Keresés

Részletes keresés

kalmár37 Creative Commons License 2007.04.21 0 0 36
Győzelem? Én a rajongók közé tartozom, bár olykor túl sok reklámot, és kevés műsort adnak, és sok az ismétlés. Viszont a szüleimet kivéve nincs olyan ismerősöm, aki a Mezzot nézte volna. És nagyrészt értelmiségiekkel vagyok körülvéve. Ez a legfőbb gond. Nem hiszek a magaskultúra fölényében (mert megkülönböztetéssel és elitizmussal párosul), azonban az értékőrzésben igen. És haraggal töltött el a Mezzo levétele. De mi garantálja, hogy későb nem fogják ismét megkérdőjelezni?
hkr Creative Commons License 2007.04.09 0 0 33

Sajnos a UPC Direct kínálatában nincs Mezzo, pedig nagyon szeretem.

 

A kábeles Mezzo sztorit olvasva írtam egy levelet a UPC-nek, hogy ha lehet, próbálják elérhetővé tenni a csatornát. Egyelőre ez a válasz érkezett:

 

"Köszönettel vettük a UPC Direct-hez érkezett megkeresését, mellyel kapcsolatban az alábbiakról szeretnénk tájékoztatni Önt. Sajnálattal kell közölnünk, hogy a levelében megnevezett csatornát - Mezzo - nem áll módunkban az Ön rendelkezésére bocsátani. A médiapiac változásait - az előfizetői felméréseink és a technikai lehetőségeink figyelembe vételével - természetesen társaságunk is igyekszik évről-évre követni, annak érdekében, hogy minél gazdagabb és változatosabb szolgáltatást nyújtsunk. Az Ön által jelzett tévéadás műholdas továbbításáról azonban jelenleg még nincs csatornával megállapodásunk. A hatályos jogszabályok szerint pedig megállapodás és hatósági jóváhagyás hiányában semmilyen tévécsatornát nem továbbíthatunk. Amint a csatornával megállapodás születik és a továbbítás megkezdésének időpontja ismeretessé válik, arról természetesen értesíteni fogjuk előfizetőinket. Tájékoztatjuk továbbá, hogy minden évben egy átfogó felmérést végzünk több száz - véletlenszerűen és egyenlő eséllyel kiválasztott - előfizetőnk körében. E felmérésünk eredménye alapján, lehetőségeink és a piaci körülmények, a médiapiacon rendelkezésre álló televíziós kínálat figyelembevételével igyekeztünk ezúttal is a többségi előfizetői igényeknek leginkább megfelelő módon összeállítani 2007. évi programcsomagunkat. Mindenkinek a kívánságát talán sohasem tudjuk kielégíteni, de a többség igényét mindenkor igyekszünk kiszolgálni. Türelmét és megértését köszönjük!"
kábelbúvár Creative Commons License 2007.04.05 0 0 32
Elismerte hibáját a UPC: újra lesz Mezzo Budapesten


A UPC elismerte, hogy hibázott, amikor a Mezzo zenei csatornát - egy másik, magyar nyelvű adónak helyet biztosítva - április 1-jétől kivette kínálatából.

napi.hu

Előzmény: mlaszlo986 (30)
mlaszlo986 Creative Commons License 2007.04.04 0 0 30
FIGYELEM BUDAPESTI UPC előfizetők. Jó hírem van számotokra!!! Úgy tűnik sikerült hatnotok a UPC-re. A Mezzo ismét fogható!!! Keressétek az S33-as (399,25MHz-es) frekvencián az alapcsomagban.
marcelpres Creative Commons License 2007.04.04 0 0 29

Sziasztok!

Olvasgatom a hozzaszolasokat. Egy nagyon felkavaro, pumpika666.... Az egy masik hely ahol arra kell buszkenek lenni, hogy le se "kakalja" valaki a Mezzot, es hogy ez a Shakira mennyire tetszik neki...

Masreszrol nagyon orulok, hogy azert tenyleg "vannak a Mezzonak nezoi"... A megszuntetese eleg sulyos bun szerintem, ugyanis a kategoriajaban valoban egyedulallo, es szinte barmelyik fel oraja tobb oromet tud okozni, mint a Viva tv osszes eddigi "tevekenysege"... De sajnos - mely elkeseredessel tapasztalom, hogy - tenyleg tele van az orszag olyan emberekkel, akik a Mezzo (pl) egy mozgaskulturarol szolo filmjenek erdekesebb perceiben csak annyit mondanak: "ezek meg mit ugrandoznak itt???... mit bohockodnak???... Ahh, hulye franciak..."

Oszinten sajnalom a dolgot es egyben gratulalok a UPC-nek... Oriasi elorelepes ez a - z amugy is siralmas - magyar media teljes leepulese fele...

 

marcelpres

Törölt nick Creative Commons License 2007.04.02 0 0 27

írtatok már az Antenna Digitalról, mely Budapesten és környékén érhető el azokon a helyeken, ahonnan van rálátás a Széchenyi-hegyen lévő adótoronyra. 

 

Egészen friss, mától induló akciójuk keretében a kultúra csomagot (közte a Mezzo-val) díjmentesen adják fél éven át az alapcsomagukhoz, mely már 2.890 Ft havidíjért elérhető: 
https://www.antennadigital.hu/?op=akciok&akcio=34

mamicska Creative Commons License 2007.04.02 0 0 25
múlt heti ÉS és a szombati Népszabadság is foglalkozott a témával

( akkor sem értem György Pétert...)
köncse Creative Commons License 2007.04.01 0 0 24
A Mezzo helyett valami förmedvény jön be, de még a csatorna neve is takart. Hol lehet aláírni?
Endiman Creative Commons License 2007.03.27 0 0 22
aláírtam, de ennek semmi értelme.
Előzmény: Via Galvani (21)
Via Galvani Creative Commons License 2007.03.26 0 0 21
Mindig az az igazi, ahol több aláírás van. Oda csatlakozz!
Előzmény: Endiman (20)
Endiman Creative Commons License 2007.03.26 0 0 20
lol van négy petíció melyik az "igazi"? :))
Előzmény: delfin551 (19)
delfin551 Creative Commons License 2007.03.26 0 0 19
http://www.peticio.hu/?module=6&pdid=5850
Via Galvani Creative Commons License 2007.03.23 0 0 18
Lesz abból 2010 is...
Előzmény: Endiman (17)
Endiman Creative Commons License 2007.03.19 0 0 17
elég részletesen kiveséző cikk, szóval még egy évet ki kell bírni amíg a UPC is átáll full digitálisra...
Előzmény: Airbus A318 (16)
Airbus A318 Creative Commons License 2007.03.19 0 0 16
paperfellow Creative Commons License 2007.03.19 0 0 15
Persze-persze....
De a könnyűzenéből van egy rakat ugyanolyan adó. Mintha csak az a zenei irányzat létezne, más nem. Te is inkább szeretnél egy olyan tv adót, ahol a rock a fő műfaj, vagy nem? Ne kelljen várni péntek estig.
Előzmény: pumpika666 (12)
Airbus A318 Creative Commons License 2007.03.19 0 0 14
Én még annyít se néztem 5 év alatt. :O)
Előzmény: pumpika666 (12)
Endiman Creative Commons License 2007.03.18 0 0 13
amúgy is....egy nagy szar az AXN egész nap csak a Survivor megy rajta :(
pumpika666 Creative Commons License 2007.03.18 0 0 12

sakiráért én is fizetnék :-)  belőle (shakira) sosem elég, jó nő, jó hang, jó mozgás, bár stílusomtól(rock) igen távol áll, de az egyik olyan popelőadó, akit ha meglátok/hallok, nem támad hányingerem

 

mezzo-ról annyit, hogy evésben-ivásban nem zavart, mióta megvan, talán 10 percet ha néztem, miattam azt csinálnak vele amit akarnak, de gondolom, hogy aki szerette, az qrva mérges lehet

ez a jazz-klasszikus zene-balett dolog nem tud lázba hozni, valahogy kimaradt az életemből(biztos a rossz nevelés)-mondjuk egy kis éjszakai meztelen balerinás xxx előadást azért megnéznék :-)

Előzmény: paperfellow (11)
paperfellow Creative Commons License 2007.03.16 0 0 11
Hát sajna nem nagyon van rá igény. Bezzeg a sakirás adókból Dunát lehetne rekeszteni. Pedig én még fizetnák is érte.
Airbus A318 Creative Commons License 2007.03.13 0 0 10
Ha kutatást csinálnánakl már vennék is kifelé........



Nálam sincs beállítva pedig a t-kábel-nél is van.


(bár berakhatnának a helyére v-mi értelmes csatornát)
Előzmény: pozsoka (8)
Túrórudi Creative Commons License 2007.03.12 0 0 9
Néhány éve ezt a cikket írtam a Mezzo TV-ről. Most olvasva kicsit lehetne érthetőbb is, de a lényeg benne van, hogy miért kell a Mezzo.
Szóval én is csatlakozom az aláírókhoz, a cikk pedig itt olvasható:
http://www.pergokepek.hu/hu/issuearticle.aspx?GUID=b59fff5f-daf8-4285-aade-4c3c585e298c
pozsoka Creative Commons License 2007.03.12 0 0 8
Sajnos az ilyen csatornákra van a legkisebb igény,mérget vehetsz,hogy a közvélemény kutatás is ezt igazolná.
Előzmény: remény40 (6)
Via Galvani Creative Commons License 2007.03.12 0 0 7

És igaz szavaidra most majd felfülelve engedelmeskednek?

:DDD

Előzmény: remény40 (6)
remény40 Creative Commons License 2007.03.12 0 0 6
""Igazából kell nekünk tucatnyi brúszvilliszes-lövöldözős-szappanoperás adó, vagy éppenséggel 3 UPC mozaik csatorna!?""
Egyáltalán nem kell, sőt Viva meg hasonló társaik sem!
Maradjon a MEZZO, mert igenis igény van rá, sokan szeretik az igényes komolyzenét, jazzt, amit más csatornák nem adnak. A UPC tartson közvéleménykutatást az előfizetői körében, mert ő van miértünk!
Előzmény: mauzi (0)
mauzi Creative Commons License 2007.03.12 0 0 5
köszi, egyszerre... :)
mauzi Creative Commons License 2007.03.12 0 0 4
http://torzsasztal.hu/Article/showArticle?t=9160007
Előzmény: mauzi (2)
Via Galvani Creative Commons License 2007.03.12 0 0 3

A szörcs megtalálja. Keresés: Mezzo. - Topikok.

De hogy segítsek:

http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9160007&la=65205200

Előzmény: mauzi (2)
mauzi Creative Commons License 2007.03.12 0 0 2
a szörcs nem találta meg.

URL-t tud valaki?
Előzmény: Via Galvani (1)
Via Galvani Creative Commons License 2007.03.12 0 0 1
Valamelyik rovatban (nem ebben?) külön topik indult aláírásokkal a tiltakozásra!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!