Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2010.12.06 0 0 49

6:24-től vagyok on topik a világ legjobb youtube filmjével:

 

http://www.youtube.com/watch?v=QYazgF9I3fQ

 

:D

 

Érdemes végig nézni.

molar Creative Commons License 2007.03.07 0 0 47

 

Azt azért leszögezhetjük, hogy a rendőrségünk idióta.

 

Előzmény: Cs_ (44)
Vajk Creative Commons License 2007.03.07 0 0 46
csak utcakő a jó?
:)
Előzmény: Müller szakaszvezető (38)
Vajk Creative Commons License 2007.03.07 0 0 45
mit vársz egy bíróságtól, amelyik az ország történetének legnagyobb port felvert bankrablásában a közvélekedés nyomására ítélt el két embert? (akik ugyan megérdemlik a sittet, de nem mór miatt)
Előzmény: Willie (43)
Cs_ Creative Commons License 2007.03.07 0 0 44

Ja ez tényleg vicces. Az egész hír viccesnek néz ki (lehet hogy nem az, de nekem annak tűnik)

 

"A gyanúsítottak a Híradó jelentése szerint szabadlábon védekezhetnek, azaz a hatóságok szerint sem szökésük, sem a bűnismétlés veszélye nem áll fenn."

 

Áll a hírben. A bűnismétlés veszélye nem áll fenn!!! Ezek aztán igazán elszánt "csőcselék". Tehát nem fogják megismételni a "rendőröket és állami intézményeket akartak megtámadni március 15-én" bűntetett.

Előzmény: Willie (43)
Willie Creative Commons License 2007.03.07 0 0 43
Ez meg rendben is lenne, ha nem lenne ott az a felmondat a hirben, hogy a gyanusitottak szabadlabon vedekezhetnek. Ha tenyleg olyan galadok, hogy molotov koktel recepttel akarnak a rendorokre tamadni 15-en, akkor nem kellett volna esetleg legalabb addig benntartani oket, amig el nem mulik a banzaj?
Előzmény: Boróka Mihály (37)
**ven** Creative Commons License 2007.03.07 0 0 42
Pedig nem rossz az, mert a rácson is be lehet adni, míg a bableves kifolyik.:)))
Előzmény: fekete szentember (9)
macmester Creative Commons License 2007.03.07 0 0 41

egy üveg (1/2 liter) benzin v. alkohol (metil, etil, izopropil) ((ezek egy része szintelen lánggal ég azaz nem látszik))

és egy csipetnyi (10 dkg) sztearin v. palmitinsav

 

nem keverve rázva...

 

 

Boróka Mihály Creative Commons License 2007.03.07 0 0 39
Molotov-koktélról és számszeríjról volt szó. Jó, a recept "megtalálása" tényleg nevetséges, de azért nem azt jelenti, hogy bárkit elvisznek majd, akinél üres sörösüveget meg benzint találnak. Azért ha valaki rendőrök keresztüllövésével fenyegetőzik, az nem ez a kategória.
Előzmény: Müller szakaszvezető (38)
Müller szakaszvezető Creative Commons License 2007.03.07 0 0 38
Amikor egy boxerrel támadnak egy  pajzsos,sisakos, botos rendőrre azt már nem lehet komlyan venni.
Előzmény: Boróka Mihály (37)
Boróka Mihály Creative Commons License 2007.03.07 0 0 37
Azé ne felejcsük el, hogy azok az embörök nem csak úgy tartogatták otthun az íjat meg a koktél receptjét, hanem fenyegetőztek vele. Ha egy vascsővel fenyegetek valakit (ti. hogy jól megütögetem vele), akkor letartóztathatnak, pláne, ha rendőrt fenyegetek, a vascső tartását viszont nem büntetik.
AAAaaa Creative Commons License 2007.03.07 0 0 36
Valamelyik topikba egy rendor nick (tan prerikutya?) betett egy kepet a veszelyes Molotov koktelrol amit oktober 23-an fenykepeztek a rendorok.
2 literes muanyag uditosuveg volt.
Ezek utan aki felvilagositja a csocseleket (es a rendoroket!!!) hogy a Molotov koktel alapja a torheto uveg, az igenis keruljon bortonbe!
Tartsanak a rendorok hazkutatast es akinek van internet hozzaferese annal masoljak le a teljes internetet DVD-re, hogy a targyalason legyen elegendo bizonyitek.
Törölt nick Creative Commons License 2007.03.07 0 0 35
Jé, a háztartási sósav litere 140 Ft, fele annyi, mint a benziné.
Uriella Creative Commons License 2007.03.07 0 0 34
Jaj, ez tényleg brutális!
Előzmény: anyabanya (32)
Törölt nick Creative Commons License 2007.03.07 0 0 33
Hipó+sósav.
Előzmény: anyabanya (32)
anyabanya Creative Commons License 2007.03.07 0 0 32

esetleg mustárgáz? az se nehéz...

vagy pl  egyszer gyermekként szönyeget takaritottam és a mososzerbe tettem klort meg még valamit és az erdeménybe majd megfuladtam...

Előzmény: urál (27)
nectec Creative Commons License 2007.03.07 0 0 31
Diétás kólát és mentost minden rendőrnek. :-)
Katusbacsi Creative Commons License 2007.03.07 0 0 30

Ilyen benzinárak mellett én csak a féldekás (ampulla) üvegeket dobálom és azt is módjával.

Előzmény: molar (23)
Atay Creative Commons License 2007.03.07 0 0 29

Hat rossz hallani hogy valakit bekaszniztak, de azt meg rosszabb

lenne hogy 4 rendor bennegett egy kocsiban, tovabbi harmat meg

keresztullottek szamszerijjal marcius 15.-en.

Es meg nem biztos hogy igy is nem lesznek hasonlok, habar en

remelem.

 

Törölt nick Creative Commons License 2007.03.07 0 0 28
Az '56-os eredmények elég biztatóak.:)))
Előzmény: pert1 (26)
urál Creative Commons License 2007.03.07 0 0 27

Az eredeti molotov-koktél kémiai gyújtós volt. Ez a benzines, rongydarabos ez nem molotov-koktél, csak a köznyelv ezt is annak hívja. De nem ez a molotov-koktél.

Előzmény: A falu Bikája (19)
pert1 Creative Commons License 2007.03.07 0 0 26
Ez egy hamis recept, az igazi kipróbált gyújtó hatásúnak egy picit más az összetétele: http://www.webtender.com/db/drink/4920
Előzmény: Törölt nick (3)
Uriella Creative Commons License 2007.03.07 0 0 25

Hüje Müller!

Ezért lecsukhatnak!

Mingyá' ott lesz érted az embéhá!

Előzmény: Müller szakaszvezető (22)
kábelbúvár Creative Commons License 2007.03.07 0 0 24
Hány kiskanál cukor kell bele ?
Előzmény: taminol (-)
molar Creative Commons License 2007.03.07 0 0 23

 

Én is jobban szeretem a házias izeket, a gyári Molotov koktéltól óvakodom.

 

Az egyik ismerősöm viszont esküszik az ÉVA vermutos üvegbe töltöttre, szerinte annál nincs jobb.

 

Előzmény: A falu Bikája (19)
Müller szakaszvezető Creative Commons License 2007.03.07 0 0 22
Molotov Koktél

2 cl pezsgő
1 cl cseresznyelikőr
1 cl curaçao
1 cl vodka
1 cl gin

A hozzávalókat keverőpohárban elegyítjük, majd egy koktélos pohárba szűrjük.


hehe
Törölt nick Creative Commons License 2007.03.07 0 0 21

Hamarosan a boltokban is kapható lesz az új "receptkönyv" amely kizárólag ilyen típusú recepteket tartalmaz majd.

Biztos az illető a recept jogdíával nem tudott hitelt érdemlően elszámolni...:-)))

Előzmény: taminol (-)
Törölt nick Creative Commons License 2007.03.07 0 0 20
De legalább magabiztos.:)
Előzmény: A falu Bikája (19)
A falu Bikája Creative Commons License 2007.03.07 0 0 19

cöcö

már amikor. amit te írsz, az a bonyolultabb. az egyszerűbb aza  sima benzines, rongydarabos.

 

A Molotov-koktél egy gyúlékony folyadékkal, leggyakrabban benzinnel, alkohollal részben megtöltött üvegpalack. Erre a célra a fél literes, csavaros kupakkal zárható likőrös-vodkás-pálinkás üvegek a legalkalmasabbak, de a sörösüveg, a parafadugó is megteszi. A palack nyakára rongydarabot erősítenek, amivel használat előtt gyúlékony anyagot itatnak fel, majd meggyújtják. Így, lángoló állapotban hajítják a célpontra, amihez hozzáütődve az üveg összetörik, a tartalma az égő rongydarabtól lángra lobban. Létezik olyan megoldás, amikor e primitív gyújtószerkezet helyett sárga foszforral, kénsavval vagy más vegyi anyaggal működő gyújtási módszert alkalmaznak, ami a palack összetörésekor lép működésbe.

Előzmény: urál (17)
Müller szakaszvezető Creative Commons License 2007.03.07 0 0 18
Boxer , légfegyver , molotovkoktél recept . Ezek a veszedelmes szélsőségesek. A rendőrség meg idióta böszmék gyülekezete.
Előzmény: taminol (-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!