Keresés

Részletes keresés

ht234 Creative Commons License 2011.09.26 0 0 1428

Sziasztok!

Használja még valaki ezt a fórumot?

vivimos Creative Commons License 2010.11.12 0 0 1427




ELADÓ - 2 szobás 60 m²-es téglaépítésű lakás

 

 

http://petnehazy70.5mp.eu

ssssz Creative Commons License 2008.09.18 0 0 1426

csak sikerül egyszer:)

 

 

kép
ssssz Creative Commons License 2008.09.18 0 0 1425

na a kép nem ment át az előbb, szóval ez az:

 

 

 

 

 

a mellette lévő részeknél, ami pl a mi kertünkkel is határos lesz, ott szintén kert van.

 

 

 

 

 

Előzmény: ssssz (1424)
ssssz Creative Commons License 2008.09.18 0 0 1424

sziasztok!

 

minket ugyan nem érint olyan mértékben mint tieteket, mert mi az utcafront felé lakunk, de szerintem félreértelmezitek a honlapon látottakat. Ugyebár a mellettünk lévő parkolóról van szó, DE: annak nem az egész részéről! jelenleg csak a feléről szól ez a beépítési terv, ami azon a honlapon szerepel. pontosabban a béke úthoz közelebb eső feléről van szó. ki is van feszítve a parkoló közepén egy piros szalagszerű valami. A másik felére ki van rakva egy magánember neve és telefonja, mert azt még egyenlőre tudtommal árusítják. Arra a telekrészre a honlapon látható ház tükörképe fog felépülni, tehát összességében valóban olyan lesz a ház, ha elkészül mint a miénk.

 

Valahogy így fog kinézni majd, jelenleg a satírozott részt építik fel a fél telken.

 

 

Előzmény: zsrebla (1423)
zsrebla Creative Commons License 2008.09.17 0 0 1423
És főleg akik alsóbb szinteken laknak, teljesen be fog sötétedni a lakásuk!
Szerintem a házunk legtöbb lakója nem is tud erről.

Szerződéskötéskor mi elkértük a Petneházy kft.-től az önkormányzat rendezési tervét, azon az szerepel, hogy az Y-ház tükörképe épülhet meg a szomszédos telken.
Úgy egy nagy zárt udvarunk lett volna azon az oldalon, ami ugye kétszer akkora, mint most, és kétszer olyan messze lettek volna a szemközti lakások.
Hogy lehet, hogy más ház épül oda??

Kapott még valaki abból a építési tervből?

Ha összefogunk, meg lehet ezt vétózni valahogy? Még el sem kezdődött az építkezés. Van valakinek ebben tapasztalata?
Előzmény: Zs_a_3on (1421)
Törölt nick Creative Commons License 2008.09.15 0 0 1422
Hali,

ez igy kifejezetten szarul nez ki. Foleg azoknak, akiknek arra nez a lakasa.
Kivancsian varom, hogy a Jasz utcahoz mit terveznek ezekutan.
Előzmény: Zs_a_3on (1421)
Zs_a_3on Creative Commons License 2008.08.15 0 0 1421

Sziasztok,

 

Javaslom megtekintésre a http://www.homesystem.hu/home_petne.html linket. Itt található, hogy milyen lesz a mellettünk lévő üres telken épülő ház. Vagy hibás a helyszínrajz feliratozása, vagy le szeretnék zárni a bal oldali belső udvart. Ami nagy szívás lenne.

 

 

Jó éjt.

Zs3 

nevvik Creative Commons License 2008.06.17 0 0 1420
Sziasztok!

Ti is kaptok a Díjbeszedő Holdingtól hellyel-közzel számlákat? Ezek milyen számlák, és miért kell még ezt is kifizetni? Azt gondoltam, már minden hátralékot rendeztünk. Most épp egy 26000-es számla jött. Kezdek komolyan aggódni ezek miatt a semmiből jövő befizetendő dolgok miatt.
ssssz Creative Commons License 2008.06.04 0 0 1419
mi is a cib-nél vettünk fel. nem tapasztaltunk semmi kirívót. rendesek és gyorsak voltak.
Előzmény: leanderII (1417)
StephanG Creative Commons License 2008.06.02 0 0 1418
Én is ott vettem fel hitelt. Igaz már a felvett hitel felét kifizettem, de nem nagyon vettem észre, hogy bármi inkorrekt dolog történt volna a bank részéről.
Előzmény: leanderII (1417)
leanderII Creative Commons License 2008.05.30 0 0 1417
valaki olvassa / nézi még ezt a fórumot egyáltalán? Kérdésem az lenne, hogy van még aki a CIB-nél vette fel a hitelt és brutálisan megszívatták, mint engem?
petnehazy 70-72 Creative Commons License 2008.02.08 0 0 1416
Kedves Lakótársak!

 

A lakásokhoz tartozó mellékmérők (víz-, hőmennyiség-) leolvasását 2008. február. 12. (kedd) 18:30-kor végezzük. Kérünk mindenkit, hogy a megadott időpontban tegye lehetővé a mellékmérőkhöz való hozzáférést, a pontos elszámolás érdekében!

 

Fontos:

Kérjük, készítsék elő a vízmellékmérők (Hexaéder által kitöltött) hitelesítési nyomtatványait, illetve a birtokbaadás jegyzőkönyvet, melyekről szeretnénk az adatokat leírni az elszámolás érdekében. A kiszámlázott összeg tartalmazni fogja vízmellékmérők esetén birtokbaadástól a Hexaéder által leolvasott és hitelesített adatig, hőmennyiségmérő esetén pedig a birtokbaadástól a leolvasás időpontjáig a teljes elszámolást amit a társasház számlájára kell minden tulajdonostársnak befizetni a kézhezvételtől számítva 8 napos határidőn belül.

 

Kérjük, biztosítsák a mellékmérőkhöz való hozzáférést, hisz mindenki érdekét szolgálja a pontos elszámolás és a közművek felé való nem tartozás!

caterpillar2 Creative Commons License 2008.02.07 0 0 1415
Kért valaki mostanában tulajdonilap másolatot a földhivataltól? Ha igen, akkor mi szerepel rajta? Előre is köszönöm!
sysNet Creative Commons License 2008.02.06 0 0 1414
Tudom voltunk, sétálgattunk és "sajnálattal" konstatáltuk, hogy sehol nincsenek a "testvérek" kárr :)
Előzmény: lviz (1413)
lviz Creative Commons License 2008.02.06 0 0 1413

Láttam a környéken sok az uj épitésű lakás pl az Y ház is, és kérdeznék a környékről, mennyire csendes? és roma mentes?

 

Csendesnek eléggé csendes, bár nekünk nem utcafronti a lakásunk.

Az utolsó kérdésre egy határozott nemmel felelnék. De talán a legjobb az, ha elmész a leendő lakás környékére -lehetőleg többször is- és ott sétálgatsz egy keveset. Nekünk nem volt bajunk a környékkel, bár sajnos vannak aggasztó dolgok, elég megnézni a környék bűnözési térképét. Mondjuk este a Kikánál levő aluljáróba fegyvertelenül biztos nem mennék le...

Láttam már "érdekes" dolgokat.

Előzmény: sysNet (1411)
n.anna Creative Commons License 2008.02.06 0 0 1412
"gratulálok" az utolsó kérséséhez! Csak óvatosan az  ilyen jellegű nyilvános közlésekkel, mert lassan bűncselekmény lesz...
Előzmény: sysNet (1411)
sysNet Creative Commons License 2008.02.05 0 0 1411
Hi,
Mi az Y ház melleti utcában a Jászban szerződtünk le egy szép kis lakásra amelyet a queenbau épit. Megnéztök mit épitettek az 59 es szám alá, hát mit mondjak nagyon igényes minőségi lakások.

Láttam a környéken sok az uj épitésű lakás pl az Y ház is, és kérdeznék a környékről, mennyire csendes? és roma mentes?
ssssz Creative Commons License 2008.02.05 0 0 1410
Jaaa:)))))
Előzmény: vizi_csiga (1409)
vizi_csiga Creative Commons License 2008.02.05 0 0 1409
dehogynem, csak én azt nem akartam:))))
Előzmény: ssssz (1408)
ssssz Creative Commons License 2008.02.05 0 0 1408
miért ideiglenesre? állandó nem jó?
Előzmény: vizi_csiga (1407)
vizi_csiga Creative Commons License 2008.02.05 0 0 1407

hahó!

végül is 3 órás tortúra után kiderült hogy hova tartozunk, közkinccsé teszem:

A Szegedi út 17. sz. alatti rendelőbe kell menni, Dr. Tóth Tamáshoz. Ő amúgy egy szimpi fiatal orvos, és az asszisztens is tök normális!!! Előre is be lehet jelentkezni:1/270 3335, és amúgy ajánlatos is, ha valaki tudja előre h mikor lesz beteg:), mert különben ha nem a rendelési idő első órájában ér oda, akkor naon sokat kell várni!!! És végül a rendelési idő: H-SZ: 16.00-20.00 és K-CS: 8.00-12.00. Péntek az változó, de ez nem tom h mit jelent.

De remélem nem sűrűn lesz rá szükség.

Ja és ha valaki szeretne hozzá átjelentkezni, akkor az itteni címet be kell jelenteni ideiglenesre az önkorm. hivatalban, és kap egy új lakcímkártyát. És ez hamar meg is van, asszem a szerződés kell csak hozzá.

 

Üdv,

v_cs 

ssssz Creative Commons License 2008.02.05 0 0 1406

szia!

 

itt nagyjából mindent megtudhatsz a kerület egészségügyi intézményeiről:)

 

http://www.euszolg13.hu/

 

caterpillar2 Creative Commons License 2008.02.05 0 0 1405

Szia!

Felnőtt vagy gyerek háziorvos, 24 órás ügyelet, kórház érdekel? Nem ám olyan egyszerű a helyzet :-)

Van a kerületnek honlapja, azon szerintem vannak ezzel kapcsolatban bővebb infók.

Előzmény: vizi_csiga (1404)
vizi_csiga Creative Commons License 2008.02.04 0 0 1404

hahó!

Nem tudja valaki véletlenül, hogy a petneházy 70-72. melxik orvosi körzethez tartozik?

 

Köszi:v

Törölt nick Creative Commons License 2008.02.04 0 0 1403
Hali,

szerintem olvassa a forumot, es azert scinalja, hogy direkt idegesitsen:) Rendes embner igy nem jar. Tenylegesen odacsapja a labat, hogy koppanjon. De ezt jol csinalja!

udv.
Előzmény: caterpillar2 (1402)
caterpillar2 Creative Commons License 2008.02.04 0 0 1402
Mi ezt naponta 2x hallgatjuk, hajnalban és este/éjjel. Ugye nem túloztam, amikor ezt szóvá tettem?
Előzmény: Törölt nick (1401)
Törölt nick Creative Commons License 2008.02.04 0 0 1401
Sracok, ma en is hallottam a kopogoscipot!

Mintha agyuval lottek volna!:) Es szerintem direkt csapkodta oda a labait, mert nem az a ritmusos, lepkedos kopogasa volt, hanem minden masodikat vagy harmadikat odacsapta! :) Mondjuk engem nem zavart annyira, mert ha alszok, akkor nem ebreszt fel. Ha meg akarjatok keresni, akkor a IV. emeleten a masodik lepcsohazban, liftbol kilepve jobbra valamelyik lakas.

Udv,
battila
lviz Creative Commons License 2008.02.03 0 0 1400

Tényleg nagy p******t az ilyen. De használjuk a szép új fórumunkat, ha már csinált nekünk a közös képviselet.

Előzmény: B_Zsolt_I (1399)
B_Zsolt_I Creative Commons License 2008.02.03 0 0 1399
Ki a fa.... fúr vasárnap délután 4-kor?
Kapjon már a fejéhez vagy tényleg én fogok már....

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!