Keresés

Részletes keresés

Blackgamer Creative Commons License 2007.10.15 0 0 21

a válogatás album már tölthető pl innen:
http://www.fulldls.com/torrent-albums-205627.html

 

és a dvd is kering
http://btjunkie.org/torrent/SASH-10th-Anniversary-2007-PAL-MDVDR-mVm/64534026678061d1ca1de31cd6f28be21e9f2a11f665
csak még nem jöttem rá hogy mi a módja a leszedésének, mert az oldalon ahol van, nincs regizés éppen...

Blackgamer Creative Commons License 2007.08.15 0 0 20

de utálom ezt az indexet, a linkek lemaradtak :((((

 

 

itt olvasható az augusztusi hírlevél

 

 

159. a thedjlist.com oldalon

 

 

itt elvileg kapható lesz
Előzmény: Blackgamer (19)
Blackgamer Creative Commons License 2007.08.15 0 0 19

itt olvasható az augusztusi hírlevél, megújult formában, letölthető, lapozható(!)

egyik meglepő hír, hogy Sash!-t megkereste Paris Hilton menedzsmentje, hogy dolgozzanak együtt
enyhén lol-nak tekinthető hír :)
viszont jó reklám lehetőség, bár ezzel együtt járna Paris botrányos múltja és jövője is
Sash! még gondolkodik a dolgon, de én már azt is nagy előrelépésnek tartom hogy megemlíti a hírlevelében



a másik, panaszkodik hogy csak 159. a thedjlist.com oldalon
csak annyi a különbség mondjuk ATB-vel szemben hogy míg ATB nyomta a lemezeket, addig Sash eltűnt évekre

a dvd-t még nem lehet Európában megrendelni, igéret van hogy hamarosan a edel.fi-n kapható lesz
hiszem ha látom, és gondoljátok onnan rendelhető Magyarországra? nem jártam utána de halvány a remény...

Blackgamer Creative Commons License 2007.07.11 0 0 18

a 90-es évek dance életének meghatározó DJ párosa

linkelek egy-két klipet, szerintem sokaknak beugrik

 

Sash! - Ecuador

 

Sash! - Stay

 

Sash! - Mysterious Times feat. Tina Cousins

 

Sash! - La Primavera

 

Sash! - Adelante

 

Sash! - Ganbareh
Előzmény: lmrck (17)
lmrck Creative Commons License 2007.07.10 0 0 17

tényleg. pedig pont akartam írni, hogy Slash! jól tartja Magát :(

 

akkor nem tudom, kiről szól ez a Topik, ki ez a Sashi?

Előzmény: Blackgamer (11)
Blackgamer Creative Commons License 2007.07.10 0 0 16

Megjelent a DVD, jah annyi még tartozik a hírhez hogy egyelőre csak Dél-Afrikában.
Hogy miért ott és miért nincs még Európában azt nem tudom.

 

júliusi hírlevél

Blackgamer Creative Commons License 2007.06.20 0 0 15
Előzmény: Blackgamer (14)
Blackgamer Creative Commons License 2007.06.20 0 0 14
az Ecuador (Reloaded 2007) már elérhető, hallgassátok meg, kicsit lassan indul, de egy lendületes számmá válik a végére, szerintem nem sikerült rosszul
Blackgamer Creative Commons License 2007.06.06 0 0 13
Hétfőn voltam a chaten, kb. egy tucatnyian voltunk, amin nem kell csodálkozni mert nem küldtek ki hírlevelet az eseményről, és sokan a fórumba se regisztráltak azok után hogy a weblap indulása előtt volt egy fórum amit reset-elt az admin a weblap indulása után, lehetett volna regisztrálni újra, de én nem reggeltem mert belekötöttek a magyar topicomba amit ott nyitottam
ezután valaki meghekkelte a fórumot, jött egy új fórummotor, amibe harmadszor is kellet regisztrálni, nem csoda hogy már alig vannak páran ott

a lényeg:
az Ecuador-hoz új klipet fognak forgatni, mert ugye új remix verziók is készülnek (örültem volna ha új dolgokba fog Sash!)
spanyoloknál már reklámozzák a maxit, letölthető mobilra is és van vinyl
sajnos ez a maxikkal variálás megmarad, szal különböző országokba különböző verzió (hozzánk vajon elér akár egy is?)
Ecuador után Secret-ből is készül majd új verzió

új album már 75%-ban kész, talán karácsonyra várható (de a "hiszem ha látom" kategória), spanyol, francia, angol dalokkal, 13-14 számmal
a dvd-s vállogatást a kiadó tartja vissza, illetve valami mixek még nem készültek el de ezek nem Sash!-től függnek

ennyit sikerült kihámoznom, amúgy kb 1-1,5 órán át tartott az egész, szerintem előre leírt mondatai voltak, csomó kérdésre nem válaszolt pl. milyen szintetizátora van stb.

még egy fontos dolog, többen kérdezték hogy miért nem megy az országukba fellépni, erre azt felelte hogy oda megy ahova hívják
ez logikus, na majd megpróbálok tenni valamit az ügy érdekében

végezetül egy rövid videóinterjú
http://6minute.com/tv.php?tvid=7
Előzmény: Blackgamer (12)
Blackgamer Creative Commons License 2007.06.04 0 0 12
Ne feledjétek! Ma este 8-kor beszélgetni lehet SASH!-el a weboldalán található chaten.
(belépéshez a fórumon kell regisztrálni)
Blackgamer Creative Commons License 2007.06.04 0 0 11
LOL, azzal keverte
Előzmény: Caress(Karesz) (10)
Caress(Karesz) Creative Commons License 2007.06.04 0 0 10
Talán Slash...:)
Előzmény: Blackgamer (9)
Blackgamer Creative Commons License 2007.06.04 0 0 9
hosszú haj? ... :) szerintem kevered valakivel
Előzmény: lmrck (8)
lmrck Creative Commons License 2007.06.03 0 0 8
a hosszú haj és a cilinder jobban állt neki, így elég prosztó feje lett. szerintem duff vagy izzy már szóba sem állnának vele, ilyen fejszerkezettel :(
Előzmény: Blackgamer (5)
Blackgamer Creative Commons License 2007.06.02 0 0 7
Blackgamer Creative Commons License 2007.05.06 0 0 6
végre beindult a shop, azért nem kell örülni mert a DVD még nem kapható
csak millió ruha,táska
mondjuk ezt a pólót elfogadnám, csak 30 eurót nem akarok adni érte, dvd-hez kéne adni ajándékba :)
Blackgamer Creative Commons License 2007.04.12 0 0 5

Melyik szigeten forgatták az Ecuador klipet?
Tudja valaki?

 

Blackgamer Creative Commons License 2007.03.14 0 0 4

Engemet nem zavar a "szess", én is annak mondom, angol a neve, nem tudom németül jelent-e valamit
persze lehet hogy őt zavarja és a Trilenium albuma ezért kezdődik úgy hogy "... DJ "zas"..."
igazából a világon sokan ismerik és kevesen tudják hogy németek, bezavarhat az Ecuador számuk illetve az a kép amikor a Tower Bridge szerepel a háttérben

 

 

Michael Jackson-al is dolgozott együtt? vagy Boy George-ra gondolsz, a Run számmal?

lmrck Creative Commons License 2007.03.11 0 0 3
én azt a gityószólóját szerettem a november rainben, aztán amikor elkezdett cimbizni jackóval, nálam kiesett a pixisből
Csóringer Creative Commons License 2007.03.11 0 0 2

Jó volt újra látni és hallani ezeket a számokat ! (bár nekem a La Primavera tetszik legjobban).

Téged nem idegesitett, amikor a rádiókban/tévében (ha nagy ritkán lejátszottak egy dalt tőle) mindig "szess"-nek ejtették a nevét? Mert én úgy tudom hogy "Zas"-nak (vagy "szas"-nak?) kell mondani.

Egyébként nagyon király a honlapja ! :)

Előzmény: Blackgamer (-)
Wác Creative Commons License 2007.03.11 0 0 1
Jó számokat készített, szerettem a zenéjét, vagyis még most is szeretem! :)
DeeDee83 Creative Commons License 2007.03.04 0 0 0

Szeretem, és 90'-s rulez. :)

Ezek szerint az aktivitása nem 0 -val egyenlő. ;P

Blackgamer Creative Commons License 2007.03.04 0 0 topiknyitó

Sash! a 90'-es évek dance zenei életének egyik legmeghatározóbb személyisége (igazából csapata) volt.
Olyan dalokat jegyez mint az Ecuador, Mysterious Times, Adelante, Gangareh....

 

 

Utoljára 2002-ben hallotunk felőle.
De most végre megtört a jég!

Elkészült új honlapja: http://www.sashworld.com
Sok fellépése van, hazánkban sajnos nem egyelőre :(

Megjelent az összes klipet tartalmazó DVD és mellé egy remixeket is tartalmazó lemez.
Még nem tudom hol lehetne megvásárolni, ha valakinek van róla infója kérem ossza meg velünk.
Újabb anyag áprilisra várható.

 

 

szóval beindult a gépezet, Sash! írja hogy szeretne újra a toplisták élére kerülni, amire (ha a számos slágerét nézzük) minden esélye megvan.

Várok minden Sash! rajongót!
Ha nem ismerős a név, a honlapon hallgassatok bele dalokba és nézzetek meg klipeket!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!