Keresés

Részletes keresés

c_pont_hu Creative Commons License 2007.03.08 0 0 14
Pécs, de a legszéle. Annyira, hogy a kertben volt már fekaharkály meg bajszos sármány is. Elsősorban madarász vagyok.
Előzmény: Fudi (11)
Fudi Creative Commons License 2007.03.08 0 0 13
Előbb próbáld veretni, és ha nemmegy, akkor sajátkezűleg :))
Előzmény: lolo54 (10)
lolo54 Creative Commons License 2007.03.08 0 0 12

.. bocs, kékre verem...nem a brukit...

 

 :)))

Előzmény: lolo54 (10)
Fudi Creative Commons License 2007.03.08 0 0 11
Merre lakol?
Előzmény: c_pont_hu (9)
lolo54 Creative Commons License 2007.03.08 0 0 10

oLJan vagyok mind lenin...mindig visszatérek... de egyször sakkozás közben parasztot verek... vagy kék békát...

 

 :)))

 

c_pont_hu Creative Commons License 2007.03.08 0 0 9
Na, ez is markecing átverés volt! Mennyünk fotózni!
Előzmény: Fudi (6)
Fudi Creative Commons License 2007.03.08 0 0 8
Üdv a klubban ;)
Előzmény: lolo54 (7)
lolo54 Creative Commons License 2007.03.08 0 0 7

Akár a boltból, akár a szentegáti erdőből, de hajrá baranyaiak! U.hu-zat van errefelé.

 

 :)))

Előzmény: Fudi (6)
Fudi Creative Commons License 2007.03.08 0 0 6
A boltban :) Honnan?
Előzmény: c_pont_hu (5)
c_pont_hu Creative Commons License 2007.03.08 0 0 5
Stét urak! Hol a sör?
Előzmény: Fudi (4)
Fudi Creative Commons License 2007.03.08 0 0 4
Akko üdv a topicban :)
Előzmény: Speibl és Hurvinyek (3)
Speibl és Hurvinyek Creative Commons License 2007.03.08 0 0 3
Szaktam=szoktam
Előzmény: Speibl és Hurvinyek (2)
Speibl és Hurvinyek Creative Commons License 2007.03.08 0 0 2

Vigyázzatok, me ha sörröl van szó,

én országjáró fotósnak szaktam magam nevezni.

 

:)))

Előzmény: Fudi (1)
Fudi Creative Commons License 2007.03.08 0 0 1
Ahogy nézem, nemkell névsort vezetnünk eddig :)
Előzmény: Törölt nick (0)
Törölt nick Creative Commons License 2007.03.08 0 0 0
Itten vagyok én is. Had szóljon.

u.hu
Előzmény: Fudi (-)
Fudi Creative Commons License 2007.03.08 0 0 topiknyitó
INGYEN SÖR (részletek lejjebb)






Na most hogy már idefigyelsz :-)) , a lényeg azért nyitottam ezt a topicot, hogy mi baranyában élő fotósok megismerjük egymást, közös programokat szervezzünk, megosszuk helyi infóinkat, na és végül de nem utolsó sorban közös sörözésről is lehet szó! :)

Üdv. minden kedves topiclakónak.

Fudi

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!