Keresés

Részletes keresés

drog Creative Commons License 2010.07.27 0 0 307
álmodtam egyet én is, de rendesen gátolva lett...
csokinjull Creative Commons License 2010.01.04 0 0 306

kisvizslák eladóak!:)

gyönyörűséges kisvizsijeink vannak, februárban elvihetőek! 3 fiúcska és 4 lányka leledzik itt. a foguk tegnap kezdett el kijönni, szépen eszik már a kaját, nem csak szopikáznak...
felhívom mindenki figyelmét, hogy januárban még nem adjuk oda őket, hadd szopjanak csak, amíg lehet!:P
csinálok mindjárt egy külön képtárat róluk (az iwiw-en), hogy meg lehessen nézni őket. áruk 10 ezer ft, törzskönyv nélkül, féregteleníteni a héten fogja őket az állatdoki.
érdeklődni nálam lehet, mint már volt is olyan, aki megtette...
természetesen a lefoglalt kutyokat másnak már nem adjuk, tehát nemi különbözőségeik miatt érdemes szólni.
kommander2 Creative Commons License 2008.05.04 0 0 305
Anno, ezt én írtam be sk. egy másik nickkemmel, mert nem volt még a neten!!!!
Előzmény: science_plan (302)
kommander2 Creative Commons License 2008.05.04 0 0 304
Ki vagy Te?
Előzmény: science_plan (303)
science_plan Creative Commons License 2008.05.03 0 0 303
Ez a Credo.
Előzmény: science_plan (302)
science_plan Creative Commons License 2008.05.03 0 0 302

Álmodtam. Azt, hogy Ő ezt elhozza nekem.

"Tegyél a tűzre, Kedvesem,
mert fázom, jaj, nagyon.
Kisírt szememre gyógyírt szórj
és víg imát, vakon.
Oltalmazó tenyereddel
takard el bánatom.
Légy hívő hitvesem,
s én vágyad vállalom."

brekkancs Creative Commons License 2008.05.01 0 0 301
Nemtom mé, de vhogy az az érzésem, mondhatni álmom, hogy 42 éves koromra érek be. Majd. Fogalmam sincs, honnan jön ez, de addigra képzelek magamnak hatttalmas karriert, rengeteg munkát és kiegyensúlyozott életet. Hogy addig mi fog történni, azt pontosan nem tudom még, valami majd biztos. Ráadásul ennek úgy kellene megvalósulnia, hogy semmit nem teszek érte, hanem szépen csak jön minden. :D (Az úgy szokik, ja.)
Eccer régebben volt egy csillaghullás. (Jó, ez itt a röhögés helye, na.) Kívántam akkor magamnak valamit, teljesült is. :)) Mondjuk ez után a teljesülés után éreztem rá arra a nagy bölcsességre, hogy csak olyasmit kívánjon az ember, amitől nem fél, hogy valóra válik. :) De tanultam az esetből (tényleg?, jóasszony, ébredj már!), mindegy, tanultam. Ha bármit is kívánnék magamnak bármikor, az valamiképp a szabadsággal függne össze. Vagy külső, vagy belső szabadság kell. Nem tudnék anélkül létezni. A legjobb volna persze a 2 in 1, de ha az nincs, akkor legalább belső legyen. Vagy legalább olyan, ami ideiglenes jelleggel, két kötelezettség közt tör rá az emberre. :)) Ideiglenes jellegű, helyzettől függő szabadság. :) Hihihi, de jó fej vagyok, megint feltaláltam a spanyolviaszt.
És most megyek ki a napsütésre olvasni. Basszus, hogy nincs nekem szabadságból egy laptopom, amit most jól kivihetnék a verőfénybe a napra! (Fórumfüggő szabadság... istenkém, ma tényleg formába lendültem. Két kávé.) És függőágyat kívánnék még. Két alkalmas fa közé. Sötétciklámen és zöld színben. Csíkosat.
Barátocska :) Creative Commons License 2008.04.28 0 0 300
Áááá!! Gyanús volt, hogy valami ilyesmi fog történni :))))))

Forgács a szerencsésebb alatta, vagy inkább széna? A felajánlásodat pedig sűrű titokban tartom, nem hiszem, hogy a kisasszony belemenne ilyesmibe (mármint ilyen pörköltes megoldásba, hehe). Nézd, elvileg ő már egy felnőtt, döntésképes nő. Hm... no, majd meglátjuk, mi lesz :)

Köszi a tanácsokat! :)
Előzmény: drog (299)
drog Creative Commons License 2008.04.28 0 0 299

a nyúl kitűnően tartható házban. nyúlházban :D :D :D

 

a ketrec nálunk hajópadlóból készült. ebben lakozik az állat. de ha vettél nekije nyúlat, és megunja, gondolj rám. ezért aztán:

 

--   ha lehet lány nyulat vegyél, nekem nagyon fasza liliomtipró bakjaim vannak

--   ha lehet, ne etessétek csokival

--   ha lehet, olyan füvet kapjon, ami nem aznap szedett, hanem kicsit fonnyadt egy napot

--  végül nőjön szép nagyra, és legyen nekem FINOM EBÉDEM BELŐLE!!!!

 

számíts rá, hogy a nyúl, mint minden vegetáló lény, szarik. és az biza illatilag fel tudja dobni a lakásod, ha ritkán kerül kitakarításra. mivel általában a vállalás csak egy-két hétig tart, jobb, ha időben utánanézel, mit, hogyan kell csinálNOD! :D :D: D

 

 

:D :D :D :D :D :D

Előzmény: Barátocska :) (298)
Barátocska :) Creative Commons License 2008.04.18 0 0 298
Köszi, még sosem hallottam ezt a szót. Nyúlketrecet nem vállalsz? ;) A lányomra rájött, hogy nyulat kér a szülinapjára. Megáll az eszem :DDDD Fogalmam sincs, lehet-e egyáltalán lakásban tartani. :o
Előzmény: drog (297)
drog Creative Commons License 2008.04.17 0 0 297

a pulykapecu egy, a bakfis pulykák számára épített alkalmatosság, amiben éjjel álomra hajthatja a fejét, nappal futkározással késletetheti a súlygyarapodást.

 

pór neve pulykaól :D

Előzmény: Barátocska :) (296)
Barátocska :) Creative Commons License 2008.04.17 0 0 296
Azmiaz?
Előzmény: drog (295)
drog Creative Commons License 2008.04.17 0 0 295

az én álmomszépen fejlődik...

 

legújabb fejlövés egy kis pulykapecu :D hehe

csokinjull Creative Commons License 2008.03.21 0 0 294

én nem emlékszem, hogy valaha is külföldiül álmodtam volna, tehát tutira tőzsgyökeres magyar lehetek:))))
Előzmény: b marci (293)
b marci Creative Commons License 2008.03.19 0 0 293
Én van hogy angolul álmodok... de nem értem
Előzmény: Barátocska :) (291)
rodek Creative Commons License 2007.08.04 0 0 292
 Na de hozzám beszéltek és azt nem értettem. Amit meg én beszéltem /csehül/ azt meg senki sem értette! :)
Előzmény: Barátocska :) (291)
Barátocska :) Creative Commons License 2007.08.03 0 0 291
Üdv! Ez akkor igazán érdekes, ha te beszéltél csehül, és úgy nem értetted :)))
Előzmény: rodek (290)
rodek Creative Commons License 2007.08.03 0 0 290

 Sziasztok Álmodók! Képzeljétek a héten csehül álmodtam és egy szót sem értettem!

Érdekes volt! :)

b marci Creative Commons License 2007.07.31 0 0 289
Álom, álom...................
Álmom a tanya.............. megvan, tovább álmodok.............
- Felújítás
- szépen bekeríteni,
- állatok (mindenféle), /már néhány van/
- nyugalom, béke csend, /megvan, remélem így marad/
- néha buli, család-barátok

mind ehhez nem gazdagnak lenni, csak ne azon keljen agyalni mi lesz holnap.
Előzmény: csokinjull (-)
csokinjull Creative Commons License 2007.07.29 0 0 288

nagyon azon vagyunk, hogy végső legyen, nem hiába vesszük meg.
de rengeteg dolgot kell csinálni a házzal, nem is tudom, hogy mikorra tudjuk kényelmesen lakhatóvá tenni...
Előzmény: rali (287)
rali Creative Commons License 2007.07.28 0 0 287
Talán ez egy végleges kikötő lesznektek.
Előzmény: csokinjull (285)
csokinjull Creative Commons License 2007.07.28 0 0 286

és miért nem a sajátoddal vagy elfoglalva?
Előzmény: marcipa (284)
csokinjull Creative Commons License 2007.07.28 0 0 285

remélem, papi!:)
Előzmény: rali (282)
marcipa Creative Commons License 2007.07.28 0 0 284
Nekem nem valósul meg az álmom, mert valójában mindig más álmát dédelgetem...:(
marcipa Creative Commons License 2007.07.28 0 0 283
Most láttam meg ezt a topicot...
rali Creative Commons License 2007.07.28 0 0 282
Nem lesz a jövő olyan roszz....
Előzmény: csokinjull (280)
csokinjull Creative Commons License 2007.07.28 0 0 281

napersze úgy mondom mindezeket, hogy fingom sincs, mitől vagy ennyire borúlátó...
Előzmény: topsecrett (278)
csokinjull Creative Commons License 2007.07.28 0 0 280

jah, bocs, egyszer majdnem feladtam, de győzött sok hónap után(6) a mindenképpen túlélés! pedig az nagyon durva volt:( azután, és előtte a többi, az mind csak hepinek mondható.
Előzmény: csokinjull (279)
csokinjull Creative Commons License 2007.07.28 0 0 279

hidd el, hogy lesz! annyi mindenen mentem már keresztül (most megint ez a költözés, és még mindig nem tuti a kölcsön, mi meg javában rámolunk a házba, mert akarni kell, nem lehet semmi gát, ami miatt vissza kellene lépjünk, ráadásul egy raklap pénzünk már benne...), sosem volt még olyan, hogy feladjam bármi miatt is! bízz magadban, hogy meg bírod csinálni, sztem ennyi kell csupán:) menni fog!:))
Előzmény: topsecrett (278)
topsecrett Creative Commons License 2007.07.28 0 0 278
Szeretnék hinni benne hogy lesz hozzá elég erőm.....
Előzmény: csokinjull (277)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!