Keresés

Részletes keresés

muca-hit Creative Commons License 2007.03.04 0 0 31
aki itt valamit nem ért, az épp te vagy. Ugyanis halinorbi reagált arra a mondatomra, melyben tőled afelől érdeklődtem, hogy mennyi arab családot ismersz, s azok közül mennyiben öletnék meg a nőket. Erre írta halinorbi, hogy sokban. Erre én, hogy ő honnan ismeri a te arab ismerőseid, akikről persze azt sem tudhatjuk, hogy vannak-e. Valószínűleg nincsenek, csak jólesett egy kis önkontroll nélküli rasszista szöveg.
Előzmény: horst_fuchs (25)
muca-hit Creative Commons License 2007.03.04 0 0 30

Értem. Szóval arabellenes vagy. Mondjuk nem válik a dicsőségedre!

 

OFF

Ha eláll az orrvérzésed, akkor milyen nemzetiségűvé lényegülsz át?

Előzmény: horst_fuchs (24)
muca-hit Creative Commons License 2007.03.04 0 0 29
Nézd én kevéssé ismerem a többi vallást, de az iszlám nem elemzi. Ha tudsz ilyenről, ahol a Korán ezt elemzi, akkor hozd elő! Tudod például Mohamed próféta azt mondta: "a legjobb közületek az, aki a legjobb a feleségéhez".
Előzmény: Törölt nick (23)
muca-hit Creative Commons License 2007.03.04 0 0 28
A föld legbrutálisabb népe és vallása? Talán rendeztek valahol nép- és vallásbrutalitási versenyt, hogy ilyen határozottan állítod? Azok a nők, akik elmenekültek? Honnan? Nem zavar, hogy mintegy 700 millió muszlim nő jól érzi magát a bőrében, s sehonnan sem akar menekülni. Hát igen, ezek a fránya előítéletek...
Előzmény: Törölt nick (22)
halinorbi Creative Commons License 2007.03.04 0 0 27
Gondolom ezek után meg lesz a megfelelő ellencsapás...

Régebben úgy gondoltam, hogy atombombát érdemel ez a kultúra, de nem. Túl kegyes halál volna... Nyírják csak egymást. Addig sem velünk foglalkonak...

Viszont azt most megmondom, hogy Európában ezek kis szarok, nem sokszor fogják bemutatni a saját törvénykezésüket. Majd megtanulják mi a különbség az amerikai és a német precizitás között.... :-))
Előzmény: Első Polgár (26)
Első Polgár Creative Commons License 2007.03.04 0 0 26
Huu, de kemeny ez a video!!!
Kivancsi vagyok meddig hagyjak fenn...

En mindenestre ugy lattam, ket gepkarabelyos allhat a hatterban es ok sorozzak meg eloszor az embereket, kozben a ket pisztolyos meg megy sorba es lovi oket fejbe. A tavolabbi pisztolyos egy ido hatrebb megy, gondolom belekerult volna a tuzterbe ha sokat ugral ott.
Durva, ahogy a fejbe lott emberek meg mozognak...
Előzmény: halinorbi (10)
horst_fuchs Creative Commons License 2007.03.04 0 0 25

kérlek ne adj a számba, olyat, amit NEM MONDTAM...

 

főleg, ha még meg sem érted, amit írok...

Előzmény: muca-hit (21)
horst_fuchs Creative Commons License 2007.03.04 0 0 24

szvsz világosan írtam...

az, hogy meg te nem érted, amit írok, sőt még azzal ellentétes dolgokról hablatyolsz, nem az én hibám...

 

amúgy orrvérzésig magyar vagyok...

Előzmény: muca-hit (20)
Törölt nick Creative Commons License 2007.03.04 0 0 23
Figyelj haver! Melyik vallás elemzi, hogyan kell verni a női családtagokat, még azon kívül?
Előzmény: muca-hit (21)
Törölt nick Creative Commons License 2007.03.04 0 0 22
Aszondod előítéleteim vannak a föld legbrutálisabb vallásával és annak gyakorlóival szemben? Én utóítéletnek sem nevezném, mert tény. De csak azon kevés nők tudnak beszámolni róla akiknek sikerült elmenekülniük.
Előzmény: muca-hit (12)
muca-hit Creative Commons License 2007.03.04 0 0 21
Így ismered horst fuchs arab ismerőseit?!! Gratulálok. Szerinted sok arab, esetleg mind a 320 millió megölné a nőrokonait? Lásd be, hogy belőled is csak az idegengyűlöletb beszélsz. Nem ismered az arabokat, félsz tőlük, s ezt vad feltételezésekkel palástolod. Képzeld, ha valaki azt mondaná, hogy minden magyar alkoholista, vagy azt, hogy minden zsidó kislányokat vág a pászkához... Szóval erre a szintre süllyedtél.
Előzmény: halinorbi (19)
muca-hit Creative Commons License 2007.03.04 0 0 20
Lehet, hogy általánosítasz, elnézést kérsz, de az arabok (mind a 320 millió) vadak, s eladják az asszonyt szaláminak. Ezek után nem tudom mennyire hiteles a részedről a "romavédelmi program". Kivéve akkor, ha roma vagy: egy olyan roma, aki nem nagyon csípi az arabokat.
Előzmény: horst_fuchs (18)
halinorbi Creative Commons License 2007.03.04 0 0 19
"Azok közül hány öletné meg a család nőtagjait?"

sok.
És meg is teszik. Méghozzá büntetlenül...
Előzmény: muca-hit (16)
horst_fuchs Creative Commons License 2007.03.04 0 0 18
tehát: sem bántani, sem védeni, sem kinevetni, sem bármit nem akartam, csupán a valóságot írtam le, Ja, és lehet, hogy általánosítattam, ezért elnézést, de ez így van...
Előzmény: muca-hit (16)
horst_fuchs Creative Commons License 2007.03.04 0 0 17
én nem rúgok beléjük, én a valóságról beszélek...
Előzmény: muca-hit (16)
muca-hit Creative Commons License 2007.03.04 0 0 16
Az teljesen helyénvaló, hogy védelmére kelszu a cigányoknak (miért, nem tudom), de azért nem kéne egyben belerúgni az arabokba, mert politikailag az sem korrekt. Mondd csak, hány arab családot ismersz közelebbről? Azok közül hány öletné meg a család nőtagjait?
Előzmény: horst_fuchs (15)
horst_fuchs Creative Commons License 2007.03.04 0 0 15
így van.  Nem tudom, hogy a nőt kinyírták-e, de az biztos, hogy nem szólhatott volna egy szót se a családja, sőt, amilyenek az arabok, még ők adták volna ki őt, hogy "a család becsületét védjék"...
Előzmény: Törölt nick (11)
horst_fuchs Creative Commons License 2007.03.04 0 0 14

ja, hogy a szunnitákról is az jut egyesek eszébe, hogy meg kéne ölni néhány cigányt...

 

 

Henco Creative Commons License 2007.03.04 0 0 13
Megnézni, azért nem nézném meg. Csak a pofám jár.
Előzmény: halinorbi (10)
muca-hit Creative Commons License 2007.03.04 0 0 12

Ennek talán nézz utána legközelebb! Miért kéne a fiatal nőket kivégezni nyilvánosan? Talán ismersz olyan Korán-verset, mely ezt előírja? Mert olyan pedig nincs. Ugye azok a fránya előítéletek.

Előzmény: Törölt nick (11)
Törölt nick Creative Commons License 2007.03.04 0 0 11
Ez az erőszak indok kamu, ennélkül is kinyírták volna őket. A muszlim igazságszpolgáltatásban a nőt nyírták volna ki nyílvánosan. A cafkát.:(
halinorbi Creative Commons License 2007.03.04 0 0 10
Erőd Creative Commons License 2007.03.04 0 0 9
miért? :)
Előzmény: doublesuited (7)
zsánpól bemondó Creative Commons License 2007.03.04 0 0 8
törlést kérek!
doublesuited Creative Commons License 2007.03.04 0 0 7

Naaaa,azért ezt nem kéne.

 

Előzmény: Henco (5)
szándékváltó Creative Commons License 2007.03.04 0 0 6


...megvolt a vasárnapi ebéd utáni büfi..

.mehet a topic a lecsóba..
.
Előzmény: Henco (5)
Henco Creative Commons License 2007.03.04 0 0 5

Pörgessük fel a topicot, hátha más érti miről van szó!

 

Megerőszakoltak a sííták egy szunnita nőt. Erre a szunniták elfogtak vagy egy tucat síítát és kivégezték őket. Hátha elmegy a kedvük. Ha egy cigány megerőszakol és felgyújt egy magyar lányt...................... Egy tucatot legalább!

Előzmény: Törölt nick (4)
Törölt nick Creative Commons License 2007.03.04 0 0 4
Pörgessük fel a topicot, hátha más érti miről van szó!
b.viridis Creative Commons License 2007.03.04 0 0 3
Slukkerük van, idejük van, mér' cicóznának?
Előzmény: Henco (-)
horst_fuchs Creative Commons License 2007.03.04 0 0 2

te be vagy lőve, egy szavadat sem lehet érteni...

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!