Keresés

Részletes keresés

zuglo_14 Creative Commons License 2007.03.15 0 0 156
Drága jó topiktársam:-)))

Te fidesz szarba levögségének jelzője:-)

elég megnézni millen sürün jösz, már tudni szegény fidesz millen mértékü szarba van:-)))

csak hogy egyértelmübb legyen:

minél sürübben jösz annál nagyobb szarba vannak a fijug:-)

most mitől vagytok beszarva?:-))))
Előzmény: Törölt nick (155)
Törölt nick Creative Commons License 2007.03.15 0 0 155
Bakács Tibor a Nap-Keltében2007. március 14., szerda, 8:28
Aczél Endre helyett szerdánként Bakács Tibor Settenkedőt láthatjuk a Nap-kelté-ben - a kritikust a Megasztár egyik zsűritagjaként ismerhette meg a nagyközönség.
Forrás: [origo]



Bakács annak ellenére kapta meg a Nap-kelte szerdai műsorvezetői szerepét, hogy nem politikai újságíróként dolgozik, sőt még csak nem is mondanánk annak a kifejezett politikus alkatnak. Mai, első adásnapját látva azonban úgy tűnik, jól belesimult a környezetbe: kissé meghízott, ódivatú öltönyt húzott magára, és metaforáktól terhelt körmondatait is jócskán leegyszerűsítette, hogy megkönnyítse a koránkelők dolgát.

A Nap-kelte stábjának oszlopos tagja, Aczél Endre (akit Bakács mostantól helyettesít) egy saját műsor kedvéért hagyta ott a közéleti magazint: a Klubrádión már bejáratott Aczélsodrony című háttérműsora az MTV vezetőségének is elnyerte a tetszését, így elkészítik a tévés változatot is. Az ő kiesése csak a szerdai napot kavarta meg, hiszen a Nap-kelté-ben hagyomány, hogy minden nap más vezeti a műsort - a többiek mind a helyükön maradnak.

-------


aczél"acsádi" ismét elnyerte az MTV rudijainak tetszését...
Így aztán a köztörvényes juszt mellett, egy újabb "önálló" műsornak örvendezhetnek hamarosan "közszolgálatilag".,



Nahát:)
Előzmény: Törölt nick (128)
Törölt nick Creative Commons License 2007.03.14 0 0 154

látom inkább  másról beszélsz.

Ez volt az eredeti állítás:

 

"A NAPKELTE nézettsége és reklámbevétele jóval magasabb, mint bármely korábbi reggeli műsor, amit az MTV saját gyártásban oldott meg."

Speciel ez egy nettó hazugság.

 

Nem volt magasabb a reklámbevétele a NAPKELTÉnél

Előzmény: Törölt nick (152)
Doppelstangel Creative Commons License 2007.03.14 0 0 153

A reklámidőt ingyé adja neki a köztévé?

 

Ingyé. Azért kapja cserébe a műsort.

 

Az én álláspontom az, hogy a vezető politikai-közszolgálati műsorokat egy köztévén nem lehet a nyereség/költség szerint megítélni. Azért van az állami támogatás, előfizető díj, stb, hogy ebből produkáljanak, még akkor is, ha ezek a műsorok nem hoznak pénzt.

 

Ilyen erővel a Híradót is oda lehetne adni egy hirdetésszervezőnek...

 

Vagyis, az MTV-nek magának kellene ezt csinálni, még akkor is, ha az adott műsorpercre eső fajlagos költségei nyilván magasabbak, mint mondjuk egy vásárolt természetfilmnél vagy gagyi sorozanál.

Előzmény: toloba (121)
Törölt nick Creative Commons License 2007.03.14 0 0 152
"Pontosan tudom mi volt a helyzet a NAPKELTE előtti időkben és azt is, hogy mi van utána. "


Nem fogod elhinni:én is.
Az más kérdés, hogy mi persze a farok két különböző végén álltunk...


Én azon a térfélen, ahol pumpáltak...kreatívan.
Más meg azon, ahol azt eltüntették...kreatívan.

Úgyhogy ne akarj nekem tanmeséket tartani, hogyan is készült az Angol utca.
Meg a barter-üzletekről.
Meg gyárfás áfacsalásos peréről, amit "palotás-módra" úszott meg...




Nahát:)
Előzmény: Törölt nick (138)
Skipi Creative Commons License 2007.03.14 0 0 151

ugyanigy felvettem dvdre a két ominozus incidens eseményeit-kommentárjait hirtv-tv2-ről..Hát visszanézve végképp nem értem,mi a francbol hozták össze a morvai jelentést-mikor a felvételekeből tisztán láthato az események láncolata..hogy tüntetök tüntetnek.-atrocitásokat követnek el-rendörség felszólit-jóó sokszor..jön könygá,vizágyú-ismét felszolitás...majd ezt követöen mivel egyre inkább bevadul a csöcselék bevetik a gumilövedéket,lovasrendöröket,készültségieket..

Ezek tények csesszemeg már a világ!!!-és ezekbe magyaráznak bele mindenféle baromságot!!Hát ez a butaság netovábbja!

Előzmény: Saker Falcon (149)
toloba Creative Commons License 2007.03.14 0 0 150
Ez így van.
Akinek van lehetősége utánajárni, az megtudhatja, mekkora balhé volt a Fideszben amikor Semjén egyoldalúan bejelentette, hogy nem mennek a Napkeltébe....most meg már nem akarnak segget csinálni a szájukból...
Előzmény: Saker Falcon (144)
Saker Falcon Creative Commons License 2007.03.14 0 0 149
Rendben.

"Mindenesetre dvdre veszem az eseményeket-objektive 3 csatornáról Hirtv-MTV-TV2"

Úgy emlékszem, Kereszty András írt a Challenger katasztrófáról úgy, hogy az eseménykor betett a videóba egy kazettát és annak alapján hozta össze a könyvét, hogy mikor, ki, mit mondott. :)
Előzmény: Skipi (146)
mammamija Creative Commons License 2007.03.14 0 0 148
Engem inkább az érdekel, beállnak-e ma az ótópályák.... mert sokan leszünk, akik megyünk:))
Előzmény: Skipi (146)
mammamija Creative Commons License 2007.03.14 0 0 147
Rogán mérlegelt - és úgy döntött nem megy helybe a lóf..ért. 'oszt jónapot.
Előzmény: Törölt nick (140)
Skipi Creative Commons License 2007.03.14 0 0 146
hm..én is efelé hajlok..és ez azt hiszem ki is fog derülni,2nap mulva,hogy hol és milyen felvételeket fogunk látni.Mindenesetre dvdre veszem az eseményeket-objektive 3 csatornáról  Hirtv-MTV-TV2..és majd kielemezzük a szituáciokat:-)
Előzmény: Saker Falcon (144)
mammamija Creative Commons License 2007.03.14 0 0 145
Naná!
Milyen árulózás folyna most....
Előzmény: Saker Falcon (144)
Saker Falcon Creative Commons License 2007.03.14 0 0 144
"...csak egy kis borstörés volt a napkelte orra..."

Szerintem Rogánnak eszébe sem jutott borsot törni, sőt kimondottan tájékoztatni akart. Leállították, ő meg leállt.
Előzmény: Skipi (143)
Skipi Creative Commons License 2007.03.14 0 0 143

Hát kissé elkanyarodtatok a témától..egy jobboldali számára elképzelhetetlen,hogy a fidesz nem olyan nagy nemzetmegmentő párt,amilyennek mutatja magát?Hanem éppenséggel nagyon is tudatosan az embereknek hangzatos jelszavakat ado,populista párt..amint látszik a idézett közleményből is..

Na de majd visszatérünk a dologra márc.15-e után,kiváncsi leszek hol is és milyen modon fognak megjelenni felvételek az V.kerületi videorendszer felvételei közül!hm...Nektek legyen igazatok,hogy csak egy kis borstörés volt a napkelte orra alá,nem egy tudatosan elökészitett bunda megjátszása!

tvisztugél Creative Commons License 2007.03.14 0 0 142

Attól, hogy egy bizonyíték nélküli összeesküvés-elméletet x példányban (nagyrészt egymásról kopizva) felküldenek a világhálóra, még nem lesz igazabb. Nekem nincs ilyen tuti CT-m, és ami nincs, azt nehezen lehet megtalálni, de attól még van más értelmezése is az eseményeknek. Különös tekintettel arra, hogy a nyomozást Pintér belügyminisztersége alatt állították le, mind még egypár dolgot, és Perczel szerint (béke poraira) Fenyő nemcsak Gyárfás nevét mondta az ellenségek között.

Előzmény: halinorbi (139)
Saker Falcon Creative Commons License 2007.03.14 0 0 141
"Rendben, neked butaság a finom különbségtétel polgármesteri és mainstream politikusi mibenlét között.
Ha nem érted, hát nem érted."

Nézdd, én megengedő vagyok, tegyünk különbséget a "polgármesteri és mainstream politikusi" mibenlét közé.

Tehát Rogán a polgármesteri kötelezettségeit alárendeli a "mainstream politikusi" kötelezettségeinek. Ha ez így van, akkor le kellene mondania a polgármesterségről, mert a választók valószínűsíthetően nem azért választották meg, hogy polgármesterként ne az önkormányzat érdekeiért, hanem a "mainstream politikusi" érdekeiért küzdjön. Gondolom nem szerepelt a választási ígéretei között.

De, továbbmegyek. Rogán nyilatkozta:

"Polgármesterként nem az a dolgom,hogy a konfliktusokat keressem, hanem az, hogy megoldjam. Szerintem ez nyolc év parlamenti politizálás után csak jót tesz az embernek, most megmutathatom, mire vagyok képes, ha építeni és alkotni kell."

Én ugyan feltételeztem, hogy ez csak egy szerencsétlen megfogalmazás, de ha ennyire ragaszkodsz a finom distinkciókhoz, akkor értelmezzük csak ezt is!

Polgármesterként épít! Nade ezzel szemben "mainstream politikusi mibenlétében" mi is a feladata?
----------
Tudod mit? Egyezzünk meg abban, ami történt. Rogán polgármesterként tájékoztatni akart, leszóltak neki, és utána már polgármesterként nem akart tájékoztatni.
Előzmény: Törölt nick (137)
Törölt nick Creative Commons License 2007.03.14 0 0 140
Nem hiszem, hogy komolyan lehetne ezzel valamit is kezdeni, hisz a kertévék ezzel foglalkoznak napok óta.

Előzmény: mammamija (136)
halinorbi Creative Commons License 2007.03.14 0 0 139

Láttam, köszönöm, van, akinek ez jött le belőle, másnak más.

Aha. És van aki szerint az autópályán mindenki megőrült, mert szemből jönnek...

 

De nyugodtan berakhatsz egy linket a te értelmezésedről... olyan nagy az internet, biztos találsz valamit... Addig is írd be  a google-ba, hogy perczel gyárfás fenyő, és csodálkozz a sok "őrült" értelmezésen...

Előzmény: tvisztugél (130)
Törölt nick Creative Commons License 2007.03.14 0 0 138

"A NAPKELTE nézettsége és reklámbevétele jóval magasabb, mint bármely korábbi reggeli műsor, amit az MTV saját gyártásban oldott meg."

Speciel ez egy nettó hazugság.

 

Drága Macisajt !

Légyszíves ne akard ezt nekem elmagyarázni, mi a nettó hazugság, amikor fogalmad sincs róla !

 

Pontosan tudom mi volt a helyzet a NAPKELTE előtti időkben és azt is, hogy mi van utána. A NAPKELTE szerződés - ezt fenntartom - előnytelen a köztévé számára, de ez nem jelenti azt, hogy a korábbi reggeli műsorok gyártása ne lett volna veszteségesebb.

 

Az volt !

Előzmény: Törölt nick (122)
Törölt nick Creative Commons License 2007.03.14 0 0 137
Rendben, neked butaság a finom különbségtétel polgármesteri és mainstream politikusi mibenlét között.
Ha nem érted, hát nem érted.
Előzmény: Saker Falcon (129)
mammamija Creative Commons License 2007.03.14 0 0 136
Innentől lehet nyikorogni az "egyoldalú" tájékoztatásról.
Előzmény: Törölt nick (110)
Törölt nick Creative Commons License 2007.03.14 0 0 135
nem értetted amit az előbb írtam ?
Előzmény: toloba (121)
Törölt nick Creative Commons License 2007.03.14 0 0 134

igen jól emlékszel. Az első MSZP-SZDSZ kormány idején hozták meg azt a törvényt.

Amit viszont nem említesz, az az, hog ytöbbpárti konszenzussal.

 

Másrészt ez még mindig megkerüli a választ a most felvetett problémákkal kapcsolatban (értsd: mellébeszélsz).

 

A tizedik életévét betöltött médiatörvény ugyanis már rég elavult. Eleve meglévő hibái mellett ugyanis nem tudott, mert nem is tudhatott olyan - ma már alapvetővé vált - kérdéseket kezelni, mint a digitális műsorszórás, az amszterdami jegyzőkönyvben foglalt kötelezettségek, vagy az IP alapú televíziózás...

 

A székházzal kapcsolatban is elég hiányosak az infóid (szándékoltan vagy tényleg csak ennyit tudsz az egészről ?).

 

A székházat ugyanis már 2000-ben megvette az ÁPVRT a Televíziótól, abban szerződésben garantálta, hogy egy médiacenterben biztosít elhelyezést 2002-ig, egy helyen a Magyar Rádió Rt-vel és a Duna TV-vel. Ebből persze nem lett semmi. Úgy látszik ezt már idejekorán realizálták, így az ÁPVRT 2001-ben elkezdte árulni a Szabadság téri székházat. Akkoriban nem sikerült.

 

Ami a Bojtár utcai székházat illeti - megint a féligazságaid , bahhh - a Wallis megépíti a székházat az MTV-nek (tehát kimaradt, hogy nem egy meglévő ingatlan bérbeadásáról van szó, hanem egy kifejezetten az MTV számára építendő infrastruktúráról) az állam helyett és azt bérli majd a köztévé.

 

na így teljesek a féligazságtól és hibáktól hemzsegő megállapításaid.

 

Jobb ha elhiszed nekem. Én dolgoztam ezeken az ügyeken

Törölt nick Creative Commons License 2007.03.14 0 0 133
Hogy te milyen értetlen tudsz lenni, ha úgy akarod.;))
Előzmény: toloba (131)
Törölt nick Creative Commons License 2007.03.14 0 0 132
>>Most még az AGB szerint is (pedig az már turbozótt adat) max. kétszázezer elmebeteg nézi (zömében reklámszempontból semleges ballib nyugdíjas )

Itt van a kis Kárpát-medencei kurvaság, mert a hirdető cégek egy rakás pénzt kifizetnek azért, hogy potenciális vásárlói körtől igen messze állók is megnézzék a klippjüket.

Ügyes kis Párt (és Gyárfás maffiózó) finanszírozás.
Fegyveres kéregetés modernizált tényállása.
Előzmény: Törölt nick (122)
toloba Creative Commons License 2007.03.14 0 0 131
A műsort teljes egészében Gyárfás csinálja, a hirdetőket is ő toborozza, ergo mivel csak részesedik a reklámpénzekből, fizet a köztévének..
Előzmény: Törölt nick (128)
tvisztugél Creative Commons License 2007.03.14 0 0 130

Láttam, köszönöm, van, akinek ez jött le belőle, másnak más.

 

Nyilván Polt is féltette az életét.

 

Egyébként a néhai kiváló közlekedéspszichológusról szólván: tudod, hogy 3/3 az mennyi?

Előzmény: halinorbi (124)
Saker Falcon Creative Commons License 2007.03.14 0 0 129
"Ja, hogy te nem a kialakult állapotot szeretnéd megdumálni..."

Azt szerettem volna, de Te vicceset írtál... és butaságot is, ha már erre mégegyszer rákérdeztél.

"...csak fideszeznél egyet öblöset?"

Te még engem nem láttál "öblöset fideszezni"! Javaslom, legközelebb ne magadból induljál ki, mert az erősen félrevezethet.
Előzmény: Törölt nick (115)
Törölt nick Creative Commons License 2007.03.14 0 0 128
Elhalasztott döntés a Nap-keltéről

NSZ • 2002. szeptember 11.
Elhalasztotta a döntést a Nap-kelte viszszatéréséről a Magyar Televízió
kuratóriumának elnöksége tegnapi ülésén. Ilyen nagyságrendű döntést a köztévé menedzsmentje mellett a testületnek is jóvá kell hagynia. Ragáts Imre ügyvezető elképzelései szerint már jövő hétfőn az MTV-n jelentkezett volna Gyárfás Tamás produkciója, az elnökségi tagok azonban még tájékozódni akarnak a szerződésről. Lapunk tudomása szerint Gyárfás a műsor idejére es? reklámok bevételéb?l részesülne, 2,2 millió forintig adásonként. Amennyiben kevesebb a hirdetési pénz, Gyárfás is csak annyit kap.

--------



Na ja...
Hol van már ragáts, ugye...



Nahát:)
Előzmény: Törölt nick (122)
toloba Creative Commons License 2007.03.14 0 0 127
Orbán hivatta be....
Előzmény: halinorbi (124)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!