Keresés

Részletes keresés

Petesejt Creative Commons License 2013.10.30 0 0 8560

OT! Bocsánat, de mivel - ha lehet - nem postázgatnék, ide is ideírom:

Meike portrémarkolat D7000-hez hibátlan állapotban, csak Nikon akkutartóval eladó Pécsett. Ára: 7000 Ft.

 

Telefon: 70 - 237 37 37 vagy email.

seeman Creative Commons License 2013.10.14 0 0 8559

Minden viszonylagos. :) Mai képek:

 

 

Előzmény: joskabacsi (8558)
joskabacsi Creative Commons License 2013.10.14 0 0 8558

" hű de jól érzem magam" ? 

 

:)

 

 

Előzmény: seeman (8557)
seeman Creative Commons License 2013.10.14 0 0 8557

Hogy megnyugodjatok: itt van egy igazi nyugger! (mármint jómagam). Ha hiszitek, ha nem: még élek. :)

Előzmény: u.hu (8556)
u.hu Creative Commons License 2013.10.14 0 0 8556

De azért ott van az az érzés, hogy ,,...hát ha nyugdíjas leszek..."

Előzmény: joskabacsi (8555)
joskabacsi Creative Commons License 2013.10.14 0 0 8555

 

arról már gondoskodtak előre a nagyjaink :D 

 

 

Előzmény: u.hu (8554)
u.hu Creative Commons License 2013.10.14 0 0 8554

Az túlhajtja magát és kétséges lesz a nyugdíja....

 

:)))

Előzmény: joskabacsi (8553)
joskabacsi Creative Commons License 2013.10.14 0 0 8553

Na jó, de akinek az élete a munkája?

:D

 

Előzmény: u.hu (8550)
kisbergics Creative Commons License 2013.10.14 0 0 8552

Ez sajnos így van. Jövőre okosabb leszek - remélem.

Előzmény: u.hu (8550)
joskabacsi Creative Commons License 2013.10.13 0 0 8551

meg én is, amikor beleunok a retusálásba ...

 

 

Előzmény: u.hu (8548)
u.hu Creative Commons License 2013.10.13 0 0 8550

A francnak dógzó annyit. Mondtam már, aki sokat dógzik, az nem ér rá élni!

Előzmény: kisbergics (8549)
kisbergics Creative Commons License 2013.10.13 0 0 8549

Néha én is, csak mostanában elég sűrű minden... ):

Előzmény: u.hu (8548)
u.hu Creative Commons License 2013.10.13 0 0 8548

Nem, én néha belátogatok.

 

:)))

Előzmény: c_pont_hu (8547)
c_pont_hu Creative Commons License 2013.10.13 0 0 8547

Mindenki elköltözött innen???

c_pont_hu Creative Commons License 2013.10.05 0 0 8546

Nikons Creative Commons License 2013.08.21 0 0 8545

A SLIK állványom elkelt!

Előzmény: Nikons (8541)
Bandus99 Creative Commons License 2013.08.17 0 0 8544

Sziasztok!

Ismeros szeretne vasarolni hasznaltan Nikon 18-55 objektivet. Valakinek van elado esetleg?

ikajli Creative Commons License 2013.08.10 0 0 8543

Nem a legjobb, ha ez a topic lassan adok-veszek lesz, de mégis ide is beteszem, hátha valakit édekel egy Tamron 17-50/2.8  Nikon bajonettel, motor nélküli verzió.

Jó állapotban van, de 2 nagyon pici karcolás van a frontlencsén. Ennek megfelelően az ára 55eFt.  Esetleg csere érdekelhet 50/1.8G-re.

zsolt734 Creative Commons License 2013.08.09 0 0 8542

Szia!

 

Ment e-mail.

 

Üdv.:

Zsolt

Előzmény: Nikons (8541)
Nikons Creative Commons License 2013.08.06 0 0 8541

Sziasztok hátha valakit érdekel Pécs környékén !

 

Eladó SLIK PRO 330 DX állványom +SH-705E 3D fejjel 

Használati nyomok itt-ott vannak rajta, de tökéletesen funkcionál.

Irányára: 17ezer Ft

Bolti ára 30ezertől indul: http://www.argep.hu/product_805595.html

 

SPECIFIKÁCIÓI:

Slik Pro 330DX ALUMÍNIUM-MAGNÉZIUM állvány SH-705E fém 2 karos, 3D-s, fém gyorscseretalpas fejjel

3 lépésben nyitható, 3 tagú állvány lábrész, kiemelhető, megfordítható, középoszloppal
összezárt magassága: 60cm
minimális magassága: 29cm
maximális magassága: 159cm
láb átmérője: 23,4mm
láb súlya: 1240g


Ezen kívül egy új 1x használt Nikon WU-1B Wifi jeladó D600-hoz D5200-hoz 16500Ft

 

 

 

czy Creative Commons License 2013.08.06 0 0 8540

Ez egy vámpírfiú?

Előzmény: kisbergics (8539)
kisbergics Creative Commons License 2013.08.06 0 0 8539

Elkelt! (:

 

Előzmény: kisbergics (8538)
kisbergics Creative Commons License 2013.07.31 0 0 8538

Eladom az ötvenesem (50/1.4G AF-S), hátha valakit érdekel innen. De hogy ne legyek teljesen off, egy kép a közelmúltból - bár ez 24/1.4. (:

Nikons Creative Commons License 2013.06.25 0 0 8537

Köszi! kivártam a vevőt, mert nem akartam elkótyavetyélni a gépet, de a d600 miatt új pc-t kell vennem, abba kellett az ára.

egy I5-ös procis a kiszemelt áldozat, egy dell ips monitorral.

Előzmény: ikajli (8536)
ikajli Creative Commons License 2013.06.25 0 0 8536

Grat!

Előzmény: Nikons (8534)
ikajli Creative Commons License 2013.06.25 0 0 8535

Ha a fujkálás kevés, akkor esetleg érdemes beruházni a Lenspen kifejezetten szenzor tísztításra kialakított eszközére is. Olcsóbb, mint felutazni Bp-re, és többször is használhatod. Kipróbáltam, megoldotta a problémámat, és nem okozott bajt.

 

(Ennek kisebb a feje, mint az objektív tisztító verzió, és kb. háromszög alakú, így a sarkokba is be tudod tolni.)

Előzmény: gregi.david (8532)
Nikons Creative Commons License 2013.06.24 0 0 8534

A D200 elkelt.

Előzmény: Nikons (8531)
Mano254 Creative Commons License 2013.06.24 0 0 8533

Az Árkádban lévő Fotoplus üzletben rendszeresen vannak Nikon ill. Canon bemutató napok, ilyenkor ingyenesen tisztítják a gépeket és az objektíveket.

Nikon nap épp a múlt hét csütörtökön volt, nem tudom mikor lesz legközelebb, talán ősszel.

 

A szenzor száraz takarítása amúgy nem ördöngősség, otthon is meg tudod csinálni, és sokat javíthatsz a helyzeten:

Egy pumpás ecset, vagy még inkább a fotós boltokban néhány ezer forintért kapható szenzortisztító pumpa kell hozzá. Alternatív megoldásként a patikában kapható körtefecskendő is jó, az talán olcsóbb. NEM JÓ viszont a sűrített levegős spray, mert a hajtógáz cseppjei a szenzorra kerülhetnek. A szájjal való fújást inkább hagyjuk, tudok olyanról akinek sikerült így leköpnie a szenzort...

 

Ha megvan a megfelelő eszköz, a menüben kikeresed a kézi tisztítás opciót (a Canon gépeken így hívják, Nikonban is valami hasonló lesz). Aktiválod, ilyenkor felnyitja a gép a zárat.

A gépet bajonettel lefelé tartod, és a pumpával fújsz a szenzorra, így jó eséllyel a kosz nagyja elhagyja a tüköraknát. Ha úgy érzed, kész vagy (nem látszik kosz a szenzoron), a gépet kikapcsolva kilépsz a tisztító módból.

 

Ellenőrzés:

Felteszed az obit, életlenre tekered, beállítod a legszűkebb rekeszen csinálsz egy képet egy fehér falról/lapról, miközben mozgatod (így 100%, hogy ami éles a képen az a maradék por :-)

Visszanézed, és ha elégedetlen vagy, kezded előről :-)

 

Előfordul, hogy a sokadik tisztítás után is vannak még foltok a szenzoron, mivel az statikusan töltött, tehát vonzza a őket. Ezen csak a nedves az (alkoholos oldatos) tisztítás segít, de ezt én inkább a szakemberre hagyom, ne én tegyem tönkre a gépet...

 

Remélem tudtam segíteni.

Előzmény: gregi.david (8532)
gregi.david Creative Commons License 2013.06.21 0 0 8532

Sziasztok! Egy olyan embert keresek, aki szivességből vagy kevés pénzért, letisztítaná a ccd-m( vagy kölcsönadná a szettjét). Sajna nincs pénzem pestre felvinni a 7éves Nikonom, de már eléggé zavar az 5perces PS utomunka a porszemek miatt. Segítsetek, kérlek!

Légyszi emailre írjatok, mert itt már nem szoktam járni : gregi1991 kukac gmail

 

Gregi

Nikons Creative Commons License 2013.05.12 0 0 8531

Nikon D200 váz eladó megkímélt szép állapotban 26ezer expóval, 2db akksival,

GGS lcd védővel és gyári plexi védővel, gyári töltővel, nyakpánttal. Ár fix:89.900Ft

 

3db 4gigás CF kártya -2db Lexar és 1db Promaster irányár:9.000Ft

 

Ha egyben viszed fix fix 95ezer forint + adok ajándékba egy új "L"-es phottix neoprén objektív tokot.

 

Érd: publikus mélcímen vagy a 30 négykettőnyolcegyötötöt telószámon.

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!