokros csomag tehet, hanem a 94-ben hatalomra került Fidesz... Érted?? :-)))

http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=3000043&go=65365192

 

(az előzményben olvashatod)

Előzmény: alto (39)
halinorbi Creative Commons License 2007.03.18 0 0 40
az érettségi megrendezésére gondoltam...

(ti amúgy követitek az eseményeket a politikában? Folyamatosan linkelgetnem kell fél évvel ezelőtti dolgokat, most ez az "apró" félreértés... Vagy csak nekem evidens, hogy MB idejébe egy évfolyamnak újra kellett írni az érettségit?? (mármint egy részét)

Előzmény: alto (39)
alto Creative Commons License 2007.03.18 0 0 39

Én meg azt nem értem, hogy jön ebbe a topicba Magyar Bálint?

 

Szerintem te sem érted, csak dobod be az újabb és újabb hülyeségeidet.

 

És baromira le..arom, hogy a rendőrkapitány mikor, hol, hogyan szerezte vagy nem szerezte az érettségijét. Az a feladata, hogy megküzdjön a bűnözéssel és az utcai csőcselékkel és ehhez nem érettségi kell, hanem érteni kell a rendőrszakmához. Abban pedig Gergényi elég jól bizonyított.

 

(Most jut eszembe, Edison sem végzett egyetemet, mégis feltalálta azt az izzólámpát, ami itt világít az asztalomon. Biztos azért tette ezt, mert nem volt halinorbija, aki papírokat követelt rajta.)

Előzmény: halinorbi (38)
halinorbi Creative Commons License 2007.03.18 0 0 38
Aha. Másodszorra már Magyar Bálintnak is sikerült az érettségi... Fantaszikus sikertörténet! Milyen kár, hogy minkét esetben félredobták előző szakmaiságukat... pedig azért kapta Gergényi a kitüntetést... Bálintka meg bizonygatta az igazát... Nem is értem.
Előzmény: alto (37)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!