Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2007.06.22 0 0 1615
S mikor neked a varónő elszabja a ruhádat s te ezt megállapitod, akkor varónőnek képzeled magad? Amikor az étteremben nem jó a kaja, akkor meg szakácsnak? Mikor kritizálod a magyar focit, akkor meg focistának? Ahhoz, hogy megállapitsd, hogy valami eltér a normálistól, nem kell különleges szakképzettség, csak a normálist kell ismerni!
Előzmény: forintocska (1614)
Skipi Creative Commons License 2007.05.29 0 0 1613
Pedig komolyan gondolom.Végighallgatva a teljes beszédet-nagyon is ugy gondolom..!!
Ne az elkqrtuk+böszme+hazudtunk+kqrvsország kiragadott részeit halld csak meg-hanem a többit,amiről beszél.Persze ezt vajmi kevesen hallgatták végig:-(Te pl?Ha végighallgattad,akkor a többiben mi kivetni valót találtál?
Pedig csak a nagy igazságot mondta végre ki egy vezető politikusunk.ez pedig nem elitélhető.
Hallottam más politikust ennél jóval trágárabbul beszélni magán társaságba-mindkét oldalról.
Ugyhogy ez nem indok semmire.
Előzmény: asx (1612)
asx Creative Commons License 2007.05.28 0 0 1612
Lehet, hogy félreértettük egymást? Én arra a mondatra írtam azt amit idéztem. Azt azért Te sem gondolotad komolyan? Vagy igen???
Előzmény: Skipi (1611)
Skipi Creative Commons License 2007.05.28 0 0 1611

Én hol tapsolok?

Csak mert másképp érzek-látok sokmindent,ugyanakkor sokminden másban lehet egyetértek veled...!

De miért várod el azt,hogy csak az lehet az igaz,fix amit te hiszel?

Hogy aki nem igy látja,mint te,akkor az huu..de buta??

Ez korlátoltságot takar..és ez egy butaság.

Lépj túl ezen szerintem.

Előzmény: asx (1610)
asx Creative Commons License 2007.05.28 0 0 1610

Azért azt nem gondoltad komolyan, hogy a hülyeséghez még tapsoljak is mint ahogy azt te teszed?

Előzmény: Skipi (1609)
Skipi Creative Commons License 2007.05.28 0 0 1609
Látom rád nem számithatok..előitéleteid rabja vagy.
Előzmény: asx (1608)
asx Creative Commons License 2007.05.28 0 0 1608

"ősződi beszédért én GyF.et nagyra tartom,és továbbra is számithat szavazatomra."

 

Én azt hiszem, hogy pontosan erről szól a topic...

Mármint a topic címe pontosan illik erre a kijelentésedre!

Előzmény: Skipi (1607)
Skipi Creative Commons License 2007.05.28 0 0 1607

Bal és jobdoldal sokmindenbe egyet tudna érteni-csak sajnos mindkét oldalon vannak,akik ezt soha nem fogják elviselni.

Pl.ezt a démonizálást,ami fojik mindkét vezető ellen-ezt már elkellene felejteni..de hát,mint tudjuk,az emberi butaság határtalan.

Meghallgattam azt a tokaji-beszédnek nevezett valamit..Hát cseppet ostoba és béna.

És nem fogadom el valódinak természetesen.

De ahogy hallottam más bennfentesektől,orbán is mond "baráti"körben érdekes dolgokat-csak azt nem veszik fel,és nem dobják ki nyilvánosságnak.

Mindenesetre ősződi beszédért én GyF.et nagyra tartom,és továbbra is számithat szavazatomra.

De tényleg elkellene kezdeni értelmesen viselkedni mindenkinek..ha már felül képtelenek elkezdeni,legalább mi itt lentről elkezdhetnénk értelmesen viselkedni-!!nem lenne ideje??Kis lépésnek tünik,de sok kicsi sokra megy,ha elegen vagyunk.

Számithatok ebben valakire?

Előzmény: asx (1606)
asx Creative Commons License 2007.05.28 0 0 1606
Látod, ebben egyetértümk!
Előzmény: Skipi (1605)
Skipi Creative Commons License 2007.05.28 0 0 1605
Sajnos mindkét oldalon ezerrel tombol az emberi ostobaság és szerencsétlenkedés,szinte minden szinten..
Csak az ideologia különbözik,aminek a zászlaja alatt nevébe művelik.
Ideje lenne már,ha mindkét oldal ráébredne-hogy elégvolt a mocskolodó,lejárato handa-bandázásokból!
És kicsit mindenki magába szállna és elgondolkodna önnön viselkedésén.
Előzmény: asx (1603)
Skipi Creative Commons License 2007.05.28 0 0 1604
Értem.Szoval azért,mert te ugy érezted,akkor jobb volt számodra minden,ami neked érték.
De én éppen másképp érzékeltem a dolgokat.Számomra azok az évek voltak pont rosszak.
Szoval épp forditva látok mindent.
Nem vagyok elégedett a jelenlegi helyzettel.Sajnos sok hibát vétettek az utobbi időben.
De ugy tapasztaltam,ezekért a hibákért inkább a koalicios pártot terheli a felelősség,a koalicios zsarolásokért-és ebbe sajnos GyF.nem viselkedett kellően keményen és teret engedett sok elhibázott intézkedésnek.
Szvsz.t jobb lenne ebből a koalicióból kilépni és vállalni egy ujbóli megmérettetést egy előrehozott választáson.Ezt a választást nagy valószinűséggel elvesztené mszp.Szdsz pedig nem kerülne parlamentbe-tehát valszinü fidesz alakithatna kormányt.
Namármost ugye úton-útfélen azt hallani OV-tól,hogy ők aztán tudják minden bajunkra a gyógyirt-Hát akkor lehetne bizonyitani.HA annyira tudják és megoldják,ugy ahogy mondták-akkor csak Gratulálnék nekik.Bár szvsz.semmit nem változtatnának..de ki tudja.És 2010-ben megtartanánk a rendes választást,aholis az emberek tisztán láthatnának mindent.És végre reálisan tudnának dönteni,kinek is szavaznak bizalmat.
Én ettől még továbbra is baloldali maradnék és ezeket az értékeket tartanám számomra megfelelőnek.
Előzmény: Törölt nick (1601)
asx Creative Commons License 2007.05.28 0 0 1603

"Hihetetlen kezd lenni ez az ország...Mik nem történnek már:"

 

Ez valóban hihetetlen, de mégis az a szomorú valóság, hogy igaz...

 

"...nőket ne lehessen éjjel igazoltatni,mert hátha megerőszakolják őket a rendőrők..
Agyrém!"

 

Valóban agyrém, hogy ilyen megtörténhet! Európa közepén...

 

"Most olvasom ezt a tokaji orbán beszédet..Hát nem semmi!!"

 

Ne bántsd őket, primitív emberektől mit vársz?

 

"És emberek képesek ezt elhinni.."

 

Nemhiszem...

Azért ennyire hülyék nem lehetnek az emberek, hogy ezt is elhiggyék!

Előzmény: Skipi (1596)
Törölt nick Creative Commons License 2007.05.28 0 0 1601

Az hogy baloldal-ellenes csak a közérthetőség  miatt fogalmazható meg. Mivel a hazai deklarált baloldali pártoknak (Thürmerék kivételével) semmi közük sincs hozzá (leszámitva a sok egykori kadáristát, akik csak az orrukhegyéig látnak s mivel van némi hasonlóság az egykori pártjuk éás az utódpárt neve és vezetői garniturája közt, összetévesztik őket). Különben nem is igaz a gyülölet , mivel csak nem osztom a nézeteiket és nem helyeslem a kormányzási módjukat. Pragmatikus ember vagyok, s nem azt nézem, hogy aki segit rajtam ki és mi és hogy néz ki, hanem hogy mit csinált. S ezt el lehet mondani arról is, aki a gödörbe taszitott!  

Szerény véleményem szerint, minden hibája ellenére, a rendszerváltás óta egyetlen kormány tevékenysége keltette bennem (és még sokakban!) azt az érzést, hogy jó uton haladunk (a kitérők és hibák ellenére is!). Miért lenne akkor az különös, hogy ezt a kormányzási módot étékelem  és hiányolom  az előttről és azutánról is? Ui. kedvenceid pont az ellenkezőjét csinálják! Amikor a fidesz programjáért óbégattok, akkor erre egyszerű a felelet: a forditottját kell tenni annak, amit MP/GyF kormányai tettek az utóbbi 5 évben! Az már egy tökéletes program lehetne!

Előzmény: Skipi (1600)
Skipi Creative Commons License 2007.05.28 0 0 1600
Mitől vagy ilyen elvakultam balellenes?Mi fáj?
mindenhol olyan nagy hévvel szapulod a kormányt,hogy csak:-)
Miért?
Komolyan érdekelne!
Előzmény: Törölt nick (1599)
Törölt nick Creative Commons License 2007.05.28 0 0 1599
Miért? Talán nem annak tulajdonitom be  -x-szer leirva - hogy ennek köszönhető az utóbbi két parlamenti és fővárosi főpolgármester válasdztás eredménye is? Pont ti vitatjátok, hogy nem igaz!
Előzmény: Skipi (1598)
Skipi Creative Commons License 2007.05.28 0 0 1598
No most akkor mégis tombol a butaság?
most szerinted tombol-vagy sem?
Előzmény: Törölt nick (1597)
Törölt nick Creative Commons License 2007.05.28 0 0 1597
Öcsike, már ennyire elvesztetted a humorérzéked? Az elvbarátaid gyártották hekulából a tokaji beszédet, az évforduló alkalmából! Ennyire hiszékenynek mégsem hittelek! A szektások lelkivilágát meg pont ez a családi tragédia illusztrálja4 KPnkrét tény, még ha hihetetlen is! Egyébként az önjelölt "próféta" előző áldozatát most is keresi (ld. a mai sajtót!) a családja! 
Előzmény: Skipi (1596)
Skipi Creative Commons License 2007.05.28 0 0 1596
Hihetetlen kezd lenni ez az ország...Mik nem történnek már:-(
Most nagy divatu a boszorkányüldözés a rendőrség ellen-.ennyi ostobaság ami elhangzik
Volt olyan okos hozzászolo aki javasolja rendőrség privatizálását,megszintetését..
Meg hogy nőket ne lehessen éjjel igazoltatni,mert hátha megerőszakolják őket a rendőrők..
Agyrém!
Most olvasom ezt a tokaji orbán beszédet..Hát nem semmi!!-Ha valódi-akkor ez durvább mint a gyurcsányé!
Meg ittvannak ezek az okos szekták-prána evők...hogy őkmajd fényből nyerik az energiát-azt éhenhalnak..
És emberek képesek ezt elhinni..
Meg a sok sok okos nyilatkozat...
Hát ennyire sok butaság nem volt a rendszerváltozás óta!!
Törölt nick Creative Commons License 2007.05.26 0 0 1595

Furcsa fogalmatok van a reformról!

Ha a lakásodat kivül/belül átalakitod, kicseréled a butorokat, felújitod és más tipusúakkal helyettesited a felszereléseket, másként oldod meg a fűtést/ világitást, stb az reform! Ha csak kidobálod azt amit úgy gondolod, hogy nem kell, ha takarékoskodsz a gázzal, vizzel, villannyal, ha nem használod csak a lakás egy részét, stb  az nem reform! Az nadrágszíj összehúzás!

Nos, mutass nekem új elemet az államgazdálkodásban, a kormányzási koncepcióban amely  nem a spórlást célozza, hanem a jövőbeli jobb működéshez képez alapot.

Az oktatásban MB reformot csinált az igaz, viszont a másoknál is kritizált, sőt befuccsolt módszer átvétele rossz reform. "Kiváló" reredményei máris kivehetőek, de sajnos igazában egy-két évtized múlva mutakoznak meg, amikor már nem lehet a rombolást kijavitani!

Hasonlót akar ML/HÁ is. Bevezetni egy másik , nyugaton szintén csődöt mondott módszert (reformot), ezuttal az egészségügyben.

Visszatérve az elejére, ha csepeg a vizcsap, folyik a WC-ben a viz, nem fűt eléggé a berendezés, nem jó a szellőzés, akkor nem a butorzatot, könyveket, szőnyegeket stb kell kidobni, hanem az illető készülékekhez/vezetékekhez szakemebrt hivni és kijavittatni. Persze, nem ócskasággal kicserélni, hanem a legjobb újabbal. de csak azt, ami rossz! Az az újgazdagok és múltimilliárdosok mániája, hogy rövid idő alatt megúnva lakásukat/kocsijukat/ addigi családjukat/lakóhelyüket/országukat , mint a kigyó a kinőtt bőrét, folyvást újabbakra cserélik le. Normális ember nem tesz ilyent! Ergo, a szadeszes gazdaság/oktatás/egészségügypolitikát nem normális emberek erőltetik! 

Előzmény: forintocska (1591)
Skipi Creative Commons License 2007.05.26 0 0 1594
Ez is egy megoldás..de inkább kicsit illene észheztérni a sok buta embernek.
Előzmény: Szul (1593)
Szul Creative Commons License 2007.05.25 0 0 1593
"El lehet menni!"
Előzmény: Skipi (1592)
Skipi Creative Commons License 2007.05.25 0 0 1592
No ebben a zsanett-rendőr ügyben aztán tombol a butaság magyarországon:-(
Meg ahogy olvasom indexet..szintén tombol rendesen az emberi agyakban a butaság:-(
asmo Creative Commons License 2007.05.03 0 0 1590
Teljesen igazat adok Neked a fejétől büdösödik a hal! S elajasul a nemzet.
Nekem mindig a miniszterelnök válsztási beszédei, öszödi iránymutatása parlamenti felszólalásai a mérce, a fok sőt a fokoló, próbálok hozzá igazodni jó hazafihoz méltó módon. Nem igazán megy pedig szeretnék.

Választási kampány GYF vs OV tv vitája után nincs vizitdíj terjesztettem, hogy nem lesz LETT!
Igen Megcsináltuk HEURÉKA végre elkészűlt a nagy mű végre nem hiába dolgoztam.
Kiderült szart se csináltunk semmit, nem csináltunk semmit másfél év alatt, semmiből nem lesz semmi, valamiből lesz a valami.
Elkúrtuk még ráadásul eliskúrtuk a semmit, mi lett volna ha csinálunk valamit és azt kúrjuk el. Na akkor lett volna nagy sírás rívás sopánkálás! Így csak konvergencia program, csipetnyi reform, kiigazitás fölfele mindig fölfele a politikusi fizetések, ha van fölfele van lefele, lefele igazítás a béreknél.
Bajban vagyok, mennék én miniszter elnök úr de nem tudom merre ! Ön tudja, hogy merre kéne menni? Amennyiben megtudja rögvest szóljon nekem is!
Debreczeni József közíró, most megint balos előtte jobbos azelőtt balos, segítsen neki is mert teljesen megkeveredett ez az egyszerű tolna megyei ballog ember.
Előzmény: forintocska (1589)
Skipi Creative Commons License 2007.05.02 0 0 1588
Hullagyalázás..sirfeltörés..ismét tombol a butaság magyarországon!!:-(
Törölt nick Creative Commons License 2007.04.10 0 0 1587

Nem csak Mo. -on ez a baj, elég sok érdekes cikket lehet mostanság olvasni az Indexen.

 

 

lajafix Creative Commons License 2007.04.10 0 0 1586

"Már megint hazudsz. Az antallék katasztrófális gazdálkodásának a mocskát hozták helyre, sőt még a gazdaságot is nővekvő pályára állították. "

 

Ezen jót röhögtem! A többi még siralmasabb. Megkérdezhetem, hogy egy ily komoly hozzáállás mennyi adó/hó fizetésével párosul?

Előzmény: forintocska (1582)
Törölt nick Creative Commons License 2007.04.10 0 0 1585
Ez a jólélek csokorba gyűjtögeti a ballibes vádakat, nem érdekli mi az igazság - sőt zokon veszi, ha elmondják neki - s időről időre újra és újra ország-világ elé boritja! Sározz, csak sározz, előbb utóbb nyoma marad - alapon! S ráadásul hülyének nézi azokat, akik nemcsak olvasnak és irnak, hanem igyekeznek  azt meg is érteni.
Előzmény: lcoder (1583)
lcoder Creative Commons License 2007.04.10 0 0 1584
"Most tulajdonkép az eredeti tőkefelhalmozás korát éljük. Az a vadkapitalizmus van nálunk ami Angliában kb. a 18. században."
Kicsi naiv. A lapokat már rég leosztották. Az erdeti tőkefelhalmozás úgy 1988-1998-ig tartott. Aki addig megszedte magát az már nehezen tud veszíteni, aki nem az most már nem tud egykönnyen nyerni. Persze lehetőségek mindig is voltak és lesznek, de az átalakulás a Horn-kormány végével nagyjából lezárult, addigra már minden lényegi dolog magántulajdonba került. Ezért nem tudták a FIDESZ-esek sem 2000 után az osztogatást privatizációval ellensúlyozni, és ezért nem tudnak Fletóék sem most kimászni a szarból úgy ahogy azt Bokros tette: nekünk már nincs még egy privatizálható energiaszektorunk. És ezért volt felelőtlenség amit Megyó és Fletó 2002 és 2006 között játszott, hogy kerül amibe kerül csak nyerjük meg a választásokat, aztán majd úgyis lesz valami.
Előzmény: forintocska (1581)
lcoder Creative Commons License 2007.04.10 0 0 1583
Gátak megerőséitésére egyik kormány sem nagyon költött, a Megyó-Fletó kormány különösen nem, ami mázli volt az az hogy igazán nagy árvíz nem volt az utóbbi 4 évben. Fletóék autópályát építettek, méghozzá jóval erőn felül ami legalább annyira toxikus mint ha egyáltalán nem építettek volna semmit, sőt rosszabb, mivel ezzel olyan helyzetbe hozták a költségvetést aminek most már látszanak a következményei. Plusz az ország alsóbb rendű úthálózata szarabb állapontban van mint valaha, mivel a nagy autópályaépítési lázban útfelújításokra csak Pesten futotta, ott is csak leginkább 2006-ban.

gen. 2000-ig csökkenő, aztán nővekvő tendencia. A Bokros csomag kedvező elnyúló hatása addig tartott ki.
Lófütty. 2000 előtt az volt a komcsik jelszava hogy a FIDESZ alkalmatlan az ország vezetésére és hogy el fogja kúrni a Bokros-csomag "eredményeit". Aztán 2000 végére látszott hogy ez nagyon nem jött be, akkor a komcsik taktikát változtattak, és a nyalonc sajtójuk segítségével elkezdték szirénhangon nyomatni hogy igen, a FIDESZ valóban nagyon jól csinálja amit csinál, a makrogazdasági eredményeink valóban kiválóak, de ebből az átlagpolgár mit sem érez, az emberek továbbra is szegények, osszuk hát meg a kiváló gazdasági eredményeket a lakosság szegényebb rétegeivel is, a rendszerváltás veszteseivel, stb stb. Ennek a nyomásnak a hatására puhult fel a költségvetés 2000 után, plusz jött egy rakás globális válság, dotcomlufi kipukk, 2001 szeptember 11 ami hazavágta a turizmust, közben volt legalább egy nagy árvíz is.

"Már megint hazudsz. Az antallék katasztrófális gazdálkodásának a mocskát hozták helyre, sőt még a gazdaságot is nővekvő pályára állították."
Tanulni, tanulni tanulni. Jó lenne ha legalább ezt a topicot nem csak write-only módban használnád.

"Ja! 7km. 2 milliárdért!"
Átadott autópálya hossza <> felépült autópálya hossza. Persze az is egy megoldás hogy választás előtt átadjuk az összes elkészült autópályát, kerül amibe kerül alapon.

"Nem beszélve a soha nem használt beléptető kapukról dajcstompika agyszüleményéről."
Ez az egész beléptetősdi egy elég érdekes kérdés. Akkoriban ugyanis tényleg elég gyakoriak voltak a futballbotrányok, majd minden héten volt valami. Aztán jöttek a választások, nyertek a komcsik és a futballbotrányokat mintha elvágták volna, legközelebb akkor lehetett hallani ilyesmiről amikor az MTV székházát ostromolták. Ha nem tudnám hogy lehetetlen akkor olyan érzésem támadna hogy ezek a futballhuligánok mindig akkor támadnak amikor az épp az MSZP-nek jó ;-)

"Az autópályák építési szerződéseit az orbán kormány kötötte. Valóban háromszoros áron, mint ahogy később kiderült."
Lófütty. A dolog épp arról szólt hogy a cúnya gonosz OVI bácsi pályáztatás nélkül építette az autópályát és ez ellen kórusban tiltakoztak is a komcsik, majd jött a jó Megyó, ő pályáztatott ezerrel és a pályáztatás ellenére lett 3x-os az autópálya építés költsége. És a FIDESZ nem hallgatott róla, elég nagy botrány volt ez úgy 2 éve, csak mostanság már nemigen hallani róla.

Kókadt elftárs meg nem állított le szart sem, egyszer megállapította hogy ez bizony csúnya dolog volt, de aztán azóta valóban hallgat róla mint az a bizonyos szar a fűben...
Előzmény: forintocska (1582)
lcoder Creative Commons License 2007.04.09 0 0 1580
Amíg a ballib van hatalmon addig nem nagyon értelmes kérdés jobbról választ várni a problémákra. Most épp Fletóék vannak nyeregben, nekik kellene válaszokat adni azokra a bajokra amiket ők okoztak az elmúlt 4 évben. És idáig nem túl jók a válaszok, és ezekbe a válaszokba még sokan fognak belehalni.
Előzmény: forintocska (1569)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!