Keresés

Részletes keresés

ikajli Creative Commons License 2013.01.29 0 0 8488

Jártam már ott egyszer, de nem volt szerencsém a fényekkel. Azért biztos visszanézek még oda párszor.

Előzmény: ph5.5 (8487)
ph5.5 Creative Commons License 2013.01.29 0 0 8487

Az első is ott készült :-)  

 

Egyébként igen. Nem egy nagy durranás, de pár expot megér a hely. (Egyet hajnalban, egyet este, egyet meg éjszaka)  

Előzmény: ikajli (8486)
ikajli Creative Commons License 2013.01.29 0 0 8486

Ezek a Napszentély kilátóban készültek? Az elsőt leszámítva persze.

Egyébként klasszak.

Előzmény: ph5.5 (8478)
ph5.5 Creative Commons License 2013.01.23 0 0 8485

Mire leírtam, tényleg megjelnet a modi :-)

Azért ez kemény... 20 napig várj a cuccra. Hátha még forgalmazzák kint azt, amire most elküldted a pénzt.

Előzmény: Törölt nick (8484)
ph5.5 Creative Commons License 2013.01.23 0 0 8483

Más:

A moderátor a Nikon adok-veszekben azért törölte a bögrét és a láncot, mert az eladó nemes egyszerűséggel kereskedelmi tevékenységet folytatott. 9ezerét kínált 15 dolcsi bögrét... amire előre kellett utalnod a pénzt, és 1mm-es betükkel odaírta, hogy szállítási idő 15-20 munkanap. Tehát vaterás szokáshoz híven a termék nincs a birtokában, de ha kifizeted előre a 3ezres bögre árát... akkor ő 9ezerért eljuttatja hozzád. Persze kintről free shipinges a cucc. A további vicc az, hogy az Artwork 6900-ért adja ugyanezt raktárról, míg egy másik oldal 5900-ért. 

Előzmény: Törölt nick (8481)
ph5.5 Creative Commons License 2013.01.23 0 0 8482

Nem. Ekv 12mm. 

Előzmény: Törölt nick (8481)
ph5.5 Creative Commons License 2013.01.23 0 0 8480

Kösz. Tényleg tavaly járt erre utoljára bárki is :-)

Előzmény: Törölt nick (8479)
ph5.5 Creative Commons License 2013.01.23 0 0 8478

Csak hogy ne haljon meg a fórum :-)

 

     

 

    

c_pont_hu Creative Commons License 2012.12.27 0 0 8477

:)

Jótét lelkek találták meg egy idegen eb társaságában és bevitték a Misinához.

Ott persze már tudták, hogy körözik a kiskorút, így rögtön szóltak, hogy megkerült.

Előzmény: czy (8476)
czy Creative Commons License 2012.12.27 0 0 8476

Gyártott néhány kiskutyát, elment a kocsmába és haza ment, vagy megtalálta valaki?

Előzmény: c_pont_hu (8475)
c_pont_hu Creative Commons License 2012.12.27 0 0 8475

Már nem aktuális, meg lett a kis felfedező!

Előzmény: c_pont_hu (8471)
futoz Creative Commons License 2012.12.20 0 0 8474

gondolkozom rajta, hogy kiterjesztem az oldalt kutsára, macskára, gyerekre, nagyszülőre, szóval mindenre. 

Előzmény: c_pont_hu (8473)
c_pont_hu Creative Commons License 2012.12.20 0 0 8473

A kutyámat?

Előzmény: futoz (8472)
futoz Creative Commons License 2012.12.20 0 0 8472

www.regisztrald.hu

Előzmény: c_pont_hu (8471)
c_pont_hu Creative Commons License 2012.12.20 0 0 8471

Aki netán tudna valamit róla...

u.hu Creative Commons License 2012.12.19 0 0 8470

Gyere, de pengesd meg a távolbabeszélőt.

Olyan du. két óráig a ,,belvárosban" vagyok.

Előzmény: kisbergics (8469)
kisbergics Creative Commons License 2012.12.19 0 0 8469

u.hu, jobban van már a lábad? Holnap megyek Szigetvárra ebédidőben átadni egy anyagot, aztán eszembe jutottál... Küldöm gyógyulásnak ezeket az erdészeti elkerített "vadakat". (:

 

 

ph5.5 Creative Commons License 2012.12.15 0 0 8467

Az Xpress nem nyomtatja a fotókat, hanem vegyszeres hívást csinál. Kodak papírra. Ha nem jó az eredmény, lehet reklamálni. Korrektek.

 

Amikor valami nagyon gyorsan kellett, akkor irány az Árkád- Fotoplussz. No ott mindig csalódás ért. A Fuji papírját egyszerűen nem szeretem. Sem portrénál sem másnál nem jönnek be a színei. Ha azonnalra kéred, akkor meg az árak nem túl jók. Az árlista nyilvános, de szerintem 45 Ft körül mozog a 10x15. 

 

A reflexben a lányok nagyon korrektek. Szebben dolgoznak mint a fotoplussz, de tény hogy a város peremére nem volt jó ötlet a költözés.

 

A CCS-nél viszont 22 Ft a foto. Szerintem egy próbát megér.

Előzmény: SzaboZ-ptx (8466)
SzaboZ-ptx Creative Commons License 2012.12.15 0 0 8466

Köszönöm az infót mindenkinek!

A reflexet szerettem, amíg bent volt a korpályánál. A mostani helyük nagyon nem esik útba :(

DigitalXpressnél hivattam elő 1x, de az nem sikerült túl jól :( Igaz, hogy azonnal nyomták, és nem tudom, hogy akkor ugyan azzal a technológiával/nyomtatóval készül-e, mint az 1-2-x napos...

Talán most kipróbálom a fotoplust :)

 

ikajli Creative Commons License 2012.12.15 0 0 8465

Esetleg a DFL a Majorossy utcában. Szerintem jók.

Előzmény: SzaboZ-ptx (8462)
ph5.5 Creative Commons License 2012.12.15 0 0 8463

Kodak Endura - XPress digital Radnics utca 1

Fuji papír - Fema külső üzletsor Reflex foto

 

És aki a hét elejétől már vallal ilyet az a CCSFoto a Citrom utcában. Oda egy halom apróvalj menj mert kioskjuk van, viszont baromi olcsó. Vegyszeres labor mind.

 

Ja és persze ott a Fotoplus. Gyors, tud drága lenni, de jó a nyitvatartása.  Fuji papírra hívnak elő, ami szerintem nem oly jó színeiben mint a kodak.

Előzmény: SzaboZ-ptx (8462)
SzaboZ-ptx Creative Commons License 2012.12.15 0 0 8462

Pécsett hol szoktatok fotót előhivatni?

Művészi alkotásról szó sincs, csak a családnak karácsonyra 10x15-ös képek a gyerekekről :)

 

 

seeman Creative Commons License 2012.12.09 0 0 8461

Dettó! :) De nem adom fel!

Előzmény: u.hu (8448)
futoz Creative Commons License 2012.12.06 0 0 8460

szorgos légykapó Creative Commons License 2012.12.04 0 0 8459

A topikot a kedvencek közé raktam. A törölt téma folytatói nem fognak ide a jelenlegi nikkjükkel többet írni!

 

 

 

Én szóltam!

czy Creative Commons License 2012.12.04 0 0 8452

Szerintem ezt a hozzászólásodat töröltesd, mert lejáratás.

Előzmény: Sanyifotó (8449)
sültkrumpli original Creative Commons License 2012.12.03 0 0 8450

Sziasztok!

 

Tanácsot szeretnék kérni!

Van egy Canon Eos1N fényképezőgépem. 2005-ben el lett pakolva, mostanáig nem is akartam használni. Már a második elemet vettem meg hozzá de a kijelzőjén a BC felirat villog. Af működik, de exponálni már nem tud. Találkozott már valaki ilyen hibával?

 

Üdv!

u.hu Creative Commons License 2012.12.01 0 0 8448

Üdv!

Gyermekkoromban én rajzolni próbáltam, de rájöttem nekem az nem megy, így elkezdtem fotózni...de lehet, hogy azt is minek.

 

:)))

Előzmény: Sanyifotó (8446)
czy Creative Commons License 2012.12.01 0 0 8447

:-)

Előzmény: Sanyifotó (8446)
Sanyifotó Creative Commons License 2012.12.01 0 0 8446

Üdvőzlök mindenkit!Új vagyok a lapon.Gyermekkorom óta fotózok.Pécsen élek.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!